Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Tour de France 2014

Nie wiem ilu z forumowiczów interesuje się kolarstwem i ogląda TdF, ale właśnie przed chwilą Polak Rafał Majka wygrał trudny górski etap :) . Wczoraj drugi, przegrał tylko z liderującym Nibalim, dzisiaj nie dał się już dogonić.

Brawo Rafał, pamiętam zwycięstwo Jaskuły w 93, teraz po takim czasie Majka. Brawo !!! :::yay:::
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tour de France 2014

scudetto pisze:Brawo Rafał, pamiętam zwycięstwo Jaskuły w 93, teraz po takim czasie Majka. Brawo !!! :::yay:::
Stary jesteś :P. Ale szacun, szkoda, że nie wygrał też wcześniejszego etapu. Ciekawe, czy będzie w przyszłości walczył w czołówce czy to tylko taki wyskok formy?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Tour de France 2014

Jakuboto pisze:
scudetto pisze:Brawo Rafał, pamiętam zwycięstwo Jaskuły w 93, teraz po takim czasie Majka. Brawo !!! :::yay:::
Stary jesteś :P. Ale szacun, szkoda, że nie wygrał też wcześniejszego etapu. Ciekawe, czy będzie w przyszłości walczył w czołówce czy to tylko taki wyskok formy?
Nigdy nie ukrywałem swojego wieku :::jezor::: .
Majka jeździć po górach potrafi, więc nie powinien mieć problemu z angażem w dobrej grupie. Jeśli będzie jeździł regularnie w TdF, liczę na dobre wyniki właśnie na trudnych, górskich etapach, włącznie z wygranymi :) . A czy będzie się liczył w generalce, zależy od tego, czy będzie mu się chciało/pozwolą mu nie przesypiać płaskich, pierwszych etapów :] .
Gdyby tak połączyć Majkę z Kwiatkiem, mielibyśmy naprawdę dobrego kolarza...ale nie można mieć wszystkiego, na razie mamy dwóch całkiem niezłych, których widać w Tourze. :)
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tour de France 2014

Też doskonale pamiętam wyścig z 1993 roku i ten pamiętny etap. Ależ to były emocje!!! :)

Teraz Majka - brawo.

TdF to jedyny wyścig, który oglądam. Uwielbiam komentarz obu Panów w Eurosporcie i kadry reklamujące Francję. :::gd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Tour de France 2014

Obiektyw pisze:TdF to jedyny wyścig, który oglądam. Uwielbiam komentarz obu Panów w Eurosporcie i kadry reklamujące Francję.
Odnośnie komentatorów to jest tam taki fajny duet (nazwisk nie pamiętam), który uważam za najlepszy w całej Polsce. Świetnie się uzupełniają.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Tour de France 2014

La_Patik- pisze:
Obiektyw pisze:TdF to jedyny wyścig, który oglądam. Uwielbiam komentarz obu Panów w Eurosporcie i kadry reklamujące Francję.
Odnośnie komentatorów to jest tam taki fajny duet (nazwisk nie pamiętam), który uważam za najlepszy w całej Polsce. Świetnie się uzupełniają.
Jaroński - Wyrzykowski, klasa światowa :::gd::: . Dzięki nim nawet płaskie etapy mnie nie nudzą. :)
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen

Wróć do „Inne sporty”