Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Postawiłeś na Nadala??? Ty hipokryto!!!!!!!!!!!!! ;D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Postawiłeś na Nadala??? Ty hipokryto!!!!!!!!!!!!! ;D
:idioticus: :idioticus: :idioticus: :::moron:::
Tak mnie Djokovic ostatnio przyzwyczaił do swoich porażek, że nie wyczułem momentu kiedy zaczyna znowu wszystko kasować. Trudno. :!ojoj!:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Z przyjemnością informuje, że znowu nie wygrałem, ale za to wygrała Maja! :::gd:::

Obrazek
Jestem mile rozczarowany i niech mnie tu Gary nie poprawia, właśnie tak!
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Z przyjemnością informuje, że znowu nie wygrałem...
Tom nie przejmuj się, ważne że próbujesz. Niektórzy mawiają... najważniejsze są intencje, nie wyniki. :wink:
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

Świątek dziś po południu zagra z Włoszką Paolini (182 WTA), ale powiem wam, że te kursy na wygraną Igi są według mnie kosmiczne, nie jest wcale taką ogromną faworytką, a kurs na jej wygraną to 1,25, zaś na Włoszkę 3,65.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Pacio pisze:Świątek dziś po południu zagra z Włoszką Paolini (182 WTA), ale powiem wam, że te kursy na wygraną Igi są według mnie kosmiczne, nie jest wcale taką ogromną faworytką, a kurs na jej wygraną to 1,25, zaś na Włoszkę 3,65.
Nic tylko korzystać.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Moim zdaniem Iga gra obecnie na poziomie 200 rankingu WTA i wszystko w tym spotkaniu jest możliwe. Ja nie obstawiam, ale próbuj kolego, od czegoś trzeba zacząć. ;D
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

Pacio pisze:Świątek dziś po południu zagra z Włoszką Paolini (182 WTA), ale powiem wam, że te kursy na wygraną Igi są według mnie kosmiczne, nie jest wcale taką ogromną faworytką, a kurs na jej wygraną to 1,25, zaś na Włoszkę 3,65.
W tej chwili Iga 1,19, Włoszka 4,25, coś jej się stało ostatnio? rotfl
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Iga Świątek

Gdybym się bawił w bukmacherkę to obowiązkiem byłoby dla mnie postawienie na Paolini. Kurs z kosmosu. Chociaż wiele razy dziwiłem się skąd się te kursy biorą i często to moje zdziwienie okazywało się uzasadnione.
Awatar użytkownika
Azeszty
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 7 cze 2017, 03:14

Re: Iga Świątek

lolxd2 pisze:Gdybym się bawił w bukmacherkę to obowiązkiem byłoby dla mnie postawienie na Paolini. Kurs z kosmosu. Chociaż wiele razy dziwiłem się skąd się te kursy biorą i często to moje zdziwienie okazywało się uzasadnione.
Kursy się biorą z tego jak ludzie obstawiają, ile kasy wpada do systemu. Widać wielu się podpaliło i stawia na Igę, więc kurs spadł. Kurs jest tak ustawiany (automatycznie), ze niezależnie kto wygra bukmacher zarabia te swoje np. 10%. Bukmacher ustala kurs tylko jeden raz. Na początku.

A Paolini to defensorka, nie ma czym ugryźć. Jak Iga nie będzie waliła w siatkę albo na out, to wygra.
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

No jednak te kursy jak na razie się potwierdzają 6:2 2:0 dla Świątek i serwis. Oby tak dalej. :::gd::: :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Azeszty pisze:
lolxd2 pisze:Gdybym się bawił w bukmacherkę to obowiązkiem byłoby dla mnie postawienie na Paolini. Kurs z kosmosu. Chociaż wiele razy dziwiłem się skąd się te kursy biorą i często to moje zdziwienie okazywało się uzasadnione.
Kursy się biorą z tego jak ludzie obstawiają, ile kasy wpada do systemu. Widać wielu się podpaliło i stawia na Igę, więc kurs spadł. Kurs jest tak ustawiany (automatycznie), ze niezależnie kto wygra bukmacher zarabia te swoje np. 10%. Bukmacher ustala kurs tylko jeden raz. Na początku.
Skąd ty te 10% wytrzasnąłeś?! Jakiś procent idzie do skarbu państwa (12%?) a reszta jest wynikiem zakładów. I tyle. Statystyką i prawdopodobieństwem buki wygrywają, ale nic nie mają zagwarantowane.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Iga Świątek

