Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Jeszcze żadna Polska drużyna nigdy nie zajęła ostatniego miejsca w grupie LM.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Jakuboto pisze:Jeszcze żadna Polska drużyna nigdy nie zajęła ostatniego miejsca w grupie LM.
A tyle ich było ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

To jeszcze raz na całe gardło: "Legia jest Mistrzem Polski, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga ..."!!!!
:)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Obiektyw pisze:To jeszcze raz na całe gardło: "Legia jest Mistrzem Polski, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga ..."!!!!
:)
Jeszcze Cię wczorajszy kac trzyma :)?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Trochę. Śpiewaj! ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

U nas to chyba szło jednak tak:
"Legia to stara k....! Legia jeb.... jest! Legię trzeba pier...ć! Legię CWKS!"

No ale wiadomo, co kraj to nuta ta sama, ale inny przekład tekstu. :P
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Obiektyw pisze:To jeszcze raz na całe gardło: "Legia jest Mistrzem Polski, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga ..."!!!!
:)
A to nie szło "Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest... itd" ? :) Przynajmniej tak kojarzę za swoich czasów jeszcze :) .
Mnie najbardziej rozbraja, że z tej wygranej prawie święto narodowe robią media. Duda nawet w szatni Legii z gratulacjami :rolleyes: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Basic pisze:
Obiektyw pisze:To jeszcze raz na całe gardło: "Legia jest Mistrzem Polski, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga ..."!!!!
:)
A to nie szło "Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest... itd" ? :) Przynajmniej tak kojarzę za swoich czasów jeszcze :) .
Dobrze, nawet bardzo dobrze. Śpiewaj marudo! ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

No ten wywiad po meczu z ekspertami piłkarskimi pokroju Dudy i Kurskiego ....
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Taaa zwłaszcza Duda błysnął mówiąc że było 1:1. Żenada na maksa. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Duda to się nie wytłumaczy w Krakowie za te śpiewy w szatni Legii. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

hokej pisze:Anegdotka - mój Szkodnik w ramach kumulacji był na meczu Śląsk-Legia a parę dni później Barcelona-Borussia. Komentarz po tym ostatnim: "Tato, Legia lepiej dopinguje". rotfl
I tak całkiem głośno dopingowali, w porównaniu z zeszłym rokiem widać poprawę. A tak w ogóle, to napisz w wolnej chwili coś więcej o wrażeniach Szkodnika z Barcelony, jestem ciekaw. :wink:

PS. Następnym razem jak będę jechał do Barcelony na mecz, to stawiam u buka dokładny wynik meczu, dwa zakłady: na 1-1 i 4-0, któryś na pewno wejdzie. Dotychczas byłem na 7 oficjalnych meczach FCB na Camp Nou, wyniki to 1-1, 4-0, 1-1, 4-0, 4-0, 1-1 (sobotni z Realem) oraz 4-0 (wtorkowy z Gladbach). :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Miastem zachwycony, On tak ma, że zachowuje się jak klasowy turysta i lata po zabytkach, widokach zachwycając się rzeczami, o które nie podejrzewałbym 8-latka. Robił za przewodnika dla Mamy i świetnie Mu to wychodziło (szczególnie metro).

Natomiast clou programu czyli mecz - w sumie na Camp Nou był 3 dni pod rząd (sklepik, mecz i wycieczka). Micha Mu się cieszyła non-stop, chociaż brak możliwości zwiedzenia szatni FCB (wzięli ich tylko do szatni gości) czy kącik Messiego (skromny) ciut rozczarował. Do tego absencja na meczu Neymara i Suareza też lekko zabolała. :-) Szkoda że nie odzyskali zarezerwowanych wcześniej miejsc, te które kupili na miejscu były daleko.
Ubaw po pachy to miał jak ich przed meczem zaczepiali Niemcy z prośbą, żeby im kupili bilet. Indywidualnie Niemiaszkom w kasach nie sprzedawali, Szkodnik wyczuł okazję na zarobek. :D
Camp Nou zdaje się lekko odstaje od najnowszych standardów stadionowych, zarówno jeśli chodzi o widoczność z każdego miejsca, jak i infrastrukturę. Co nie zmieniło faktu, że dotknięcie legendy "live" Młodego strasznie nakręciło ( w takim stopniu, że po powrocie do szkoły już zdołał załapać lufę za zachowanie, bo gadał jak najęty :] ).

Najlepszy moment z wyjazdu - film jak Szkodnik statecznym krokiem schodzi po schodach prowadzących z szatni na murawę. Coś sobie chyba wizualizował. :::yay:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

hokej pisze:Najlepszy moment z wyjazdu - film jak Szkodnik statecznym krokiem schodzi po schodach prowadzących z szatni na murawę. Coś sobie chyba wizualizował. :::yay:::
Przyznaj się. ;)
On wyjście na mecz z Jego udziałem, a Ty stan konta z tym związany ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Vivid pisze:
hokej pisze:Najlepszy moment z wyjazdu - film jak Szkodnik statecznym krokiem schodzi po schodach prowadzących z szatni na murawę. Coś sobie chyba wizualizował. :::yay:::
Przyznaj się. ;)
On wyjście na mecz z Jego udziałem, a Ty stan konta z tym związany ... rotfl
I te raje ... podatkowe rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Vivid pisze:
hokej pisze:Najlepszy moment z wyjazdu - film jak Szkodnik statecznym krokiem schodzi po schodach prowadzących z szatni na murawę. Coś sobie chyba wizualizował. :::yay:::
Przyznaj się. ;)
On wyjście na mecz z Jego udziałem, a Ty stan konta z tym związany ... rotfl
W punkt. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Obi a co z Nikolicem?
Będzie grał? Nie będzie? Legia go sprzeda już zimą a postawi na Prijovica i kogoś dokupi?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Jakuboto pisze:Obi a co z Nikolicem?
Będzie grał? Nie będzie? Legia go sprzeda już zimą a postawi na Prijovica i kogoś dokupi?
Jak się pojawi oferta (sensowna), to go puszczą. Niko czuje się sfrustrowany, bo ostatnio mniej gra, a jak wchodzi to ... nie strzela (to piłkarz, który musi mieć więcej minut). Moim zdaniem odejdzie tym razem. Jakieś Chiny, MLS albo takie tam. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

hokej pisze:Do tego absencja na meczu Neymara i Suareza też lekko zabolała. Szkoda że nie odzyskali zarezerwowanych wcześniej miejsc, te które kupili na miejscu były daleko.
Brak Neymara i Rakitica był wiadomy od meczu z Celtikiem, gdy się wykartkowali, biorąc pod uwagę pewne pierwsze miejsce w grupie, to absencja kogoś z dwójki Suarez-Messi też była prawdopodobna.
PS. Gdzie siedzieli? My z Panią Trener siedzieliśmy na drugim poziomie, na górnym piętrze, widok znakomity.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
zeus

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Dziś trzy świetnie zapowiadające się mecze w Anglii. Chelsea - West Bromwich, Manchester United-Tottenham oraz Liverpool-West Ham. Liczę na wielkie mecze. Bo po wczorajszych spotkaniach Leicester z Manchesterem City (4:2) kiedy Jamie Vardy strzelił hattricka oraz Watfordu z Evertonem (3:2) i dwóch trafieniach Romelu Lukaku moje oczekiwania wzrosły do niebotycznego poziomu. Nie oglądałem ligi angielskiej przez dwa tygodnie aż w końcu poczułem głód piłki. Także lecimy z niedzielą w Premier League. Życzę świetnych spotkań wszystkim.

Wróć do „Inne sporty”