Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: hohvar vs. TomPL

Weźcie Wy się przeprowadźcie do cieplejszych krajów, tfu, regionów.
Tylko czekam, aż RoTTeN zgłosi łokieć, chociaż temu to chyba tylko reumatyzm grozi... .;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

hokej pisze:(...) Tylko czekam, aż RoTTeN zgłosi łokieć, chociaż temu to chyba tylko reumatyzm grozi... .;-)
Mnie boli i łokieć i bark. Ale tylko gdy mało gram. :-D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

RoTTeN pisze:
hokej pisze:(...) Tylko czekam, aż RoTTeN zgłosi łokieć, chociaż temu to chyba tylko reumatyzm grozi... .;-)
Mnie boli i łokieć i bark. Ale tylko gdy mało gram. :-D
Mam podobnie :). Jak jestem w regularnej grze, nic mi nie jest :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Cwaniaki z ciepłych zachodnich krajów. ;)
No to nie gramy. I Kłobuka na razie też nie robimy. Byle do wiosny...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

A my zainaugurowaliśmy sezon na kortach otwartych, pogoda taka, że szkoda było pod balonem się męczyć. Ciepło odpowiednie (+18), słońce trochę przeszkadzało z jednej strony, wiaterek umiarkowany...
Hohvara łokieć boli, jak sobie o nim przypomni, więc chyba nie jest źle. Mnie już łokieć nie boli od jesieni, ale przez te cholerstwo posypał mi się uchwyt i uderzenie i gram jak w palanta, trafiam albo nie trafiam, nadrabiam życiowe zaległości w liczbie UE. W sumie toczymy w miarę wyrównane pojedynki, a wyniku nie da się przewidzieć. :twisted:
Tym razem była sinusoida, od 1:4 do 5:5 i w końcu przegrałem w TB. W drugim secie hohvar... zachłysnął się wiosną, chyba te świeże powietrze tak go przytkało, że nie mógł ugrać gema. :] Dopiero spiął się na decydujący TB (i wygrał 7:5), ale takiego załamania fizycznego u kolegi to jeszcze nie widziałem... Byle do lata!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze: Hohvara łokieć boli, jak sobie o nim przypomni,
K****, musiał przypomnieć. :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Spoko, do przyszłego tygodnia zapomnisz. :)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

hohvar pisze:
TomPL pisze: Hohvara łokieć boli, jak sobie o nim przypomni,
K****, musiał przypomnieć. :tired:
:lol: :!ok!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Zagraliśmy fafnasty sparing, który dokładnie, to tego nawet najzacieklejsze kłobuki już nie zliczą. :)
Od jesieni gramy tylko godzinkę, więc pełne 2-setowe mecze zdarzają się bardzo rzadko, wczoraj było: 6:4 i ST 8:10 (chyba). Na plus, że zdaje się nikogo nic nie bolało. Na minus, że poziom ciągle słaby, błędy, przebłyski dobrych zagrań i znowu błędy, błędy...
Znakiem czasu było, że graliśmy piłkami Australian Open... Dunlop! To następna relacja z naszych zmagań... za rok? Ciekawe jakimi piłkami zagramy za rok. :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Marcin_L pisze:
TomPL pisze: ps. jak wczoraj grałem z hohvarem to śmigałem jak sarenka
Może dwa słowa w wątku rozgrywkowym? :::cldno9:::
Proszę bardzo :)
Sezon letni, to gramy po półtorej godziny i można się zganiać. Hohvara wczoraj rozbolało kolano, a wcześniej inne części ciała, normalnie sypie się, ale przekroczył pewna barierę wieku (nie powiem jaką, każdy się sam dowie jak przekroczy) i lepiej już nie będzie. Ja wczoraj nie narzekałem na żadne urazy, ale dzisiaj rano ledwo wstałem tak czułem w kościach te nasze granie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