Kurs na Świątek spadł z... 2,49 na 1,66. Ten mecz pokaże, w jakim miejscu naprawdę stoi Iga, bo nazwisko znane, zaś Niemka dość pewnie przebrnęła poprzednie dwie rundy, więc o odpuszczeniu nie ma mowy. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Czyli Iga faworytką? No, no...
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:Czyli Iga faworytką? No, no...
Na ten moment kurs na Igę 1,68 na Barthel 2,19.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:...buki wygrywają, ale nic nie mają zagwarantowane.
Tak jest. Jak <stofler> zaczyna grać buki zagryzają palce i modlą się, żeby zajął się czymś innym. rotfl
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: Iga Świątek

TomPL pisze:
Azeszty pisze:
lolxd2 pisze:Gdybym się bawił w bukmacherkę to obowiązkiem byłoby dla mnie postawienie na Paolini. Kurs z kosmosu. Chociaż wiele razy dziwiłem się skąd się te kursy biorą i często to moje zdziwienie okazywało się uzasadnione.
Kursy się biorą z tego jak ludzie obstawiają, ile kasy wpada do systemu. Widać wielu się podpaliło i stawia na Igę, więc kurs spadł. Kurs jest tak ustawiany (automatycznie), ze niezależnie kto wygra bukmacher zarabia te swoje np. 10%. Bukmacher ustala kurs tylko jeden raz. Na początku.
Skąd ty te 10% wytrzasnąłeś?! Jakiś procent idzie do skarbu państwa (12%?) a reszta jest wynikiem zakładów. I tyle. Statystyką i prawdopodobieństwem buki wygrywają, ale nic nie mają zagwarantowane.
Mają zagwarantowane, ale zazwyczaj mniej niż 10 %. Mówię oczywiście o zagranicznych bukach, a nie polskim badziewiu. Prowizja u buków zależy od popularności zdarzenia i co za tym idzie ilości pieniędzy wpakowanych w mecz. Na Lidze Mistrzów prowizja u najlepszych to nawet 1-2%, w tenisie ok 3%. Najprościej wyjaśnię Ci to na przykładzie rzutu monetą. Prawdopodobieństwo orła i reszki jest takie same i wynosi 50%. Kursy wynosi 1,9 na orła i 1,9 na reszkę. Ja stawiam na orła, Ty na reszkę. Wypadł orzeł. Ja zarobiłem 0,90 zł, Ty straciłeś 1 zł bukmacher zarobił 0,10 zł. Bukmacher bez względu na to kto jak postawił, zarobił 5%.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Iga Świątek

