Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Majorka pisze:Przy okazji może warto zmienić utarte pojęcie o brutalnej grze zespołu Simeone - to Bayern zarabiał kartkę za kartką, nie Atletico.
Ale to pojęcie zbudowało się na kilku sezonach takiej gry faul w wykonaniu Atletico. Z tego co podają media w obecnym sezonie Atletico jest najmniej faulującą drużyną w lidze hiszpańskiej albo drużyną, która ma najmniej kartek (nie pamiętam dokładnie)... ale to dopiero początek sezonu. Zobaczymy jak będzie z tymi faulami gdy mecz nie będzie wychodził po ich myśli. W meczu z Barcą tacy grzeczni to już nie byli ;-P .

Co do gry taktycznej to faktycznie grają cholernie skutecznie i konsekwentnie do bólu.

Na mnie z kolei wrażenie zrobił Celtic, po takich batach w poprzedniej kolejce z Barcą (0:7) wczoraj z MC zagrali świetne spotkanie, dynamicznie, odważnie. 3-krotnie wychodzili na prowadzenie, ale niestety za każdym razem dali się dogonić. Mimo to przerwali passę 10 z rzędu wygranych Niebieskich w tym sezonie. Czyli jak widać da się zagrać zupełnie inny mecz niż w pierwszej kolejce, da się strzelić bramki :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

80 k EUR do zapłaty i stadion zamknięty na mecz z Realem. Legia ma się odwoływać jeszcze od tej decyzji.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Jakuboto pisze:80 k EUR do zapłaty i stadion zamknięty na mecz z Realem. Legia ma się odwoływać jeszcze od tej decyzji.
Ostro. Niestety. Łudziłem się, że mecz będzie z kibicami.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Obiektyw pisze:
Jakuboto pisze:80 k EUR do zapłaty i stadion zamknięty na mecz z Realem. Legia ma się odwoływać jeszcze od tej decyzji.
Ostro. Niestety. Łudziłem się, że mecz będzie z kibicami.
Trzeba było myśleć zanim narozrabiałeś :P. Niby mogą się odwołać jeszcze, ale chyba szanse na złagodzenie kary są znikome przy tej "kartotece".
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Też nie wierzę w odwołania. Kurczaki, poniosło mnie.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Może się odwoływać, nic nie wskóra. :P

I bardzo dobrze! Mnie jest szkoda kibiców, takich co lubią piłkę i ten klub.
Ale niestety to są rozgrywki kontynentalne a nie krajowe. U nas jest "wiecie - rozumiecie" i klub oraz PZPN realnie nic nie robi z tym, że na stadionie regularnie goszczą debile z zakazem stadionowym ...
W kraju ostatecznie ocenia to PZPN i ... problemu nie ma. Tu jest UEFA i nikt się nie cackał ...
Niestety jakoś nie wierzę, że władze klubu i PZPN coś z tym realnie zrobią, będzie tylko PR-owe gadanie. :P

Starty klubu spore, wizerunkowe i finansowe. Te 80.000 euro to pikuś, z biletów w plecy jakieś 2,5-3,0 miliona złotych?
Czytałem w prasie, że najtańsza wejściówka 55zł, średnio licząc 70zł-80zł (?) razy ilość miejsc na stadionie (pewnie wszystkie sprzedane) - łatwo policzyć ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Clapton pisze:Nie sądzę aby UEFA zdecydowała się na zamknięcie stadionu lub jego części na mecz z Realem. Real ogląda w TV cały świat i byłaby to fatalna promocja dla Champions League gdyby Real grał przy pustych trybunach.
No to się myliłem. :(
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Clapton, a w czym przeszkadza w oglądaniu pusta trybuna? ...
Ogląda się grę, a ta zagrożona nie jest. Zakazu transmisji nie będzie. :)
Natomiast nie jest logicznym by jakiś podrzędny klubik przysłowiowo sobie mordę wycierał Realem ...
To są zaniedbania Legii i tylko Legia za to ucierpi, plus lokalni faktyczni kibice i sympatycy tego klubu.

Ja osobiście jestem za tym by zidentyfikować tych debili i by klub domagał się od nich pokrycia wszelkich kosztów i strat.
Ostatecznie komornik na grzbiecie dość skutecznie przemawia nierzadko do wyobraźni ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Vivid pisze: Ja osobiście jestem za tym by zidentyfikować tych debili i by klub domagał się od nich pokrycia wszelkich kosztów i strat.
Ostatecznie komornik na grzbiecie dość skutecznie przemawia nierzadko do wyobraźni ...

