Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Jeszcze dzisiaj odczuwam wysiłek jaki włożyłem w fantastyczny turniej. Był to mój debiut i mam nadzieję, że nie ostatni, choć zdaję sobie sprawę, że ilość postów w moim przypadku nie będzie imponująca. Bardzo dziękuję wszystkim z którymi grałem no i oczywiście organizatorowi. Skosztowalem słynnego sernika, naprawdę przepyszny. W ostatnim okresie sztuka tenisowa trochę mi uciekł, było to widać w pierwszym meczu. Ale później coś drgneło, odbiłem się od tenisowego dna. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej, bo lokalnych turniejów widać na horyzoncie co raz więcej. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Szuma pisze:Trochę zdjęć ode mnie: :)
http://imgur.com/a/n1zsG
Kurka wodna! Super fotograf! Nawet nie wiedziałem, że robiłeś mi zdjęcia a jest ich trochę. Nieźle się tajniaczyłeś. ;-P
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Sebex pisze:Kurka wodna! Super fotograf! Nawet nie wiedziałem, że robiłeś mi zdjęcia a jest ich trochę. Nieźle się tajniaczyłeś. ;-P
O to właśnie chodziło. :!InC!:
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

hohvar pisze:Ja też kiedyś zgłaszałem "parę TF-ów temu" ten pomysł, tylko w wersji T-shirtów z własnym awatarem nadrukowanym. Można to wdrożyć na edycję jesienną, mogę się tym zająć, w zaprzyjaźnionej firmie reklamowej powinni zrobić dość tanio. :wink:
Może po prostu popularne "smycze" z identyfikatorem, rozdawane na początku. Bez problemu można by nawet "domowym" sposobem wydrukować "wkłady" z awatarem, nikiem i ewentualnie imieniem.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Szuma pisze:Trochę zdjęć ode mnie: :)
http://imgur.com/a/n1zsG
Widzę, że nawet był wśród Was Ed Sheeran. ;)
Ciekawe kto to? Pewnie za szybko się nie dowiem, chyba że uda mi się dołączyć do jakiegoś TF.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Sebex pisze:Z tego co oglądałem między grami to gratuluje poziomu gry i wyniku turniejowego: Basic, Jcz, Obi, Wwojtek, TomPl. Wiadomo do czego trzeba dążyć źeby coś powalczyć w przyszłości. :]
Dzięki za miłe słowa i za przycupnięcie na meczu z hitmanem. Zawsze fajniej się gra przy kibicach. ;)
hitman pisze: R2: Wwojtek.(...)
Niezależnie od słuszności analizy (bo wiadomo, że czasem odlatujesz w kosmos z teoriami) wielkie dzięki za ten wpis, bo po to między innymi się jeździ na TF-y, by potem przeczytać o swojej grze od osób postronnych, również grających w tenisa. To zawsze dużo daje i jest pouczające. Tak, serwis z kickiem byłby małą rewolucją w mojej grze. I kompletnie nie wiem, jak miałbym się do tego zabrać. ;)
ppeter pisze:ale choć ochota była na kolejne, to kolana w krótkich żołnierskich słowach powiedziały "wal się" i dorzuciły, "schudnij i popraw kondycję grubasie", w związku z czym zmuszony byłem oddać walkowerem kolejny mecz.
Haha, doskonałe! :D
RoTTeN pisze:wwojtek
Ty i David Ferrer budujecie we mnie wiarę, że "niezawysocy" też mogą rządzić na korcie!
Ojej, kłaniam się w pas za takie miłe słowa, obiecuję na korcie bronić zaciekle honoru konusów! :::yay:::
Kerm pisze:Prócz tego bardzo dobre wrażenie zrobił Widget, który toczył zacięte pojedynki i nie odpuszczał piłek, świetnie oglądało się też technikę Szumy ale chyba najbardziej zaskoczył mnie wwojtek. Wiecie dlaczego? Bo cwaniak nie ma swojego bloga i nie opisuje swojej gry, przez co trudno było mi go zakwalifikować do jakiejkolwiek tenisowej półki. :) To zapewne jego taktyka, żeby nikt nie wiedział przed grą czego się spodziewać.
Mnie się po prostu nie chce, wolę praktykę niż teoretyzowanie. :rolleyes: Można sobie różne rzeczy pisać, ale gdy człowiek wyjdzie na kort, wtedy wszystko widać jak na dłoni. A moim przypadku widać słaby serwis, forehand do poprawy, woleje też mogłyby być lepsze. I można tak długo wymieniać. :)

