Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

TomPL pisze:Zapytaj tych z ABW, jak rano przyjdą. ;)
Boją się mnie, osobiście nie donoszą, maile przysyłają. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

ppeter pisze:Oglądam zdjęcia i tak się zastanawiam, co to za technikę uchwytu Tom wdrażasz? :D
TomPl nie wdraża tylko stosuje już tak od dawna... hmm chyba trzeba znaleźć pkt reg. gdzie nie można takowego stosować :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

To trauma, wciąż myli rakietę z siekierą. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

ppeter pisze:Oglądam zdjęcia i tak się zastanawiam, co to za technikę uchwytu Tom wdrażasz? :D
To jest tzw. uchwyt warmiński, świetny na podłamanie przeciwników. Magda już po 5 minutach się przyzwyczaiła, ale innych to blokuje na dłużej. :]
I proszę mnie tu nie straszyć regulaminem, bo następnym razem przywiozę X25. ;-P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Oczywiście się śmiejemy, ale i świadomość jest, że taki chwyt jest kontuzjogenny? ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Dawać tę sukienkę!!!! rotfl rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

logigamer pisze:Dawać tę sukienkę!!!! rotfl rotfl
Czekaj, kryształy Swarovskiego "montujemy", musi być ful-wypas. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Vivid pisze:
logigamer pisze:Dawać tę sukienkę!!!! rotfl rotfl
Czekaj, kryształy Swarovskiego "montujemy", musi być ful-wypas. :P
:::yay::: :::yay::: :!lkinmir!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Byle nie wyszedł ... Bayer Full. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Vivid pisze:Byle nie wyszedł ... Bayer Full. rotfl
Nie wygląda to źle!

Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Wiesz, wzrost ta dama może ma i podobny jak Ty, ale gabaryty to już nie. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Tak mi się nasunęło - to jakimi piłkami graliście? rotfl
Wiem, że żółtymi i okrągłymi, ale coś więcej?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Headami ATP Gold, małe i skaczące jak...piłki :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Witam wszystkich.
To mój dopiero drugi turniej - doszedłem do drugiej rundy. Jeżeli w trzecim dojdę do trzeciej rundy to.... za kilka TF-ów dojdę do finału :D.
Dziękować wszystkim za spotkanie, za grę,za organizację to takie banalne - to jest oczywiste.
Czuje się dobrze na kortach Orła, w tym roku grało mi się tam znakomicie. Stoczyłem trzy fantastyczne pojedynki (ostatni z Royem poturniejowy, ale równie zacięty), dwa z nich wygrane. Pierwsza runda to Kszysiec - dobrze wszedłem w mecz i tak dotrwałem do końca, choć niektóre gemy były bardzo wyrównane. Następny przeciwnik to Basic, finalista z wiosennego TF-a. Nie oddałem meczu bez walki. Basic, jestem ciekawy co miałeś na myśli pisząc:
Basic pisze: "Druga runda Driver - trzeba było trochę czasu na przyzwyczajenie się do nietypowego stylu gry."
Wyjaśnij mi to.
Jestem wdzięczny Rottenowi, że "wciągnął" mnie do Waszego grona, że mogę skrzyżować rakietę z ciekawymi graczami. Na pewno postaram się być na następnym TF-ie i dojść oczywiście do trzeciej rundy. :)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Dopiero teraz się ogarnąłem by napisać kilka słów. :::hot:::

Dziękuję wszystkim za świetny turniej. To jest mój trzeci raz i z zadowoleniem stwierdzam, że już wszystkich rozpoznaję. :D To bardzo ułatwia konwersacje. :D

I runda - RoTTeN vs Misiek13 (3)8:9
W I rundzie trafiłem najgorzej jak mogłem.. Chociaż nie. Mogłem trafić na MagKor i zostać dziewczynką. :D A tak to po prostu Misiek13 starego po korcie przegonił. :wink: Starałem się bardzo, ale niestety nie umiem odgrywać mocno rotowanych piłek wyskakujących ponad linię moich barków (co przy moim wzroście następuje dość często). Nie było mowy o taktyce, bo potrafiłem tylko przebijać byle jak, byle w kort weszło. Jedyne co mogłem byłem zrobić, to to co po meczu mówił mi Vivid: serwować 90% piłek na bekhend.
Punkty zdobywałem tylko gdy Misiek się pomylił, a gemy tylko dlatego, że Miśkowi uciekała koncentracja gdy był wynikiem z przodu. Już kiedyś przegrałem z 14-latkiem, teraz z 13-latkiem, 12-latkowi się nie dam! :!Vicky!: :D
Brawo Misiek, ładny techniczny tenis i od czasu do czasu zabójcze winnery, że nie było co zbierać. :teathy: :!ok!:

