Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Ja też nie.... ale ja nie grałem. rotfl

Za to z Obiektywem grałem. To też mnie sprał aż miło. rotfl
Chciałbym obejrzeć kiedyś mecz Basic-Obiektyw jak są w swoich szczytowych formach i żałuje, że ominął mnie finał Basic-Jcz. Poziom tych wszystkich zawodników na naprawdę wysokim poziomie. Nie zapominam oczywiście o Tomie, bo pokazał kawał fajnego tenisa. :::gd:::
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Sebex pisze:Chciałbym obejrzeć kiedyś mecz Basic-Obiektyw jak są w swoich szczytowych formach...
Bardzo lubię Basica a Obi....to Obi :D, ale wrodzona (i trudna do wyplenienia) uczciwość nakazuje mi stwierdzić, że gdyby dziś Panowie zagrali, to zwycięzcą byłby Obiektyw. Siła gry Obiego jest obecnie bardzo wysoka (jak na amatora bez kończącego uderzenia i z żenującym drugim serwisem.... rotfl ) i to on byłby - jak dla mnie - zdecydowanym faworytem takiego meczu. W "normalnej" formie obu zawodników obstawiam coś w deseń 6-3 lub 6-2 w każdym z setów dla mojego nemezis :/ . Ale gdyby Basic potrafił zagrać przez cały mecz tak, jak wychodzą mu pojedyncze akcje, to wtedy wynik mógłby być odwrotny :::gd:::.

Tym bardziej martwi/wkurza/szokuje/zastanawia/wpędza w kompleksy, że potem przychodzi JCz i leje ich obu... O_O.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze: Tym bardziej martwi/wkurza/szokuje/zastanawia/wpędza w kompleksy, że potem przychodzi JCz i leje ich obu... O_O.
... i wszystkich innych też, kurtuazyjnie kasując po 90 dyszek. rotfl

JCz powinien grać z nami od stanu 0:40. Miałby chłop motywację, a my nadzieję. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

hohvar pisze:... i wszystkich innych też, kurtuazyjnie kasując po 90 dyszek rotfl
Hohvar - popraw szybko te "90 dyszek", bo tak się plotki rodzą :D . Zaraz się zlecą "podejrzliwi" i "życzliwi inaczej", którzy zaczną sobie wymnażać 90 zł x 10 x 32 uczestników....

.... i jeszcze ktoś nam JCz dla okupu porwie rotfl.

Choć z drugiej strony - jak ludzie o takich stawkach poczytają, to będzie taki tłum chętnych do organizowania kolejnych TF-ów, że zamiast "wiosennej" i "jesiennej" edycji, będziemy mieli...cotygodniowe :D .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:Liczę na spotkanie u nas, widzę poprawę (regularność) w Twojej grze. :::gd:::
Ja również liczę na takie spotkanie bo trochę już się od singla odzwyczailiśmy. Jednak to miłe, że widzisz poprawę regularności w mojej grze, ale to tylko dlatego, że dawno nie graliśmy ze sobą, bo ja mam wrażenie jakbym stanął w miejscu dawno temu i przez brak regularnej gry co najwyżej jest gorzej i gorzej. Ale otwarte korty już kuszą, więc trzeba będzie potrenować razem troszku. Teraz w majówkę rozpoczyna się 1. turniej w Zgierzu, więc któregoś dnia w tygodniu po pracy należy coś zmontować.

Artlight, a Ty tak po prawdzie dlaczego się nie pokazałeś nawet na obiekcie? Był bliżej niż ten we Wrocławiu. :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze:Bardzo lubię Basica a Obi....to Obi :D, ale wrodzona (i trudna do wyplenienia) uczciwość nakazuje mi stwierdzić, że gdyby dziś Panowie zagrali, to zwycięzcą byłby Obiektyw. Siła gry Obiego jest obecnie bardzo wysoka (jak na amatora bez kończącego uderzenia i z żenującym drugim serwisem.... rotfl ) i to on byłby - jak dla mnie - zdecydowanym faworytem takiego meczu.
A ja myślę że gdyby z Obim zagrał tak jak z TompPL to jednak basic byłby zwycięzcą. :) Przed tym meczem patrząc na to jak gra TomPL każdy tylko obstawiał, w którym gemie Krzysiek się zagotuje i zaczną latać rakiety. Chyba nikt nie stawiał na jego wygraną. Ale czy drugi raz w najbliższych 10 latach uda mu się zagrać na takim spokoju, to może być bardzo poważny problem. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze:
hohvar pisze:... i wszystkich innych też, kurtuazyjnie kasując po 90 dyszek rotfl
Hohvar - popraw szybko te "90 dyszek", bo tak się plotki rodzą :D . Zaraz się zlecą "podejrzliwi" i "życzliwi inaczej", którzy zaczną sobie wymnażać 90 zł x 10 x 32 uczestników....

