Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Clapton pisze:Większego chama i prowokatora niż Simeone próżno szukać. Mam nadzieję, że w finale dostaną w dupę.
Jaki był na boisku - taki pozostał i na ławce.
Tym niemniej Atletico jest drugi raz w finale LM w przeciągu trzech lat. A obecne Atletico - to niewątpliwie projekt autorski Simeone. Jako trener :::gd::: .
I mam nadzieję, że wygra/wygrają finał.
Vamos! :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Majorka pisze:
Clapton pisze:Większego chama i prowokatora niż Simeone próżno szukać. Mam nadzieję, że w finale dostaną w dupę.
Jaki był na boisku - taki pozostał i na ławce.
Dokładnie tak
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Rany kompletnie zapomniałem, że dzisiaj był rewanż LM :).

Co takiego dzisiaj odwalił Simeone ??
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Basic pisze:Rany kompletnie zapomniałem, że dzisiaj był rewanż LM :).Co takiego dzisiaj odwalił Simeone ??
No ładnie. :wink:
W doliczonym czasie gry (5 min) chciał wprowadzić za Griezmana - obrońcę. Jak techniczny odwlekał - wpadł na kolesia i go dość mocno popchnął. Coś tam wykrzykiwał - ale nie wiem co. Najwyżej mogę się domyślać. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Basic pisze:Rany kompletnie zapomniałem, że dzisiaj był rewanż LM :).
Basic - żółta kartka!
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Majorka pisze:
Basic pisze:Rany kompletnie zapomniałem, że dzisiaj był rewanż LM :).Co takiego dzisiaj odwalił Simeone ??
No ładnie.. :wink:
No wiesz, byłem tak bardzo zauroczony finałem Pucharu Polski, że ten stan długo się utrzymywał rotfl
Majorka pisze:W doliczonym czasie gry (5 min) chciał wprowadzić za Griezmana - obrońcę. Jak techniczny odwlekał - wpadł na kolesia i go dość mocno popchnął. Coś tam wykrzykiwał - ale nie wiem co. Najwyżej mogę się domyślać.. :/
A to nie był przypadkiem asystent Simeone? Coś takiego usłyszałem po meczu w komentarzach :) .

Jakby nie było Bayern i Pep po raz trzeci z rzędu przegrywa 1/2f z ekipą z Hiszpanii, mroczne duchy wracają :) .
Co do Siemeone to nigdy nie lubiłem go jako gracza, taki wredny typ. Natomiast trzeba mu oddać, że charyzmę to skubaniec ma, tak poukładać cały zespół Atletico, żeby kolejny sezon oddawali całych siebie za zespół. Nawet Torres - złote dziecko tego klubu - chodzi jak na smyczy. Oby tylko Simeone nie poszedł w ślady Mourinho.

Mam nadzieję, że jednak Atletico wygra LM. Już raz byli bardzo blisko, zabrakło jakichś 30sek :/ . Kolejna wygrana Realu będzie katastrofą, a MC to tylko napompowany petrodolar :/ .
Clapton pisze:
Basic pisze:Rany kompletnie zapomniałem, że dzisiaj był rewanż LM :).
Basic - żółta kartka!
Dobrze, że nie czerwień od razu :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Dla Simeone "Winning ugly" to chyba Biblia, wyniósł tę filozofię do granic arcydzieła.
To co prezentuje Atletico to jest antyfutbol ze wszystkimi konsekwencjami. W zabijaniu tej gry chyba tylko Helenio Herrera i catenaccio mogą stawać z Nim w szranki, ciekawostka - obaj z Argentyny, realizujący się na obczyźnie.

Natomiast tym, który uderzył, nie odepchnął tylko uderzył technicznego był sam Simeone. I powinien dostać dyskwalifikację na dłuuugo, włącznie z zakazem stadionowym. Że o odstawianiu cyrku i wywieraniu presji na arbitrów przez cały mecz nie wspomnę.
Po takich spotkaniach jak wczorajsze jestem wyleczony z futbolu na kolejne pół roku. Co ciekawe nie będąc kompletnie zaangażowanym emocjonalnie po żadnej ze stron.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Gdzieś widziałem właśnie informację, że osoba którą Simeone uderzył/popchnął nie był pracownik UEFA tylko osoba z jego sztabu - chyba kierownik drużyny. Pewnie skończy się jakąś karą finansową a nie żadnym zawieszeniem.

A grill na narodowym to porażka. Czekam na czasy kiedy raz na zawsze sobie poradzą z pseudo kibicami na stadionach i będą wlepiać bardzo wysokie kary finansowe (do spłacania do końca życia) wraz z dożywotnim zakazem stadionowym.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Mój 8-latek był na tym meczu, z 2 kuzynkami. Bardzo im się podobało, w takim stopniu, że obie dziewczynki w nocy budziły się z płaczem, że dom się pali. Ciekawe co by się stało, gdyby dach był zamknięty.
Cała piątka (2 osoby dorosłe) weszła na stadion na bilety kupione na jakimś portalu z drugiej ręki. Nie muszę dodawać, że żadne dane na nich nie odpowiadały rzeczywistości. Więc o jakich zakazach stadionowych mówimy? Mogli wnieść bombę atomową.
Z Bońka kibole robią idiotę już nie pierwszy raz. Współpraca, oprawy itp., a na koniec wychodzi oczywista trzoda. Trzodę trzeba tresować, nie wychowywać, więc jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest odcięcie sektora i pacyfikacja.
Jak pomyślę, że dla takiego zwierzyńca podatnicy zrzucili się na stadiony za parę miliardów to słabo się robi.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