Potwierdzam.. :dvl(:
Skoro "bardziej doświadczony" mówi, że lepiej nie będzie, to pewnie tak będzie (:] . Na razie wygląda to tak, że mam stały ból nadgarstka (naciąg???), powracający łokcia, jak również pojawiające się znienacka: pięty, korzonków (ubiegły tydzień), barku i kolana (ten tydzień) :tired: . Skutek jest taki, że gra nie sprawia frajdy, wymian jest mało i zwykle kończą się błędami.... Nuuuda....
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

hohvar pisze:Potwierdzam.. :dvl(:
Skoro "bardziej doświadczony" mówi, że lepiej nie będzie, to pewnie tak będzie (:] . Na razie wygląda to tak, że mam stały ból nadgarstka (naciąg???), powracający łokcia, jak również pojawiające się znienacka: pięty, korzonków (ubiegły tydzień), barku i kolana (ten tydzień) :tired: . Skutek jest taki, że gra nie sprawia frajdy, wymian jest mało i zwykle kończą się błędami.... Nuuuda....
Zalecam rozciąganie i rolowanie plus sensowna ogólnorozwojówka (małe ciężary, TRX, gumy, martwy ciąg) plus znów rozciąganie i rolowanie.

Jacek iREM potwierdzi, że to działa :).

Odkąd mam regularną ogólnorozwojówkę, rozciągam się i roluję, to przestałem wstawać rano połamany. Moje ostatnie dni: tenis w piątek (2h z Obim), tenis w sobotę (2h z Jakuboto), trening ogólnorozwojowy we wtorek (1,5h), tenis wczoraj (1h), tenis dzisiaj (2h).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Ja mam ledwie czas, żeby 2 razy w tygodniu zagrać w tenisa a na ogólnorozwojówkę to już absolutnie nie mam czasu. ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

Marcin_L pisze:
Zalecam rozciąganie i rolowanie plus sensowna ogólnorozwojówka (małe ciężary, TRX, gumy, martwy ciąg) plus znów rozciąganie i rolowanie.

Jacek iREM potwierdzi, że to działa :).

Odkąd mam regularną ogólnorozwojówkę, rozciągam się i roluję, to przestałem wstawać rano połamany. Moje ostatnie dni: tenis w piątek (2h z Obim), tenis w sobotę (2h z Jakuboto), trening ogólnorozwojowy we wtorek (1,5h), tenis wczoraj (1h), tenis dzisiaj (2h).
Tak sobie pomyślałem, że jakiś ruch oprócz samego tenisa by się przydał. Tryb życia samochodowo-krzesełkowo-monitorowy nie sprzyja kondycji. :[
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Może na grzyby albo na jagody? To zapewnia sporo ruchu. ;D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

@hohvar: tu nawet nie chodzi o kondycję w sensie wydolności, ile wzmocnienie ogólne ciała w warunkach niedużych, ale regularnych obciążeń.

Taki nasz biurowo - samochodowy tryb życia prowokuje dziwne napięcia, usztywnienia. Do tego rzadko kto ma równomiernie rozwinięte mięśnie przeciwstawne, co też powoduje nierówne ich obciążenie i kontuzje.

Lajtowa ogólnorozwojówka to jest to!
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: hohvar vs. TomPL

Ale nadal trzeba mieć na nią czas. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

htb pisze:Ale nadal trzeba mieć na nią czas. :(
Moja święta pora to piątek, 17:30 :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Może tu napiszę:
Znowu cud nad Łyną! Ponad miesiąc temu z JCz zagrałem w turnieju deblowym w Olsztynie (korty Skanda) i po kilku horrorach (wygrane ST-ki) wygraliśmy tamten turniej. Dzisiaj zagrałem w podobnym turnieju, też na Skandzie, z hohvarem. Obsada mniej liczna i słabsza ale byłą para, która wygrała cały sezon i była para z najlepszym singlistą cyklu ale to my wygraliśmy! Oba decydujące mecze po ST'kach w których przeciwnicy mieli piłki meczowe, w obu przypadkach hohvar wybronił te meczowe (raz asem w linię!). Super?! Ale zanim do tego doszło to prawie do łez i załamania nerwowego mnie doprowadzał swoją nieskutecznością przy siatce...
W sumie to do tej por nie wiem, jak my to wygraliśmy :D
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: hohvar vs. TomPL

Gratulacje! :)
Ale to raczej nie "vs." no chyba, że "hohvar vs. wolej". :D Też mam ochotę spróbować, w przyszłym sezonie znajdę sobie kogoś do debla. ::!phi!::
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”