Wątpię w taką możliwość. Cała ta żyleta i stowarzyszenie kibiców to jedna wielka mafia i pewnie mają powiązania z właścicielami Legii.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

matek20 pisze:
Vivid pisze: Ja osobiście jestem za tym by zidentyfikować tych debili i by klub domagał się od nich pokrycia wszelkich kosztów i strat.
Ostatecznie komornik na grzbiecie dość skutecznie przemawia nierzadko do wyobraźni ...

Wątpię w taką możliwość. Cała ta żyleta i stowarzyszenie kibiców to jedna wielka mafia i pewnie mają powiązania z właścicielami Legii.
Słyszałem, że PiS nada im status Kiboli Niezłomnych.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Clapton pisze:
matek20 pisze:
Vivid pisze: Ja osobiście jestem za tym by zidentyfikować tych debili i by klub domagał się od nich pokrycia wszelkich kosztów i strat.
Ostatecznie komornik na grzbiecie dość skutecznie przemawia nierzadko do wyobraźni ...

Wątpię w taką możliwość. Cała ta żyleta i stowarzyszenie kibiców to jedna wielka mafia i pewnie mają powiązania z właścicielami Legii.
Słyszałem, że PiS nada im status Kiboli Niezłomnych.
Oni mają "Mózgi Wyklęte". ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Gary pisze:Oni mają "Mózgi Wyklęte". ;-P
Chyba "Mózgi Wyjęte". ;)
Oby ich tylko minister Macierewicz do apelu smoleńskiego nie włączył ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Atletico - Bayern 1:0
Manchester - Zoria 1:0
Te same cyferki, a jakość obu tych spotkań - przepaść. Pewnie nie porównywałabym , bo co spotkanie, to inna opowieść, ale że akurat oglądałam dzień po dniu - to porównania nasuwają się same. Nie wiem co ten Mourinho kombinuje - ale jakoś zmian jakościowych nie widzę. Nędza jak była - tak jest dalej. Jedyna widoczna zmiana - to Rooney na ławie, wchodzący na ostatnie minuty. Choć akurat w tym meczu ta jedyna bramka padła po jego podaniu.
Każdy usiłuje grać swoje - Pogba swoje, Zlatan swoje, Młody raz za szybki raz za wolny do podań Pogby - nie gra cała drużyna jako zespół. Jak to może i powinno wyglądać - wystarczy popatrzeć na Atletico.
Odcisnął swoją rękę na Liverpoolu Jurgen Kloop, już widać rękę Guardioli w City - a tu - ja ręki Mou nie widzę.
No, pomarudziła. :wink: W oczekiwaniu na lepszy czas, lepszy mecz, zmianę jakości.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

A Dundalk ma w Lidze Europy już 4 punkty :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Majorka pisze:Jedyna widoczna zmiana - to Rooney na ławie, wchodzący na ostatnie minuty. Choć akurat w tym meczu ta jedyna bramka padła po jego podaniu.
Podaniu? O_O To dałaś teraz czadu Majorka :) . To, że piłka fartem po koźle trafiła do Zlatana po nieczystym uderzeniu Rooneya udem, kolanem to ok, ale żeby to nazywać podaniem? :) .
To jak jakby powiedzieć, że Legia miała przewagę optyczną w meczu ze Sportingiem :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Basic pisze:..."Legia miała przewagę optyczną w meczu ze Sportingiem" .
Jak już cytujesz Obiego to wrzuć to w cudzysłów :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Basic pisze:... Legia miała przewagę optyczną w meczu ze Sportingiem :) .
Miała, zdecydowanie, jej zawodnicy są przecież bardziej spasieni niż "sportingowcy" ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Basic pisze:
Majorka pisze:Jedyna widoczna zmiana - to Rooney na ławie, wchodzący na ostatnie minuty. Choć akurat w tym meczu ta jedyna bramka padła po jego podaniu.
Podaniu? O_O To dałaś teraz czadu Majorka :) . To, że piłka fartem po koźle trafiła do Zlatana po nieczystym uderzeniu Rooneya udem, kolanem to ok, ale żeby to nazywać podaniem? :)
Ale asystę ma uznaną. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Wczoraj Legiunia wreszcie wygrała. W dodatku nieźle to wyglądało. 3/0 to był najniższy wymiar kary dla Lechii. Oby tak dalej. Real czuje presję. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2016/2017

Budują formę na najważniejszy mecz sezonu :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Inne sporty”