I przyłączam się do chóru wołających za identyfikatorami. Pamiętam, że na moim pierwszym (deblowym) TF-ie, bardzo by mi się to przydało, żeby trochę zdjąć tremę debiutanta.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

wwojtek pisze:
hitman pisze: R2: Wwojtek.(...)
Niezależnie od słuszności analizy (bo wiadomo, że czasem odlatujesz w kosmos z teoriami) wielkie dzięki za ten wpis, bo po to między innymi się jeździ na TF-y, by potem przeczytać o swojej grze od osób postronnych, również grających w tenisa. To zawsze dużo daje i jest pouczające.
No to jak tak, to ci powiem, że liczyłem na lepszą twoją grę. Po poprzednim TF'ie i po deblowym, gdzie pograliśmy też singla wydawało mi się, że masz wszelkie szanse żeby zdrowo namieszać. Co prawda trafienie na Obiektywa w III rundzie, to trudna sprawa, bo już byłeś trochę zmęczony a przeciwnik mocny, ale w tych fragmentach które widziałem w twoich pierwszych meczach zdziwiła mnie duża liczba błędów i bardzo defensywna, żeby nie powiedzieć anemiczna gra. Znowu można powiedzieć, że tak się gra, jak przeciwnik... wymaga (ja tak miewam :] ), ale pamiętałem cię z lepszej gry... Może to tylko moje skrzywione spojrzenie, a może za mało grałeś zimą? Na następnym TF musi być lepiej. :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

ppeter pisze:
hohvar pisze:Ja też kiedyś zgłaszałem "parę TF-ów temu" ten pomysł, tylko w wersji T-shirtów z własnym awatarem nadrukowanym. Można to wdrożyć na edycję jesienną, mogę się tym zająć, w zaprzyjaźnionej firmie reklamowej powinni zrobić dość tanio. :wink:
Może po prostu popularne "smycze" z identyfikatorem, rozdawane na początku. Bez problemu można by nawet "domowym" sposobem wydrukować "wkłady" z awatarem, nikiem i ewentualnie imieniem.
Jakoś nie wyobrażam sobie nas chodzących ze smyczami - to nie sympozjum naukowe ani zjazd kynologów. :] Natomiast poświęcić 5 minut na przedstawienie się przed turniejem to warto. :::gd:::
Nie mam pod ręką dobrego edytora zdjęć, ale... od lewej stoją:
hitman, Szuma, Obiektyw, Jakuboto, Kerm, Clapton, piter, scudetto, HeadShot, htb, Vivid, hokej (siedzi), daroos, Rockforabe,
ZlosliwyGnom, ppeter, hohvar, PIOTR69, wwojtek, PitS, TomPL, Sebex, RoTTeN, karjar, Basic, Lechu67, Driver, krzysiec, JCz, Tespis.
Obrazek
Brakuje: widget (zawieruszył się), logigamer i mTarnas (dojechali później).
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

