Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

UWAGA!!!
W związku z przewidywaną małą frekwencją i bardzo słoneczną pogodą ten MiniTF zostanie najprawdopodobniej przeniesiony na inny obiekt i nieco inne godziny. Jeśli ktokolwiek nie zgłosił jeszcze udziału a chciałby wziąć udział - prosimy o szybki kontakt na PW.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Niestety, z powodu naruszenia praw autorskich musieliśmy odwołać Kłobuka. Zgłosili się do nas "prawowici" właściciele nazwy imprezy (na dodatek dokładnie w tym samym terminie!) i zagrozili futrowaniem kwaśnicą oraz dużymi karami finansowymi, a na to nie było nas stać. Nawet przeniesienie turnieju na kameralne, ukryte przed światem korty nie pomogło - musieliśmy odpuścić.
Obrazek
Szczegóły tutaj: http://www.it.mragowo.pl/photos/art_thu ... 3793-n.jpg

Awaryjnie rozegraliśmy maxi-mecz o puchar Złamanego Szeląga, który zakończył się deblowym tiebreakiem wygranym po zaciętej walce przez parę prowadzoną przez bardzo rutynowanego deblistę ze wschodnich rubieży. W międzyczasie świetną świecka tradycję podtrzymał rycerz scudetto, który prowadząc w secie 5:2 zdołał przegrać 6:9.

Z góry odpowiadając na pytania informujemy, że termin następnego mini-TF'a zostanie ustalony, jak tylko kometa Halleya znowu pojawi się na naszym nieboskłonie...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Napiszę więcej, prowadził nawet 6:2 :D . Ale żeby nie tracić sił przed ciekawie zapowiadającym się debelkiem, tudzież nie demoralizować swojego rywala, który miał zostać za kilka chwil partnerem - łaskawie pozwolił się ograć :] .

Pomimo niezdecydowania organizatorów, którzy nie mogli się zdecydować czy gramy przy otwartym czy zamkniętym dachu, dzięki czemu co drugi gem był rozgrywany w innych warunkach, bardzo fajnie się grało. Tradycja została podtrzymana, przegrałem co miałem przegrać, na koniec nawet wygrałem co miałem przegrać :D . Przy okazji przekonałem się, żeby nie wyskakiwać przed szereg i operować takim orężem, jaki jest nam przeznaczony.

Dzięki panowie za fajnie spędzony czas, jak zwykle zresztą . Na Was zawsze można liczyć :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Nie wiem, czy fajnie się grało, bo warunki były mało tenisowe. Po połowie seta każdy miał już trofeum: własny mokry podkoszulek :::desert::: .
Najważniejsze, że termin ostatecznie okazał się trafiony, bo w 100% dopisali przyjezdni, pod których był robiony :wink: . Scudi, jak zwykle dzięki za przyjazd :::gd::: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

On to już prawie jak swój na tych waszych północnych rubieżach. :wink:

Jakieś focisze macie? Bo widzę Scudetto to tylko z dinozaurami sobie robił w jakichś waszych galeryjach. ;-P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Gdzie te dinozaury?! A może to... my jesteśmy te dinozaury? :dvl(: :/ :twisted:
Fotek nie ma, szef kortów zażądał dodatkowej opłaty za pozwolenie fotografowania (zgodnie z ostatnimi wytycznymi Unii nt. "wolność fotografowania dzieł znajdujących się w przestrzeni publicznej pod warunkiem uzyskania zgody twórcy albo odpowiedniego urzędu"), a na to nas nie stać - ostatnie pieniądze wydaliśmy na piłki, ze Szwecji :]

PS. Jak podają amerykańscy kreacyjni uczeni ostatnie dinozaury wyginęły 150 lat temu. Natomiast w Polsce od wielu lat trwają próby ich reaktywacji, szczególnie w dolinie Charlotty...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Drogi kolego nie-dinozaurze :D , dinozaury są/były w galerii, którą mi polecałeś :] . Stały, ruszały głową i ogonami oraz wydawały dziwne dźwięki. Wiedziałem, że jadę do dziczy, ale żeby aż tak... :rolleyes:

Co do Doliny Charlotty, to moje rodzinne strony i za moich czasów żadnych dinozaurów tam nie widywano. Może poza moim profesorem od ekonomiki :angel: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

TomPL pisze:Gdzie te dinozaury?! A może to... my jesteśmy te dinozaury? :dvl(: :/ :twisted:
Fotek nie ma, szef kortów zażądał dodatkowej opłaty za pozwolenie fotografowania (zgodnie z ostatnimi wytycznymi Unii nt. "wolność fotografowania dzieł znajdujących się w przestrzeni publicznej pod warunkiem uzyskania zgody twórcy albo odpowiedniego urzędu"), a na to nas nie stać - ostatnie pieniądze wydaliśmy na piłki, ze Szwecji :]
To niezłe z was dzieło. Pewnie taką rzeźbę uprawialiście na korcie, że tak was zakwalifikowali. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

No ale gdzie są wyniki?! :::donknow::: Wyniki są najważniejsze! :oldtimer:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Nie było sekretarza turnieju (podobno akurat grał w jakiejś północno-południowej lidze, za duże pieniądze...), to i nikt nie spamiętał. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Tym razem zachowaliśmy się jak Konrad Mazowiecki - Krzyżacy dostali w promocji. :P
Ale przyjdzie czas na ... Grunwald. :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”