Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

MiniTF Jednakniepasym Open

MiniTF Jednakniepasym Open
Miejsce: Olsztyn, ul. Jodłowa 9 Termin: 27.04.2014, godziny 12:00-17:00
Nawierzchnia: Ziemna
Pula "nagród": -410zł lub 360zł
Piłki: Head ATP Gold

Zgłoszenia proszę wysyłać do mnie przez PW, jest mniejsza szansa, że je przegapię.
Pula "nagród" obejmuje wynajem 2 kortów na 4 godziny każdy i zakup 2 puszek piłek. 400zł w przypadku gdy będziemy potrzebować kortów krytych i 360 jeśli uda się zagrać na otwartych.

Oczywiście wpisowe jest uzależnione od liczby uczestników.

Lista uczestników / pasujący termin
  1. wyczesany
  2. hohvar
  3. keicam / od 27.04 do 03.05
  4. scudetto / 27.04
  5. RoTTeN / 27.04
  6. Janek
  7. Driver
  8. TomPL
  9. Logigamer
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Pasym Open

Wyczes wkurzasz mnie (:] , przed chwilą pisałem o tym u hohvara :] . Ale jak widzę, nie dam rady, 3 byłaby szansa... :rolleyes:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Pasym Open

scudetto pisze:3 byłaby szansa... :rolleyes:
Nie wiem czy ośrodek będzie czynny.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Pasym Open

wyczesany pisze:
scudetto pisze:3 byłaby szansa... :rolleyes:
Nie wiem czy ośrodek będzie czynny.
To przyjemnej gry życzę, akurat w piątek wracam z "wycieczki", więc nie ma szans, w sobotę bym przyjechał. Bawcie się dobrze :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Pasym Open

Powariowali... w maju na hard? Gdy cały świat będzie zasuwał na cegle?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Pasym Open

TomPL pisze:Powariowali... w maju na hard? Gdy cały świat będzie zasuwał na cegle?
Właśnie, na cegłę 3-go :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Pasym Open

Wtedy, z uwagi na kryte korty, w grę wchodzi tylko Olsztyn. Daleko, chce Ci się jechać te kolejne kilkadziesiąt kilometrów?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF Pasym Open

TomPL pisze:Powariowali... w maju na hard? Gdy cały świat będzie zasuwał na cegle?
Takie pożegnanie zimy! :wink:

Wyczes, przyjadę! Muszę pisać tego PW?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Pasym Open

Szkoda, że taki termin. ;(

Będę Wam mocno kibicował! :!:brv_cmn:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Pasym Open

wyczesany pisze:Wtedy, z uwagi na kryte korty, w grę wchodzi tylko Olsztyn. Daleko, chce Ci się jechać te kolejne kilkadziesiąt kilometrów?
Wiesz, nie będziecie dla mnie organizować terminu, to bez sensu. Jednak gdybym mógł przyjechać to 50 km więcej nie gra roli, mogę jeździć tam i spowrotem, przecież wiesz ;).
Róbcie tak, żeby Wam było dobrze, jak mi się uda to się zjawię :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Pasym Open

TomPL pisze:Powariowali... w maju na hard? Gdy cały świat będzie zasuwał na cegle?
Jako naród ogólnie zapóźniony przeniesiemy się na mączkę dopiero na maxi-TF-ie. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Pasym Open

hohvar pisze:
TomPL pisze:Powariowali... w maju na hard? Gdy cały świat będzie zasuwał na cegle?
Jako naród ogólnie zapóźniony przeniesiemy się na mączkę dopiero na maxi-TF-ie :wink:
To dobrze, będzie Was łatwiej ograć na TFie przez te zachcianki w szopie :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Pasym Open

Nie chcę was zniechęcać, ale ten termin (nie mówiąc o hardcorowej hali...)...
W czasie wielkiej majówki rodzinne wyjazdy są w modzie i statystycznie rzecz biorąc mało kto akurat na Warmię wyjeżdża (np. z Krakowa :wink: ). W tym samym czasie zazwyczaj z wielkim hukiem zaczyna się też sezon tenisowy na kortach Skandy, co oznacza 2-3 turnieje (harmonogramu na razie nie podano).
Reasumując - oby lało, to się uda w Pasymiu :] , ale ja na razie powstrzymam się przed wiążącymi deklaracjami.

ps. jeszcze jeden wynalazek olsztyńskich kolegów: http://amatorskaliga.com/
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF Pasym Open

TomPL pisze:Nie chcę was zniechęcać, ale ten termin (nie mówiąc o hardcorowej hali...)...
W czasie wielkiej majówki rodzinne wyjazdy są w modzie i statystycznie rzecz biorąc mało kto akurat na Warmię wyjeżdża (np. z Krakowa :wink: ). W tym samym czasie zazwyczaj z wielkim hukiem zaczyna się też sezon tenisowy na kortach Skandy, co oznacza 2-3 turnieje (harmonogramu na razie nie podano).
Reasumując - oby lało, to się uda w Pasymiu :] , ale ja na razie powstrzymam się przed wiążącymi deklaracjami.
Tom Twój post rozumiem w ten sposób: "Jak sobie nie znajdę nic ciekawszego lub będzie padało to was zaszczycę"!
Czy chodzi o to, że na szybkim Twoja dominacja nie jest już taka dominująca :wink:?
(Wyczes, wygląda na to że popełniłeś klasyczny falstart grając z Tomem w tej hali :/)

