Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

stofler pisze:Ktoś wspomniał o jutrzejszym meczu. Stawiam 3:1 dla Bayernu. I tak też mam zamiar postawić.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN

Kurde, ten dokładny wynik chodzi mi po głowie od kilku dni... Czy to może się udać? O_O
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Czas na drugi półfinał. Szkoda, że nie Atletico - tym niemniej Vamos Espana! :wink:
Składy bez eksperymentów, choć Ronaldo woli być bliżej lewej strony.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Sędziego Real ma swojego. :::bd:: Śmierdzi kolejnym przekrętem na rzecz Hiszpanów. Przykre bo ile można... :::bd::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

No i co? No i to. rotfl
Real wygrywa w Monachium - a wygrywa, bo był lepszy. Lepszy taktycznie, dokładniejszy i przede wszystkim -skuteczniejszy. Real swoje szanse wykorzystał. Bayern swoich - nie. A miał, szczególnie w pierwszej połowie.
Słaby mecz Lewandowskiego, jeszcze w samej końcówce mógł wyrównać na 2:2. Wyróżnić można Ribery'ego, Jamesa.
W Realu - ja jak zawsze :wink: - Modrica, to znakomity kreator gry, dokładność podań imponująca, przegląd pola świetny. Dobry też mecz rozegrał Marcelo. Świetna jedna i druga - interwencje Navasa- ale ja stale mam wrażenie, że Real powinien szukać bramkarza.
DeGea zastrzeżony. :wink:
Bayern 1- 2 Real.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Majorka pisze:No i co? No i to. rotfl
Real wygrywa w Monachium - a wygrywa, bo był lepszy. Lepszy taktycznie, dokładniejszy i przede wszystkim -skuteczniejszy. Real swoje szanse wykorzystał. Bayern swoich - nie. A miał, szczególnie w pierwszej połowie.
Słaby mecz Lewandowskiego, jeszcze w samej końcówce mógł wyrównać na 2:2. Wyróżnić można Ribery'ego, Jamesa .
W Realu - ja jak zawsze :wink: - Modrica, to znakomity kreator gry, dokładność podań imponująca, przegląd pola świetny. Dobry też mecz rozegrał Marcelo. Świetna jedna i druga - interwencje Navasa- ale ja stale mam wrażenie, że Real powinien szukać bramkarza.
DeGea zastrzeżony. :wink:
Bayern 1- 2 Real.
Grę Bayernu rozłożyła kontuzja Robena. Ribery i Roben ciągną Bayern od lat ale wiek robi swoje i pomimo tego, że Francuz się stara, Holender już trochę odstaje. Lewandowski słaby, bramka z główki powinna być a już ostatnie podanie i wyjście sam na sam powinno skończyć się golem. Tej klasy zawodnik nie powinien się pomylić, w takim momencie i w takim meczu. Trochę mi w tej akcji przypominał Benzemę. Bez urazy, lubię Roberta ale dzisiaj nie spisał się najlepiej. Oczywiście sprawa awansu jest otwarta, powiedziałbym 70/30 dla Realu, jednak nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że Bayern lepiej gra na wyjazdach. I tu nadzieja.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Bayern może mieć pretensje tylko do siebie. Ribery miał świetną okazję żeby strzelić na 2:0. A Lewandowski mógł się zrehabilitować za bardzo słaby występ w ostatnich minutach. Real zagrał moim zdaniem średnio i mieli dużo szczęścia.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

