Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ja wczoraj grałem z przeziębieniem, które dzisiaj ewidentnie się pogorszyło minimalizując moje szanse na grę w dniach najbliższych :] . Prawdopodobnie więc przybędę na TFa po kilku dniach chorowania, do tego w pracy, tak więc świeżość będzie na pewno moim atutem, świeżo po chorobie będzie mnie ciągnęło na kort jak rzadko kiedy rotfl .

Edit: A tak w ogóle, to gdyby ktoś miał ochotę złapać formę, niekoniecznie tenisową :D , w piątkowy wieczór na Starówce lub w pobliżu, to służę towarzystwem. Dalej mi się nie chce ruszać :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ja dzisiaj grałem z przeziębieniem, które też się ewidentnie pogorszylo (38°C). Jakoś ciężko mi było zrezygnować. To ostatni turniej w tym sezonie o punkty do rankingu. Mimo bolącego gardła grało się super. Za to teraz (w)zdycham... Tydzień, żeby się wykurować. Chyba dam radę...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

wwojtek pisze:No nic, teraz siedzę z kolanem obłożonym lodem...
Ja po ciężkich meczach też proszę w domu o loda. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Gary pisze:
wwojtek pisze:No nic, teraz siedzę z kolanem obłożonym lodem...
Ja po ciężkich meczach też proszę w domu o loda. rotfl
Prosić to sobie możesz :D. Ja po wygranych meczach sam idę na loda... do Lidla rotfl .
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2014, 13:16 przez pst, łącznie zmieniany 1 raz.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Do mnie wróciły problemy z barkiem :(
Liczę, że to tylko małe nadwyrężenie i po kilku dniach odpoczynku będę zdolny do gry.

Z drugiej strony zdrowy czy nie na nowym obiekcie i z nowymi ludźmi zawsze gram straszną kichę rotfl
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2014, 15:02 przez Nolan, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ja jestem zdrowy. O_O
Ale od miesiąca orzę 20godz/dobę, więc ze zdrowiem psychicznym jest średnio. Więc proszę oszczędzać, nie denerwować eksponatu, nie karmić, omijać szerokim łukiem. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

hokej pisze:Ja jestem zdrowy. O_O
Ale od miesiąca orzę 20godz/dobę, więc ze zdrowiem psychicznym jest średnio. Więc proszę oszczędzać, nie denerwować eksponatu, nie karmić, omijać szerokim łukiem. (:]
w takim stanie psychicznym często wszystko wychodzi na korcie jak należy, więc oczekuj zwyżki formy :D .
Ja ostatnio jestem zrelaksowany....
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

hokej pisze:Ale od miesiąca orzę 20godz/dobę ...
Wychodzi na to, że przez 4 godziny się zwyczajnie i bezczelnie op...asz! I to jeszcze codziennie!?!? Żenujące przyznanie się do winy ... :::jezor::: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

pst pisze:Boli mnie nadgarstek i łokieć. Ale to pikuś. Dziś chciałem oddać packi do przeciągnięcia, a tu naciągacz dwa tygodnie urlopu. Zonk!
Jak grać, pani premiero, jak grać? ;-)
Pytanie jak grać dalej aktualne!
Zmuszony oddać packi do naciągnięcia gdzie indziej, oddałem je na drugie korty na których grywam głównie latem ( liga i takie tam).
Wczoraj dzwoni człowiek i przeprasza bo jak wciągał PWR Fusion i robił węzeł to mu pękł naciąg... Mówi że węzeł zaciąga ręcznie i wtedy mu pękł i nie da się już zrobić węzła. Trochę się :dvl(: ale trudno powiedziałem ze dowiozę naciąg.
Dziś dzwoni że w drugiej rakiecie zrobił to samo O_O O_O .
Stwierdził że zawsze zaciąga węzeł ręcznie bo jak zaciąga maszyną to nigdy nie będzie dobrze zaciągnięte. Nie wiem nie znam się, ale jak komuś dwa naciągi z rzędu pękają w ten sam sposób to już jest chyba dziwne :? .

Kiedyś tam naciągałem raz czy dwa i wydawało się ok. Nawet chyba jakieś multi Tecnifibre mi wciągał.
Używa jakiejś starszej maszyny ProsPro - jaki model nie wiem....

Z innej beczki; dopadło mnie małe przeziębienie... Zwalczam czosnkiem. Do soboty powinienem przestać wydawać woń rotfl .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ja zaplanowałem sobie dziś ostatni trening przed TF-em, bo jutro i pojutrze totalny brak czasu, ale złośliwa matka natura zesłała wredne opady deszczu, które co jakiś czas torpedują te plany. Piątek taktycznie sobie odpuściłem, abym w sobotę mógł bezboleśnie wstać i zapakować się do auta. :wink:
Szukałem plusów tej sytuacji:
- nie gram, nie daję sobie szansy złapać kontuzję
- będę na tenisowym głodzie
- nie zerwę naciągu :::gd:::
Tyle plusów tego rozbratu z tenisem. Czy w ogóle warto grać Pani Premiero? rotfl
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Mnie też coś bierze, zatoki mam zawalone. :(

