robertos
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 8 cze 2016, 18:29

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Nie pieprz Piotrze forumowicza pieprzem ... , bo mnie to nawet nie przychodzi do głowy, żeby o Twoim ostatnim zdaniu pomarzyć.

Ja przepraszam, jestem na forum dosyć świeży. Oczywiście wcześniejszy wpis był do Piotra 69.

// Łączenie podwójnego wpisu. wyczes
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Pierwszy mecz z gnomem. Starałem się jak mogłem ale to nie był najlepszy dzień. Złapałem gema na początku a potem popłynąłem 1:8. Wtedy głowa już czysta, ręka luźna i dwa gemy po świetnych jak na mnie piłkach wygrałem na sucho. Całość 3:9. Dwa razy po drugim serwisie udało się wrzucić skrót do których gnom nie ruszył. Dzięki za grę :).
Potem Robertos. Zawiódł mnie serwis drugi szczególnie. Niby coś się łapałem na piłki niektóre ale najważniejsze momenty w plecy i 0:6.
Poodbijałem chwilę w debla, 2:6. Z Vividem parę luźnych wymian - ładnie mi na dwa smecze wystawił. Potem z P69 2:6? Biegłem do skrótu i przebiłem ale nie zatrzymałem się i wpadłem na siatkę. Skrót odegrany ale ręką uderzyłem w linkę. Potem jeszcze z Iwoną przegrałem. Gratuluję :). Bardzo dobrze trzyma piłkę i nawet mocniejsze zagrania i serwisy wracają.
W domu obiadek z winem czekały :).
Jutro 2 h grania z kumplem i muszę się zregenerować.
Pyszne ciasta! Na to drugie (nie szarlotkę) to poproszę przepis :).
Dzięki za grę i chwała zwycięzcom i pokonanym :).
Korty jak to na Orle nie najlepszy stan i dręczące oświetlenie - ale to drobiazgi przy tak doborowym towarzystwie.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

HeadShot pisze: Także ten, no nie ukrywam, że jechałem na ten TF z dość sporymi oczekiwaniami odnośnie samego wyniku, wydawało mi się, że tym razem zabiorę ze sobą wszystkie elementy tenisowej układanki (niestety przeliczyłem się, serwis i smecz zostały w dziupli), liczyłem, że uda się trafić w miarę sprzyjającą drabinkę i jakiś półfinał urwać - niestety, sam sobie zgotowałem ten los, ciągnąc karteczkę z cyferką 5 (dookoła było z 13 innych, brawo ja) w 1/8 trafiłem na JCz.
Momentami znakomity był to mecz, przynajmniej dużo lepszy niż oczekiwałem z Twojej strony, szczególnie długa wymiana zakończona pięknym bh po linii. Wiek gra na Twoją korzyść i jak zdrowie dopisze, to będziesz miał swoje szanse.

Vivid, wspaniale się ogląda twój bh. Szkoda, że tak rzadko ci się chce. :P

Ciastem się poczęstowałem, znakomite.
mtenis team
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Nie czuję rąk, nie czuję nóg i jestem totalnie padnięty...Ale warto było przyjechać i poznać osobiście osoby znane mi tylko Awatarów. Zagrałem cztery mecze (jeden w głównym i trzy w pocieszce) i na pewno czuję, że się nagrałem. Najbardziej odczułem półfinał pocieszki z Robertosem (4:6) - przez ponad godzinę obaj daliśmy z siebie wszystko i jeszcze więcej...i oto chodzi. Szkoda, że Robertos został zajechany przed finałem pocieszki, ale obaj wyglądaliśmy jak po kilku nokautach. Dzięki organizatorom, wszystkim uczestnikom, no i oczywiście bardzo sympatycznej pogromczyni Jakubota, która zadbała swoimi ciastami o odpowiedni poziom słodyczy!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

TF, TF i ... po TF-ie. :)

Po pierwsze gratulacje dla Pio za wygraną, choć oczywiście nie tak to miało być i jako rasowy zawodnik miał niedosyt.
Ale cóż, kontuzja to kontuzja, Jacek do symulantów nie należy, jak nie można grać to nie ma sensu. Ani w tym przyjemności, a jeszcze można sobie narobić więcej kłopotów. :(

