Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze: Poza tym ja mówiłem o ostatnim meczu z Garym więc wszystko wcześniejsze się nie liczy już ;-P :wink:
Zgadza się... ale ja mówiłem o naszym meczu na zbliżającym się TF :D.
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Muszę Krzyśka pochwalić pod względem testów rakiet i oazy zrobił olbrzymi postęp :). Aż jestem w szoku :). A jakbym jeszcze przed TF'em zabrał na mecz z nim moich chłopaków, to wtedy na TF'ie nic go już nie ruszy :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

becki pisze:
basic pisze:Poza tym ja mówiłem o ostatnim meczu z Garym więc wszystko wcześniejsze się nie liczy już ;-P :wink:
Zgadza się... ale ja mówiłem o naszym meczu na zbliżającym się TF :D.
Pewnie znowu liczysz przez na szybką łatwą rundę do przodu, a to cwaniaczek. :wink:
htb pisze:Muszę Krzyśka pochwalić pod względem testów rakiet i oazy zrobił olbrzymi postęp :). Aż jestem w szoku :). A jakbym jeszcze przed TF'em zabrał na mecz z nim moich chłopaków, to wtedy na TF'ie nic go już nie ruszy :).
Do TF'a jeszcze trochę czasu więc różne rzeczy mogą się zdarzyć :) ... a jak pogoda pozwoli to w tym tygodniu będzie kolejny etap treningu Oazy. :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Pewnie znowu liczysz przez na szybką łatwą rundę do przodu, a to cwaniaczek :wink:
O ile pamiętasz to ostatnio nie było tak łatwo przecież, z meczu na mecz mam coraz większe kłopoty :) .
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

becki pisze:O ile pamiętasz to ostatnio nie było tak łatwo przecież, z meczu na mecz mam coraz większe kłopoty :) .
No teraz może być jeszcze ciężej. Basic już w zasadzie nie wzywa kobiet lekkich obyczajów na pomoc :). A jego rakiety też zapomniały już jak się lata rotfl.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Dzisiaj zagraliśmy z Pawłem may meczyk. Wynik 7:6 (7:5), 6:0 dla Pawła. Żeby tutaj nie śmiecić różnymi pi.... to nie będę pisał o swojej grze, zrobiłem to w blogu. Dostałem baty i tyle.

Htb grał dzisiaj testowanym Donnay'em czy jak mu tam, widać, że packa mu leży, lepiej kontroluje uderzenia, potrafi fajnie zakręcić z Fh. Serwis też się poprawił, nie było dużo dubli ani lotek co wcześniej często mu się zdarzało.

Zasłużone zwycięstwo Pawła. :::gd:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Dzisiaj zagraliśmy z Pawłem may meczyk. Wynik 7:6 (7:5), 6:0 dla Pawła.
Kiedy gramy? ;-P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

logigamer pisze:
basic pisze:Dzisiaj zagraliśmy z Pawłem may meczyk. Wynik 7:6 (7:5), 6:0 dla Pawła.
Kiedy gramy? ;-P
A to chcesz już tak szybko mnie sklepać? No no no ;-P . A co do gry, to niestety mi generalnie pasują godziny przedpołudniowe w tygodniu.

Dzisiaj z Pawłem to tak spontan wyszło, zdzwoniliśmy się ok. 14-15 i udało się :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Zasłużone zwycięstwo Pawła. :::gd:::
Nie przesadzajmy. Ty nie grałeś od TF'a. Ja niby miałem też prawie miesiąc przerwy ale udało mi się zagrać w czwartek więc chociaż przypomniałem sobie jak się trzyma rakietę i tu była moja przewaga :).
basic pisze:Htb grał dzisiaj testowanym Donnay'em czy jak mu tam, widać, że packa mu leży
TO fakt im dłużej gram tą packą tym bardziej mi się podoba. Chyba trzeba będzie zacząć odkładać kasę, bo na szczodrość św. Mikołaja nie ma co liczyć :(. No chyba że w markecie budowlanym będą dorzucać w promocji więc jest wtedy szansa rotfl.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze:Nie przesadzajmy. Ty nie grałeś od TF'a. Ja niby miałem też prawie miesiąc przerwy, ale udało mi się zagrać w czwartek więc chociaż przypomniałem sobie jak się trzyma rakietę i tu była moja przewaga :).
No przecież grałem w debla w poprzednią środę, tzn. byłem na korcie bo grą nie można było nazwać...

