Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

DUN I LOVE vs. Wyczesany

3.10.2010 - początek nowej Ery w tenisie. Historia "białego sportu" zna wiele znakomitych rywalizacji, ta przyćmi wszystkie. ;)

Propozycję Wyczesanego przyjąłem od razu. Świadomość, że wreszcie będę miał z kim grać całkowicie wywiała mi z głowy paniczne myśli o własnych niedoskonałościach tenisowych. Swoje zrobiło też "zachowanie" Wyczesa na forum. Chłopak wydawał się cichy, spokojny i..niski. :D 1 rozmowa na gg i byliśmy dogadani: niedziela, godzina 10, sklep "Biedronka".

Spóźniłem się 5 minut, usłyszawszy kawałek Eminema i Rihanny w radiu specjalnie się nie śpieszyłem. :P Ok, spotkaliśmy się, taki niski to On nie jest, jakieś 3/4 głowy wyższy niż ja, do tego z twarzy niczym Gilles Simon O_O Już wtedy wiedziałem, że szanse raczej marne, ale nadzieja na pojedynczego gema wciąż się tliła. Przetransportowaliśmy się do zachodniej części miasta na najpopularniejsze w mieście korty tenisowe. Krótka wizyta przy "Barku", uregulowanie należności i możemy grać. Czekało Nas 90 minut morderczej walki.

Szymon rozpoczął rozgrzewkę od kilku serwisów, ja musiałem potruchtać wokół kortu i wznieść modły o słabszy dzień serwisowy Wyczesa - wymodliłem!
Losowania nie było, pierwszeństwo serwowania oddałem Szymonowi (graliśmy w moim mieście, musiałem być gościnny ;) ).

1 gem to gem walki...Szymona z Jego serwisem. Wymęczył, później nawet mnie przełamał. Dzięki Bogu mogłem cały czas mogłem liczyć na jego podanie. Grzmotnął wprawdzie 2 asy na przeczyszczenie linii, ale popełnił też 4 df. Mam upragnionego gema!
Po bardzo niewyraźnym początku z obu stron później zrobił się jako taki mecz. Niemniej różnica w ograniu bez przerwy robiła swoje. Wyczes prowadził grę, ja biegałem i starałem się wyczekiwać na Jego błąd. Tych w początkowej fazie było sporo. Kulał bh, ale z prawej strony co chwila sypały się piłki wygrywające. Nie byliśmy przyklejeni do linii końcowej, staraliśmy się grać na całym korcie, co zaowocowało wieloma ciekawymi akcjami i spięciami przy siatce.

Miałem po południu mecz w piłkę, więc chciałem się solidnie rozbiegać. Cel został osiągnięty. Wynik? Szymon spinał się w kluczowych momentach, mi wyraźnie brakowało koncentracji i...zapału. Niby wiem, że nogi powinny pracować cały czas, ale wrodzone lenistwo nie od dziś jest moją...wadą? Momentami przysypiałem dość wyraźnie.

Przebieg meczu gem po gemie:
DUN I LOVE - Wyczesany 57 57

1 set: 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, *5-4 (serwis na seta), 5-5, 5-6 ,5-7
2 set: 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1 (podwójny break :::silencium::: ), 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 5-7
To na tyle w skrócie, o swojej grze będziemy się starali pisać w kolejnych postach. Z tego miejsca chciałbym wyrazić swoje spore zadowolenie z tego, że miałem okazję poznać Szymona osobiście i skrzyżować z nim rakietę na korcie. ;)

Kolejna odsłona rywalizacji przewidziana jest na piątek.
mtenis team
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN I LOVE pisze:Ok, spotkaliśmy się, taki niski to On nie jest, jakieś 3/4 głowy wyższy niż ja, do tego z twarzy niczym Gilles Simon O_O
Chyba jak Stepanek :teathy:
out of business
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Dawid opisał dokładnie przebieg meczu, mi pozostaje podziękować za grę i podwiezienie. Mam nadzieję, że już niedługo się zrewanżujesz :D
DUN I LOVE pisze:Ok, spotkaliśmy się, taki niski to On nie jest, jakieś 3/4 głowy wyższy niż ja, do tego z twarzy niczym Gilles Simon O_O
Zapomniałeś dodać, że z sylwetki niczym Nalbandian :teathy:

PS. Chciałem zapytać jaki jest rekord w podwójnych błędach serwisowych, bo mam nieodparte wrażenie, że go pobiłem.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

wyczesany pisze: PS. Chciałem zapytać jaki jest rekord w podwójnych błędach serwisowych, bo mam nieodparte wrażenie, że go pobiłem.
Verdasco jest z Ciebie dumny, przynajmniej powinien być. :D

