Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

basic pisze: Drac, spoko, grałem na 100% swoich możliwości, jak widać po prostu jestem ch.... tzn. leszcz :oops:
Nieprawda, wiesz, że jesteś moim idolem, napisałem Ci to kiedyś w twoim blogu w "Mój tenis" :D. Gary z nikim innym nie może wygrać to obija takich "przedszkolaków" tenisowych jak my (co to grają od kilku do kilkunastu miesięcy), żeby sobie coś rekompensować, ale co to nie mam pojęcia :P.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Drac pisze:Nieprawda, wiesz, że jesteś moim idolem, napisałem Ci to kiedyś w twoim blogu w "Mój tenis" :D.
Tak tak, napisałeś... tylko o której wersji mówisz... o tej wersji Upgrade ? rotfl :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

basic pisze:Tak tak, napisałeś... tylko o której wersji mówisz... o tej wersji Upgrade ? rotfl :)
A jak myślisz o którą mu chodzi? Po to jest upgrade żeby trzymać się najnowszej wersji rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

htb pisze:A jak myślisz o którą mu chodzi? Po to jest upgrade żeby trzymać się najnowszej wersji rotfl
Widzisz, ale nie wszystkie upgrade'y wychodzą z czasem na dobre... jednak pierwsze wersje niejednokrotnie są lepsze od tych nowszych rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Myślę że w tym przypadku nie ma to zastosowania :) Ale to Drac'u musi się wypowiedzieć :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Dobra, widać jestem leszczem, który zebrał max. łomot jaki się dało... chyba pójdę na :::fishie::: ... albo na golfa się przerzucę rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

basic pisze:No nie wierze, Gary jest pod wrażeniem jakiegoś mojego uderzenia... a zrobił mi rower wielokołowy rotfl rotfl . To chyba tak na dalszą część łomotu, złośliwość :oops:
Nie, mówię/piszę zupełnie serio. Większość amatorów nie ma pojęcia jak grać backhand po linii. U Ciebie idą ostro, nie zauważyłem pogorszenia w porównaniu z tym zagraniem po crossie. Przyczepię się natomiast do forehandu, zwłaszcza tego granego z wysokich piłek ze środka. Owszem, zagrałeś kilka fajnych winnerów, ale częściej psułeś. W takich sytuacjach tak się podpalasz, że zupełnie zapominasz o ustawieniu, walisz samą ręką zupełnie jak Drac. U niego też ręka idzie sama, a ciało w drugą stronę. Do tego Ty łapiesz piłkę za daleko od ciała w takiej sytuacji, co powoduje, że zagarniasz ją bardziej w bok niż to jest potrzebne do zagrania do rogu, za to za mało do przodu. Stąd trafienia w taśmę lub w siatkę i to tam, gdzie jest ona najwyższa, co sugeruje, że i tak trafiłbyś w korytarz, skoro grałeś ze środka.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 15:52 przez Gary, łącznie zmieniany 1 raz.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze:Nie, mówię/piszę zupełnie serio.
Gdzieś tu chyba haczyk jest :) . Jeśli nie, to fajnie :)
Gary pisze:Większość amatorów nie ma pojęcia jak grać backhand po linii. U Ciebie idą ostro, nie zauważyłem pogorszenia w porównaniu z tym zagraniem po linii.
Trener mnie dużo goni z tym 2bh, także fajnie jak ktoś długo grający widzi jakieś pozytywy :) . Ale czy takie ostre to bym nie powiedział, po prostu staram się ofensywnie zagrywać też z bh, a nie oddawać tylko, ale do ostrości to jeszcze daleko... w sumie może tylko kilka razy udało mi się ruszyć Ciebie z miejsca tym Bh... Najbardziej wkurzające są te out'y 10-20cm... wiem, że dla innych to są wielkie out'y rotfl , ale od czegoś trzeba zacząć :)
Gary pisze:Przyczepię się natomiast do forehandu, zwłaszcza tego granego z wysokich piłek ze środka.
No tak, to od początku jest moim słabym punktem :( . Niestety nie ma tyle czasu, żeby na jednym treningu z trenerem wspólnie z koleżanką wszystko wyćwiczyć :( ... więc skupiamy się na innych opcjach :)