.... i jeszcze ktoś nam JCz dla okupu porwie rotfl.

Choć z drugiej strony - jak ludzie o takich stawkach poczytają, to będzie taki tłum chętnych do organizowania kolejnych TF-ów, że zamiast "wiosennej" i "jesiennej" edycji, będziemy mieli...cotygodniowe :D .
No fakt, mnie skasował jedynie na 9 dyszek, ale ja z nim nie grałem, nie wiem ile płacili inni :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

htb pisze:
Artlight pisze:Bardzo lubię Basica a Obi....to Obi :D, ale wrodzona (i trudna do wyplenienia) uczciwość nakazuje mi stwierdzić, że gdyby dziś Panowie zagrali, to zwycięzcą byłby Obiektyw. Siła gry Obiego jest obecnie bardzo wysoka (jak na amatora bez kończącego uderzenia i z żenującym drugim serwisem.... rotfl ) i to on byłby - jak dla mnie - zdecydowanym faworytem takiego meczu.
A ja myślę że gdyby z Obim zagrał tak jak z TompPL to jednak basic byłby zwycięzcą. :) Przed tym meczem patrząc na to jak gra TomPL każdy tylko obstawiał, w którym gemie Krzysiek się zagotuje i zaczną latać rakiety. Chyba nikt nie stawiał na jego wygraną. Ale czy drugi raz w najbliższych 10 latach uda mu się zagrać na takim spokoju, to może być bardzo poważny problem. rotfl
Jestem gotów zagrać z Krzyśkiem. Rozstrzygniemy sprawę na korcie. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Pewnie chętnie się zgodzi, tylko nie wiem czy ma jeszcze ten towar co brał przed TF'em. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Gary pisze:Szkoda, że nie mogłem przybyć, widzę, że ominęła mnie przednia zabawa. :/
To kolejna przednia impreza po Wrocławiu, hmm może dlatego przednia, że Ciebie nie było ;-P :wink: .
Co prawda kamyczków nie było, ale jednak korytarz między kortami już tak :) .
Gary pisze:Wszyscy widzę słodzą Basickowi, nieładnie tak, jeszcze go to rozpieści. Żeby tak się nie stało przypomnę, że w ostatnim naszym meczu odjechał na rowerze. :wink:
Czyli jak widać każdy może się odbić od dna. :wink:
Vivid pisze:Tym razem zero punktu do lansu i oazy :::bd:: ...
A co ma do tego lans i oaza.
Sebex pisze:A szkoda.... Nie mogłem zostać na finale a jestem ciekawy jaka gra była w decydującym meczu. :rolleyes:
Gry praktycznie nie było, tzn z mojej strony nie było. Jacek zamiatał mną na prawo i lewo jak szmatą i tyle :).
hohvar pisze:
TomPL pisze: Ja do tej pory nie wiem, jak przegrałem... :wink:
Właśnie, ja też nie wiem... :wink:
Pewnie dlatego, że popsułem scenariusz, który na szybko, przed grą, przedstawił mi Hohvar :) ... albo napisałem swój. :)
Artlight pisze:
Sebex pisze:Chciałbym obejrzeć kiedyś mecz Basic-Obiektyw jak są w swoich szczytowych formach...
Bardzo lubię Basica a Obi....to Obi :D, ale wrodzona (i trudna do wyplenienia) uczciwość nakazuje mi stwierdzić, że gdyby dziś Panowie zagrali, to zwycięzcą byłby Obiektyw. Siła gry Obiego jest obecnie bardzo wysoka (jak na amatora bez kończącego uderzenia i z żenującym drugim serwisem.... rotfl ) i to on byłby - jak dla mnie - zdecydowanym faworytem takiego meczu. W "normalnej" formie obu zawodników obstawiam coś w deseń 6-3 lub 6-2 w każdym z setów dla mojego nemezis :/
Mogę się jedynie w pełni pod tym podpisać, zdecydowanym faworytem byłby Obi. Przemawia za nim ilość lat na korcie, ilość meczy, godzin, doświadczenie turniejowe, poziom stricte tenisowy :::gd::: .
Artlight pisze:Ale gdyby Basic potrafił zagrać przez cały mecz tak, jak wychodzą mu pojedyncze akcje, to wtedy wynik mógłby być odwrotny :::gd:::.
Dobre dobre. rotfl To nie jest realne. :)
Artlight pisze:Tym bardziej martwi/wkurza/szokuje/zastanawia/wpędza w kompleksy, że potem przychodzi JCz i leje ich obu... O_O.
Ja tam w sumie wolę, żeby to Jacek lał wszystkich bo jednak co tenis to tenis. :)
htb pisze:A ja myślę że gdyby z Obim zagrał tak jak z TompPL to jednak basic byłby zwycięzcą. :) Przed tym meczem patrząc na to jak gra TomPL każdy tylko obstawiał, w którym gemie Krzysiek się zagotuje i zaczną latać rakiety. Chyba nikt nie stawiał na jego wygraną. Ale czy drugi raz w najbliższych 10 latach uda mu się zagrać na takim spokoju, to może być bardzo poważny problem. rotfl
Po pierwszym zdaniu naprawdę już bym pomyślał, że jednak mocno Cię rozłożyło i jakaś gorączka :) .
Dobrze, że dopisałeś ciąg dalszy :) .
Obiektyw pisze:Jestem gotów zagrać z Krzyśkiem. Rozstrzygniemy sprawę na korcie. :)
Ja też bym chętnie zagrał, tylko kwestia terminu, a z tym raczej ciężko bo już kilka razy próbowałem :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