Forrunda pocieszki - RoTTeN vs Roj 7:6(3)
Tradycyjnie zatem wylądowałem w pocieszce. Tu oczekiwałem od rywali "normalniejszej" gry, czyli przede wszystkim mniej rotacji. Nie pomyliłem się. Roj grał bardzo podobnie do mnie. Na tyle podobnie, że robił tyle samo błędów co ja, miał ten sam styl i te same problemy z grą w ofensywie. Momentami czułem się, jakbym walczył z moim tenisowym sobowtórem. Szliśmy gem za gem, a potem w tie-breaku punkt za punkt. Dopiero przy 6:6(4:3) Roj zrobił 3 niewymuszone błędy pod rząd i udało się! :::yay:::

Ćwierćfinał pocieszki - RoTTeN vs Karjar 6:3
Przed meczem nie wierzyłem, że mam jakiekolwiek szanse. Z poprzedniego TFa Karjar zapadł mi w pamięć jako ktoś poza moim zasięgiem. I rzeczywiście w dwóch pierwszych gemach przeciągnął mnie po korcie, że "ino fragmenty". Grał z dużą rotacją, ale płasko, więc piłka miała bardzo dużą dynamikę, jednak jeśli chodzi o wysokość, odbijała się w mojej strefie komfortu. Należało więc "tylko" ogarnąć timing, by zacząć to przebijać z powrotem. Karjar przestał też być tak nieludzko bezbłędny i jakimś cudem zamiast 0:3, ugrałem gema na 1:2.
Vivid twierdzi, że widzę kort tylko do siatki. Dużo w tym racji, wciąż widzę za mało, mam problemy z szybką oceną mocnych i słabych stron rywala, ale to nie oznacza, że jestem całkiem ślepy. :twisted: Zaobserwowałem, że Karjar bez problemów rozprawia się z moim płaskim pierwszym serwisem, za to kilka razy wyrzucił piłkę próbując atakować moje drugie, rotacyjne podanie. Zacząłem więc serwować tylko i wyłącznie rotacyjnie. Sam Karjar po meczu stwierdził, że zanim to zauważył, zdążyłem już mu uciec z wynikiem. W rozmowie wyszło też, że Karjar przez ostatnie 2,5 miesiąca w ogóle nie grał w tenisa. Moje szczęście, któremu jednak musiałem mocno pomóc.

Półfinał pocieszki - RoTTeN vs Krzysiec w/o
Wraz z Rojem jako jedyni z pocieszki musieliśmy grać forrundę. Doszło do tie-breaka, więc aby nie blokować turnieju musiałem potem grać szybko mecz po meczu. Przed meczem z Karjarem odpoczywałem... podczas siatkowania kortu. :D Po tym meczu byłem już wykończony. Chciałem iść sprawdzić drabinkę, ale nie miałem siły. Zwinąłem Driverowi snickersa, jadłem i umierałem na ławce. Tymczasem z boku nadszedł... Vivid (sam On! :::A!A!A::: ) :D i zakomunikował, że ma ze mną zagrać, ale mu się już nie chce. :D Oświadczyłem, że takiej okazji nie przepuszczę i musi grać. Nawet nie wiedziałem, że to finał...

Finał pocieszki - RoTTeN vs Vivid 6:1
Vivida widziałem w akcji w meczu ze Złośliwym Gnomem. Gdyby wtedy grał ze mną, to by mnie okrutnie sponiewierał. Na moje szczęście 3 rozegrane mecze i mcdonaldowa dieta mocno go osłabiły. Co prawda w pierwszym gemie robił ze mną co chciał, ale w kolejnych nogi odmawiały już posłuszeństwa i zaczęły mnożyć się błędy.
Vivid ma przepiękny jednoręczny bekhend. To widać z jaką pewnością gra ze swojej lewej strony, widać że gdy dobiega do piłki, to jeszcze zanim ją odbije, już wie dokładnie gdzie ona poleci. Tej pewności brakowało jednak na forhendzie. Czasami. Nie zabrakło jej, gdy zafundował mi combo z trzema skrótami i dwoma lobami. :D Mało co nie zszedłem na zawał, ale obiecałem sobie, że jak już tyle kilometrów przejechałem to będą latał aż padnę. :::paq3:::
Dzięki, Vivid, że zaproponowałeś po tej wymianie bym sobie chwilę usiadł. Życie mi uratowałeś. :::flbrgd::: No i dzięki za pogaduchy i instruktaż. :!ok!:

