Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: RoTTeN vs Driver

RoTTeN pisze:Jakaś klątwa ciąży nad halą w O. . Od dwóch lat się tam wybieraliśmy i nigdy nie było wolnych terminów, :rolleyes: a jak raz się tam próbowaliśmy umówić z TomemPL to spadł z drzewa. :::donknow::: Tym razem się udało, pojechaliśmy, ale niestety Drivera zaatakował jakiś tajemniczy wirus i grał nie w pełni sił.
I jak oceniasz halę? Jaka nawierzchnia? Jak z temperaturą? I ceny raczej takie warszawskie czy ludzkie? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

hohvar pisze:
RoTTeN pisze:Jakaś klątwa ciąży nad halą w O. . (...)
I jak oceniasz halę? Jaka nawierzchnia? Jak z temperaturą? I ceny raczej takie warszawskie czy ludzkie? :wink:
Nawierzchnia jest jeszcze wolniejsza niż na Tomowej hali powojskowej. O_O Taka jakaś wykładzina z meszkiem, na którym zostają ślady po piłkach. Dla mnie, wychowanego na tartanie, to akurat dobrze.
Niestety jest zimno. Grałem w długich spodniach, T-shircie i bluzie z długim rękawem i niestety momentami było mi nadal niezbyt komfortowo jeśli chodzi o temperaturę. Zwłaszcza gdy kilka punktów pod rząd było zdobywanych po krótkich wymianach bez biegania. Słabo wyobrażam sobie tam grę przy kilkunastu stopniach mrozu na zewnątrz. No chyba, że wtedy podkręcają ciepełko.

Cena 45 zł/h. Chyba jeszcze nie warszawska, ale już nie miasteczkowa. :wink: Może gdyby taki obiekt był na miejscu, to skorzystałbym raz na powiedzmy 2 tygodnie, ale gdy doliczymy dojazd 45 km w jedną stronę, to jednak raczej już tam nie pojedziemy.

Na minus jeszcze brak miejsca do przebrania się i poczekalni. Z dworu ładujesz się od razu na kort, gdzie grają poprzednicy. Przebierasz się na krzesełkach z boku kortu. Dobrze, że panowie grali luźny sparing, bo nawet gdy się człowiek stara być cicho to i tak pewnie przeszkadza.

Światło na mój gust jest nieco przysłabe, ale może tylko się czepiam... :wink:

Teraz plusy:
+ wysokość hali (można walić balony do nieba! :::yay::: ),
+ ogromne wybiegi za linią końcową i duże po bokach,
+ obsługa (krótko, konkretnie i na temat; jako debiutanci zostaliśmy "poprowadzenia za rączkę" :::gd::: )

Jak już wspominałem obłożenie obiektu bardzo duże. Fajnie, że jest. :!ok!: Dla miejscowych na pewno. :wink:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: RoTTeN vs Driver

RoTTeN pisze: Cena 45 zł/h. Chyba jeszcze nie warszawska, ale już nie miasteczkowa. :wink: Może gdyby taki obiekt był na miejscu, to skorzystałbym raz na powiedzmy 2 tygodnie, ale gdy doliczymy dojazd 45 km w jedną stronę, to jednak raczej już tam nie pojedziemy.
No chyba że z nami - z nami nie zagracie???
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

TomPL pisze:
RoTTeN pisze:(...) jednak raczej już tam nie pojedziemy.
No chyba że z nami - z nami nie zagracie???
Z Wami zawsze! :!Fight!: Z tym, że Wy rezerwujecie kort, bo nam to znowu ze 2 lata zajmie. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

Sezon otwarty otwarty! :D :::yay:::

2. marca otworzyli nam Orlik. Chcieliśmy z Driverem zagrać o 18:00, ale... była już rezerwacja. :lol: Obłożenie jak w środku sezonu. :D

Póki co mamy remis. W pierwszym meczu zorałem psychę Driverowi:
- w 1. secie Driver łatwo wygrywał swoje podania, a ja ledwo ledwo, jednak to ja w końcu przełamałem,
- w 2. secie wyciągnąłem z 0:3 na 6:3,
- w 3. secie obroniłem 4 piłki setowe.

Driver nie był dłużny. Odgryzł się pięknie. (:] :::gd:::
- w 1. secie klasyk - wyciągnął z 5:2 na 5:7,
- w 2. napsuł mi nerwów broniąc 7 piłek setowych,
- w 3. secie przy 2:3 zmienił taktykę; byłem tego świadom, ale nic nie mogłem poradzić! :::dawall:::

A tak w ogóle to cudnie się gra na dworzu (dworze, polu :wink: ). Nawet pomimo temperatury, która zmusiła mnie do gry w kalesonach pod dresami. :!Vicky!:

RoTTeN vs Driver (sparing)
3:0 (6:4 6:3 7:6(4))

2016 || sparingi: 2:0 // stawka: 0:0 (tartan 1:0//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 76:22 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 50:9//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)

RoTTeN vs Driver (sparing)
1:2 (5:7 6:3 3:6)

2016 || sparingi: 2:1 // stawka: 0:0 (tartan 1:1//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 76:23 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 50:10//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: RoTTeN vs Driver

Wszystko co napisałeś to szczera prawda. Musiałem zmienić taktykę. Jako Driver przesiadłem się z Porsche 911(bo jeszcze nie mogę poczuć nawierzchni) na Syrenę 106. No i przyniosło to wyśmienity rezultat. Na mecie tym razem byłem pierwszy.
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: RoTTeN vs Driver

