Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2007

Haloooooo tu Warszawa... :D

Panie i panowie zakończyły się mecze grupowe naszego pierwszego oficjalnego forumowego turnieju! Z przyjemnością pragnę oznajmić, że w półfinałach zmierzą się:

Dwn vs Akademik

JCz vs NightHawks

Półfinały oraz finał zostaną rozegrane jutro na Orle, zwycięzcom gratulujemy, przegranym życzymy więcej szczęścia w następnym turnieju...

Cóż nie będę ukrywać, że postawiłem na Jacka, w jego postach na temat turnieju czuję tę żądzę krwi, tą chęć mordu, ten głód zwycięstwa… to wg mnie mocny pretendent do wygrania tegorocznego Turnieju Forumowiczów… obstawiam finał JCz vs Akademik… ale jako, że na 21 do roboty to muszę się z Wami pożegnać… do jutra!


Proszę o wpisywanie dokładniejszych wyników ze spotkań grupowych poniżej...
Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 08:35 przez El Diablo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

GRUPA A
(mecze Grupy A rozgrywano od stanu 2:2 w każdym secie)

JCz - NonckiewiczS 6:2 6:2
Akademik - march88 6:3 6:3
Akademik - NonckiewiczS 6:2 6:2
JCz - march88 6:2 6:2
JCz - Akademik 6:4 7:5
march88 - NonckiewiczS 6:3 6:3

kolejność w grupie A
1. JCz 3 zw.
2. Akademik 2 zw.
3. march88 1 zw.
4. NonckiewiczS 0 zw.


GRUPA B
(mecze Grupy B rozgrywano od stanu 0:0 w każdym secie)

dwn - YOGItheBEAR 6:0 6:0
NightHawks - YOGItheBEAR 6:1 5:4 krecz
dwn - NightHawks 6:1 6:0

kolejność w grupie B
1. dwn 2 zw.
2. NightHawks 1 zw.
3. YOGItheBEAR 0 zw.


PÓŁFINAŁY
(półfinały rozgrywano od stanu 2:2 w każdym secie)

JCz - NightHawks 6:2 6:2
Akademik - dwn 6:4 7:6 (11-9)

FINAŁ
(finał rozegrano od stanu 0:0 w każdym secie)

JCz - Akademik 6:1 6:1



TURNIEJ POCIESZENIA (o miejsca 3-6)*
(mecze rozgrywano od stanu 2:2 w każdym secie)

NightHawks - NonckiewiczS 7:6 6:2
dwn - march88 6:2 6:2
march88 - NightHawks - 6:4 5:7 11:9

Końcowa kolejność
1. JCz
2. Akademik
3. dwn
4. march88
5. Nighthawks
6. NonckiewiczS
7. YOGItheBEAR

*YOGItheBEAR musiał zrezygnować z dalszej gry


MECZ TOWARZYSKI

dwn/NightHawks - NonckiewiczS/march88 7:5
(przegrana para prowadziła już 5:2)


#mecze rozgrywano piłkami Tecnifibre X-One
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, 20:20 przez JCz, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

No i pierwsze koty za płoty... ;) Niedźwiedź ma już za sobą pierwsze turniejowe bęcki... Mój serwis o gracji i mocy dziewiętnastowiecznej pensjonarki nie stanowił dla przeciwników specjalnego wyzwania... Pozostałe elementy - jak uda się zachować spokój - nawet czasem wychodzą... Tyle, że z zachowaniem spokoju jest pewien problem... Taki turniej to jednak coś innego niż proste odbijanie sobie czasem na punkty z kimś znajomym :evil:

Niemniej jednak niech wszyscy Ci, którzy "nie dotrarli" żałują. Obiekt bardzo przyjemny (mimo, że trochę wiało), piękne słońce, przeciwnicy godnie przyjmowali nawet daleko idacą nieudolność na korcie :lol: Na pewno piszę się na następny "zlot". I na pewno coś zrobię z serwisem... :twisted:


P.S. DWN... to Twoje 3.0 - chyba pora je troszkę "zaktualizować"...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

W grupie gdzie było trzech zawodników pozwoliliśmy sobie na granie normalnych setów.
Ocena imprezy baaardzo pozytywna. Nagrałem się za wszelkie czasy. Walczyłem dzisiaj w pólfinale jak lew lecz poległem 4-6 6-7 ( od stanu 2-2).
Każdy z uczestników był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany :-)

P.S.
Ile tego NTRP Yogi proponujesz??
Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 16:13 przez dwn, łącznie zmieniany 2 razy.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Halooooo tu Warszawa!

Witam państwa serdecznie z podsumowania tegorocznego Turnieju Forumowiczów 2007… zanim jednak obwieszczę zwycięzcę TF 2007 małe przypomnienie drogi zawodników do finału.

