Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

No to po półfinałach:
Obrazek
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

No nic...przez głupotę trzeba jutro kibicować "Rozpustnemu" :D . Inaczej strącą mnie z pudła :/ .

E: Sprawdziłem, że przy wygranej Serba wyląduję w drugiej połówce chyba O_O . Wyrównana walka :::gd::: .

BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

scudetto pisze:No nic...przez głupotę trzeba jutro kibicować "Rozpustnemu" :D . Inaczej strącą mnie z pudła :/ .
A ja mam szansę wskoczyć na podium, ale spokojnie, jeszcze Finał trzeba mieć do przodu :) .
scudetto pisze:BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
E tam, to się nie liczy, "kupił" wygraną :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Basic pisze:
scudetto pisze:BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
E tam, to się nie liczy, "kupił" wygraną :wink:
Ale że za co? Czego nie dostałam? O_O
;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Basic pisze:
scudetto pisze:No nic...przez głupotę trzeba jutro kibicować "Rozpustnemu" :D . Inaczej strącą mnie z pudła :/ .
A ja mam szansę wskoczyć na podium, ale spokojnie, jeszcze Finał trzeba mieć do przodu :) .
Jak Djoko wygra, wskoczysz za RoTTeNa :wink: . A jak wygra Berdyś...nic się nie zmieni, bo on wygrać nie może rotfl .
Elf pisze:
Basic pisze:
scudetto pisze:BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
E tam, to się nie liczy, "kupił" wygraną :wink:
Ale że za co? Czego nie dostałam? O_O
;)
Może coś przytaszczy na TFa, niby po fakcie to może wszyscy zapomną :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Elf pisze:
Basic pisze:
scudetto pisze:BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
E tam, to się nie liczy, "kupił" wygraną :wink:
Ale że za co? Czego nie dostałam? O_O
;)
A skąd ja mam wiedzieć co ustaliliście ? :wink: .

Swoją drogą w Miami byłem 4-ty - zabrakło mi 2ptk do podium (Lion)
Teraz w MC jestem 4-ty i brakuje mi... 1-go ptk do podium - Scudi :twisted: . rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

scudetto pisze: Jak Djoko wygra, wskoczysz za RoTTeNa :wink: .
Ale RoTTeN też ma Djoko, jego już nikt nie pobije. :D
scudetto pisze:
Elf pisze:
Basic pisze:
scudetto pisze:BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
E tam, to się nie liczy, "kupił" wygraną :wink:
Ale że za co? Czego nie dostałam? O_O ;)
Może coś przytaszczy na TFa, niby po fakcie to może wszyscy zapomną :D .
Jakby co, to czekam. rotfl
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Elf pisze:
scudetto pisze: Jak Djoko wygra, wskoczysz za RoTTeNa :wink: .
Ale RoTTeN też ma Djoko, jego już nikt nie pobije. :D
Toć napisałem, że za RoTTeNa, a nie przed :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Zrozumiałam, że w zamian. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Elf pisze:Zrozumiałam, że w zamian. ;)
Fakt, zabrzmiało to dwuznacznie :wink: . Najważniejsze, że nie na RoTTeNa :D .

Tak czy inaczej kibicujemy Tomaszkowi, żeby zmian żadnych nie było, po co mieszać rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

scudetto pisze:Tak czy inaczej kibicujemy Tomaszkowi, żeby zmian żadnych nie było, po co mieszać rotfl .
Jak to po co, już wyżej napisałem
Basic pisze:Swoją drogą w Miami byłem 4-ty - zabrakło mi 2ptk do podium (Lion)
Teraz w MC jestem 4-ty i brakuje mi... 1-go ptk do podium - Scudi :twisted: . rotfl .
więc teraz pora na zmiany :twisted: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Lekko się od dna odbiłem :). Ciekawe czy jeśli wygra Novak to wysoko zajdę ... nie chce mi się sprawdzać rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

scudetto pisze:(...) BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
Dziękuję, scudetto. :::g'day::: I Tobie Elf, że przysłałaś mi drabinkę mimo, że się nie zapisałem. Przez przypadek wykonałem typowanie życia. :wink:
A jeszcze nie tak dawno w swoim debiucie zająłem zaszczytne ostatnie miejsce. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

RoTTeN pisze:
scudetto pisze:(...) BTW - RoTTeN gratulacje, już Cię nikt nie wyprzedzi :::gd::: .
Dziękuję, scudetto. :::g'day::: I Tobie Elf, że przysłałaś mi drabinkę mimo, że się nie zapisałem. Przez przypadek wykonałem typowanie życia. :wink:
A jeszcze nie tak dawno w swoim debiucie zająłem zaszczytne ostatnie miejsce. :D
No ja niestety byłem przez tydzień na urlopie, ale nie dostąpiłem zaszczytu przysłania mi drabinki mimo, że się nie zapisałem... Jako ówczesnemu liderowi ogólnego rankingu raczej się to pewnie nie należało :). A później była odmowa uczestnictwa z powodu wspomnianego wyżej spóźnienia urlopowego... Elf mnie chyba nie lubi po tym jak "męczyłem" ją o bardziej przejrzysty sposób prezentowania wyników, czyli żeby osoby były w tabelce posegregowane według ilości zdobytych punktów :). Udało się to w końcu po mękach wprowadzić.