Po drugie gorące podziękowania dla Iwonki za ciasta i za miłe towarzystwo! :D
Niby tak się psioczy na mnie, że jak ciasto to tylko ja. :twisted:
Ale prawda była taka, że jak na stole ciasto, to przy stole zrobiło się ... ciasno. :P
Wypieki pyszne! :::gd:::

Co do uczestnictwa to moje było niestety tym razem mocno okrojone. :(
Już kilka tygodni temu pisałem, że będę pewny udziału w sumie w piątek wieczorem.
Potem trochę się zmieniło, już na początku tygodnia byłem raczej pewny i potwierdziłem udział.
A tu w czwartek telefon i ... ups. :( W tym momencie słowo "raczej" nabrało znaczenia. :/
No ale słowo napisane, trzeba się wywiązać, przyjechałem. I cieszy mnie jak zwykle to spotkanie z Wami. :)

Wszyscy robią postępy, i to cieszy. :::gd:::

Pierwszy mecz grałem z RoTTenem. Wziął sobie do serca moje uwagi z poprzedniego TF-a i zdecydowanie uspokoił grę.
To oczywiście procentuje. Reszta bez zmiana - czyli biega jak oszalały. rotfl
Przegrałem 3-9, gratuluję! :::gd:::

W pocieszce trafiłem na ... Siekierezadę czyli P69. :/
Piotrek wygrał losowanie, powiedział, że nie jest baba i serwisu nie odda, On serwuje. OK, woda na mój młyn. :P
Szliśmy gem za gem do chyba nawet 5-4 dla Piotrka. Broniłem jedną czy dwie meczowe.
Potem było 6-5 dla mnie. Ostatecznie skończyło się 6-6, tie-break.
Piotrek miał w nim 4-2 i potem 6-3, czyli trzy piłki meczowe.
Akurat padło na mój serwis. Tak sobie pomyślałem - no nie tak łatwo. :P
Wyrzuciłem piłkę bardziej w kort i poszedłem na wolej. Piotrek zagrał niezły return i musiałem zanurkować pod piłkę, głęboki wolej bekhendowy po krosie pod koniec kortu, Piotrek akurat wybiegał z tamtego rejonu. Zdążył się wrócić, ale odegrał dość pasywnie zaraz za siatkę gdzie stałem. Miękki półwolej zaraz za siatkę wylądował prawie w linii bocznej. Piotrek nie miał szans do tego dojść.
Kolejny serwis, znowu trochę koncentracji, trochę mocniej i do siatki. Znów niezły return Piotrka, musiałem zejść na nogach. Miękki forhendowy odwrotny kros wolejem w 2/3 długości kortu załatwił sprawę.
Zrobiło się 5-6 i serwis Piotrka. Dostałem dość wygodny serwis w środek kara. Posłałem Piotrkowi szybki płaski return po odwrotnym krosie z forhendu w sam narożnik kortu, Piotrek nie ruszył ... Było 6-6. :)
Potem przegrałem dwie kolejne piłki i Piotrek mógł ... marudzić, że teraz będzie się mordował z HeadShotem. :P

Poodbijałem jeszcze chwilę z Jakuboto, potem musieliśmy udostępnić kort na mecz turniejowy, bo na korcie gdzie grali koledzy skończyła się rezerwacja i wyłączono oświetlenie. Jakuboto zrobił postępy, idzie w dobrym kierunku, znaczy przy ciastach Go nie widziałem. :P

Na koniec podziękowania dla ZG za transport i dla reszty naszej łódzkiej ekipy za towarzystwo. :)

I to na tyle, do następnego!
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Kolejny super TF za nami. Jak zwykle towarzystwo i organizacja ekstra. Sportowo wyszło całkiem dobrze. Dziękuję przeciwnikom za grę. Wynik jak na moje możliwości niezły (trochę szkoda tego tie-breaka z Szumą, ale następnym razem go dopadnę :)). Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Chciałem Wam wszystkim podziękować za towarzystwo w tegorocznym TF. Super było znowu wziąć udział w turnieju. Podziękowania dla Rogera i Jcz za grę na korcie. Dziękuję Iwonie za ciasto, próbowałem oba i nie ma to jak ciasto zaraz po meczu :D

