Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

lottosale pisze:
SABR pisze:
lottosale pisze:Ja dziś Nadal 2:0 + Cabaj/Farah. Na mecz pań totalnie nie mam pomysłu.

Svitolina była ciut lekką faworytką, a wywiązał się z tego nie lada łomot dla Halep.

Masz jakieś większe problemy z graniem na Unibecie?
Jakie problemy masz na myśli? Wpłaty/wypłaty? Wpłata normalnym przelewem albo kartą jeśli masz Ecopayz, a wypłaty przez Trustly. Ostatnio jak zlecałem jakoś o 2 w nocy, po 11 miałem na koncie i to jest taki standard u nich, najlepiej wypłacić wieczorem, albo rano to na bank dojdzie tego samego dnia. Wyjątkiem są oczywiście weekendy. Bank ING.

Dokładnie to miałem na myśli. Z wypłatami przez Trustly jeszcze może być ok, ale z wpłatami średnio z racji podawania swoich danych do konta bankowego internetowego. Sprawdzę, jak to się ma z wpłatami przez mBank. Dzięki. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Bukmacherka

Nie musisz wpłacać przez Trustly, możesz normalnym przelewem.

Nie dał rady dzisiaj Rafał ogarnąć tego 2:0, ale i tak bardzo dobrze poszedł ten turniej. Teraz tydzień przerwy od tenisa i przed Mundialem pogram jeszcze podczas Rolanda Garrosa.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Wszyscy zbierają siły na wielkie granie w Paryżu? Ja zbieram fundusze grając wzorcowo :)Obrazek
ale i tak kroi mi się taki wyjazd, że nie pogram z Paryżem...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Bukmacherka

A na wkładki Ci szkoda... . ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

hokej pisze:A na wkładki Ci szkoda... . ;-)
Bo uzbierał tylko do jednego buta na razie :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Dziś w ramach treningu uzbierałem na drugiego buta :) a mogłem nawet na więcej (miałem kurs łączny > 14), ale Barty skreczowała przy 4:6.
Obrazek
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Bukmacherka

Postanowiłem zagrać pierwszy raz od jakichś 4-5 lat.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN

Przed meczem Sereny miałem możliwość wypłaty i dobrze, że z niej skorzystałem bo potem nie miałbym możliwości. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Cholerny pech! Postawiłem na tą cipurajdę Cornet!!! Co mnie nawiedziło??? :idioticus:
I znowu trzeba harować, żeby odrobić straconą kasę. :::A!A!A:::

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Bukmacherka

Nie zawsze się udaje:
kupon 1
kupon 2

Na szczęście czasem mam farta:
kupon 3 :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Na Berdycha stawiać?
Słabo chyba, że powtórzyłeś zawodników w kuponach i tu akurat dwa kupony Berdych zawalił.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Bukmacherka

Po meczu też jestem mądry. :D Przed miałem wątpliwości co do Czecha, ale uznałem, że zaryzykuję i się "opłaciło". Na dwóch (tak naprawdę trzech) kuponach jest przez pomyłkę.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Dobrze, że naburmuszony Fognini przegrał. :::gd:::
Jest jeszcze szansa. :!:brv:!:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Bukmacherka

Daniel jest zdecydowanym faworytem. A Zverev tak się męczył na RG ze znacznie słabszymi zawodnikami od Thiema, że trudno oczekiwać od niego zwycięstwa.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Cambrinus pisze:Daniel jest zdecydowanym faworytem. A Zverev tak się męczył na RG ze znacznie słabszymi zawodnikami od Thiema, że trudno oczekiwać od niego zwycięstwa.
Ja to wszystko wiem tylko, że to jest sport. Jak się zbytnio uwierzy w faworytów to się zazwyczaj zakłady przegrywa. :::dawall:::
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Bukmacherka

Cambrinus pisze:Daniel jest zdecydowanym faworytem. A Zverev tak się męczył na RG ze znacznie słabszymi zawodnikami od Thiema, że trudno oczekiwać od niego zwycięstwa.
Niby dlaczego Daniel ma być zdecydowanym faworytem? Moim zdaniem, w ogóle nie jest faworytem. Kecmanovic ze swoim przebijaniem jak najbardziej ma grę na clay, i ja też bym szedł w jego stronę.
Co do Zvereva z Thiemem, to zgadzam się. Alex męczy się tutaj ze swoją grą, no i te 5 setówki powinny się mu odbić czkawką. Zwyczajnie dużo świeższy powinien być Dominic.