daroos pisze:Artlight, a Ty tak po prawdzie dlaczego się nie pokazałeś nawet na obiekcie? Był bliżej niż ten we Wrocławiu. :D
1. Bo boję się tłumów. Tak, 32 grających plus widownia to już dziki tłum.
2. Bo po tamtej stronie Wisły to już Azja, a mi się skończyła ważność paszportu.
3. Bo Obi prosił bym nie przychodził i wstydu mu nie robił, chyba że wpierw "zrobię się na bóstwo".
4. Bo na pytanie "a jak to jest - na bóstwo?", Obi odesłał mi swoją fotkę. Co gorsza była to fotka w stylu Backstreet Boys z czasów teledysku do "Quit playing games with my heart", czyli wiecie: jakieś takie dwuznaczne pozy z rozmarzonym wzrokiem i dotykaniem samego siebie w strugach (sztucznego) deszczu...
5. Bo hokej chciał się ze mną na poważnie rozmówić za nieobecność we Wrocku.
6. Bo JCz nie posłuchał mojego apelu i nie wprowadził kategorii wagowych w turnieju.
7. Bo nie umiałem przyczepki podpiąć do auta, żeby wszystkie 27 rakiet ze sobą zabrać.
8. Bo hitman odgrażał się, że mi kevlar we wszystkich rakietach wciągnie. Na 12 kg max.
9. Bo wszyscy chcieliby pomacać Dimitrova. A to jest...my precious...
10. Bo nie miałem koszulki pasującej do butów pasujących do frotki pasującej do owijki pasującej do tłumika pasującego do ramy.
11. Bo Basic mnie poinformował, że dla odpadających w pierwszej rundzie obowiązkowy będzie kurs tańca towarzyskiego u niego. Na walca jeszcze bym się zgodził (wiecie, trzymanie ramy = trzymanie dystansu od partnera), ale przeraziła mnie wizja gorącej rumby z Krzysiem...
12. Bo też lubię sernik a boję się Vivida.
13. Bo boję się ładnych dziewczyn, a ze zdjęć wnioskuję, że takie właśnie dotarły na TF-a. Choć była też nasza sympatyczna Czeszka (o udach jak Svieta) - Radka Obiektivna, więc może z nią mógłbym pogadać...