Do następnego :)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

I ode mnie podziękowania za przybycie w sobotę na Orła i udział w kolejnym już, bodajże 17. turnieju forumowiczów. Trochę żal, że nie mogłem dokończyć meczu finałowego, szarpnięcie w przywodzicielu poczułem konkretne, dalsze kuśtykanie na korcie nie miało sensu. Na pocieszenie fakt, że tytuł poszedł w godne ręce. :::gd:::

Pod tym linkiem szczegółowe wyniki turniejów głównego i pocieszenia. KLIK!
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

W razie czego, w finale pocieszki było 6/1.
#NKrising
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Podziękowania dla JCz za pracę organizacyjną :::gd::: .
Miło było kolejny raz spotkać się w realu :D .
Sportowo bez rewelki. Nie mogłem się porozumieć z większością zabranych pacek (5). Z jedną się porozumiałem, ale akurat ta miała już bardzo leciwy naciąg więc pełnego komfortu nie było.
Pierwszy mecz z Krzyścem – myślałem, że będzie łatwiej.
Z biegu, kolejny mecz z Pio. Cóż, nie ta półka, pozostawało tylko pokazać się z dobrej strony. Zadowolony jestem, że udało się zdobyć gema przy własnym serwisie i dobrych zagraniach, a nie błędów przeciwnika.
Z racji, że była to już ćwiartka to nie przysługiwała mi pocieszka :dvl(: . Fajnie się poodbijało z Jakuboto. Widać u niego poprawę. No i albo pakuje na siłowni, albo stołuje się w McD bo w końcu złapał trochę masy.
Na koniec morderczy secik z Driverem. Prowadziłem nawet 5:2, ale Driver nie chciał paść na deski i skończyło się dopiero w tie-break’u wygraną dla mnie. Ostatnia wymiana to już była totalna rzeźba z obu stron – byle przebić z siatkę :/ .

Jakieś tam zdjęcia już poleciały do ED i powinny się wieczorkiem pojawić bodajże w galerii TF-owej.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Lechu67 pisze:Fajnie się poodbijało z Jakuboto. Widać u niego poprawę. No i albo pakuje na siłowni, albo stołuje się w McD bo w końcu złapał trochę masy.
Dzięki :). No masy mięśniowej trochę przybyło. Ostatnim razem ważyłem coś koło 68. Teraz 74. Ale nie pakuję tylko zwiększyła mi się ilość grania i samo przyszło :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Uff! Przetrwałem represje ze strony małżonki. Za całodzienny wyjazd sobotni na TF zostałem zmuszony dzisiaj do kilkugodzinnych ciężkich prac ogrodowych, głównie kopania dołów pod róże i jakieś inne rózgi...Lechu67, Ty to masz dobrze, jeszcze miła żona zrobiła ciasto dla wszystkich. No cóż, jak się kocha tenisa, to trzeba czasem na to dodatkowo zapracować. Fajnie było Was wszystkich spotkać na TFie i pograć. Dzięki za grę Masteixowi, JerremuT, Hokejowi i Robertosowi. Dzięki łódzkiej ekipie: ZG, Vividowi i Piotrowi69 za fajne towarzystwo i zabranie mnie na TF!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

To proszę uzupełnić brakujące wyniki, będę mógł podliczyć RWTF. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

HeadShot pisze:W razie czego, w finale pocieszki było 6/1.
OK, uzupełniłem u siebie. ;)

Fajne foty, kolejny raz brawo Iwonka! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Podaję wynik jednego mojego meczu, który nie jest wpisany w drabince: 1/8 pocieszki Roger-Jerry_T 6:1.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Roger pisze:Podaję wynik jednego mojego meczu, który nie jest wpisany w drabince: 1/8 pocieszki Roger-Jerry_T 6:1.
To pocieszka kompletna. Jeszcze główny.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

I w pocieszce Jakuboto - Robertos 0:6.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
IwonkaXX
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2016, 22:03

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Witam wszystkich.
Jak to mawiają najtrudniejszy pierwszy post.
Cieszę się, że ciasto smakowało i wcale nie jest prawdą, że nie lubię krytyki. :bbbat:
Dziękuję wszystkim za miłe pogaduchy, Pio za lekcję oraz Jakuboto za to, że pomimo zmęczenia zechciał ze mną poodbijać. Tu chciałabym zaznaczyć, że jak przystało na dżentelmena przepuścił damę przodem. :!:brv:!:
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Zdjęcia super! Jeszcze raz dzięki. :)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”