Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Wilson RF Legacy All Court

Przy ostatnim zamówieniu ze Strefy Tenisa, dorzucili mi do paczki ww. piłki. Czy ktoś z Was może nimi grał? Co to za ustrojstwo? ;)

https://strefatenisa.com.pl/Wilson-rf-l ... -szt-.html
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wilson RF Legacy All Court

Otworzyłem dziś puszkę ww. piłek i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dynamiczne piłki - nie da się ich porównać do żadnych innych z Wilsona. Bliżej im raczej do Dunlopów Fort z dawnych czasów, aczkolwiek chyba tej dynamiki mają jeszcze więcej. Dosyć twarde, ale nie są to kamienie. Fajne czucie, bardzo wspomagają grę rotacyjną. Aż proszą się o granie kick-serwisów. Po ok. 1,5h grze jak najbardziej można nimi zagrać jeszcze jeden mecz (a myślę, że może nawet dwa). W tym momencie są zdecydowanie twardsze i bardziej dynamiczne, niż świeżo otwarte Wilsony Australian Open, którymi najczęściej gram.

Mi bardzo podpasowały, czego efektem jest m.in. dzisiejszy wynik. Mogłem kontrolować mecz i z przeciwnikiem, z którym ostatnio przegrałem po dwóch tie-breakach, dzisiaj wygrałem 6:3 (miałem 5:0), 4:6, 6:0. W drugim secie straciłem koncentrację i w końcówce oddałem serwis. :/
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wilson RF Legacy All Court

Dzisiaj kolejna 3-setówka wygrana 5:7 (wygrywałem 4:1), 6:2, 6:2.

Co do piłek, po 6 rozegranych setach z dosyć mocnym serwisem z obu stron, rotacyjnym graniem, etc. na mączce, piłki swobodnie nadają się do zagrania trzeciego meczu. W tym momencie twardością porównywalne są do świeżo otwartych Wilsonów AO, ale są ciągle bardziej dynamiczne. IMHO, naprawdę świetne piłki. Absolutnie nie dla przebijaków, którzy czekają tylko, aż piłki zdechną, żeby móc wykorzystywać niemoc przeciwnika. Ja się ogólnie na mączce męczę, bo jest za wolno, jak na moją wielce niedoskonałą technikę, ale RF'ki dają mi taki handicap. ;)
Wszystkim serdecznie polecam je wypróbować, mimo wysokiej ceny (35zł za puszkę).

Oczywiście skrobnę o nich coś jeszcze, jak uda mi się zagrać trzeci mecz, chociaż nie wiem, kiedy to będzie. ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG

Wróć do „Piłki”