TomPL pisze:
ppeter pisze:Może po prostu popularne "smycze" z identyfikatorem, rozdawane na początku. Bez problemu można by nawet "domowym" sposobem wydrukować "wkłady" z awatarem, nikiem i ewentualnie imieniem.
Jakoś nie wyobrażam sobie nas chodzących ze smyczami - to nie sympozjum naukowe ani zjazd kynologów. :] Natomiast poświęcić 5 minut na przedstawienie się przed turniejem to warto. :::gd:::
Nie wiem jak Wy, ale gdyby wszyscy się przedstawiali to zapamiętałbym maksymalnie 3 osoby. Identyfikatory czy koszulki to jednak efektywniejsze rozwiązanie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Zdecydowanie numerki na czole by się przydały i opis numerkami. Ja kojarzę kilka osób i dzięki temu mogę dojść z Twojego opisu kto jest kto ale gdyby nie "odnośniki" to miałbym problem. :P
TomPL pisze:
wwojtek pisze:
hitman pisze: R2: Wwojtek.(...)
Niezależnie od słuszności analizy (bo wiadomo, że czasem odlatujesz w kosmos z teoriami) wielkie dzięki za ten wpis, bo po to między innymi się jeździ na TF-y, by potem przeczytać o swojej grze od osób postronnych, również grających w tenisa. To zawsze dużo daje i jest pouczające.
No to jak tak, to ci powiem, że liczyłem na lepszą twoją grę. Po poprzednim TF'ie i po deblowym, gdzie pograliśmy też singla wydawało mi się, że masz wszelkie szanse żeby zdrowo namieszać. Co prawda trafienie na Obiektywa w III rundzie, to trudna sprawa, bo już byłeś trochę zmęczony a przeciwnik mocny, ale w tych fragmentach które widziałem w twoich pierwszych meczach zdziwiła mnie duża liczba błędów i bardzo defensywna, żeby nie powiedzieć anemiczna gra. Znowu można powiedzieć, że tak się gra, jak przeciwnik... wymaga (ja tak miewam :] ), ale pamiętałem cię z lepszej gry... Może to tylko moje skrzywione spojrzenie, a może za mało grałeś zimą? Na następnym TF musi być lepiej. :D
Mnie na początku zaskoczyła gra "balonami". Widziałem kawałek meczu z Hitmanem i akurat trafiłem na okres, gdzie mało atakowałeś. Ale później już w ostatnich gemach zacząłeś atakować i było widać na prawdę fajny poziom. :D
Druga rzecz jaka mnie zaskoczyła to serwis. Mam na myśli ruch serwisowy. Ale z tego co widziałem to Ci "siedzi".
Dla mnie Twoja gra na duży plus. Duża waleczność. Oby tak dalej. :::gd:::
Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś zagrać jak nie w turnieju to w ramach gier rekreacyjnych. Albo zapraszam nad morze. :D
W ogóle jak ktoś będzie w pobliżu czy w samym Trójmieście to liczę, że się odezwie i na jakąś grę się uda umówić. :twisted:
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

No to największy dół, że się na fotkę nie załapałem.

Pomyślałem sobie, że skorzystam z toalety, jak i tak się nic nie dzieje ... no i to nie był najlepszy na to czas.

A jeśli kiedyś by się to rozrosło jeszcze bardziej - do 64 uczestników, to identyfikatory staną się koniecznością.
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Cieszę się że fotki się podobają. Co do ilość to w sumie zrobiłem ponad 300 zdjęć, natomiast jest wiele podobnych kadrów, więc wybrałem te najciekawsze i przygotowałem je do oglądania. Natomiast jak chcecie zobaczyć wszystkie "surowe" zdjęcia to mogę je gdzieś wrzucić i udostępnić link.
Co do turnieju to mi też się podobało. Jeszcze dzisiaj mnie mięsnie nóg bolą :D
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Rokforabe pisze:Sorry Vivid ale nie mogłem się powstrzymać. rotfl

Obrazek
:lol: Świetne :::gd:::
wyczesany pisze:
TomPL pisze:
ppeter pisze:Może po prostu popularne "smycze" z identyfikatorem, rozdawane na początku. Bez problemu można by nawet "domowym" sposobem wydrukować "wkłady" z awatarem, nikiem i ewentualnie imieniem.
Jakoś nie wyobrażam sobie nas chodzących ze smyczami - to nie sympozjum naukowe ani zjazd kynologów. :] Natomiast poświęcić 5 minut na przedstawienie się przed turniejem to warto. :::gd:::
Nie wiem jak Wy, ale gdyby wszyscy się przedstawiali to zapamiętałbym maksymalnie 3 osoby. Identyfikatory czy koszulki to jednak efektywniejsze rozwiązanie.
Wyczes, Ty już dokonałeś kiedyś identyfikacji - rekin, leszcze, plankton - Wyczes ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:Wyczes, Ty już dokonałeś kiedyś identyfikacji - rekin, leszcze, plankton - Wyczes ... rotfl
Vidziu... a zastosowanie praktyczne? Krzykniesz do ławicy "leszczu!" i się wszyscy odwrócą... :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

wyczesany pisze:
Vivid pisze:Wyczes, Ty już dokonałeś kiedyś identyfikacji - rekin, leszcze, plankton - Wyczes ... rotfl
Vidziu... a zastosowanie praktyczne? Krzykniesz do ławicy "leszczu!" i się wszyscy odwrócą... :D
Nie, tylko Ty, to wynik Twojego wybujałego ego ... rotfl