No pięknie, od 10 minuty Atleti w 10, a jak Cholo nie przestanie to wyląduje na trybunach. :dvl(:
Ja rewanż będę oglądała w Madrycie i mam nadzieję,że poświętuję sukces pod Neptunem. :D
Dobrze choć, że jest Oblak. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Jak szanuję Simeone jako trenera (mimo krańcowo negatywnego odbioru stylu gry Atletico), tak nie mogę patrzeć na Jego zachowanie. Facet powinien coś przemyśleć.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Robert Lewandowski ma jakieś kłopoty w pracy. Czytam o tym. Trener go prosi na dywanik, koledzy w szatni ignorują. Cóż, sam jestem ciekaw czy go do tego Realu wezmą... :::scratchy::: Obserwując całe to zamieszanie, podziwiam go. Jest bardzo odważny. Pnie się w górę, nieustannie. Bayern już mu nie wystarcza, nie bawi go, nie daje nadziei. Mając już swoje lata jako piłkarz postawił sobie za cel misję najtrudniejszą - dostać się do najlepszego klubu świata, wejść na szczyt. Życzę mu tego, żeby zagrał w Realu i jeszcze raz zaskoczył całą piłkarską Europę. Bo odnoszę wrażenie, że jego czas w Bundeslidze już się skończył. :::gd:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Zagadka metafizyczna - ile trzeba ewidentnych zdarzeń, żeby sędzia podyktował karnego przeciw Realowi?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Jeśli rywalem jest Barcelona to 0, a w przeciwnym przypadku to bardzo dużo. rotfl
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

hokej pisze:Zagadka metafizyczna - ile trzeba ewidentnych zdarzeń, żeby sędzia podyktował karnego przeciw Realowi?
Może Majorka się wypowie.
Kolejny przekręt! To już się nudne staje. Odechciewa mi się tą LM oglądać. :::bd::
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Real w finale, coś pięknego. :::gd::: Może uda się jeszcze ten sezon uratować. :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

La_Patik- pisze:Real w finale, coś pięknego. :::gd::: Może uda się jeszcze ten sezon uratować. :D
Już się nie uda.
Doprawdy zaczynam się zastanawiać dlaczego tak jednoznaczne sytuacje jak dzisiejsza ręka Marcelo w polu karnym nie są zauważane przez sędziów... To jest jakiś obłęd! Taka kasa rządzi tymi rozgrywkami, transmisje na cały świat, a tu takie jaja! Dzisiaj, gdzie mój 12-letni syn "śmiga" dronem po całej wsi i nagrywa wszystko jak leci, żeby potem przesłać film koledze w Kanadzie i wszystko trwa 8 minut - a tutaj leci światowa LM i kuśtykający Bayern, który mógł ten mecz wygrać trzy razy (pomimo beznadziei Lewandowskiego), nagle zostaje wyautowany w tak średniowieczny sposób!
Nie mogę tego pojąć.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Druga bramka dla Realu - "fantastyczny" popis Bayernu :)
stofler pisze:Doprawdy zaczynam się zastanawiać dlaczego tak jednoznaczne sytuacje jak dzisiejsza ręka Marcelo w polu karnym nie są zauważane przez sędziów... To jest jakiś obłęd! Taka kasa rządzi tymi rozgrywkami, transmisje na cały świat, a tu takie jaja! Dzisiaj, gdzie mój 12-letni syn "śmiga" dronem po całej wsi i nagrywa wszystko jak leci, żeby potem przesłać film koledze w Kanadzie i wszystko trwa 8 minut - a tutaj leci światowa LM i kuśtykający Bayern, który mógł ten mecz wygrać trzy razy (pomimo beznadziei Lewandowskiego), nagle zostaje wyautowany w tak średniowieczny sposób!
Nie mogę tego pojąć.
Bez urazy - ślepy jesteś, czy głupiego udajesz? Nie wiesz czemu? To zapytaj drużyn w Bundeslidze ...
Tam Bayern jest świętą krową, produktem eksportowym niemieckiego futbolu. Tam jest traktowany tak jak według ciebie Real we wczorajszym meczu. Ale to jest w granicach Niemiec. A jak Bayern wychodzi na arenę międzynarodową to się zwyczajnie dokonało oszacowanie i wyszło na to, że to Real ma marketingowo znacznie większego ptaka. ;)

