Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Gary pisze:
Artlight pisze:Hala Madrid! brzmi szczególnie sympatycznie przy takim finale CL.
To nigdy nie brzmi sympatycznie. ;-P
A poza tym pamiętaj o polskich znakach. Hała Madrid! :wink:


Dobre :D.
Gary pisze:
Artlight pisze:W sumie najważniejsze i tak wydarzyło się już w ćwierćfinale, prawda Gary? . Jest tylko jedna rzecz przyjemniejsza od zwycięstw Realu - porażki FCB...:D
Mógłbym powiedzieć to samo, tylko zamieniając nazwy klubów. :D
No w tym temacie to my nigdy nie dojdziemy do konsensusu...ale zawsze miło wymienić uprzejmości :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Podobno Tom Hanks postawił przed sezonem 100 fintów na Lisy. Zarobił 0,5 mln. To pokazuje, że powiedzenie "kasa lubi kasę" jest prawdziwe.

Za to jego ulubiony klub z Wysp się nie popisał. To Aston Villa.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Obiektyw pisze:Podobno Tom Hanks postawił przed sezonem 100 fintów na Lisy. Zarobił 0,5 mln. To pokazuje, że powiedzenie "kasa lubi kasę" jest prawdziwe.

Za to jego ulubiony klub z Wysp się nie popisał. To Aston Villa.
No właśnie, Hanks, to on mi wyleciał z głowy kilkanaście postów temu :).

Biorąc pod uwagę stan jego konta, wolałby pewnie Villę bez spadku niż Lisy na tronie :wink:.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jeśli chodzi o czerwoną kartkę dla bramkarza za skopanie kibica, o której pisaliście, to chyba o to chodziło.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RwomVAiDh7s[/youtube]
Mam wrażenie, że jakby bramkarz zatrzymał się na jednym kopniaku to chyba czerwonej by nie było.
No i ciekawe czy sędzie w ostatnim przypadku też dostał czerwień? :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Tak, o to chodziło. Nawet dokładnie o ten filmik, a nie tylko o tę sytuację.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Atletico odpadło z gry o mistrzostwo Hiszpanii - przegrali z ostatnim w tabeli.
Manchester City może nie zagrać w LM jeśli United wygra swoje ostatnie 2 mecze.
Legia zmiażdżyła Piasta i jest o krok od mistrzostwa na stulecie klubu - oby nie sprzedali nikogo i powalczyli o LM.
Ajax zremisował i przegrał mistrzostwo - trener zdjął Milika już w 66 minucie przy wyniku 1:1... Wprowadził skrzydłowego, a mógł zdjąć obrońcę?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jakuboto pisze:Legia zmiażdżyła Piasta i jest o krok od mistrzostwa na stulecie klubu - oby nie sprzedali nikogo i powalczyli o LM.
Raczej dokupili. Wczoraj byłem na meczu, a dzisiaj skrzeczę jak stary palacz. :) Jeszcze dwie kolejki zostały, tak że nie zapeszaj. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

No 2 kolejki i raptem 3 punkty muszą zdobyć żeby mieć pewność. A mogą albo je zdobyć sami albo Piast stracić. Nie widzę opcji, żeby tego nie osiągnęli :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jakuboto pisze:Atletico odpadło z gry o mistrzostwo Hiszpanii - przegrali z ostatnim w tabeli.
Zbierają siły na Real. :wink:
Jakuboto pisze:... Manchester City może nie zagrać w LM jeśli United wygra swoje ostatnie 2 mecze.
Może... i Luj może uratować swoją d.. :/ Zresztą ja już sama nie wiem kogo chciałabym widzieć na trenerskiej ławce United. Mourinho - Mourinho po przejściach - to nie dawny Special One. Uważałam, że trzeba było brać Portugalczyka od razu po Fergusonie - słał sygnały i trzeba było korzystać.
Ale cóż - co było a nie jest.
Zresztą podobno ma czekać do 2017 - więc pewnie nic z tego nie będzie, szczególnie jak to 4 miejsce stanie się faktem.

Dobijamy do końca sezonu.
Leicester - coś niesamowitego. :::gd::: Oczywiście nie do powtórzenia - ale wspaniale jest oglądać teoretycznie słabą drużynę, z piłkarzami "gorszego sortu" :wink: ( LVG wydał w dwa lata na transfery tyle co Leicester przez 130 lat rotfl )- zdobywającą mistrzostwo Anglii! I to w jakim stylu! Potwierdzeniem jakości było zwycięstwo nad Evertonem 3:0.
I pewnie Jamie Vardy zdobędzie koronę króla strzelców.
Trochę mi żal Tott'hamu- Pochettino zbudował najlepszą drużynę od lat - i trafili akurat na rok konia Leicester.