Poza tym możesz się jeszcze przyczepić do wielu innych zagrań, ustawień, tych nóg, które są Twoim ulubionym elementem...itd. i np. taką listą zrobić :)
Gary pisze:Owszem, zagrałeś kilka fajnych winnerów, ale częściej psułeś.
No wiem, będzie trzeba powoli zamieniać te proporcje :)
Gary pisze:Stąd trafienia w taśmę lub w siatkę i to tam, gdzie jest ona najwyższa, co sugeruje, że i tak trafiłbyś w korytarz, skoro grałeś ze środka.
Spoko, wszelkie takie uwagi mile widziane :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

htb pisze:
basic pisze:Tak tak, napisałeś... tylko o której wersji mówisz... o tej wersji Upgrade ? rotfl :)
A jak myślisz o którą mu chodzi? Po to jest upgrade żeby trzymać się najnowszej wersji rotfl
Dokładnie tak jak mówi Htb, wersja upgrade jest zawsze aktualna, chociaż po wyniku z Garym to nawet na tą upgrade-ową nie zasługujesz :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

basic pisze:w sumie może tylko kilka razy udało mi się ruszyć Ciebie z miejsca tym Bh...
Ale mnie nie jest łatwo ruszyć, bo ja dość dobrze się ustawiam i czytam grę. Kiedyś po meczu w GPWA przeciwnik spytał mnie czy jestem tak szybki, czy wiedziałem, gdzie zagra. Odparłem, że jedno i drugie. Tobie do tego, by mnie ruszyć brakuje powtarzalności, bo jednym uderzeniem spustoszenia nie zrobisz, musisz zagrać pod rząd 2-3 dobre, dokładne, mocne piłki.
basic pisze:Poza tym możesz się jeszcze przyczepić do wielu innych zagrań, ustawień, tych nóg, które są Twoim ulubionym elementem...itd. i np. taką listą zrobić :)
No czasem rzeczywiście nie ustawiasz nóg i zamiast zejść nisko pod piłkę, to Ty grasz z góry na dół :[ i walisz w dolne oczko siatki.

Poczepiam się innym razem, bo teraz zamiast się przyglądać Twojej grze, to skupiałem się na zdobywaniu kolejnych kół. Ty dostałeś 5 kół olimpijskich akurat. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze:Tobie do tego, by mnie ruszyć brakuje powtarzalności, bo jednym uderzeniem spustoszenia nie zrobisz, musisz zagrać pod rząd 2-3 dobre, dokładne, mocne piłki.
Doskonale sobie zdaję z tego sprawę... także nawet w meczu ryzykowałem granie bardziej w okolice linie mocniejsze piłki... wiem, że duża ilość lądowała na outach... Czasami było tak, że 1-2 piłki były dobre i przy kontynuacji już kolejna w out :( , ale starałem się nie grać zachowawczo... ech ta moja gorąca głowa :(
Gary pisze:No czasem rzeczywiście nie ustawiasz nóg i zamiast zejść nisko pod piłkę, to Ty grasz z góry na dół :[ i walisz w dolne oczko siatki.
To i tak lepiej niż usłyszeć, że tylko czasami ustawie nogi rotfl . To tu aż takiej tragedii nie było skoro nie masz z tego polewki rotfl
Gary pisze:Poczepiam się innym razem, bo teraz zamiast się przyglądać Twojej grze, to skupiałem się na zdobywaniu kolejnych kół.
:::???::: To będziesz chciał innym razem jeszcze grać?? Przecież dla Ciebie, to raczej nie był ciekawy mecz rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

basic pisze:To będziesz chciał innym razem jeszcze grać?? Przecież dla Ciebie, to raczej nie był ciekawy mecz rotfl
Zawsze mogę przyjść na Twój mecz z htb albo Drackiem i tam się poczepiać. Albo na TF-ie popatrzeć na któryś z Twoich meczów.
basic pisze:To i tak lepiej niż usłyszeć, że tylko czasami ustawie nogi rotfl . To tu aż takiej tragedii nie było skoro nie masz z tego polewki rotfl
Aż takim chamem i prostakiem to nawet ja nie jestem. Polewkę mogę mieć z wielkich mistrzów, którzy opowiadają, co to oni nie są, wyżej srają niż dupę mają, a potem dostają 6/0 6/0, albo w tym stylu. Był taki jeden, co popatrzył na mnie jak się rozgrzewałem z kumplem (we 3 byliśmy w grupie w Mastersie Challengera) i stwierdził, że nic nie gram i jak ze mną przegra, to stawia chłopakom z dyżurki kratę piwa. Przegrał 6/0 6/1. Graliśmy na korcie nr 2, rakieta poleciała na 1., a opaska na włosy na 3. rotfl Natomiast z Ciebie śmiać się nie zamierzam, a przynajmniej nie z gry, :wink: bo grasz lepiej niż myślałem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