JCz - taaak doświadczony zawodnik, jak na urzędnika przystało potrafi odnaleźć się w wielu kłopotliwych sytuacjach, silny atut w postaci urzędniczej zdolności do zamotania petentowi w głowie daje temu zawodnikowi dużą przewagę na korcie rzecz jasna… zobaczmy tak w pierwszym spotkaniu gładkie zwycięstwo z młodziutkim NonckiewiczS’m 6:2 6:2 ale to młody i niedoświadczony jeszcze zawodnik, następny mecz to kolejny młodzian March88 i kolejne gładkie zwycięstwo dla turniejowej jedynki 6:2 6:2. Ostatnie spotkanie to walka o pierwsze miejsce w grupie z doświadczonym Akademikiem jednak i tu Administrator pokazał klasę wygrywając 6:4 7:5. W półfinale ostatni reprezentant „władzy” na forum zmierzył się z NightHawks’em jednak ten nie stawiał długo oporu i spotkanie zakończyło się stanem 6:2 6:2 dla Jacka, jest to tym bardziej imponujące iż półfinały rozgrywano od stanu 2:2 w każdym secie…


Akademik – taaak ogrania turniejowego nie brakuje temu zawodnikowi jednak jak sam przyznaje brak jeszcze na koncie większych sukcesów co tylko podsyca apetyt na pierwszy tytuł w postaci tegorocznego TF 2007. prześledźmy drogę do finału… taaak pierwsze dwa spotkania z młodzieżą turnieju równie pewnie wygrane jak w przypadku Administratora, March88 zdołał wykraść po 3 gemy w każdym secie, natomiast NonckiewiczS po 2 gemy w secie. Półfinał to już walka z Dwn’em, który w swojej grupie oddał tylko 1 gema NightHawks’owi! W tym spotkaniu mieliśmy przyjemność oglądać wyjątkowo wyrównaną walkę, pierwszy set padł łupem Akademika 6:4 natomiast drugi musiał rozstrzygnąć tiebreak w którym Akademik okazał się minimalnie solidniejszy od Dwn’a wygrywając 7:6 (10-8 )…

Finał… JCz posiadał niewątpliwą przewagę w postaci szybko i dość łatwo wygranego półfinału co odzwierciedla wynik finału TF 2007, Akademik podczas konfrontacji z naszym Adminem musiał odczuwać trudy półfinałowego spotkania gdyż finał to pewne zwycięstwo urzędnika z Warszawy 6:1 6:1! Godna reprezentacja oficjalnej władzy naszego forum.

Z największą przyjemnością obwieszczam, że zwycięzcą Turnieju Forumowiczów 2007 jest nie kto inny jak nasz jedyny i niepowtarzalny JCz!!! GRATULUJEMY!


A oto puchar dla tegorocznego mistrza:

Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

To mnie Panowie podbudowaliście bo ja gram łącznie 6 miesięcy z czego 3 w tamtym roku i trzeci miesiąc w tym a już udało mi się po walce wygrać parę gier. Na dodatek po dzisiejszym półfinale ledwo chodzę i widzę. Zadowolenie jednak ogromne.
Miło było się spotkać zagrać i pogadać :-)

P.S.
Yogi ale ja w życiu przy siatce nie byłem. We wczorajszym deblu którego nie widziałeś próbowano mnie tam na siłę umieścić ale się nie dawałem :-)
Faktem jednak jest ze meczową wolejem załatwiłem ale uczciwie przyznam że to przypadek był ( sporo ich było)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2007, 19:48 przez dwn, łącznie zmieniany 1 raz.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Fotki i wyniki turnieju znajdziecie pod adresem turniej2007

Jakość taka sobie, ale dobre i to. Liczyłem, że któryś z uczestników przywiezie lepszy sprzęt - mój canon (rok prod. 2002, 2 mln pikseli) swoje najlepsze lata ma już za sobą.

Moja ocena turnieju?

Fajnie że się odbył. Nie przepadam za anonimowością w sieci, więc przynajmniej kilka nicków z naszego forum będę mógł skojarzyć z konkretnymi osobami. Dzięki za przybycie.

Poziom sportowy zróżnicowany. Z Akademikiem miałem okazję spotkać się w turnieju Grand Prix Warszawy Amatorów więc jego gra nie stanowiła dla mnie zaskoczenia. Klasyczny tenis, przyjemny dla oka. Wynik finału zbyt wysoki jak na to co się działo na korcie. Wygląda na to, że boczny wiatr był bardziej moim sprzymieżeńcem.
Nie miałem niestety okazji spotkać się z dwn-em, ale poobserwowałem trochę z boku i uważam, że wkrótce może namieszać w turniejach amatorskich. Pomimo pewnych braków technicznych (któż ich nie ma, włącznie ze zwycięzcą TF'2007) posiada ważną dla turniejowiczów umiejętność zdobywania punktów z niczego. Pod względem mentalnym rewelacja.
NightHawks pomimo kilku mocnych argumentów (potężny serwis, pewny na rozgrzewce forhend) nie miał szans w starciu z zawodnikami szanującymi piłkę (JCz, dwn) oraz z wiatrem. Myślę, że jeżeli zrealizuje swoje zapowiedzi startów w GPWA zyska na regularności, a tym samym przyjdą i wyniki.
March88 i NonckiewiczS zapłacili frycowe - widać było brak ogrania turniejowego z różnymi przeciwnikami. W trakcie rozgrzewki było nieźle (piłeczki latały aż furczało), w trakcie gry na punkty pewność gdzieś uciekła. Ale widzę potencjał i wydaje mi się, że w TF'2008 może być lepiej.
YtB na dzień dobry trafił na dwn-a, co nie skończyło się dobrze. Ale jak może się skończyć gra ze ścianą dla stawiającego pierwsze kroki w grze turniejowej. Drugi set meczu z NightHawksem dużo lepszy - szkoda, że kolega musiał nas opuścić.

Jeszcze raz dzięki za przybycie i stworzenie sympatycznej atmosfery.
Do zobaczenia na Turnieju Forumowiczów 2008.
Mam nadzieję, że w ciut większym gronie.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

A mi się wydaje że może cały wątek TF 2007 zamknąć i zarchiwizować... dla potomności i przyszłego TF 2008...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”