Tomaszz pisze:
TomPL pisze:
Azeszty pisze:
lolxd2 pisze:Gdybym się bawił w bukmacherkę to obowiązkiem byłoby dla mnie postawienie na Paolini. Kurs z kosmosu. Chociaż wiele razy dziwiłem się skąd się te kursy biorą i często to moje zdziwienie okazywało się uzasadnione.
Kursy się biorą z tego jak ludzie obstawiają, ile kasy wpada do systemu. Widać wielu się podpaliło i stawia na Igę, więc kurs spadł. Kurs jest tak ustawiany (automatycznie), ze niezależnie kto wygra bukmacher zarabia te swoje np. 10%. Bukmacher ustala kurs tylko jeden raz. Na początku.
Skąd ty te 10% wytrzasnąłeś?! Jakiś procent idzie do skarbu państwa (12%?) a reszta jest wynikiem zakładów. I tyle. Statystyką i prawdopodobieństwem buki wygrywają, ale nic nie mają zagwarantowane.
Mają zagwarantowane, ale zazwyczaj mniej niż 10 %. Mówię oczywiście o zagranicznych bukach, a nie polskim badziewiu. Prowizja u buków zależy od popularności zdarzenia i co za tym idzie ilości pieniędzy wpakowanych w mecz. Na Lidze Mistrzów prowizja u najlepszych to nawet 1-2%, w tenisie ok 3%. Najprościej wyjaśnię Ci to na przykładzie rzutu monetą. Prawdopodobieństwo orła i reszki jest takie same i wynosi 50%. Kursy wynosi 1,9 na orła i 1,9 na reszkę. Ja stawiam na orła, Ty na reszkę. Wypadł orzeł. Ja zarobiłem 0,90 zł, Ty straciłeś 1 zł bukmacher zarobił 0,10 zł. Bukmacher bez względu na to kto jak postawił, zarobił 5%.
Oczywiście prawdopodobieństwo wynosi nie 50% a 0.5. Ale mniejsza o to. :!ojoj!: Zgodnie z Ustawą hazardową po odliczeniu podatku od gier zarobiłeś nie 90gr a 67,2. Bukmacher natomiast skasował od was 1,76zł a wypłacił 1.672zł, więc zarobił zaledwie 0,088zł. Bukmacherzy rzeczywiście zawsze są wygrani ale ich procenty układają się trochę inaczej, niż przedstawiłeś. Ale ważne, że o nich wspomniałeś, :::gd::: idę po browarka. :wink: :::%%%:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Tomaszz pisze:Mają zagwarantowane, ale zazwyczaj mniej niż 10 %. Mówię oczywiście o zagranicznych bukach, a nie polskim badziewiu. Prowizja u buków zależy od popularności zdarzenia i co za tym idzie ilości pieniędzy wpakowanych w mecz. Na Lidze Mistrzów prowizja u najlepszych to nawet 1-2%, w tenisie ok 3%. Najprościej wyjaśnię Ci to na przykładzie rzutu monetą. Prawdopodobieństwo orła i reszki jest takie same i wynosi 50%. Kursy wynosi 1,9 na orła i 1,9 na reszkę. Ja stawiam na orła, Ty na reszkę. Wypadł orzeł. Ja zarobiłem 0,90 zł, Ty straciłeś 1 zł bukmacher zarobił 0,10 zł. Bukmacher bez względu na to kto jak postawił, zarobił 5%.
Ten przykład jest tendencyjny i nic nie wart. wystarczy, że tacy znawcy sportu jak my obaj postawimy na orła i bukmacher idzie do pośredniaka albo do więźnia za długi :] Zagwarantowane dochody niezależne od wyniku to ma tylko Lotto i takie tam.
Stofler, zagranicą może być inaczej, więc nie mieszaj koledze z tym podatkiem...
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: Iga Świątek

stofler pisze: Oczywiście prawdopodobieństwo wynosi nie 50% a 0.5. Ale mniejsza o to. :!ojoj!: Zgodnie z Ustawą hazardową po odliczeniu podatku od gier zarobiłeś nie 90gr a 67,2. Bukmacher natomiast skasował od was 1,76zł a wypłacił 1.672zł, więc zarobił zaledwie 0,088zł. Bukmacherzy rzeczywiście zawsze są wygrani ale ich procenty układają się trochę inaczej, niż przedstawiłeś. Ale ważne, że o nich wspomniałeś, :::gd::: idę po browarka. :wink: :::%%%:::
Bukmacher zarobi tyle samo, bo podatek płaci tylko ten co wygrał. Czyli w naszym przypadku sytuacja wygląda tak, że bukmacher przyjął 2 zł, wypłacił 1,672 zł graczowi i zapłacił, a właściwie przekazał do US 0,228 zł podatku. W dalszym ciągu dostał 2 zł, a wypłacił 1,90 zł.

Prawdopodobieństwo można podawać w procentach.
TomPL pisze: Ten przykład jest tendencyjny i nic nie wart. wystarczy, że tacy znawcy sportu jak my obaj postawimy na orła i bukmacher idzie do pośredniaka albo do więźnia za długi :] Zagwarantowane dochody niezależne od wyniku to ma tylko Lotto i takie tam.
Stofler, zagranicą może być inaczej, więc nie mieszaj koledze z tym podatkiem...
Nie masz racji. Tu wchodzi prawo dużych liczb. Gdyby to był tylko jeden zakład i tylko 2 graczy, to mogłoby tak być, ale w tym samym przykładzie gdyby było np. 10000 graczy, to już by zarobił, bo przy prawdopodobieństwie 50% to połowa zagra na orła, połowa na reszkę. Bukmacherzy dziennie wystawiają kilkaset ofert i mają miliony graczy. Poza tym mają algorytm zmiany kursów w zależności od tego jak gracze stawiają pieniądze.

Wróć do „Różności tenisowe”