Co w następnym sezonie? Jakie zmiany na trenerskich ławach? Guardiola, Conte - to już wiadome. Kto jeszcze? Jakie transfery? Rozkupią Leicester? Zabiorą Kane'a? Ciekawie będzie.
Co roku piszę to samo.. rotfl No bo będzie ciekawie. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Co do rozkupowania Leicester to nie był bym przekonany. Będą grać w LM z pozycji mistrza Anglii. Możliwe, że przez to się nie skuszą na kasę, bo to jednak coś wyjątkowego dla nich w karierze.

Dzisiaj Legia przegrała z Lechią - dzięki temu Gdańszczanie powalczą w ostatniej kolejce o puchary, jeśli wygrają będą grali w LE. Legia zagra z Pogonią, która już o nic nie walczy. Zagłębie już ma puchary więc w meczu z Piastem nie musi się spinać.
Beznadziejne to dzielenie punktów. Jeszcze kary za ujemne punkty, zielony stolik i Podbeskiedzie, które prawie było w grupie mistrzowskiej spada z ligi.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Legia w podwójnej koronie!!! Wola Nieba!!! :::yay::: :::yay::: :::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Obiektyw pisze:Wola Nieba!!! :::yay::: :::yay::: :::yay:::
Czyli masz świadomość, że to nie umiejętności? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Gary pisze:
Obiektyw pisze:Wola Nieba!!! :::yay::: :::yay::: :::yay:::
Czyli masz świadomość, że to nie umiejętności? rotfl
Raczej świadomość nieuchronności pewnych wydarzeń.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Obi to Ty znowu coś na mieście paliłeś :P?!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Jakuboto pisze:Obi to Ty znowu coś na mieście paliłeś :P?!
Jestem grzecznym kibicem. Paliłem na stadionie. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Obiektyw pisze:
Jakuboto pisze:Obi to Ty znowu coś na mieście paliłeś :P?!
Jestem grzecznym kibicem. Paliłem na stadionie. ;)
Ale po co Ci było te 10 minut opóźnienia :twisted: ?
Fajnie, że Legia wygrała. Teraz czekam na transfery i jak się potoczą eliminacje. Oby w końcu była LM.
Ciekawe co też się w innych ligach ciekawego na rynku transferowym zadzieje - ale pewnie już po Euro sypnie jakimiś ciekawymi transferami.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Legia wykupi teraz pół drużyny...Piasta Gliwice i może jakoś to będzie w eliminacjach LM.

:)

Żarty żartami, ale przy całej sympatii dla Piasta, tylko zwycięstwo Legii dawało/daje jakieś (wątłe, bo wątłe) nadzieje na fazę grupową LM na jesieni.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Wzmocnienia są konieczne. Wahania w rundzie play-off pokazały, że bez tego ani rusz.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Swoją drogą też mentalnie mocny zawodnik by się przydał. Widać to było wczoraj jak już grali luźniej mając większą przewagę. Guilherme na prawej stronie minął zwodem i potem ta asysta przy trzeciej bramce. Ale powinni mieć kogoś kto pociągnie nie ważne jaka będzie presja, bądź brak bo grają z kimś teoretycznie sporo słabszym.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Artlight pisze:Legia wykupi teraz pół drużyny...Piasta Gliwice i może jakoś to będzie w eliminacjach LM.

:)

Żarty żartami, ale przy całej sympatii dla Piasta, tylko zwycięstwo Legii dawało/daje jakieś (wątłe, bo wątłe) nadzieje na fazę grupową LM na jesieni.
A właśnie wydaje mi się, że nie. Przydałoby się nam coś nowego, jakaś nowa iskra w europejskich pucharach. Wiecznie tylko Legia, Lech, Lech, Legia, ewentualnie Wisła. Może jakby pojawił się ktoś nowy i pokazał pazur, było by ciekawiej. Nie chce mi się już rok rocznie oglądać jak nasza polska drużyna odpada bez eliminacji do fazy grupowej. Ostatni raz jeśli dobrze pamiętam miało to miejsce w sezonie 1996/97, kiedy to Widzew dostał się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Może gdyby jakaś inna polska drużyna miała szanse na występ w eliminacjach, może coś by się zmieniło? Niestety czekam z niecierpliwością i nadzieją na tę chwilę. :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/

Wróć do „Inne sporty”