Gary pisze: Był taki jeden, co popatrzył na mnie jak się rozgrzewałem z kumplem (we 3 byliśmy w grupie w Mastersie Challengera) i stwierdził, że nic nie gram i jak ze mną przegra, to stawia chłopakom z dyżurki kratę piwa. Przegrał 6/0 6/1. Graliśmy na korcie nr 2, rakieta poleciała na 1., a opaska na włosy na 3. rotfl
Dobre :::!!!::: Żałuję, że nie mogłem tego obejrzeć rotfl. Jak ja lubię jak takie buractwo obrywa, brawo Gary :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze: Przegrał 6/0 6/1. Graliśmy na korcie nr 2, rakieta poleciała na 1., a opaska na włosy na 3. rotfl
To nawet moja :meditate: aż tak nie reaguje na przegrane rotfl :)
Rozumiem, że korty obok były puste, bo jakby tak kogoś trafił, to mógłby być niezły dym :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

Na kortach obok były akurat inne mecze Mastersa. Ale to nie było tak, że rakieta poleciała na środek kortu. Koleś rzucił w siatkę odgradzającą korty i rakieta odchyliła siatkę wpadając jeszcze przed korytarzem deblowym. Ale teraz w Challengerze jest jakiś pojeb (przepraszam za określenie, ale inaczej tego nie nazwę), który nie dość, że kantuje, to jeszcze ciska rakietą co drugą piłkę. I raz tak rzucił, że wpadła na sąsiedni kort, na szczęście grający tam siedzieli akurat na krzesełkach, inaczej byłaby niezła jatka.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze:Na kortach obok były akurat inne mecze Mastersa. Ale to nie było tak, że rakieta poleciała na środek kortu. Koleś rzucił w siatkę odgradzającą korty i rakieta odchyliła siatkę wpadając jeszcze przed korytarzem deblowym.
To i tak miał szczęście, bo jakby gorzej przycelował w siatkę to mógłby być niemały zonk :)
Gary pisze:Ale teraz w Challengerze jest jakiś pojeb (przepraszam za określenie, ale inaczej tego nie nazwę), który nie dość, że kantuje, to jeszcze ciska rakietą co drugą piłkę.
A może narzeka na nadmiar kasy skoro tak ciska. rotfl

Htb, Drac widzicie z moją oazą :meditate: nie jest tak źle :P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Jakbyś
basic pisze:...narzekał na nadmiar kasy...
to twoje rakiety latały by pewnie na korcie jak odrzutowce :) Oczywiście jakiś czas temu. Teraz trochę wyluzowałeś :)
Jednak są plusy jak człowieka nie stać na nowy szpadel, to szanuje to co ma i nie robi z siebie debila na korcie :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

htb pisze:... są plusy jak człowieka nie stać na nowy szpadel, to szanuje to co ma i nie robi z siebie debila na korcie :)
Basica stać, sam pisałeś, że mu się z torby szpadle wysypują, a jak już mu się kolejny, nowy nabytek w torbie nie mieści to któryś ze starszych, kilkumiesięcznych, przeznacza do trzepania dywanów ;). A nie rzuca na korcie, bo będziemy się później zbijać z jego świeżo zbudowanej oazy spokoju :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Drac pisze: Basica stać, sam pisałeś, że mu się z torby szpadle wysypują...
Oj nie stać :( , a wysypują się dlat, że ja mam szmacianą torbę Head'a, nie żadną usztywnianą, to jak krzywo torbę położę, to się wysypują, a właściwie jedna wysypuje, bo druga już w ręku się kręci :)
Drac pisze: A nie rzuca na korcie, bo będziemy się później zbijać z jego świeżo zbudowanej oazy spokoju :).
No nie rzucam :) , tylko czasami pozwalam rakiecie na chwilę relaksu spojrzenia na kort z wyższego pułapu, taki lot kontrolowany rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Basic vs Gary

basic pisze:No nie rzucam :) , tylko czasami pozwalam rakiecie na chwilę relaksu spojrzenia na kort z wyższego pułapu, taki lot kontrolowany rotfl
Pamiętaj żeby po pierwszym kontrolowanym locie zaprogramować autopilota!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”