Awatar użytkownika
andy_91
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2010, 11:20
Lokalizacja: Mysłowice

Dunlop Pro Tour

Witam. Miał ktoś styczność z tymi piłkami? Bo widzę, że niestety moje Dunlop Pro zostały zastąpione przez ten model. Są podobne do swoich poprzedników czy całkowicie inne? A jeśli ktoś jeszcze pamięta serię Pro, to jakie piłki innych firm są do nich porównywalne?
Obrazek M-Fil 300
Awatar użytkownika
MaciasPL
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2008, 14:30
Lokalizacja: Płock

Re: Dunlop Pro Tour

Zależy na jaką partię trafisz. Ja ostatnio grałem z gościem co miał prawie świeże (2h gry) i straszne kartofle były. Nadgarstek czułem kilka dni :[
Używasz na własną odowiedzialność :twisted:
Moim zdaniem warto trochę złociszy dołożyć na Forty albo Tecnifibre Club jeśli masz możliwość zdobyć (np. Decathlon), super piłeczki budżetowe - równy kozioł, zadowalająca żywotność.
Obrazek
BLX2 Six.One Team


Żeby mi się tak chciało... jak mi się nie chce.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Pro Tour

Postaraj się poszukać na forum tych piłek. Mam wrażenie, że były tutaj opisywane i raczej nie zbierały dobrych opinii :?
Natomiast tak jak powyżej napisano Tecnifibre Club są bardzo dobrymi piłkami :) Tylko nie wiem czy dalej są w dobrej cenie w Decathlonie :?
Obrazek Speed Graphene MP
migjed
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:33
Lokalizacja: Opatów

Re: Dunlop Pro Tour

Witam, ja od czasu do czasu grywam tymi piłkami. Dla mnie wydają się twarde, ostatnio nawet dzięki nim złapałem ból łokcia. Co do trwałości: są wytrzymałe, nie ścierają się, ale szybko robią się kartoflane :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dunlop Pro Tour

Straszne kartofle, nie wiem czy nie gorsze od Tretornów...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Dunlop Pro Tour

Z tym nie ścieraniem się i wytrzymałością to nie do końca chyba jest tak jak ktoś wcześniej wspomniał, grałem dziś jeden mecz turniejowy tymi piłkami, niezbyt długi, po którym piłki straciły praktycznie włosie, a i zrobiły się delikatnie miękkie.

O tym, że są ciężkie i skaczą na wszystkie kierunki świata, nawet nie będę się rozpisywał.
#NKrising

Wróć do „Piłki”