Namówilem moją córkę na kierunek tenis ziemny na zajęciach wf na studiach. Od tego momentu wyłapuje istotne informacje jakie przekazuje jej "trener". Pierwsze uwagi zastsowalem w sparingu z Rottenem. W pierwszym secie przyniosły skutek. Wygralem zdecydowanie. Jednak w tenisie najważniejsze to silne nogi i żelazna kondycja. Tego mi zabrakło w kolejnych setach. Niestety kolejny sparing w ostatecznym rozrachunku dla Rottena. Przegrałem 1:2 (w setach 6:3, 6:7(0), 5:7.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

Driver pisze:Namówilem moją córkę na kierunek tenis ziemny na zajęciach wf na studiach. Od tego momentu wyłapuje istotne informacje jakie przekazuje jej "trener". (...)
I się, bestia, podzielić nie chce. (:] Ale nic to. Po postach, w których JCz opisywał swoje początki, skupiam się tylko na trzech rzeczach: nogi, nogi i nogi. :!:paq:!: Ewentualnie "patrz na piłkę". :oldtimer: I może jeszcze "nie gadaj do siebie". :meditate:

Driver zagrał w pierwszym secie tak, że nie było mu gdzie grać. Bekhend regularny, mocny i głęboki, forhend zabójczy. I weź tu człowieku graj. Mecz miał już praktycznie wygrany (1:5 w 3. secie) i naprawdę to cud, że wygrałem go ja. Po meczu byłem krańcowo wyczerpany, o 2 w nocy obudziłem się zlany potem, że tylko wyżymać. To była prawdziwa batalia.

RoTTeN vs Driver (sparing)
2:1 (3:6 7:6(0) 7:5)

2016 || sparingi: 3:1 // stawka: 0:0 (tartan 2:1//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 77:23 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 51:10//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

Driver bardzo dobrze rozpoczął ten sezon. Na Orliku wygrywał ze mną średnio 4-5 meczów rocznie. W tym roku wygrał już 2 (przy moich trzech). :::gd::: Mam wielką nadzieję, że to wynik polepszenia jego gry, a nie pogorszenia mojej. Tym bardziej, że widać duży progres u Drivera jeżeli chodzi o return i (zwłaszcza) bekhend, który nabrał mocy i rotacji. Driver twierdzi, że to nowa rakieta, ale mi się wydaje, że to bardziej tajemna wiedza, którą ze studenckich zajęć przesmyca mu córka. :!mage!:

RoTTeN vs Driver (sparing)
3:0 (6:3 6:4 6:3)

2016 || sparingi: 4:1 // stawka: 0:0 (tartan 3:1//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 78:23 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 52:10//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)

RoTTeN vs Driver (sparing)
1:2 (5:7 2:6 6:4)

2016 || sparingi: 4:2 // stawka: 0:0 (tartan 3:2//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 78:24 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 52:11//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: RoTTeN vs Driver

Dobrze, dobrze, trenujcie przed rewanżem w Ostródzie, choć to już raczej będzie po Wielkiejnocy, ale i tak zrobimy wam lany poniedziałek w jakąś niedzielę. Nawet córka wam nie pomoże. ;)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

TomPL pisze:Dobrze, dobrze, trenujcie przed rewanżem w Ostródzie, choć to już raczej będzie po Wielkiejnocy, ale i tak zrobimy wam lany poniedziałek w jakąś niedzielę. Nawet córka wam nie pomoże. ;)
Driver, a jakże, trenuje jak dziki. Już kompletnie przestałem ogarniać te jego piłki. Tak jak dziś, to czułem się chyba ostatnio z 4 lata temu na początku mojej przygody z tenisem. A może nawet wtedy takich bęcków nie dostałem.

Driver rządzi. :::gd:::

RoTTeN vs Driver (sparing)
0:3 (2:6 3:6 2:6)

2016 || sparingi: 4:3 // stawka: 0:0 (tartan 3:3//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 78:25 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 52:12//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: RoTTeN vs Driver

No, no, strach się bać, może mu po Wielkiejnocy przejdzie? ;)
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: RoTTeN vs Driver

Mam nadzieję, że mój miesiąc miodowy z nową rakietą będzie trwał na tyle długo, że w rewanżu wypadnę lepiej niż poprzednio. Póki co jestem bardzo rad, że nie dostaję bęcków od Rottena tak jak to było rok temu.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: RoTTeN vs Driver

Lany poniedziałek jest dobry na bęcki, ale to chyba nie przejdzie, sejm nie pozwoli. ;)
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: RoTTeN vs Driver

Dzisiaj kolejny sparing mamy za sobą . Moja dobra passa, mój miesiąc miodowy trwa dalej. Kolejna wygrana nad Rottenem. Jestem z siebie zadowolony i to widać na korcie, a że są wyniki więc jestem z siebie zadowolony i koło się zamyka. I żeby toczyło się tak jak najdłużej.
Wynik w statystykach zapewne poda Rotten.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: RoTTeN vs Driver

Jest progres! Ugrałem seta! :D

RoTTeN vs Driver (sparing)
1:2 (2:6 1:6 6:2)

2016 || sparingi: 4:4 // stawka: 0:0 (tartan 3:4//0:0 || hala 1:0//0:0)
H2H || sparingi: 78:26 // stawka: 6:3 (hala 9:6//0:1 || tartan 52:13//3:1) || trawa 5:1//0:0 || mączka 12:6//3:1)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: RoTTeN vs Driver

Trzeciego, czyli... braki kondycyjne! Po Świętach na pewno się pogłębią, dobra nasza, może jednak damy radę. ;)
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: RoTTeN vs Driver

Braki kondycyjne to nie problem. Butla z tlenem na plecy zasilana bateriami duracel i po sprawie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: RoTTeN vs Driver

I meldonium do śniadania. ;)
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: RoTTeN vs Driver

Są lepsze środki, ale nie będą potrzebne. Rotterdam i ja zdrowi na umyśle i ciele pokażemy Wam na czym polega gra w tenisa.

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”