Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

hokej pisze:Po pierwsze primo (preliminarz made in ED) - data. Optuję za 3.09 z przyczyn prozaicznych:
- Szkodniki w dowolnym wieku będą świeżo po inauguracji, więc Szanowni Panowie nie będą molestowani przez swoje brzydsze połówki o poświęcenie weekendu na "absolutnie i nieodwołalnie konieczną wyprawę do jakiegoś bajzlu handlowego celem kupienia 3 plecaka, 6 piórnika, farbek, butaprenu czy gumki do majtek ...
I tu się chyba mylisz najbardziej. :) Właśnie chyba w ten weekend będzie najazd żeby kupić większość brakujących drobiazgów. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

A Ciebie nie ma... same plusy!
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

I znowu nie mogę się z tobą zgodzić. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Jakuboto pisze:3. Jaki wniosek po podziale na kategorie? Sprawdziło się to? Uczestnicy byli zadowoleni? Czy wpłynęło to niekorzystnie/korzystnie na frekwencję? Warto to jednoznacznie ocenić a nie potem na miesiąc przed kolejnym TF znowu dyskutować o formule (a czytając posty widać, że część osób z tego powodu nie wzięła udziału).
Ano właśnie - warto było? Vivida nie pytam, bo na pewno mu się sprawdziło. :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

To się jednak wypowiem. Mam nadzieję Scudi, że nie stracę w Twoich oczach. :)

Data wyznaczona wcześniej pomaga, ale nie gwarantuje uczestnictwa. Przynajmniej z mojej strony. Tak się cholibcia porobiło ... :(

W ostatnim TFie wziąć udziału nie mogłem, bo w tym terminie nie mogłem wygospodarować całego dnia. Byłby to dla mnie ekwilibrystyczny wyczyn, więc odpuściłem na starcie. Przy czym zniechęciła mnie planowana formuła. To muszę przyznać szczerze. Podział na kategorie wydał mi się złym pomysłem. Ja do turniejów mam podobny stosunek jak Gary. Lubię się sprawdzać i nie ma dla mnie znaczenia, czy dostanę lanie, czy nie (wolę nie :) ). Jeżdżę na pierwsze rangi GPW, obrywam baty, a i tak wpadam do domu zadowolony jak krowa w życie. Jeżeli na TFie przegrałbym szybciutko, to zająłbym się grą w deble, sparingi i kibicowaniem innym. Zresztą już tak robiłem mając do tego okazje, kiedy trafiałem szybko na IMTW lub Pio. Ambicja przez chwilę jest podrażniona, ale to szybko mija. :)

Do tej pory opuściłem trzy TF'y. Jeden w 2007 roku, bo nie było mnie jeszcze na forum. Jeden we Wrocławiu (dla mnie wyjazdy niestety są niemal w 100% niemożliwe), no i teraz. Liczę, że we wrześniu wezmę udział, ale gwarancji nie daję. Do tego trzeba by być Wernyhorą we własnej sprawie. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Słuchajcie, mam pytanie... Czy jest możliwość przyjechania na TFa w charakterze gościa ? Tak po prostu żeby poznać się? No i oczywiście pograć jakieś spary... Co by na darmo nie jechać. :D
Jeżeli piszę w złym temacie, to przepraszam i proszę o przeniesienie mojego posta...
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

A to już nie lepiej po prostu przyjechać, poznać osoby i normalnie wziąć udział w TF co by na darmo nie jechać? :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Na TF bywały często osoby nie grające. Co do gry to pewnie zależnie od ilości kortów i jakie obłożenie.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Basic pisze:A to już nie lepiej po prostu przyjechać, poznać osoby i normalnie wziąć udział w TF co by na darmo nie jechać? :)
Pewnie że lepiej... Ale chyba z powodów formalnych nie łapię się... :)
Jakuboto pisze:Na TF bywały często osoby nie grające. Co do gry to pewnie zależnie od ilości kortów i jakie obłożenie.
To chyba poczekam aż wyjaśni się ile osób będzie ...
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

klenczonu pisze:
Basic pisze:A to już nie lepiej po prostu przyjechać, poznać osoby i normalnie wziąć udział w TF co by na darmo nie jechać? :)
Pewnie że lepiej... Ale chyba z powodów formalnych nie łapię się... :)
O_O A że niby jakich powodów formalnych? :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Kurcze, dawno nie byłem na forum i wydawało mi się, że muszę mieć odpowiednią ilość postów aby się dostać... :::yay:::
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

klenczonu pisze:Kurcze, dawno nie byłem na forum i wydawało mi się, że muszę mieć odpowiednią ilość postów aby się dostać... :::yay:::
W ostatnim TF-ie grała osoba z, uwaga, 0 postów.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Gary pisze:
klenczonu pisze:Kurcze, dawno nie byłem na forum i wydawało mi się, że muszę mieć odpowiednią ilość postów aby się dostać... :::yay:::
W ostatnim TF-ie grała osoba z, uwaga, 0 postów.
BYE się gość nazywał. Skandal!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Clapton pisze:
Gary pisze:
klenczonu pisze:Kurcze, dawno nie byłem na forum i wydawało mi się, że muszę mieć odpowiednią ilość postów aby się dostać... :::yay:::
W ostatnim TF-ie grała osoba z, uwaga, 0 postów.
BYE się gość nazywał. Skandal!
To akurat są stali bywalcy i do nich już się przyzwyczailiśmy. rotfl Zgaduj dalej. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

TomPL pisze:
Jakuboto pisze:3. Jaki wniosek po podziale na kategorie? Sprawdziło się to? Uczestnicy byli zadowoleni? Czy wpłynęło to niekorzystnie/korzystnie na frekwencję? Warto to jednoznacznie ocenić a nie potem na miesiąc przed kolejnym TF znowu dyskutować o formule (a czytając posty widać, że część osób z tego powodu nie wzięła udziału).
Ano właśnie - warto było? Vivida nie pytam, bo na pewno mu się sprawdziło. :)
Dla mnie tak rozpisana drabinka (starzy, młodzi) była kompromisowym rozwiązaniem i sprawdziła się w "praniu". :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Dla mnie te rozwiązanie też było OK.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Co mi się sprawdziło?! Zamiast kulturalnie przegrać i spokojnie iść jeść musiałem ciągle grać i nie zjadłem NICZEGO! To jest k.... prawdziwy skandal!!! :/
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Nie narzekaj podobno zjadłeś jakieś ciasto, którego ja na oczy nie widziałem. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

PIOTR69 pisze:Nie narzekaj podobno zjadłeś jakieś ciasto, którego ja na oczy nie widziałem. :wink:
Zjadłem, 3 kawałki. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”