Dzisiaj rano ześmiałem się z Nieminena, który przy meczowej pobiegł na wariata do sieci. Kilka godzin później zrobiłem to samo. Dostałem soczyste minięcie z bh, w sam narożnik kortu. Bez wątpienia piłka meczu :o . ;)
mtenis team
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN I LOVE pisze:Dzisiaj rano ześmiałem się z Nieminena, który przy meczowej pobiegł na wariata do sieci. Kilka godzin później zrobiłem to samo. Dostałem soczyste minięcie z bh, w sam narożnik kortu. Bez wątpienia piłka meczu :o . ;)
Nie, nie, nie... Piłką meczu zdecydowanie był Twój lob w drugim secie, który dzięki piekielnej rotacji (i bez udziału wiatru) wkręcił się w kort :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Chyba najbardziej dokładna relacja meczu forumowego jaką tutaj widziano :). Gratulacje dla nowego wątku rozgrywkowego! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Znając zamiłowanie DILa do statystyk, po następnym spotkaniu dostaniemy dokładne dane z poszczególnych setów co do procentu pierwszego i drugiego serwisu winery, niewymuszone i tak dalej. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

.... i wypitych % ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Vivid pisze:.... i wypitych % ... ;)
A myślisz, że czemu spotkanie było pod Biedronką? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Gary pisze:
Vivid pisze:.... i wypitych % ... ;)
A myślisz, że czemu spotkanie było pod Biedronką? rotfl
Co? Myślisz że się Chłopaki w galerianki (galerianów(?)) bawili? ... rotfl
Teraz jak napiszą, że testowali nowe stringi to może zabrzmieć dwuznacznie ... rotfl

DUN, jestem zdegustowany, liczyłem że wyczeszesz Wyczesa :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Vivid pisze:Teraz jak napiszą, że testowali nowe stringi to może zabrzmieć dwuznacznie ... rotfl
Wczoraj testowałem o pięciokątnym przekroju poprzecznym, przyjemnie się wgryzają, ale szybko rozciągają i zaczynają się przesuwać, a jak większość z nas wie nie jest to przyjemne jak trzeba paluchami poprawiać, bo potem bolą, jak dobrze pamiętam to Vi gdzieś pisał, że robi to zatyczką od długopisu, no ale co kto lubi :D Poza tym są trochę za sztywne, poprzednie były bardziej komfortowe. Chociaż może źle je założyłem bo na głowę ;)
Vivid pisze:DUN, jestem zdegustowany, liczyłem że wyczeszesz Wyczesa :)
Robiłem tyle niewymuszonych, że nie pozwoliłem wejść Dun-owi w uderzenie i dzięki temu wygrałem, to się nazywa taktyka :D


*Obecne- Pro's Pro Black Out, poprzednie- PP Vendetta.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

wyczesany pisze:...jak dobrze pamiętam to Vi gdzieś pisał, że robi to zatyczką od długopisu
Wyczes, cały tekst musisz chyba przenieść do "wyczesanej porcji humoru" rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Zatyczką?!? Chłopak mnie wyraźnie nie docenia ... rotfl
Jak to było? Szczyt precyzji? - Narobić w stringi ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Vivid pisze:
DUN, jestem zdegustowany, liczyłem że wyczeszesz Wyczesa :)
Wszystko przede mną. :P

Jutro rewanż, o ile nie przestraszę się zimna. :P
mtenis team
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN I LOVE pisze:Szymon rozpoczął rozgrzewkę od kilku serwisów, ja musiałem potruchtać wokół kortu i wznieść modły o słabszy dzień serwisowy Wyczesa - wymodliłem!
Tylko teraz proszę bez tańców, laleczek Voodoo, itp. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN pamiętaj, po wygranej opublikuj zdjęcie wyczesanego Wyczesa! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

Vivid pisze:DUN pamiętaj, po wygranej opublikuj zdjęcie wyczesanego Wyczesa! :)
Tak uczynię, ale na to to trzeba poczekać jakieś 1,5 roku. :D
mtenis team
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN I LOVE pisze: Tak uczynię, ale na to to trzeba poczekać jakieś 1,5 roku. :D
Eeeee tam, po prostu nie zaczynajcie od Biedronki. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

PitS pisze:Eeeee tam, po prostu nie zaczynajcie od Biedronki. :]
Dzięki za radę, przydała się! :D

Mecz nr 2, gem po gemie:
DUN I LOVE - Wyczesany 64 75

1.set: 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4.

2.set: 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5.
Mecz od serwisu zaczynałem Ja (choć raz se z dużej napiszę, a co! :P).
Bardziej szczegółową relacje ze spotkania zda tym razem Szymon. ;)
mtenis team
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: DUN I LOVE vs. Wyczesany

DUN I LOVE pisze:
Bardziej szczegółową relację ze spotkania zda tym razem Szymon. ;)
No widzisz, ważne że paliwa zabrakło dopiero teraz. :::lghcry:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”