W tenisie masz podobnie. Jak w pyskówkę z sędzią wda się Fed, Murek, czy Rafa (Djoko nie ;), to klaun, sędzia ma ubaw :P) to sędzia potulnie słucha. Na końcu sędzia i tak postawi na swoim, ale bluzgów nie słyszy. ;). Choćby pamiętne Szarapowej - K.... jaja sobie robisz?!
I nic, o ile się nie mylę. A ciekawe co by było gdyby z takim tekstem wyjechała np. Fręch czy Linette? ...
Czy Radwańska dostała karę (po meczu, sędzia przecież nie zna j.polskiego) za np.: K.... no nie mogę uderzyć tym jeb.... forhendem (jakoś tak to poszło)? Nic nie było na ten temat, a raczej by media doniosły. Murek k... sypie na większości spotkań, nic. :)
Gdyby tak Janowicz czy Majchrzak zaczął to by pewnie była stanowcza reakcja. A jak zapytać takiego sędziego - a Murray?
Odpowiedź - A co Murray? Przecież ... to taki ekspresyjny chłopak jest. ;)
Takie życie. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Robert w Realu.
Info na 100%.
Hihihihihi.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Vivid, a nie prościej/krócej było po prostu napisać "ręka przy ciele, brak intencji Marcelo do zwiększenia obrysu i zatrzymania piłki ręką"?

:D

Hala Madrid!

Idziemy po szczęśliwą 13-tkę i czwarty puchar LM w ostatnich 5 latach...

Choć trio Mane-Firmino-Salah jest mega mocne w tym sezonie. Łatwo nie będzie.

Swoją drogą wypadałoby już przechrzcić Ligę Mistrzów na "Rozgrywki o prawo zmierzenia się z Realem w finale". Nazwa lepiej oddająca rzeczywistość ostatnich lat.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Intencji zatrzymania piłki ręką faktycznie tam nie widziałem, ale jako kibic Realu, nie obraziłbym się na sędziego, gdyby mimo to karnego gwizdnął. Mimo to, sędzia bramkowy był bardzo blisko i chyba dokładnie widział co się stało. W kwestii decyzji sędziego, niezrozumiałe dla mnie w tym meczu było tylko to, dlaczego np. Modric dostaje żółtą kartkę, a nie dostaje jej Hummels po o wiele bardziej brutalnym, spóźnionym zagraniu.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Artlight pisze:Vivid, a nie prościej/krócej było po prostu napisać "ręka przy ciele, brak intencji Marcelo do zwiększenia obrysu i zatrzymania piłki ręką"?

:D

Hala Madrid!

Idziemy po szczęśliwą 13-tkę i czwarty puchar LM w ostatnich 5 latach...

Choć trio Mane-Firmino-Salah jest mega mocne w tym sezonie. Łatwo nie będzie.

Swoją drogą wypadałoby już przechrzcić Ligę Mistrzów na "Rozgrywki o prawo zmierzenia się z Realem w finale". Nazwa lepiej oddająca rzeczywistość ostatnich lat.
Really? Skarpety? :-)
Brak intencji jest dobrą, acz nieostrą wymówką. Powiększenie powierzchni ciała było ewidentne i jak naucza p. Stemplewski, karny oczywisty.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

hokej pisze:
Artlight pisze:Vivid, a nie prościej/krócej było po prostu napisać "ręka przy ciele, brak intencji Marcelo do zwiększenia obrysu i zatrzymania piłki ręką"?

:D

Hala Madrid!

Idziemy po szczęśliwą 13-tkę i czwarty puchar LM w ostatnich 5 latach...

Choć trio Mane-Firmino-Salah jest mega mocne w tym sezonie. Łatwo nie będzie.

Swoją drogą wypadałoby już przechrzcić Ligę Mistrzów na "Rozgrywki o prawo zmierzenia się z Realem w finale". Nazwa lepiej oddająca rzeczywistość ostatnich lat.
Really? Skarpety? :-)
Brak intencji jest dobrą, acz nieostrą wymówką. Powiększenie powierzchni ciała było ewidentne i jak naucza p. Stemplewski, karny oczywisty.
Cała moja "teoria" upadła, gdy przeczytałem, że Marcelo po meczu powiedział, że karny Bayernowi się należał rotfl.

Na szczęście jest jeszcze Thomas Mueller, który oświadczył, że to nie przez tą sytuację dwumecz przegrali (tylko pewnie przez Lewandowskiego i Ulricha :D).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Inne sporty”