OK, nie napisałem nic o moich meczach :twisted: No cóż, na początku powiem, że Wszyscy z którymi grałem mocno mnie wk...li :D

Mecz 1: Vivid - PitS
Piotrka znam długo, parę Jego spotkań widziałem. Graliśmy ze sobą tylko raz, w Łodzi.
Jest wysoki - co nie robi na mnie wrażenia :P, jest leworęczny - co też nie robi na mnie na korcie wrażenia. Czyli dwa atuty Piotra miałem zneutralizowane już wchodząc na kort :D
Piotrek zagrał całkiem rozsądnie, grał martwą piłką, czasem, gdy miał okazję dobrym krótkim kątem. Do tego chodził do siatki i tam więcej skończył niż został minięty, bilans miał raczej dodatni. Wkurzył mnie bo nie mogłem się rozkręcić, nie bardzo miałem z czego Mu przywalić. Szarpał mi grę, co w sumie jest tym z czego i mnie moi koledzy znają ... rotfl
O mojej wygranej, i konieczności gry z Daroosem :/ , przesądziły w sumie dwa elementy. Po pierwsze serwisy. Mój był skuteczny, a znów Piotrek dość chojnie dzielił deblami. Do tego zagrałem w początkowej fazie kilka skrótów co trochę w mojej ocenie zachwiało pewnością pozycji na korcie u Piotrka. Cały czas potem musiał się pilnować i mieć na uwadze, że może dostać dropa, choć w drugiej fazie spotkania praktycznie nie zagrałem chyba ani jednego.

Mecz 2: Vivid - Daroos
No Młody to mnie dopiero wk...ł rotfl
Klimat pod balonami był może nie optymalny, ale jak napisałem OK. Niemniej posiedziałem po meczu z PitS-em i jakoś już miałem ciężkawe nogi. A z Darkiem swoje trzeba pobiegać. Może na dystansie 6-gemów to bym się jeszcze zebrał, ale 9-ciu, nie.
Wygrałem szybko gema, żeby nie było do koła, a potem już jakoś miało iść ;)
Tak szło, że coś nie szło :(, gemy strasznie się dłużyły. Darek objął prowadzenie, potem powiększył przewagę. Było chyba z 7-1 dla Niego i nastąpił Jego regres. A mnie jak na złość lekko siły wróciły. Zrobiło się 7-3 i chyba 30-0 dla mnie.
W tym jednym momencie przez chwilę nawet mi przeszło przez myśl by się pozbierać i przycisnąć, pograć z Nim o wygraną.
Na szczęście szybko mi przeszło, po dobrym zagraniu Darka ;)
W sumie to nawet gdybym dał radę wygrać, w co wątpię, to co dalej? ...
Dalej JCz, w sumie nie chciałem stawiać Go w trudnej sytuacji, pewnie by miał problem grać ze mną jako mój osobisty samozwańczy rzecznik forumowy rotfl

I tak zakończyłem udział w singlach :::gd:::

