Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Zmiana balansu z 32,5 cm na 33 cm

Witam, chciałem Was zapytać o wskazówki jak mam to zrobić, aby uzyskać ten efekt? Jestem zupełnie "zielony" w tych sprawach więc pytam. :D Gram rakietą Wilson BLX Blade 98.
Aha, jeszcze jedno jak tą taśmę zamontować aby nie wypadła? ( Może to jest banalne pytanie, ale po prostu nie wiem. :-| )
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiana balansu z 32,5 cm na 33 cm.

Na tej stronie wszystko możesz ogarnąć samemu - http://twu.tennis-warehouse.com/learnin ... zation.php
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiana balansu z 32,5 cm na 33 cm

Taśmy ołowiane mają podkład z klejem. Po prostu przyklejasz.

Zmiana balansu z 325mm na 330mm to zmiana balansu w kierunku główki czyli jeśli nie chcesz zwiększyć znacznie wagi to dodajesz masę na godzinie 12.

Tyle.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Wolkam
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2011, 14:27

Re: Zmiana balansu z 32,5 cm na 33 cm

Hej, mam ten sam problem i jeszcze jedno pytanie. Ile gramów taśmy ołowianej należy nakleić na godzinę 12 ? Aby mieć balans 33 cm. Gram tą samą rakietą.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiana balansu z 32,5 cm na 33 cm

Wolkam pisze:Hej, mam ten sam problem i jeszcze jedno pytanie. Ile gramów taśmy ołowianej należy nakleić na godzinę 12 ? Aby mieć balans 33 cm. Gram tą samą rakietą.
Dokładnie 3 gramy (to jest jeden kawałek taśmy ołowianej Babolata). A wyliczyłem to magicznym sposobem używając linku który podałem w poprzednim poście :!mage!: ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiana balansu z 32,5 cm na 33 cm

gural_91 pisze: Dokładnie 3 gramy (to jest jeden kawałek taśmy ołowianej Babolata). A wyliczyłem to magicznym sposobem używając linku który podałem w poprzednim poście :!mage!: ...
Taaak, ten link zniechęcił mnie do wyprowadzenia ponownie na forum uniwersalnego wzoru na takie zmiany, który zrobiłem już raz zanim pojawił się link ale ze starości się rozleciał :wink: .
Cóż to nie ma być wykład ze statyki, a link spełnia zadanie, gorąco polecam korzystać z takich pomocy bo jesteśmy niezależni od tego czy ktoś to za nas policzy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Jak to wykonać?”