Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

daroos pisze:
SPOILER:
Co do trafienia mojej nieskromnej osoby to jak powiedziałem już na korcie - luzik :)

A co do smeczy, sorry, ale dwa w siatę pamiętam (przy jednym to byłeś może ze 2m od siatki ... :P), nie wiem czy nie więcej? Plus ten wysoki wolej bekhend o jakim wspominasz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

Vivid pisze:
Basic pisze:Od razu przypomniał pierwszy oficjalny deblowy TF kiedy IATW przemasował pierwszym serwisem po plecach Georgii, oj musiało boleć :( .
Marka? ;)
Co było później, to nie wiem, ale taka opcja też jest :) .
Vivid, a może koledzy w taki sposób sposób sugerują Ci, żebyś co nie co zrzucił masę zmienił kulisty kształt, po prostu za dużo zasłaniasz widoku :) . Wcześniejsze trafienie to taka lekka aluzja, nie podziałało, to kolejny etap sugestii :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

Basic pisze:
Vivid pisze:
Basic pisze:Od razu przypomniał pierwszy oficjalny deblowy TF kiedy IATW przemasował pierwszym serwisem po plecach Georgii, oj musiało boleć :( .
Marka? ;)
Co było później, to nie wiem, ale taka opcja też jest :) .
Vivid, a może koledzy w taki sposób sposób sugerują Ci, żebyś co nie co zrzucił masę zmienił kulisty kształt, po prostu za dużo zasłaniasz widoku :) . Wcześniejsze trafienie to taka lekka aluzja, nie podziałało, to kolejny etap sugestii :) .
Może po prostu Daroos nie chce grać w parze z Vividem, skoro to się powtarza? :D Mało dyskretne i - jak widać - niezbyt skuteczne rotfl .

Albo Vivid masochistą jest... O_O
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

Vivid pisze:A co do smeczy, sorry, ale dwa w siatę pamiętam (przy jednym to byłeś może ze 2m od siatki ... :P), nie wiem czy nie więcej? Plus ten wysoki wolej bekhend o jakim wspominasz.
Z uwagi na ten strzał z serwisu powinienem milcząco przyznać rację, ale jednak uważam, że to był jeden smecz 2-3m od siatki i drugi gdy leciałem skończyć wrzutkę wzdłuż siatki i spóźniłem uderzenie, ale piłka poleciała na duży aut, a nie w siatkę. Co do bekhendowego wysokiego woleja to fakt, był taki, ale to nie był smecz i na pewno nie z prawej strony. :wink:
Ale to pewnie Ci się pomieszało przez ten... :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

Łośki :P, Daroos gra ze mną bo reszta się boi. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

Marcin ze swoim rozregulowanym serwisem też zmusza mnie do czujności. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Debel: Daroos, Piotr69, Marcintenisozo, Vivid

Kolejne starcie za nami. Wybraliśmy się pod balon, niestety za mocno wiało. Było trochę duszno, ale bez przesady.

W pierwszym secie nikt jakoś nie obejmował większej przewagi. Doszliśmy do 6-5 dla przeciwników. Serwis Daroosa, 0-40 ... :)
Trzy kolejne punkty i ... 40-40. Decydujący punkt. Dość długo i precyzyjnie Darek i Marcin okładali się po krosie. W końcu się wciąłem. :(
Nie wiem co mnie podkusiło na kombinację i zamiast posłać głęboki wolej między Piotrka i Marcina to wpakowałem go w siatkę. :/
Set przegrany 5:7.

W drugim secie zabraliśmy się do roboty. 4 pierwsze gemy nasze. Potem 4:2, 5:2 i koniec na 6:3.

Uznaliśmy, że nie będziemy sobie przed TF-em psuć nastroju i nie rozegramy decydującego tie-breaka ;) MTO był przeciwny, ale On nie jedzie na TF, kazaliśmy Mu wyjść z obiektu. rotfl

A teraz o Daroosie słów kilka. :twisted:
W sumie zaczął obiecująco, już na rozgrzewce starał się obić MTO. :::gd::: Pewnie chciał się zrehabilitować za plamę jaką dał ostatnio gdy miał Marcina trafić, a to w końcu ja zniecierpliwiony własnowolejowo ;) strąciłem Marcina. :)
Potem już nie było tak dobrze. Po pierwsze Marcina nie upolował :::bd:: . Po drugie, stosując baseball-ową terminologię Daroos zaliczył na mnie 2 strike-i. :)
Strike 1 - piłka po serwisie śmignęła koło mojej głowy, weszła w strefę bezpośredniego zagrożenia. :twisted:
Strike 2 - piłka po serwisie minęła blisko moją głowę bo poczułem jej pęd. Oj ... :/
Na strike 3 nie starczyło czasu, albo Daroos się bał. rotfl

Ale to nie koniec "popisów" Darka. :D
Jak skończyliśmy 2 seta to postanowiliśmy zagrać ze 2-3 gemy. Ja miałem zaczynać, pierwszy serwis, ładuję Piotrkowi pięknego asiora wyrzucającego. Nawet nie drgnął. Piotrek idzie ze spuszczoną głową, ja dumny z siebie, że tak mi zeszło rotfl , a ta MENDA mój partner wywołuje net. O_O O_O O_O
No zabić to za mało :/ , ale najpierw do laryngologa wysłać. :P rotfl



Vivid/Daroos - P69/MTO 5:7 6:3 2:1
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”