Trudno co będzie to będzie...
htb pisze:TO fakt im dłużej gram tą packą tym bardziej mi się podoba. Chyba trzeba będzie zacząć odkładać kasę, bo na szczodrość św. Mikołaja nie ma co liczyć :(. No chyba że w markecie budowlanym będą dorzucać w promocji, więc jest wtedy szansa. rotfl
Różnica w grze była na pewno znacząco zauważalna. Służyła Ci ta packa.
Tak się teraz zastanawiam czy przypadkiem Yogi nie miał/ma właśnie tego modelu Donnaya. :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Trudno co będzie to będzie...
Będzie dobrze, spoko :). Tylko musisz znów wrócić do chłodnej głowy :).
basic pisze:Różnica w grze była na pewno znacząco zauważalna. Służyła Ci ta packa.
No grało mi się dobrze i to któryś już raz z kolei, więc nie jest to syndrom 15 minut :).
basic pisze:Tak się teraz zastanawiam, czy przypadkiem Yogi nie miał/ma właśnie tego modelu Donnaya. :?
Pewnie masz rację.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Basic vs htb

Zapytam wprost - Co zrobił Basic?
1. Połamał rakietę?
2. Skopał torbę?
3. A może coś nowego w repertuarze? O_O
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Żadnych nowości :). Sprawdził tylko twardość kortu Blade'em :) i została mu rączka w ręce jak Radwańskiej :). A przed zmianą na Wilsona, Fischerem nie trafił do torby i spadł mu za ławeczkę. Przypomniało nam się o tym dopiero jak staliśmy na parkingu :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

"Oaza spokoju reaktywacja" - kolejna część mrożącego krew w żyłach thrillera już w kinach ;).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze:A przed zmianą na Wilsona, Fischerem nie trafił do torby i spadł mu za ławeczkę. Przypomniało nam się o tym dopiero jak staliśmy na parkingu :).
Taaa tylko co gorsze byliśmy już ostatni na korcie w zasadzie po zamknięciu i w ostatniej chwili zdążyłem jeszcze złapać właściciela kortu, żeby móc wrócić po rakietę :).
Obiektyw pisze:"Oaza spokoju reaktywacja" - kolejna część mrożącego krew w żyłach thrillera już w kinach ;).
Coś w tym stylu :wink: . Ale dobrze, że to tylko jeden film pełnometrażowy, a nie cały serial. rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Ale dobrze, że to tylko jeden film pełnometrażowy, a nie cały serial. rotfl
To się jeszcze okaże :). Ale mam nadzieję, że jednak nie zrobisz z tego znów serialu rotfl.
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Basic vs htb

Aj tam. Krzychu ogra się trochę i znowu będzie łoił wszystkich.

Trochę żartobliwie - może nie serial, nie film pełnometrażowy, tylko ciąg filmów, jak "Zmierzch". ;)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze:To się jeszcze okaże :). Ale mam nadzieję, że jednak nie zrobisz z tego znów serialu rotfl.
Dobra dobra, się już nic nie okaże... Fischery są po prostu nie do ruszenia na korcie, nie ma takiej opcji :).
TadX pisze:Aj tam. Krzychu ogra się trochę i znowu będzie łoił wszystkich.
Trochę żartobliwie - może nie serial, nie film pełnometrażowy, tylko ciąg filmów, jak "Zmierzch". ;)
No co za Łoś, ale się prosi o łomot na korcie za te żarty :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Dobra dobra, się już nic nie okaże... Fischery są po prostu nie do ruszenia na korcie, nie ma takiej opcji :).
Spoko, możesz przecież wciągnąć i.Radicala i w razie czego zmienisz Fischera na i.Radicala w "decydującym" gemie. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Wow, minął cały miesiąc od naszej ostatniej gry, sporo czasu :( .

Udało mi się zrewanżować za ostatni mecz, może nie wygrałem tak spektakularnie jak Paweł ostatnio, ale jednak udało się wygrać 6:4, 6:2, także wracam na właściwe tory :) .

Nie grałem dzisiaj najwyższych lotów, brakowało szczególnie dobrego ofensywnego Bh, psułem woleje/smecze na potęgę, za to całkiem dobrze lobowanie mi wychodziło dzisiaj. I co ciekawe ostatnio gram coraz częściej slajsem, wiadomo, że nie jest to dobry kąśliwy slajs, ale i tak zmiana w ilości takich zagrań w trakcie meczu jest kolosalna w porównaniu do tego co było kiedyś :).
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”