W Anglii sobie poradzono z kibolami. Nieuchronność i egzekwowalność kary, to podstawa.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Hokej, ale to tylko kwestia kontroli przy wejściu. Dłużej by to trwało ale się da. No bez jaj kurde jak wnoszą środki pirotechniczne to i bombę by dali radę - a nie powinni. Poza tym, nieważne gdzie kupiony bilet. Przy wejściu powinna być identyfikacja bilet z dokumentem tożsamości. I masz wtedy bazę miejsce + osoba. Dodaj do tego nieuchronną karę i łatwo kogoś usadzić i wprowadzić spokój.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Teoretycznie tak właśnie powinno się to odbywać jak piszesz. Tylko co z tego, skoro praktyka wygląda jak napisałem?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Taki mamy klimat i chyba nie zanosi się, żeby w najbliższej przyszłości coś się w tej materii zmieniło niestety...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

1:0 do przerwy dla Realu. I nie wygląda na to, żeby City zagroziło Królewskim.. Kompany pograł 5 minut - a to duże osłabienie obrony. Aguero zupełnie niewidoczny. Środek pola dla Hiszpanów.
No nic - zobaczymy. I tak City zawędrowało nadspodziewanie daleko w LM. Bo w tym sezonie w Anglii Obywatele nie błyszczą tak jak w latach ubiegłych. Wszyscy - jak tak patrzeć po nazwiskach - grają poniżej tego co pokazywali przed rokiem. Jeden Kevin De Bruyne to naprawdę odkrycie sezonu. Zresztą już dziś zarobił żółtko.

Jakby City wygrali - a potem zgarnęli tytuł - to United zajmie ich miejsce w premiowanej czwórce.
Ale jakby grali z Atletico - to bym musiała im kibicować przeciwko Atletico.. trudne, ale konieczne. :wink:

Rafa na trybunach. :D
hokej pisze:Mój 8-latek był na tym meczu, z 2 kuzynkami. Bardzo im się podobało, w takim stopniu, że obie dziewczynki w nocy budziły się z płaczem, że dom się pali. Ciekawe co by się stało, gdyby dach był zamknięty.
No no. O_O Zabrać dzieciaki na mecz Lecha i Legii... odważnie.

-----------------
Koniec . 1:0 .
Real - Atletico. Hiszpański finał w Mediolanie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Wczorajszy mecz stał poziomem o wiele niżej niż wtorkowy pojedynek Bayernu z Atletico. Jak to ktoś napisał o pierwszym meczu City - Real - mecz był jak Manchester City - bez historii. Dlatego też żałuję, że Bayern i Atletico trafiły na siebie w 1/2. To był chyba przedwczesny finał.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Majorka pisze:
hokej pisze:Mój 8-latek był na tym meczu, z 2 kuzynkami. Bardzo im się podobało, w takim stopniu, że obie dziewczynki w nocy budziły się z płaczem, że dom się pali. Ciekawe co by się stało, gdyby dach był zamknięty.
No no. O_O Zabrać dzieciaki na mecz Lecha i Legii... odważnie.
Użyłaś łagodnego określenia. :wink: Niestety maniactwo/pasja wygrywa czasem ze zdrowym rozsądkiem, a ponieważ mam sędziego piłkarskiego w rodzinie, więc targa dzieciaki na te wszystkie pseudowydarzenia. Wolę powiedzieć po fakcie "a nie mówiłem", niż mieć wojnę w domu ze wszystkimi.

Mamusia już też chyba odpuściła, bo Młody po powrocie zaprezentował Jej cudną przyśpiewkę. Ma dobrą pamięć, a siedzieli blisko młyna Legii. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Przyśpiewki to były zawsze ...
Natomiast cała "reszta" nie. Kiedyś można było spokojnie iść całą rodziną na mecz i nie zastanawiać się skąd nadleci raca, kulka od łożyska itp. ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

hokej pisze:Dla Simeone "Winning ugly" to chyba Biblia, wyniósł tę filozofię do granic arcydzieła.
To co prezentuje Atletico to jest antyfutbol ze wszystkimi konsekwencjami. W zabijaniu tej gry chyba tylko Helenio Herrera i catenaccio mogą stawać z Nim w szranki, ciekawostka - obaj z Argentyny, realizujący się na obczyźnie.
Mourinho też był w tym dobry. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Czuję się jakbym odmłodniał dwa lata. Znowu derby Madrytu w finale CL. Mam nadzieję, że z podobnym rezultatem jak wówczas, chociaż powiem szczerze, że jeśli chłopaki Simeone okażą się w finale lepsi, to płakał nie będę.

W sumie najważniejsze i tak wydarzyło się już w ćwierćfinale, prawda Gary? :). Jest tylko jedna rzecz przyjemniejsza od zwycięstw Realu - porażki FCB...:)

Hala Madrid! brzmi szczególnie sympatycznie przy takim finale CL.

A pewnie w Lidze Europy też dojdzie do hiszpańskiego finału...czy to ewidentnie najlepsza liga w Europie? Okiem kibica - nie bardzo chce mi się w to wierzyć, ale patrząc na wyniki z ostatnich lat w obu pucharowych rozgrywkach - ciężko polemizować.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2015/2016

Artlight pisze:Hala Madrid! brzmi szczególnie sympatycznie przy takim finale CL.
To nigdy nie brzmi sympatycznie. ;-P
A poza tym pamiętaj o polskich znakach. Hała Madrid! :wink:
Artlight pisze:W sumie najważniejsze i tak wydarzyło się już w ćwierćfinale, prawda Gary? . Jest tylko jedna rzecz przyjemniejsza od zwycięstw Realu - porażki FCB...
Mógłbym powiedzieć to samo, tylko zamieniając nazwy klubów. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Inne sporty”