Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Widget vs Gary

Meczyk zagraliśmy w sobotę, ale z komórki ciężko mi się pisze, więc żeby mi ktoś posta nie wyciął piszę dopiero w poniedziałek z pracy. :)

Teraz jak to wyglądało z mojej strony:

Wyszło zupełnie niespodziewanie. Grałem cały tydzień od zeszłego weekendu dzień w dzień i planowałem leżenie całą sobotę, ale jak Gary napisał że może grać to się nie odmawia. :) Z postów wychodzi że graliśmy w 2012 ??!!! Szmat czasu (a wynik prawie taki sam. :) )

Do rzeczy. Założyłem sobie, że jestem w takiej formie fizycznej, że spokojnie poprzebijam tyle razy ile będzie trzeba, poczekam na krótszą piłkę i spróbuję jakoś zaatakować agresywniej, zmienić tempo, a jak nic nie da dalej przebijać ... no i nie wyszło. Po 30 minutach nogi miałem jak z waty. Pewnie jak bym był świeży to wynik by się może i tak nie zmienił, ale mniej bym ryzykował i lepiej dochodził na nogach i wymiany były by dużo dłuższe.

Tak czy inaczej nie mam argumentów żeby zamknąć wynik z pozytywnym rezultatem. Musiałbym albo nauczyć się strzelać, albo próbować zajechać Garego fizycznie, w co wątpię żeby się udało. :)
I tak "wypłaszczyłem' trochę moje uderzenia, żeby było mniej czasu na reakcję, ale jak widać nie wystarczająco.

Koniec końców przeokrutna weryfikacja moich umiejętności.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Widget vs Gary

Tobie przede wszystkim brakuje siatki, tu jest największa bolączka. Grasz regularnie z głębi, dobre kąty, potrafisz rozrzucić lewa-prawa, ale nie masz wystarczająco szybkiej piłki, żeby kończyć jednym strzałem, a dobry defensor potrafi wrócić z defensywy do stanu równowagi całkiem szybko. Często zwyczajnie oddajesz przewagę pozycyjną, bo albo nie idziesz do siatki, albo przy niej nie kończysz (lub wręcz psujesz). Przy takim zasięgu ramion powinieneś więcej punktów wygrywać wolejem/smeczem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Widget vs Gary

I tak zrobiłem postępy. :) Wcześniej nie trafiałem w piłkę, teraz gram przy siatce tylko słabo kończę. :D

Jakbym umiał smeczować i kończyć wolejem to byłbym w innym miejscu. Tak naprawdę zacząłem chodzić do siatki dopiero w tym roku na poważnie. Więc za następne 6 lat zagram lepiej.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Widget vs Gary

My jeszcze graliśmy jakoś w 2013 lub 2014 roku w lidze na P-P.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Widget vs Gary

widget pisze:Koniec końców przeokrutna weryfikacja moich umiejętności.
Nie przejmuj się. Nie jednemu już Gary podobnie zweryfikował marzenia o wielkości :).

Jego tenis jest brutalnie skuteczny przeciwko 90% amatorów. A jak był w topowej formie to i byli poważniejsi grajkowie mieli z nim spore problemy.

Skorzystaj z rad odnośnie wypadów do siatki, wypocznij dobrze przed rewanżem, nastaw odpowiednio głowę, a przed rozpoczęciem samej gry zapytaj go jeszcze jak się fanom Barcelony żyje w cieniu osiągnięć wielkiego Realu Madryt w Lidze Mistrzów i módl się żeby się Grzechu rozkojarzył i podłamał, a nie wkurzył i załączył tryb "ja ci, k..wa, pokażę".

I wtedy masz szansę powalczyć :).

Aha, nie zaszkodzi też żeby koło kortu głośno bawiła się jakaś grupka dzieci (może całe przedszkole?) albo żeby jakaś "Dżesika" darła japę przez komórkę tuż przy Waszym korcie...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Widget vs Gary

I wysyp żwirkiem ścieżki pomiędzy kortami, koniecznie. ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Widget vs Gary

O północy spluń przez lewe ramię, wypij kokail ze świeżo wyciśniętego kota, dobrze ponakłuwaj kukłę wudu Gary’ego.

I nie zapominaj - sflaczałe piłki utrudniają mu granie balonów :).
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Widget vs Gary

Jak koty to tylko z grilla! :P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Widget vs Gary

Gary pisze:Jak koty to tylko z grilla! :P
Ale po odwirowaniu w pralce. :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Widget vs Gary

Miałem dwa psy w samochodzie ... z szacunku do przeciwnika nie zabrałem ich na kort, a w sumie zawsze to robię.
Widzę, że to jednak był zły pomysł. Trzeba je było wykorzystać w wyżej wymienionych celach. :D

Gra z Garym to przedziwne uczucie. Niby nic specjalnego nie gra, wymiany są, piłka nie za szybka, serwis niepozorny na przerzut ale punkty jakoś uciekają.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Widget vs Gary

Mały jest. ;) Chowa się za siatką Cwaniaczek i cała koncentracja idzie na to żeby Go namierzyć, na grę już nie starcza. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”