Jutro liga z gościem, który mnie już dwa razy ograł, więc czarno to widzę, w czwartek rano mały trening. W piątek pauza, żebym się trochę zregenerował. Ale forma u mnie. :::bd::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Marcin_L pisze:Mnie też coś bierze, zatoki mam zawalone
Nie pamiętam kiedy oddychałem nosem :rolleyes: . Na upartego coś bym poodbijał jutro albo pojutrze, teoretycznie godzinkę dałbym radę, ale pogoda chyba zmusza mnie do chorowania w domu (:] . Szukam pozytywów tego wszystkiego, ale w przeciwieństwie do Piotra nie znalazłem na razie nic, więc podepnę się pod Niego rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Żebym dołączyła do kręgu narzekających i żeby było śmieszniej - popsuł mi się piekarnik... rotfl
SPOILER:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

HeadShot się wycofał? :-| Średnia wieku się podniesie :rolleyes: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Elf pisze:Żebym dołączyła do kręgu narzekających i żeby było śmieszniej - popsuł mi się piekarnik... rotfl
SPOILER:
Ty myśl jak się dostaniesz do Wrocka, bo ja niestety nie dam rady jechać i się nie dopiszę. :::bd::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

scudetto pisze:HeadShot się wycofał? :-| Średnia wieku się podniesie :rolleyes: .
Tak jak pisałem Wyczesowi w PW, nie jest to ostateczne, będę walczył ze wszystkich sił by dojechać, ale no na dziś szansa jest na tyle nikła, że lepiej by w kalkulacjach nie brać mnie pod uwagę. :(
#NKrising
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

pst pisze:Wczoraj dzwoni człowiek i przeprasza bo jak wciągał PWR Fusion i robił węzeł to mu pękł naciąg... Mówi że węzeł zaciąga ręcznie i wtedy mu pękł i nie da się już zrobić węzła. Trochę się :dvl(: ale trudno powiedziałem ze dowiozę naciąg.
Dziś dzwoni że w drugiej rakiecie zrobił to samo O_O O_O .
Stwierdził że zawsze zaciąga węzeł ręcznie bo jak zaciąga maszyną to nigdy nie będzie dobrze zaciągnięte. Nie wiem nie znam się, ale jak komuś dwa naciągi z rzędu pękają w ten sam sposób to już jest chyba dziwne :? .
PWR Fusion wciągałem nie raz. Zawsze węzły dociągam ręcznie, nie było problemu z tym naciągiem.

HeadShot,
co, prasolot się popsuł? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Jako TF-owy debiutant witam wszystkich tu obecnych. Na chwilę obecną wygląda na to, że we Wrocławiu stawi się równo 20 osób czyli rozegramy grupy. Jak już ktoś wspomniał, taki system wydaje się rozsądnym rozwiązaniem ponieważ każdy uczestnik rozegra minimum kilka setów i zapozna się bliżej z kilkoma różnymi osobami/stylami gry. Mam szczerą nadzieję, że nawet w przypadku minimalnie większej ilości osób pomysł gry w grupach nie upadnie. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w sobotę :::yay:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

PitS pisze:
Elf pisze:Żebym dołączyła do kręgu narzekających i żeby było śmieszniej - popsuł mi się piekarnik... rotfl
SPOILER:
Ty myśl jak się dostaniesz do Wrocka,
Ty się o mnie nie martw, o mnie już się jeden forumowy mężczyzna zatroszczył. :D
PitS pisze: bo ja niestety nie dam rady jechać i się nie dopiszę. :::bd::
Ej no... ;(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Vivid pisze:
pst pisze:Wczoraj dzwoni człowiek i przeprasza bo jak wciągał PWR Fusion i robił węzeł to mu pękł naciąg... Mówi że węzeł zaciąga ręcznie i wtedy mu pękł i nie da się już zrobić węzła. Trochę się :dvl(: ale trudno powiedziałem ze dowiozę naciąg.
Dziś dzwoni że w drugiej rakiecie zrobił to samo O_O O_O .
Stwierdził że zawsze zaciąga węzeł ręcznie bo jak zaciąga maszyną to nigdy nie będzie dobrze zaciągnięte. Nie wiem nie znam się, ale jak komuś dwa naciągi z rzędu pękają w ten sam sposób to już jest chyba dziwne :? .
PWR Fusion wciągałem nie raz. Zawsze węzły dociągam ręcznie, nie było problemu z tym naciągiem.
Z tej szpuli gram już parę miechów więc to nie naciąg winny. On już z resztą kiedyś wciągał to multi i wtedy problemu nie było. Ma elektroniczna maszynę PP... nieistotne.
Zachował sie z klasą i oddając rakiety położył na blat 5 dych. :::gd::: teraz mi było głupio bo nie miałem wydać, ale on nawet nie chciał reszty, choć tłumaczyłem że ze szpuli wychodzi set za 36pln.... Sie rozliczy przy okazji ligi.

Pojechałem nas korty w Bytomiu. Naciągnie stringer który wciąga packi Panfilowi. Czy myślicie że dzięki temu będę wymiatał?? rotfl

Kuracji ciąg dalszy. Witaminowe szoty koktajlowe pietruszka, kiwi, grapefruit, pomarańcza, banan.
W diecie także czosnek i ibuprom :D.
Do piątku powinno być ok.

Piekarnik mam sprawny. Dziś upiekłem bezę jako bazę na tort bezowy. :]

Edit____
Nie przywiozę. Tort dla szefa. :angel:
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”