To mój największy TFowy sukces. Może kiedyś też będę rozstawiony tak jak Scudetto... :::cldno9:::

Dziękuję JCz za organizację. Wszystko było super! :] :::gd:::
MagKor za przepyszne kilokalorie (mniam!) i od razu napiszę, że zazdroszczę cudnej rotacji na forhendzie, opanowania (wcale tak dużo nie rozmawiasz ze sobą :wink: ) i ogromnej świadomości tego co się dzieje na korcie i co trzeba z tym zrobić. Oglądałem kilka gemów z meczu z TomemPL i jestem pod ogromnym wrażeniem.
TomPL, ostatnio Cię załatwili sauną, teraz lewusami. Ciekawe co następnym razem obmyślą, by Cię zneutralizować. Brawa za walkę mimo warszawskich knowań. :wink: :::gd:::
Wyczes, piękne zdjęcia (a gdzie to z serwującym Vividem?! :twisted: ) i opublikowane w błyskawicznym tempie. :] :::gd:::
Miśkowi13, Rojowi, Karjarowi i Vividowi dziękuję... że przez Was prawie płuca wyplułem. ::!phi!:: :-D
Obi, jeszcze raz ogromne gratulacje. Szuma takoż. :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!:
Jakuboto, dzięki za wytrwałość i grę w singlodebla. Tak samo jak ostatnim razem, gdy prawie wszyscy się rozjechali, na Ciebie można było liczyć. :] :::gd:::
Wwojtek, sorry że znowu nawaliłem. Może następnym razem dotrę do jakiejś wyższej rundy i uda nam się w końcu zagrać. :wink:
Mouila, dziękuję za dobre słowo. Koniecznie zapisz się na kolejny TF. Przecież MagKor na pewno jest żądna rewanżu za Miedzeszyn. :D
Krzysiec, dzięki za przedturniejowe pogaduchy i że dałeś wygrać Driverowi. Łatwiej się prowadzi samochód, gdy pasażer nie płacze. :D
Wielkie dzięki dla Drivera, za wspólną podróż i obżeranie się w przydrożnych stacjach benzynowych i McDonaldach. :D

Wszystkim dziękuję za stworzenie świetnej atmosfery. Na następny TF na pewno z Driverem przyjedziemy. Tym razem pewnie tak jak Lechu67 - z żonami i kartami kredytowymi. :D :::gd:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

RoTTeN pisze:.... Tym razem pewnie tak jak Lechu67 - z żonami i kartami kredytowymi. :D :::gd:::
Noooo, to już zacznij odkładać, albo negocjuj z bankiem limit debetu.
Mojej tak się spodobało (powiedziała że Tf :rolleyes: , ale mam wątpliwości co prawdziwych intencji) że na nastepny TF też jedzie O_O .
Yonex fan
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

No pacz pan, co ten Vivid robi z kobietami... :wink:
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Driver pisze: Basic, jestem ciekawy co miałeś na myśli pisząc:
Basic pisze: "Druga runda Driver - trzeba było trochę czasu na przyzwyczajenie się do nietypowego stylu gry."
Wyjaśnij mi to.
Po prostu jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do odbić piłki, niby piłka tak samo leci a raz odbija się od kortu i leci dalej, a raz po odbiciu krótki lot i miałem piłkę za daleko od siebie, efekt full piłek zepsutych bo albo wywalony aut albo siatka.
Dwa, że nie do końca wiedziałem czego się spodziewać w grze i ciężko mi ten mecz szedł. Także tutaj w pełni zgoda, że bez walki nie oddałeś meczu :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

