Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Zaczynam odbierać ten wątek jako - kto dostał więcej ode mnie ten dostanie bana ... rotfl

Ja się jakoś boję prezentów tenisowych, szczególnie od laika ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

To jest nas dwóch bojących rotfl Chociaż szmatki na rękę czy głowę są dosyć "bezpieczne" :)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

hokej pisze:To jest nas dwóch bojących rotfl Chociaż szmatki na rękę czy głowę są dosyć "bezpieczne" :)
Niekoniecznie, mogą kolorystycznie nie pasować do koloru skarpetek albo majtek. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

I tak będzie lepiej, niż zafundować weteranowi kalesony Nadala. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

hokej pisze:Chociaż szmatki na rękę czy głowę są dosyć "bezpieczne" :)
Męski śledziowy vel gejowski róż? ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Nawet mi nie mów... :) Mojemu szkodnikowi, na złość mamusi, od urodzenia tłumaczyłem, że nie ma takiego koloru, jak różowy, nie uczymy się go i szlus, po czym na basenie instruktorka wywaliła do wody z 50 piłeczek we wszystkich kolorach i oczywiście dorwał się do różowej :dvl(: Moja mina bezcenna...
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Ja dostałem "po choince", czyli dziś, ale za to autobiografię Agassiego i - po konsultacjach na forum :wink: - Dunlopa 4D 300 Tour. Jeszcze nie grałem, a nawet nie widziałem: przyszło pocztą na drugi adres...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Widzę że bardzo popularna ta książka Agassiego. Ja już przeczytałem , i tylko stwierdzę że jest świetna i warto było kupić. Na pewno się spodoba forumowiczom :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Vivid pisze:
hokej pisze:Chociaż szmatki na rękę czy głowę są dosyć "bezpieczne" :)
Męski śledziowy vel gejowski róż? ... :D
Szmatki szmatkami. Ja dostałem owijki Toalson'a UltraGrip w kolorze 'malinowy róż' rotfl (tak twierdzi Najwyższa Władza Domowa)... Niby maja pasować do mojego bordowego Prince'a, ale 'siakieś takieś'...
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

pst pisze:Szmatki szmatkami. Ja dostałem owijki Toalson'a UltraGrip w kolorze 'malinowy róż' rotfl (tak twierdzi Najwyższa Władza Domowa)... Niby maja pasować do mojego bordowego Prince'a, ale 'siakieś takieś'...
Gram takimi, z dystansu nie wyglądają tak, źle...Dasz radę :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

pst pisze:Ja dostałem owijki Toalson'a UltraGrip w kolorze 'malinowy róż' rotfl (tak twierdzi Najwyższa Władza Domowa)...
W sensie, że sam tak twierdzisz, czy sugerujesz, że jesteś pantoflem niegodnym bycia na Tenis.Necie? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Gary pisze:W sensie, że sam tak twierdzisz, czy sugerujesz, że jesteś pantoflem niegodnym bycia na Tenis.Necie? rotfl
Eeee, skoro tak ... to co Ty tu jeszcze robisz? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Vivid pisze:
Gary pisze:W sensie, że sam tak twierdzisz, czy sugerujesz, że jesteś pantoflem niegodnym bycia na Tenis.Necie? rotfl
Eeee, skoro tak ... to co Ty tu jeszcze robisz? :P
Dokładnie o tym pomyślałem :) Gary co Twoja Pani na to? ;-P

Przecież Gary to Pierwszy pantoflarz Forum... taka zakamuflowana opcja pantoflowa rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Vivid pisze:
Gary pisze:W sensie, że sam tak twierdzisz, czy sugerujesz, że jesteś pantoflem niegodnym bycia na Tenis.Necie? rotfl
Eeee, skoro tak ... to co Ty tu jeszcze robisz? :P
Siedzę tu Wam wszystkim na złość. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

W tym roku Mikołaj trafił z prezentami w samą dziesiątkę, a to dlatego że sama się w niego zabawiłam. W innym przypadku raczej nie byłabym zadowolona z tenisowych prezentów. Mam swoje preferencje, więc nikłe są szanse by przypadkowy naciąg/owijki/piłki kupione przez laika przypadłyby mi do gustu. Choć jak wiadomo każdy prezent to coś miłego :).

Pierwszy to jak widzę wyjątkowo oklepany prezent - "Open" ;-P. Niewiele zdążyłam przeczytać, ale już mi się podoba. Przyjemnie się to czyta.

Drugi prezencik to pulsometr, kupiony z przeznaczeniem na bieżnię i rower, ale na kort pewnie też nie raz go zabiorę. Pewnie bardziej z ciekawości, niż jako przydatne urządzenie, ale zobaczymy.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Po mojej reakcji wyjdzie, że nie gram w tenisa, tylko w szachy i to podwodne rotfl .
Gary pisze:
pst pisze:Ja dostałem owijki Toalson'a UltraGrip w kolorze 'malinowy róż' rotfl (tak twierdzi Najwyższa Władza Domowa)...
W sensie, że sam tak twierdzisz, czy sugerujesz, że jesteś pantoflem niegodnym bycia na Tenis.Necie? rotfl
Gary czy Ty nie wiesz, że ONE tylko dają nam wrażenie, że to my rządzimy?
Patrząc po twoich wypowiedziach na forum, pewnie sam to wiesz najlepiej :::cheese::: .

Za to opóźniony (nie w rozwoju :fugly: ) zajączek podrzucił 3 sety zielonego drutu i TournaGrip do przetestowania.

[OT]
A wiecie jak w UK mówią na NWD? Tam to jest SWIMBO => She Who Must Be Obeyed*
-Idziemy dziś do pubu?
-Muszę zapytać SWIMBO :::loled:::

* - Ta której należy się słuchać.
[/OT]
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Gary chodzi do pubu często, Jego Pani Go tam wysyła, na drugą zmianę, zmywać rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Co dostaliście tenisowego od Mikołaja?

Vivid pisze:Gary chodzi do pubu często, Jego Pani Go tam wysyła, na drugą zmianę, zmywać rotfl
:::gd::: :D
Gary pisze: W sensie, że sam tak twierdzisz, czy sugerujesz, że jesteś pantoflem niegodnym bycia na Tenis.Necie? rotfl
Choć z drugiej strony Gary może mieć rację, bo w domu tylko ja potrafię załadować optymalnie zmywarkę, aby jak najmniej Garów ;-) zostało na blacie.
Muszę to dokładnie przemyśleć... rotfl
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Różności tenisowe”