No i kibicował nie będę, bo mamy konflikt interesów z kolegą. Mam Del Potro :!:brv:!: + Thiem +Keys.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Bukmacherka

lottosale pisze:
Cambrinus pisze:Daniel jest zdecydowanym faworytem. A Zverev tak się męczył na RG ze znacznie słabszymi zawodnikami od Thiema, że trudno oczekiwać od niego zwycięstwa.
Niby dlaczego Daniel ma być zdecydowanym faworytem? Moim zdaniem, w ogóle nie jest faworytem. Kecmanovic ze swoim przebijaniem jak najbardziej ma grę na clay, i ja też bym szedł w jego stronę..
Bo Daniel jest znacznie bardziej solidnym, doświadczonym (3 sezony w okolicach 100 miejsca) zawodnikiem. Bo wygrał w tym roku ATP 250 w Stambule (beznadziejnie obsadzony, ale jednak). Bo ma lepsze warunki fizyczne. Bo Kecmanovic to 18 latek, który dopiero zaczyna granie na poważnie (to może być w sumie jeden z jego niewielu atutów). Pytanie czy jest zdrowy, bo porażka w kwalifikacjach do RG z D. Novakiem 6:4, 1:6, 0:6 wygląda dziwnie.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: Bukmacherka

Nie podzielam optymizmu. Daniel mimo dobrych warunków fizycznych, nie ma żadnego ciężkiego argumentu w ofensywie. Klepie z obu stron, jak na ponad 1,9 serwuje jak dziewczynka. Kecmanovic będzie dla niego trudnym rywalem, bo nie da się zabiegać. Będzie dużo długich wymian, i sprawa zwycięstwa to 50/50. Po takim kursie jak miał Stofler zdecydowanie value w becie na Serba. Teraz kursy już prawie równo. Żeby nie było, ja nie uważam że skośnooki to na bank przegra, po prostu nie zgadzam się z jego wyraźnym faworyzowaniem.

Nawet nieźle obsadzony ten challenger w Poznaniu, jakbym miał bliżej to bym zajrzał. Na stronie widzę, że do czwartku wstęp wolny.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

lottosale pisze:Nie podzielam optymizmu. Daniel mimo dobrych warunków fizycznych, nie ma żadnego ciężkiego argumentu w ofensywie. Klepie z obu stron, jak na ponad 1,9 serwuje jak dziewczynka. Kecmanovic będzie dla niego trudnym rywalem, bo nie da się zabiegać. Będzie dużo długich wymian, i sprawa zwycięstwa to 50/50. Po takim kursie jak miał Stofler zdecydowanie value w becie na Serba. Teraz kursy już prawie równo. Żeby nie było, ja nie uważam że skośnooki to na bank przegra, po prostu nie zgadzam się z jego wyraźnym faworyzowaniem.

Nawet nieźle obsadzony ten challenger w Poznaniu, jakbym miał bliżej to bym zajrzał. Na stronie widzę, że do czwartku wstęp wolny.
Dokładnie tak jest. Kurs na Kecmanovica spadł już do 1,88. Chyba zobaczyli, że na niego obstawiłem. rotfl
Nie analizuję za długo swoich typów bo szkoda mi na to czasu ale w tym wypadku valuebet wychodzi 1,17 czyli nieźle. :::gd::: Będę dzisiaj w Poznaniu służbowo to może uda mi się podskoczyć na Olimpię i zobaczyć ten mecz.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Coś mało koledzy grają, albo tak słabo że się nie chwalą ;)
Mnie, przez ponad tygodniowy wyjazd, ominęły mnie paryskie atrakcje. A tak dobrze się zapowiadało, taką dobrą rękę miałem:
Obrazek

Teraz to już za daleko zaszło, na ćwierćfinałach to ja nie potrafię zarabiać...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

stofler pisze:
lottosale pisze:Nie podzielam optymizmu. Daniel mimo dobrych warunków fizycznych, nie ma żadnego ciężkiego argumentu w ofensywie. Klepie z obu stron, jak na ponad 1,9 serwuje jak dziewczynka. Kecmanovic będzie dla niego trudnym rywalem, bo nie da się zabiegać. Będzie dużo długich wymian, i sprawa zwycięstwa to 50/50. Po takim kursie jak miał Stofler zdecydowanie value w becie na Serba. Teraz kursy już prawie równo. Żeby nie było, ja nie uważam że skośnooki to na bank przegra, po prostu nie zgadzam się z jego wyraźnym faworyzowaniem.

Nawet nieźle obsadzony ten challenger w Poznaniu, jakbym miał bliżej to bym zajrzał. Na stronie widzę, że do czwartku wstęp wolny.
Dokładnie tak jest. Kurs na Kecmanovica spadł już do 1,88. Chyba zobaczyli, że na niego obstawiłem. rotfl
Nie analizuję za długo swoich typów bo szkoda mi na to czasu ale w tym wypadku valuebet wychodzi 1,17 czyli nieźle. :::gd::: Będę dzisiaj w Poznaniu służbowo to może uda mi się podskoczyć na Olimpię i zobaczyć ten mecz.
A Hurkacza nie obstawiacie? Taki ładny ma kurs :D
Ohohoho! Widzę , że Estrella zawitał do Poznania. Może ktoś sprawdzi, czy on potrafi grać na nizinie (wielkopolskiej) ? :]

Wróć do „Różności tenisowe”