Możemy zmienić termin na 28 kwietnia! W Olsztynie będę już 27 w sobotę. Odpadnie argument Skandy i może Tom spojrzy na nas łaskawszym okiem? :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Pasym Open

Zostaw w spokoju moje oko (właściwie okulary). :]
Tak jak unikam latem grania na orlikowej gumie, tak i wolałbym nie spieprzyć czucia clay'u grą na hardcorze. Maj, szczególnie w tym roku, to już będzie w pełni ceglany czas, liga międzymiastowa, turnieje, jeszcze może dojdzie liga GPW - gra w tym momencie na nawierzchni pasymskiej jest mi kompletnie nie na rękę, jestem czuły na takie zmiany.
I tyle, inne "dominanty" nie mają tu znaczenia. A z drugiej strony człowiek wiele może zrobić, by spotkać się w miłym towarzystwie, więc nigdy nie mówię nigdy. :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Pasym Open

keicam pisze: Możemy zmienić termin na 28 kwietnia! W Olsztynie będę już 27 w sobotę. Odpadnie argument Skandy i może Tom spojrzy na nas łaskawszym okiem? :wink:
Jak będzie nas mało (np. 3 :wink: ) to jestem za taką zmianą terminu jak najbardziej. Jeśli wyczes by się zgodził, to jak najbardziej możemy spotkać się 28, a i jeden kort na 3-4 godz. zupełnie wystarczy (i jedna puszka piłek).
A nawet: można zobaczyć jaka aura nastanie, reagować na bieżąco i faktycznie przenieść to na clay, a Pasym trzymać w zanadrzu jako rezerwę (mam na myśli 28.04).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Pasym Open

28.04. to jest poniedziałek. 27.04. (niedziela) bardzo mi pasuje.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: MiniTF Pasym Open

Kurczę może dla przeciw wagi, ktoś byłby chętny zrobić coś bardziej na południu?
Chętnie się zaangażuję.
Na razie nie zakładam wątku ale jak ktoś byłby chętny to proszę o PM.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
bob785
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 9 kwie 2014, 09:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MiniTF Pasym Open

Witam
na wstępie chciałbym się przywitać jako nowy ;)
TomPL pisze:W tym samym czasie zazwyczaj z wielkim hukiem zaczyna się też sezon tenisowy na kortach Skandy, co oznacza 2-3 turnieje (harmonogramu na razie nie podano).
ps. jeszcze jeden wynalazek olsztyńskich kolegów: http://amatorskaliga.com/
Skanda początek sezonu:
1.05. (czwartek) Gra podwójna I GP w grze podwójnej o Puchar Wiesława
3.05. (sobota) Gra pojedyncza I Grand Prix Skandy w grze pojedynczej o Puchar Tomka

Odnośnie Amatorskiej Ligi Deblowej - kilka osób (przede wszystkim wywodzących się ze środowiska skandowskiego) przymierza się do stworzenia ligi deblowej. Na tą chwilę jeszcze za dużo nie wiemy, mamy kilka chętnych par, chcielibyśmy zrobić tą ligę na 8-10 par - mamy nadzieję, że się uda, bo wbrew pozorom ludzi lubiących deble jest całkiem sporo. Praktycznie jedynym problemem jest równoczesne ściągnięcie 4 osób na kort ;)

I w przeciwieństwie do innych lig w Olsztynie odbywałoby się to bez dodatkowych kosztów i prowizji. Kupujemy piłki we własnym zakresie, opłacamy korty Skanda we własnym zakresie, ja prowadzę stronę z wynikami i aktualnościami jako wolontariat ;)

Jeżeli dobrze kojarzę i dzisiaj mają w planach grę to załapię się na część meczu hohvar vs. TomPL na Jodłowej ;)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF Pasym Open

RoTTeN pisze:28.04. to jest poniedziałek. 27.04. (niedziela) bardzo mi pasuje.

Mój błąd. Sobota 26.04 podróż. Niedziela 27.04 zdecydowanie mi pasuje. :::gd:::
TomPL pisze:Zostaw w spokoju moje oko (właściwie okulary). :]
Tak jak unikam latem grania na orlikowej gumie, tak i wolałbym nie spieprzyć czucia clay'u grą na hardcorze. Maj, szczególnie w tym roku, to już będzie w pełni ceglany czas, liga międzymiastowa, turnieje, jeszcze może dojdzie liga GPW - gra w tym momencie na nawierzchni pasymskiej jest mi kompletnie nie na rękę, jestem czuły na takie zmiany.
No tak świat wielkiego tenisa :) inne priorytety. Tym bardziej chciałbym podziękować Hohvarowi i Wyczesowi za chęć i gotowość do gry ze mną i dostosowanie terminu :::gd:::!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”