Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Trochę późno ale również dołączam się do podziękowań po TF-owych za organizację dla Lecha i Claptona.
Fajnie było się z Wami wszystkimi ponownie spotkać na korcie, pośmiać i pogadać oraz oczywiście spróbować słynnej szarlotki. :wink: Gratulacje dla Toma za końcowe zwycięstwo. Doświadczenie górą. :wink:
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Wyjątkowo nam ten termin nie pasował. :( Zazdroszczę fajnej zabawy.....
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

keicam pisze:Wyjątkowo nam ten termin nie pasował. :( Zazdroszczę fajnej zabawy.....
Może następnym razem się uda.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Tak mi się rzuciło na oczy, że Złośliwy gdzieś się zawieruszył i ani mru, mru. Może się obraził, że go na fotce zbiorowej zabrakło?
Więc co by to jakoś załagodzić - fotka:
Obrazek
Mamy tu obrady sztabu kierowniczego deblowego TF'a a Złośliwy patrzy im na ręce, co by nie było przekrętów ;).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Ważne, że ciasta przy tym nie było. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Vivid pisze:Ważne, że ciasta przy tym nie było. :P
Ciasto :rolleyes: .
Złośliwy patrzył gdzie jest k.... ciasto O_O , ja już przełknąłem :D , Clapton jeszcze przeżuwał, a Roger właśnie zamierzał skosztować.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Tylko Roger dał się przyłapać na gorącym uczynku. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Chciałbym zaznaczyć, że z racji wykonywanego zawodu przysługuje mi immunitet...A poza tym, kto mi udowodni, że nie wchrzaniałem np. kanapki ze śledziem?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Roger pisze:Chciałbym zaznaczyć, że z racji wykonywanego zawodu przysługuje mi immunitet...A poza tym, kto mi udowodni, że nie wchrzaniałem np. kanapki ze śledziem?
No ale tak się dać sfotografować in flagranti? :)
Co by na to powiedział niejaki pan Zbyszek? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Fakt, że Clapton popisał się lepszym refleksem i dowód rzeczowy zdążył pożerać! Przypomina mi to prawdziwą historię. Znana łódzka adwokatka zapoznawała się z aktami swojego klienta. W pewnym momencie wyrwała z akt śledztwa najważniejszy oryginalny dokument obciążający jej klienta, po czym na oczach zdumionego prokuratora, wsadziła go sobie w paszczę i zeżarła! Wcześniej przytomnie poprosiła o szklankę wody i miała czym popić....
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Roger pisze:Znana łódzka adwokatka zapoznawała się z aktami swojego klienta. W pewnym momencie wyrwała z akt śledztwa najważniejszy oryginalny dokument obciążający jej klienta, po czym na oczach zdumionego prokuratora, wsadziła go sobie w paszczę i zeżarła! Wcześniej przytomnie poprosiła o szklankę wody i miała czym popić....
To się nazywa presja sukcesu. ;)

Ale nie to jest najśmieszniejsze w tej sprawie. ;)
Raczej to, że jak znam życie to nadal jest adwokatem? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Ja chciałem tylko nadmienić, że w dobie fotografii cyfrowej, powyższe zdjęcie nie może stanowić dowodu w sprawie. Zakłamuje ono rzeczywistą sytuację powodujące bezpodstawne i niczym nie udokumentowane insynuacje jakobym pożarł bezbronny kawałek ciasta.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Dokończę historię tej adwokatki. Na szczęście cała sprawa nie skończyła się dla niej dobrze. Wyleciała dyscyplinarnie z zawodu i miała sprawę karną o zniszczenie dokumentu i utrudnianie postępowania karnego. Klientowi też nie pomogła. Na szczęście pani mecenas nie zeżarła kopii owego feralnego dokumentu, która była w innych aktach...Rada dla Claptona - do niczego się nie przyznawaj!
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Clapton pisze:Ja chciałem tylko nadmienić, że w dobie fotografii cyfrowej, powyższe zdjęcie nie może stanowić dowodu w sprawie. Zakłamuje ono rzeczywistą sytuację powodujące bezpodstawne i niczym nie udokumentowane insynuacje jakobym pożarł bezbronny kawałek ciasta.
A czyli dodatkowo bronił się, a Ty użyłeś nieadekwatnej do sytuacji przemocy, czyli siłą. No cóż przyznałeś się :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Clapton pisze:Ja chciałem tylko nadmienić, że w dobie fotografii cyfrowej, powyższe zdjęcie nie może stanowić dowodu w sprawie. Zakłamuje ono rzeczywistą sytuację powodujące bezpodstawne i niczym nie udokumentowane insynuacje jakobym pożarł bezbronny kawałek ciasta.
Twój brzuch świadczy przeciwko Tobie. :P
Ale pamiętaj, PhotoShop czyni cuda ;), dokąd nie dojdzie do okazania oryginału nic Ci nie można wiarygodnie udowodnić. :)
Roger pisze:Dokończę historię tej adwokatki. Na szczęście cała sprawa nie skończyła się dla niej dobrze. Wyleciała dyscyplinarnie z zawodu i miała sprawę karną o zniszczenie dokumentu i utrudnianie postępowania karnego. Klientowi też nie pomogła. Na szczęście pani mecenas nie zeżarła kopii owego feralnego dokumentu, która była w innych aktach...Rada dla Claptona - do niczego się nie przyznawaj!
Jak w każdym zawodzie i ten prokurator pewnie nie jedno widział i słyszał ;), ale jednak chciałbym zobaczyć wtedy jego minę. :)
Raczej takiej "akcji" się nie spodziewał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Jedno niewinne zdjęcie, a ileż teorii i niedomówień... Ja tam wiem, kto najwięcej ciasta zjadł, ale nie powiem. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

TomPL pisze:Jedno niewinne zdjęcie, a ileż teorii i niedomówień... Ja tam wiem, kto najwięcej ciasta zjadł, ale nie powiem. ;)
Chcesz nam zaimponować? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
suby
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 1 lut 2017, 11:40
Lokalizacja: Richmond

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Sorry, że tak późno ale jak to znane przysłowie mówi "lepiej późno niż wcale". Chciałem Wam wszystkim podziękować za miło spędzony czas w tak świetnym towarzystwie ;-P . Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie. Czekam z niecierpliwością na następne zawody...
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Będzie deblowy TF 2018?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Clapton?!

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”