Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Czy są dostępne w Polsce - gdzie kupić?

Znalazłem kilka ciekawych propozycji na String Forum ale nie mogę znaleźć ich w ofercie polskich sklepów,może wiecie gdzie można je kupić:
1. Target Precision XT 1.25
2. Babolat Syntronic 700 PA 15L
3. Dunlop Max Comfort 16
4. Tennisoutlet No. 1 1.20
?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Czy są dostępne w Polsce - gdzie kupić?

1. Jeśli już korzystasz z wyszukiwarki StringForum to zwracaj uwagę na to z jakiego czasu są oceny, a co za tym idzie czy naciągi są w ogóle jeszcze produkowane - czasem mimo iż na stronie jest informacja iż naciąg jest dalej dostępny to stan faktyczny jest inny.

2. Pomyśl o co pytasz - marki Tennisoutlet oraz Target.

3. Jeden przykład w kontekście powyższego na dobry początek...
Babolat Syntronic 700 PA 15L
Status wg String Forum: Niedostępny
Ostatnia recenzja: 2004-09-11
W aktualnym katalogu Babolata:
- Brak naciągu.
- Brak naciągu o podobnej konstrukcji.

Wnioski:
- Jeśli jest jeszcze gdzieś do dostania to jako zbierająca kurz resztka magazynowa.
- Dostanie ograniczając obszar zakupu tylko do Polski jeszcze bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo dostania.
- Możliwość kupna wątpliwa.
- Opcjonalnie poszukać następcy w późniejszych produktach Babolata (w obecnie produkowanych brak takowego).

A więc można powiedzieć, że jeden naciąg już "z głowy". Teraz nie pozostaje ci nic innego jak sprawdzić pozostałe. Tak więc, do dzieła.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Czy są dostępne w Polsce - gdzie kupić?

El Diablo pisze:1. Jeśli już korzystasz z wyszukiwarki StringForum to zwracaj uwagę na to z jakiego czasu są oceny, a co za tym idzie czy naciągi są w ogóle jeszcze produkowane - czasem mimo iż na stronie jest informacja iż naciąg jest dalej dostępny to stan faktyczny jest inny.

2. Pomyśl o co pytasz - marki Tennisoutlet oraz Target.

3. Jeden przykład w kontekście powyższego na dobry początek...
Babolat Syntronic 700 PA 15L
Status wg String Forum: Niedostępny
Ostatnia recenzja: 2004-09-11
W aktualnym katalogu Babolata:
- Brak naciągu.
- Brak naciągu o podobnej konstrukcji.

Wnioski:
- Jeśli jest jeszcze gdzieś do dostania to jako zbierająca kurz resztka magazynowa.
- Dostanie ograniczając obszar zakupu tylko do Polski jeszcze bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo dostania.
- Możliwość kupna wątpliwa.
- Opcjonalnie poszukać następcy w późniejszych produktach Babolata (w obecnie produkowanych brak takowego).

A więc można powiedzieć, że jeden naciąg już "z głowy". Teraz nie pozostaje ci nic innego jak sprawdzić pozostałe. Tak więc, do dzieła.
Rzeczywiście zrobiłem to bezmyślnie i automatycznie, sorki.
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour

Wróć do „Zakupy - procedury, porady, problemy”