Dla przejrzystości gry się moim zdaniem przyczyniłem, ale dla własnego rezultatu punktowego to już nie bardzo :(.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

lion_dragon, faktycznie do RoTTeNa wysłałam drabinkę przypadkiem, ale Ty się zgłosiłeś do mnie drugiego dnia trwania turnieju, a RoTTeN wysłał drabinkę przed jego rozpoczęciem. Skoro tu były dyskusje nt. tego, ile łatwiej mają Ci, którzy nie wysłali wyników trzech meczów, co byłoby przy kilkunastu...?

Bardzo mi teraz dziwnie po Twoim poście... :?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Tym razem chyba nikt mnie nie wyprzedzi , odskoczyłam konkurencji, zaszczytne ostatnie miejsce :::yay::: mam zagwarantowane.
Ja po prostu lubię czerwony. (:]
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Spokojnie, to tylko zabawa, chociaż bardzo wciągająca. :D
Nikt nie może mieć pretensji, że nie otrzymał drabinki lub, że ktoś inny otrzymał drabinkę chociaż wcześniej nie zgłosił się.
Wystarczy spojrzeć na początkowe posty:
Elf pisze:Na mailu macie drabinki - czas do wypełnienia to 11 rano, już jutro!
post zamieszczony 12 kwie 2015, 17:41
Elf pisze:(...)
Sporo sytuacji jest pierwszy raz, czasu mało - precedensy dopiero się tworzą. ;)

Gdyby ktoś nie dostał drabinki (mogę mieć drobne problemy z odbieraniem na bieżąco PW), tutaj jest plik do pobrania:
http://sendfile.pl/pokaz/315110---qaGa.html
post zamieszczony 12 kwie 2015, 20:27

Wniosek prosty, każdy miał szansę wziąć udział w zabawie, nawet jeśli wcześniej się nie zgłosił.
Jedyny warunek konieczny, który trzeba było spełnić, to przesłać wypełnioną drabinkę do Elf w wyznaczonym terminie.

Teraz tak pomyślałam, że może warto odciążyć trochę Elf od obowiązków i zamiast przesyłać każdemu drabinkę do wypełnienia to poprzestać na zamieszczeniu na forum linku z plikiem do pobrania.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

To jest żaden problem, wysyłam hurtowo, usuwając lub dodając jak ktoś jest nowy, lub się nie zgłosił. Właśnie RoTTeNa przypadkiem nie wyrzuciłam. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Elf pisze:lion_dragon, (...) Bardzo mi teraz dziwnie po Twoim poście... :?
No mi też dziwnie. Lion, zapamiętałem Cię z TF 2013 jako miłego, uśmiechniętego, pozytywnego człowieka, a tu wysączyłeś tyle jadu i teorii spiskowych, że aż mnie w fotel wbiło. :::bd::

Idąc Twoim tokiem rozumowania, ja też powinienem się obrazić na Elf, że pomimo iż wysłałem jej drabinkę przed rozpoczęciem turnieju, to ona ją przegapiła i nie uwzględniła mnie w rankingu po pierwszej rundzie. Zamiast jednak marudzić, że "nie dostąpiłem zaszczytu" i że mi się to "raczej pewnie nie należało", to zwyczajnie poprosiłem ją, by to poprawiła.

Różnica między Tobą a mną była taka, że ja wysłałem drabinkę przed meczami, a Ty po. I tyle.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

lion_dragon pisze:
Dla przejrzystości gry się moim zdaniem przyczyniłem, ale dla własnego rezultatu punktowego to już nie bardzo :(.
Zakładałem że nie uda mi się zagrać, uwielbiam rywalizację, nieźle znoszę porażlki (tu jestem bardzo religijny bo zakładam że są one podwaliną obiecanych wygranych), ale ostatnią osobą którą bym za ten stan rzeczy winił byłby organizator.
Jak ktoś się do czegoś przyczynił to należy mu się odstępstwo od zasad? Spóźnialscy grają od drugiej rundy? No chyba tylko wtedy gdy notariuszowi złożyli nieznaną drabinkę przed meczami.

Czyli jak za tydzień nie zagram w turnieju w Opocznie bo będę na TF-ie i ligę będę musiał zacząć z ostatniego miejsca, czyli bez szans na wygranie, to to jest wina organizatora TF-u, bo wcześniej podał termin?

Odzrućmy chwilowe emocje i pogódźmy się z tym na co nie mamy wpływu. Tak zdrowiej.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Liga typerów”