I tak dalej, i tym podobne... :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze: 10. Bo nie miałem koszulki pasującej do butów pasujących do frotki pasującej do owijki pasującej do tłumika pasującego do ramy.
A chociaż naciąg pasuje do ramy rotfl ?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Ha, ha, ha ... "jeszcze raz, chcę jeszcze raz".

rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Sebex pisze:
Artlight pisze: 10. Bo nie miałem koszulki pasującej do butów pasujących do frotki pasującej do owijki pasującej do tłumika pasującego do ramy.
A chociaż naciąg pasuje do ramy rotfl ?
A to rama powinna być naciągnięta !?

Swoją drogą hokej pamięta, że jak się już kiedyś "łaskawie" pojawiłem na kortach (słynny mecz Pio-hitman), to może i miałem zawodniczą H19 w łapce, ale bez naciągu właśnie... rotfl.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight, po raz kolejny wygrałeś Internety! :D rotfl
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze: 1. Bo boję się tłumów. Tak, 32 grających plus widownia to już dziki tłum.
2. Bo po tamtej stronie Wisły to już Azja, a mi się skończyła ważność paszportu.
3. Bo Obi prosił bym nie przychodził i wstydu mu nie robił, chyba że wpierw "zrobię się na bóstwo".
4. Bo na pytanie "a jak to jest - na bóstwo?", Obi odesłał mi swoją fotkę. Co gorsza była to fotka w stylu Backstreet Boys z czasów teledysku do "Quit playing games with my heart", czyli wiecie: jakieś takie dwuznaczne pozy z rozmarzonym wzrokiem i dotykaniem samego siebie w strugach (sztucznego) deszczu...
5. Bo hokej chciał się ze mną na poważnie rozmówić za nieobecność we Wrocku.
6. Bo JCz nie posłuchał mojego apelu i nie wprowadził kategorii wagowych w turnieju.
7. Bo nie umiałem przyczepki podpiąć do auta, żeby wszystkie 27 rakiet ze sobą zabrać.
8. Bo hitman odgrażał się, że mi kevlar we wszystkich rakietach wciągnie. Na 12 kg max.
9. Bo wszyscy chcieliby pomacać Dimitrova. A to jest...my precious...
10. Bo nie miałem koszulki pasującej do butów pasujących do frotki pasującej do owijki pasującej do tłumika pasującego do ramy.
11. Bo Basic mnie poinformował, że dla odpadających w pierwszej rundzie obowiązkowy będzie kurs tańca towarzyskiego u niego. Na walca jeszcze bym się zgodził (wiecie, trzymanie ramy = trzymanie dystansu od partnera), ale przeraziła mnie wizja gorącej rumby z Krzysiem...
12. Bo też lubię sernik a boję się Vivida.
13. Bo boję się ładnych dziewczyn, a ze zdjęć wnioskuję, że takie właśnie dotarły na TF-a. Choć była też nasza sympatyczna Czeszka (o udach jak Svieta) - Radka Obiektivna, więc może z nią mógłbym pogadać...

I tak dalej, i tym podobne... :D.
W sumie to każdy powód jest dobry! :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Ja go przejrzałem - on specjalnie nie przyszedł, żeby móc tu napisać, to co napisał. :]
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight ty się ciesz, że mnie tam nie było (więc nie poczuwam się do skomentowania twoich 13 powodów), bo bym je zdemolował. ;)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Artlight pisze:
Sebex pisze:
Artlight pisze: 10. Bo nie miałem koszulki pasującej do butów pasujących do frotki pasującej do owijki pasującej do tłumika pasującego do ramy.
A chociaż naciąg pasuje do ramy rotfl ?
A to rama powinna być naciągnięta !?

Swoją drogą hokej pamięta, że jak się już kiedyś "łaskawie" pojawiłem na kortach (słynny mecz Pio-hitman), to może i miałem zawodniczą H19 w łapce, ale bez naciągu właśnie... rotfl.
Pamietam, ale mam dziwne wrażenie, że usiłowałeś mi wmówić, że naciąg tam jest, tylko ja mam bryle po dziadku-powstańcu. Skutecznie zresztą wmawiałeś. :wink:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Basic pisze:
hohvar pisze:
TomPL pisze: Ja do tej pory nie wiem, jak przegrałem... :wink:
Właśnie, ja też nie wiem... :wink:
Pewnie dlatego, że popsułem scenariusz, który na szybko, przed grą, przedstawił mi Hohvar :) ... albo napisałem swój. :)
To jest myśl. Muszę po prostu zmienić scenariusz rotfl . Basic, poproszę o korepetycje. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”