Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Head Lynx

W wersji oczojebdnej gram w hybrydzie z PWRF. Jak na razie jest fajnie, komfortowo. Narzekałbym jedynie na stosunkowo krotki czas gry 10h i do wymiany. Ciekawym co napiszesz.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Head Lynx

Grałem obiema wersjami kolorystycznymi, ale to było jak zaczynałem grać po kontuzji, więc powiem tylko, że grało się bardzo przyjemnie. :::gd::: Dzisiaj wciągnąłem w obie packi oczojebną wersję i też postaram się za jakiś czas coś naskrobać. O ile nie zapomnę to będę robił pomiary obu pacek przy pomocy RacquetTune po każdej grze.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Lynx

Wizualnie ten seledyn (autoryzacja koloru - Piotr69 :P) nieźle komponuje się z matowymi kolorami ramy Radicala Graphene. Choć generalnie unikam takich kompozycji, trochę mnie rozprasza. Poza tym jakoś przypomina mi to początki lat 90-tych na kortach. Nie pamiętam kto robił naciągi w tym kolorku, ale sporo tego było na kortach. Ja w tym okresie, jak każdy szanujący się małolat płci męskiej, miałem sznurówki, owijkę i tłumik w tym kolorze. :)

Dziś pierwsza gra, ale się nie wypowiem bo z reguły zawsze psioczę na naciągi przez pierwsze 2-3 gry, musi się ułożyć. Choć RPM Blast i Head Hawk w sumie od razu po wciągnięciu gra mi się OK. Dziś na szczęście przeciwnik jaki mi cholernie pasuje, bardzo wygodnie mi się z nim gra.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Lynx

Pograłem. :)

Jak dobrze, że jest coś takiego jak stopniowanie przymiotników. ;)
O Head Hawk napisałem, że jest dla mnie idealny. No cóż, Lynx jest … idealniejszy. :)

A teraz czas na przebłysk mojej inteligencji. :P
Jest jak stary dobry szwajcarski zegarek z werkiem własnej manufaktury, tylko trzeba ... nakręcać.
Z Lynxem jest dokładnie tak samo. Optymalna dynamika, kontrola, stabilność i czucie, tylko trzeba (się) nakręcić …
W porównaniu do Head Hawk daje widocznie więcej czucia i komfortu, oraz delikatnie więcej kontroli. Dynamika raczej porównywalna. Natomiast tak jak i Hawk nie jest to naciąg dla naśladowców stylu grzebodupa „Vamos-a”.
To naciąg do agresywnej, względnie płaskiej, gry.
Nie to, że nie da się kręcić piłki, tu nie ma żadnej tragedii. Zwyczajnie żeby piłka miała większą rotację przedramię i nadgarstek muszą swoje zrobić, to nie jest jakiś „samowkręt”.
Jeżeli ktoś stoi z tyłu i chce grać ze sporą rotacją to niech wybiera jakiegoś hex-a.

I na koniec wisienka na tym torcie. ;) – Lynx jest w mojej ocenie lepszy od Hawk i do tego … tańszy! :::gd:::

Pozostaje kwestia trwałości, to się zobaczy …
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Head Lynx

Vivid pisze: To naciąg do agresywnej, względnie płaskiej, gry.
Agresywna to nie ja, ale płaska jak najbardziej :] . Muszę chyba sprawdzić to cudo :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Lynx

scudetto pisze:
Vivid pisze: To naciąg do agresywnej, względnie płaskiej, gry.
Agresywna to nie ja, ale płaska jak najbardziej :] . Muszę chyba sprawdzić to cudo :::gd::: .
Minę masz agresywną, możemy to warunkowo uznać. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Lynx

Vivid pisze:
scudetto pisze:
Vivid pisze: To naciąg do agresywnej, względnie płaskiej, gry.
Agresywna to nie ja, ale płaska jak najbardziej :] . Muszę chyba sprawdzić to cudo :::gd::: .
Minę masz agresywną, możemy to warunkowo uznać. :D
To tylko efekt kontrastu z koszulką rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Lynx

Pograłem już trochę wersją w kolorze czarnym. Poprzednio grałem tą oczojebną :P. Ramy te same, maszyna ta sama, wciągane z tą samą siłą. Pigment tu chyba gra rolę bo te czarne widocznie mniej dynamiczne i z lekko mniejszym czuciem.
A przecież czarny ma tylko wyszczuplać ... rotfl

Mam jeszcze te oczojebne więc idą na kolejne wciąganie, znów się porówna.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Lynx

Vivid pisze:Pograłem już trochę wersją w kolorze czarnym. Poprzednio grałem tą oczojebną :P. Ramy te same, maszyna ta sama, wciągane z tą samą siłą. Pigment tu chyba gra rolę bo te czarne widocznie mniej dynamiczne i z lekko mniejszym czuciem.
A przecież czarny ma tylko wyszczuplać ... rotfl

Mam jeszcze te oczojebne więc idą na kolejne wciąganie, znów się porówna.
A ja tak miałem. :P
logigamer pisze:Ja grałem obydwoma kolorami i jak czarny fajny to oczojebny nie! Plastik fantastik w odczuciu. Bu. :::bd::
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Head Lynx

A jak z mocą w tej strunie i na ile wciągacie, bo ktoś go tutaj porównywał z Hawkiem, a przecież to zupełnie przeciwne bieguny, przynajmniej wg TWH.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2015, 12:26 przez ZiZi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Lynx

ZiZi pisze:...wg WH.
Co to?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Head Lynx

TWH ofkoz sorry.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Lynx

ZiZi pisze:TWH ofkoz sorry.
Jeśli masz na myśli Tennis Warehouse to TW. Tennis Warehouse Europe to TWE.
Jeśli chodzi o samą strunę to jej nie testowałem więc w materii porównawczej nie pomogę.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”