Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

W sobotę szykuje się starcie w nowym składzie. :)
P69 już ostrzy swoją nową "siekierkę", a reszta sprawdza ramy. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

Na korcie odliczyli się wszyscy. :)
Wszyscy (poza MTO) pomni ostatniego TF-a ciepło ubrani, a tu jak to u nas - upał.
Oj, szybko się rozbieraliśmy, idealne dla balonu 13-14 stopni.

MTO przytachał testowego Wilsona PS97 w wersji 290g. Jego stare BLX-y 6.1 już od dawna nadają się do śmietnika, w końcu dojrzał do zmian. :) Niestety rama była uzbrojona w masakryczny naciąg. :(
Ja rozciąłem sobie nożem wszerz opuszek środkowego palca prawej dłoni, i nie zakleiłem niczym. Cóż, trochę mi to sprawiało kłopotu w grze ...
Dodatkowo obaj z P69 testowaliśmy retro tłumiki dostarczone przez Keicama na deblowy TF.
Ja nawet jeden komplet dostałem (dziękuję jeszcze raz :)), no pamiętam jak Centuś Krakowski płakał jak oddawał, aż Mu się ręce trzęsły. :P
;)

Tłumiki super! Małe, od razu odczuwalnie więcej czucia, co oczywiste. Na początku czułem lekkie wibracje, ale takie, które poprawiały ... kontrolę. ;)
P69 też zadowolony, pytał mnie nawet o dodatkowy komplet na zapas. Piotrek mówił, że Mu pasują bo małe więc trudniej ... piłką zahaczyć. :P

Oczywiście jak to przy naszych grach śmiechu było do bólu. :)
Marcin siał trochę tym Wilsonem, ale za to P69 znany jako "Siekierezada" o dziwo sporo grał normalnie.
Choć była taka wymiana gdzie ja Mu lufę, On oddał, ja ponownie, znów oddał, ja krótszą piłkę jaką mógł zaatakować i .... Piotrek leci z siekerką :) No, to się uspokoiłem, z Nim wszystko w porządku. :P
Oczywiście jak tylko piłka po zagraniu ZG wpadła po necie na naszą stronę kortu to tylko P69 wrzasnął - BRAWO!!!
Potem jeszcze stwierdził, że wymiana bez siekierki się nie liczy, cały Piotruś. :)

ZG czuł się mimo wszystko w obowiązku by Piotrka motywować.
Gram skrót, Piotrek leci ile sił w nogach, nie doleciał. ZG stoi z boku, patrzy na zdyszanego Piotra i z wyrzutem - Ja bym doszedł. :P

A wynik?

MTO/Vivid - P69/ZG 7:6 5:4
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

Vivid pisze:Tłumiki super! Małe, od razu odczuwalnie więcej czucia, co oczywiste. Na początku czułem lekkie wibracje, ale takie, które poprawiały ... kontrolę. ;)
P69 też zadowolony, pytał mnie nawet o dodatkowy komplet na zapas. Piotrek mówił, że Mu pasują bo małe więc trudniej ... piłką zahaczyć. :P
Parafrazując słowa klasyka z Samych Swoich "mam jeszcze kilka torebeczek z tymi tłumikami w świątecznym ubraniu"!

Fajnie że Wam przypasowały! :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

Jak trochę się pokręcę po kortach to możesz mieć zbyt. :)
I Ci się problem wcześniejszego "naklikania" rozwiąże. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

Miałem twarde postanowienie, aby zagrać cały mecz Tourem F. Trzeba zacząć się w niego wgrywać. Mimo zbliżonych parametrów do Toura G ( wyraźna różnica tylko w sztywności ), F-ką gra się inaczej. Nie mogę tak łatwo domykać, uderzeń i grać siekierek. Na szczęście zaczynają wchodzić powoli cięte serwisy. Meczyk jak to zwykle w naszym gronie był okazją do dobrej zabawy a, że przy okazji udało się nie przegrać, to dodatkowy bonus. :wink: Nowe tłumiki od keicama sprawdziły się, bo nie trafiłem w gumkę ani razu, a w yoneksowskie na TF-ie kilka razy i to bez wysiłku. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

PIOTR69 pisze:Mimo zbliżonych parametrów do Toura G ( wyraźna różnica tylko w sztywności )...
Mam nadzieję, że Twój stringer to nie sklerotyk i nie zapomniał Ci tego 21-go crossa przeciągnąć. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

Tak chwalicie się tymi retro tłumikami od Keicama, a ja się pytam gdzie jakieś zdjęcie ?!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel: MTO, P69, ZG, Vivid

Może te retro polega na tym, że to jakieś sparciałe gumki od majtek? ;)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”