TomPL pisze:No pacz pan, co ten Vivid robi z kobietami... :wink:
Ja?! O_O Oficjalnie o niczym nie wiem i wszystkiemu zaprzeczam! :D
Wolę czekać aż JCz znajdzie swój grzebień :P, niż ma mi ktoś ;) Yonexem z bogatej kolekcji przedziałek poprawiać ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
MagKor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 454
Rejestracja: 20 sty 2013, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Informatyk, instruktor tańca, uczeń, tata dwójki dzieci, nauczyciel, student, przedsiębiorca, pracownik Banku– nieważne, co robisz, kim jesteś, ile masz lat. TF to ludzie! :::gd:::

Dzięki pasji, jaką jest tenis, dzięki temu forum- poznałam ludzi, których w innych okolicznościach nie udałoby się poznać. No bo co, podeszłabym do TomaPL, na Warmii i zaczęła gadać, co więcej … grać? ;-)

Dzięki JCz za inicjatywę i organizację. Dzięki wszystkim za atmosferę. :-D

No, ale TF to też gra. Do trzech razy sztuka, w końcu … zagrałam w II rundzie turnieju głównego!

MagKor vs Logi

W związku z moimi zbliżającymi się urodzinami, Logi, który wyszedł na kort po 3 miesiącach bez gry, postanowił budować napięcie i sprezentował mi kolejno: niejedno malutkie pudełeczko z punktami, nieco większe z gemami ;-) a na ich końcu znalazłam największe- zwycięstwo! :D
Do stanu 4:0 grałam na luzie, czułam kontrolę nad meczem, realizowałam plan taktyczny, zawierający dwa słowa: bh i lob ;-).
Aż przegrałam pierwszego gema i się zestresowałam. Przy okazji przypomniałam sobie, jak to było mieć 14-15 lat i werbalnie wyrzucać z siebie wszystkie negatywne emocje.. ;-) Naprawdę, celem poprawy samopoczucia, żeby było mi raźniej, z nadzieją szukałam na kortach obok Basica (bo Logi był wyjątkowo spokojny), ale Basic grał w innej hali, wygrywał i na dodatek był dosłowną oazą spokoju. Wychodziłam więc z siebie, stawałam obok, wstydziłam się i … kontynuowałam wybuch emocji w tym i kolejnym meczu. :::@#$!::: :::hstr::: W kolejnych gemach Logi grał coraz lepiej, popełniał mniej błędów, obiegał moją taktykę, która nazywała się bh ;-) i już oczami wyobraźni widziałam, jak wygrywając 4:0, 4:1 4:2 5:2 5:3 6:3 6:4 - przegrywam 6:9. Na szczęście zignorowałam wyobraźnię i wygrałam 9:4.

I byłam bardzo szczęśliwym człowiekiem. :::cheese::: A w kolejnej rundzie:

MagKor vs TomPL

Ten mecz był dla mnie jednym z najbardziej wartościowych spotkań od początku roku, kiedy zaczęłam grać regularnie w turniejach. TomPL to inteligencja i precyzja. Nieczęsto mam okazję grać przeciwko takim przeciwnikom- profesorom tenisa. Postanowiłam po prostu grać. :wink: Bardzo dużo wyniosłam z tego meczu i mam nadzieję, że uda się nam jeszcze nie raz skrzyżować rakiety. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:4. Długa droga przede mną, ale w oczekiwaniu na rewanż planuje ostro trenować. (:] Wielki szacunek Tom, za styl gry i rewelacyjne poruszanie się po korcie. To była dla mnie bardzo cenna lekcja.

Oczywiście Sucdiemu dziękuję za wygranego debelka ;-) i masę śmiechu. :lol:

I oczywiście gratuluję Obiemu i Szumie. ::!vgoodv!::

Wszystkim dziękuję za miłe słowa pod moim adresem. :::cheese::: Jednak patrząc na zdjęcia, przestaje mnie dziwić mój ból nadgarstka. :D

Aha, RoTTeN:
RoTTeN pisze:MagKor za przepyszne kilokalorie (mniam!) i od razu napiszę, że zazdroszczę cudnej rotacji na forhendzie, opanowania (wcale tak dużo nie rozmawiasz ze sobą ) i ogromnej świadomości tego co się dzieje na korcie i co trzeba z tym zrobić. Oglądałem kilka gemów z meczu z TomemPL i jestem pod ogromnym wrażeniem.
To najlepszy tenisowy komplement jaki otrzymałam od miesięcy a może nawet lat!

Jeszcze raz dzięki wszystkim za grę, rozmowy...obecność! Do zobaczenia! :)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”