Mecz 3: Vivid/Piter - Sebex/ Jak..iś chudy chłopczyk w śmiesznych okularach :::jezor::: :lol:
Z Piotrkiem to grałem dawno temu, solidny tenis. Ale w sumie tak, ja nogi i ręce już zmęczone, a debel to inna gra, Piotrek też trochę pod formą. Poza tym nie będę ściemniał, wychodząc na kort dawałem Przeciwnikom może ze 2 gemy? Wstyd się przyznać, ale zlekceważyliśmy Rywali. To się na nas zemściło, i bardzo dobrze, taka fajna lekcja kortowej pokory.
Kombinacją trochę pomysłu, trochę techniki, trochę fartu i trochę przypadku Koledzy odesłali nas z 2 czy 3 gemami na koncie. Gratulacje! :) Co oczywiście nie znaczy, że mnie nie wk...li rotfl ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Vivid pisze:
Mecz 3: Vivid/Piter - Sebex/ Jak..iś chłopczyk :::jezor::: :lol:
Z Piotrkiem to grałem dawno temu, solidny tenis. Ale w sumie tak, ja nogi i ręce już zmęczone, a debel to inna gra, Piotrek też trochę pod formą. Poza tym nie będę ściemniał, wychodząc na kort dawałem Przeciwnikom może ze 2 gemy? Wstyd się przyznać, ale zlekceważyliśmy Rywali. To się na nas zemściło, i bardzo dobrze, taka fajna lekcja kortowej pokory.
Kombinacją trochę pomysłu, trochę techniki, trochę fartu i trochę przypadku Koledzy odesłali nas z 2 czy 3 gemami na koncie. Gratulacje! :) Co oczywiście nie znaczy, że mnie nie wk...li rotfl ;)
rotfl rotfl rotfl rotfl
Jak się nie ma co się pragnie, się uderza czym popadnie. Cieszcie się, że nie wykorzystaliśmy rakiet jako toporów. :!Vicky!:
Tak naprawdę chyba byliśmy tak samo zaskoczeni jak Wy tym wynikiem. :P Przynajmniej ja jakoś nie myślałem, że pokonamy starych wyjadaczy. Nie wiem czy wtedy w ogóle coś myślałem o wyniku. :::donknow::: rotfl
Jako, że debli normalnie nie gramy to mogło być dla was utrudnienie :"w tym szaleństwie jest metoda". rotfl
Ale dzięki za rady jakie dawałeś zarówno jeśli chodzi o debla jak i o moją technikę. :)
Chciałbym kiedyś singla zagrać i się sprawdzić. :twisted:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Sebex pisze:Jako, że debli normalnie nie gramy to mogło być dla was utrudnienie :"w tym szaleństwie jest metoda". rotfl
Ale dzięki za rady jakie dawałeś zarówno jeśli chodzi o debla jak i o moją technikę. :)
Brak mojego jakiegokolwiek zgrania z Piotrkiem to jedno. Dlatego czasem startowaliśmy razem tam gdzie nie trzeba, albo miałem problem z kryciem odpowidniej części kortu bo nie wiedziałem co Piotr zrobi. Debel wymaga zgrania. Jak gram z P69 czy Daroosem to obaj wiemy czego się po sobie spodziewać i kto za co w jakich sytuacjach odpowiada. Gra jest wtedy płynna i mniej miejsca dla przeciwników. Wtedy straty punktów to efekt błędów indywidualnych a nie złego ustawienia i krycia kortu przez obu.

Natomiast u Was dałem się złapać na rutynę. Ja jestem przyzwyczajony, że jednak leci lufa w korytarz, ewentualnie tzw. złoty środek (piłka między partnerów przy siatce), lub w opcji miękka piłka pod nogi. A tu regularnie dostawałem loba i z ciężkimi nogami jakoś nie bardzo widziało mi się zbieranie (dynamiczne ...) do smecza, czy gonienie za piłką puszczoną na kozioł. W sumie swoje gemy serwisowe to wygrałem tylko serwisem a nie grą, on ustawiał wymianę jeżeli do niej doszło. Choć nie były to spacerki bo psuliśmy, a i Wy rozsądnie, a czasem przypadkiem ;), odsyłaliście nam fajne piłki.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Nie, nie z tym przypadkiem to Ci się coś przewidziało. Może to brak Big Maków sprawił. rotfl
Żartuje oczywiście.
Mimo grania dwóch spotkań da się zauważyć rzeczy o których mówisz. Czasem lepiej piłkę zostawić, bo partner dostanie wystawkę innym razem warto ściągnąć ją przy siatce. :rolleyes: Tylko właśnie trzeba być pewnym, że partner jest tam gdzie powinien być itd a to pewnie wymaga sporo czasu. :)
Ale jakby nie patrzeć gra fajna była. :) Chociaż loby nie były przypadkowe. No może to, że niektóre wchodziły pod samą linie było "troszkę" szczęśliwie ale zamiar był taki jaki efekt. :D Na szczęście w dobrym momencie zauważaliśmy kiedy obaj jesteście pod siatką lub tam zmierzacie. :)
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Nie no BigMaki to były, na kanapie. I sama Ivanovic donosiła. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów XIV (2015 - Edycja Wiosenna)

Kerm pisze:Nie no BigMaki to były, na kanapie. I sama Ivanovic donosiła. rotfl
I pomyśleć, że mnie tam nie było! :::luv::: :::luv::: :::luv:::

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”