kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Fajna impreza się szykuje. Macie tam więcej niż potrzeba, nawet po 2 hostessy dla każdego. A nie, czekaj. Nie widzę hostess. Hokej...
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

kolt pisze:Fajna impreza się szykuje. Macie tam więcej niż potrzeba, nawet po 2 hostessy dla każdego. A nie, czekaj. Nie widzę hostess. Hokej...
Musiałeś się wykazać męską intuicją? Kurtyna opadła, nic się nie ukryło... . rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

hokej pisze:Ja to nie wiem, czy turniej się odbędzie.
Nikt nie zgłasza kontuzji, nie narzeka na zdrowie, nie ma problemów z motywacją..., choliwka to na pewno ta sama impreza co wcześniej? (:]
Ja tak nie mogę... lista za długa, mogę co najwyżej napisać co mnie nie boli. :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

A ja trochę z innej beczki - Elfie, zrób typerka dla osób, które nie mogą pojawić się na TFie, będzie ciekawie. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ale że w sensie z uczestników TFa? Chyba się nie da, bo losowanie dopiero na miejscu...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Odpal szklaną kulę :::crsbll::: . Jedno jest stałe w ostatnich TF-ach w pierwszej rundzie Piotr69- Rokforabe :wink: wynik też stały.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Elf pisze:Ale że w sensie z uczestników TFa? Chyba się nie da, bo losowanie dopiero na miejscu...
Ale ja tylko sobie żartowałem. :wink: ;-P Może alfred nie podłapie tematu. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Kerm pisze:
Elf pisze:Ale że w sensie z uczestników TFa? Chyba się nie da, bo losowanie dopiero na miejscu...
Ale ja tylko sobie żartowałem. :wink: ;-P Może alfred nie podłapie tematu. rotfl
Właśnie wróciłam z pierwszego poważniejszego biegania od długiego czasu, jestem tak padnięta, że nawet nie zaczaiłam. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Wybaczcie opóźnienie aktualizacji listy uczestników, ale od niedzieli nie miałem dostępu do Internetu.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

PIOTR69 pisze:Odpal szklaną kulę :::crsbll::: . Jedno jest stałe w ostatnich TF-ach w pierwszej rundzie Piotr69- Rokforabe :wink: wynik też stały.
A już myślałem że w tej edycji to się nie wydarzy. :wink: Z rankingu wynika, że przy obecnej liście uczestników, gdyby nic się nie zmieniło bylibyśmy rozstawieni. rotfl

A tu taki psikus, możliwe że będą grupy. Przynajmniej już jednego rywala w grupie znam. :::crsbll:::
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Nawet w turnieju deblowym musieliśmy walczyć. :::e_grd:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Szkoda, że wolny weekend akurat wypadł mi w tym, a nie następnym tygodniu, bo chętnie bym zagrał na TFie, ale przynajmniej sprawdzę obiekt na tydzień przed bo mam zamiar wystąpić w Porsche Cup. Co prawda klimatu takiego jak na TFie to tam nie będzie, ale mam nadzieję, że coś pogram jeśli zdrowie pozwoli...
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Co do pomysłu formuły turnieju: zróbmy sety angielskie, mamy przecież prawie cały dzień... W majowym TF-ie te jednosetówki to nie był najszczęśliwszy pomysł. Oczywiście wiem, że było to wynikiem nieporozumień z gospodarzami obiektu, ale teraz wygląda na to, że od tej strony będziemy mieli wszystko dograne.

I niezależnie od ilości uczestników, jestem za formułą grupową, każdy kolejny nowy przeciwnik to wartość dodana, nowe tenisowe doświadczenie.
8:7 40:15
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Ja jednak zostaje w USA do oporu, czyli do 6-ego października (wizę mam do 7-ego).

Wleję Wam innym razem. :D
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

wwojtek pisze:Co do pomysłu formuły turnieju: zróbmy sety angielskie, mamy przecież prawie cały dzień... W majowym TF-ie te jednosetówki to nie był najszczęśliwszy pomysł. Oczywiście wiem, że było to wynikiem nieporozumień z gospodarzami obiektu, ale teraz wygląda na to, że od tej strony będziemy mieli wszystko dograne.

I niezależnie od ilości uczestników, jestem za formułą grupową, każdy kolejny nowy przeciwnik to wartość dodana, nowe tenisowe doświadczenie.
Z prostego rachunku i szacowań czasu trwania przeciętnego meczu (set do 6 + rozgrzewka) wynika, że czystej gry na 3 kortach, przy ponad 20 uczestnikach, mamy ponad 30 godzin. Trzeba założyć, że pogoda będzie pod psem i gramy tylko pod namiotami.
Jak dodamy do tego mało płynne przejścia między grami, jedzenie etc. to impreza skończy się w okolicach północy.

Modyfikacje możemy zrobić (set angielski) jeśli słonko nam zaświeci, a uczestnicy zgodzą się grać również pod chmurką. Decyzja przed samym turniejem, nawet pogodynki armii amerykanskiej potrafią się mylić.

Powyżej 20 uczestników grupy odpadają ze względów czasowych. Za mało kortów pod dachem.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

hitman pisze:Ja jednak zostaje w USA do oporu, czyli do 6-ego października (wizę mam do 7-ego).

Wleję Wam innym razem. :D
Odpowiadając, parafrazując, słowami prezesa Kaczyńskiego - A niech tam sobie Ciebie biorą. rotfl
A za wlewanie dziękujemy, jeszcze dajemy radę utrzymać flaszkę. Ale będziemy o Tobie pamiętać jak już nie damy rady ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Jak już ktoś napomknął - zero wstawek o kontuzjach itp. więc może zacznę. ;-)
Boli mnie nadgarstek i łokieć. Ale to pikuś. Dziś chciałem oddać packi do przeciągnięcia, a tu naciągacz dwa tygodnie urlopu. Zonk!
Jak grać, pani premiero, jak grać? ;-)
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

pst pisze:Jak grać, pani premiero, jak grać? ;-)
Alleluja i do przodu. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

Vivid pisze:
pst pisze:Jak grać, pani premiero, jak grać? ;-)
Alleluja i do przodu. :D
Żeby tak zaintonować to musiałaby wygrać wybory inna opcja, więc mam nadzieję, że nie masz właściwości proroczych a Alleluja to sam sobie zanucę pod nosem na korcie :D .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW 2014 - II EDYCJA

pst pisze:Jak już ktoś napomknął - zero wstawek o kontuzjach itp. więc może zacznę
Dołączę się do tworzącego się chóru kontuzjowanych: w ten weekend odbywały się coroczne singlowe mistrzostwa Konina i po turnieju oraz czterech rozegranych meczach (w pełnym wymiarze punktowym) pobolewa mnie prawe kolano. Aż się zdziwiłem trudnością wejścia po schodach przy powrocie do domu. No nic, teraz siedzę z kolanem obłożonym lodem i mam nadzieję, że jak zawsze w takich przypadkach po kilku dniach zapomnę o problemie.
8:7 40:15

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”