Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

bugaloo pisze:Bramka sezonu w meczu Legii z Metalistem... Nawet Obi powinien potwierdzić ;-).
Niezły był ten lewy obrońca. Potem ten jego wolej ... Legia powinna gościa kupić. W sumie szukają wzmocnienia na tej pozycji.

Legia znowu do przodu. Rok temu o włos przegrywaliśmy, teraz o włos wygrywamy. :::yay::: :::yay::: :::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Majorka pisze: Tak w ogóle to uważam, że Chelsea zostanie mistrzem Anglii nie dlatego, że ma Diego Costę - ale dlatego, że ma najlepsze w całej PL - formacje defensywne.
To już było od dawna wiadome, "drugie sezony" Mourinho wiadomo jakie są :wink:. Defensywa swoje robi ale źródłem ich sukcesu jest Mourinho i tyle. Ten sezon może należeć do nich łącznie z LM.

Realu z kolei nie poznaje. Myślałem, że po słabym początku i zdobyciu Decimy zespół się wypali i nic nie ugra a tutaj Carlo ich tak poukładał, że grają lepiej niż w poprzednim sezonie :). Mam wrażenie, że może to być początek jakiegoś nowego cyklu i to Real zacznie powoli dominować ale wolę ostrożnie na to się zapatrywać ;-P. To było tylko kilka meczów, zobaczymy na koniec sezonu. Skład trzeba przyznać jest imponujący. Warto było czekać przez te wszystkie lata i 1/8 LM aby dotrwać do takiego momentu. rotfl

Tak odnośnie Suareza. Zaimponował mi w GD po takiej długiej przerwie ale teraz coś jakby zwolnił. Widziałem go w meczu z Ajaksem to wydawał mi się być jakiś taki wolniejszy i mniej zwrotny? Brak ogrania raczej ale mam wrażenie, że jakoś przybył trochę na wadze...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

La_Patik- pisze: Tak odnośnie Suareza. Zaimponował mi w GD po takiej długiej przerwie ale teraz coś jakby zwolnił. Widziałem go w meczu z Ajaksem to wydawał mi się być jakiś taki wolniejszy i mniej zwrotny? Brak ogrania raczej ale mam wrażenie, że jakoś przybył trochę na wadze...
Na pewno brak ogrania jest widoczny, ale wybitny trener i taktyk jakim jest niewątpliwie LE wystawia Suareza na prawym skrzydle rotfl . Co prawda w Liverpoolu czasami występował na tej pozycji, ale generalnie grał tam gdzie chciał i miał mnóstwo miejsca. Powinien grać jako środkowy napastnik.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

La_Patik- pisze:
Majorka pisze: Tak w ogóle to uważam, że Chelsea zostanie mistrzem Anglii nie dlatego, że ma Diego Costę - ale dlatego, że ma najlepsze w całej PL - formacje defensywne.
To już było od dawna wiadome, "drugie sezony" Mourinho wiadomo jakie są :wink:. Defensywa swoje robi ale źródłem ich sukcesu jest Mourinho i tyle. Ten sezon może należeć do nich łącznie z LM...
Oczywiście. W końcu to menadżer odpowiada za skład i zbalansowanie formacji. Może mi nie odpowiadać osobowość i zachowania Portugalczyka - ale uważam, że jest na chwilę obecną najlepszym trenerem na świecie. I dlatego nie mogę odżałować, że Manchester odrzucił wysyłane sygnały - i postawił na przeciętniaka. :dvl(:
Zaraz zobaczymy jak potraktuje Brendana Rodgersa na Anfield. :wink: W poprzednim sezonie sponiewierał.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Wracamy na należne miejsce w TOP4, brawo Diabełki. :::yay:::

Arsenal. rotfl
#NKrising
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HeadShot pisze:Wracamy na należne miejsce w TOP4, brawo Diabełki. :::yay:::
Też się cieszę, bo zwycięstwo zawsze cieszy. Ale głównym powodem naszego sukcesu nie jest nowa jakość gry United - ale beznadziejna niemoc Arsenalu. No, i David DeGea. :::gd:::
Nasi nowi obrońcy grali przerażająco, ze strachu aż zamykałam oczy. Jedynie Smalling zasługuje na pochwałę.
Dobry Carrick - ale on zawsze trzyma poziom. I Di Maria. Roo broni się bramką. VanPersie beznadziejny - swoją droga ciekawe co się dzieje. Reszta mocno przeciętna.
Czyli graliśmy w czwórkę : DeGea - Smalling - Carrick - DiMaria. Trochę mało. :dvl(: Szczególnie mając aspiracje do Czwórki.
No nic - zawsze lepiej wygrać w marnym stylu - niż przegrać w dobrym. Stale liczę, że tak wygrany mecz może być odskocznią. Do poprawy jakości, do sukcesów.

W tej lidze, jak na razie, tylko Chelsea trzyma poziom europejski. Ten najwyższy.
Southampton przynajmniej fajnie się ogląda. :::gd::: Dobra , szybka, kombinacyjna gra.
Zeszłoroczny Liverpool jest wspomnieniem, słabsze City, słabszy Everton Martineza.. Jakiś kryzys angielskiej ligi?
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
wkoz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:58

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Może to lepiej by było w sekcji humoru umieścić ale.. w końcu w o futbol chodzi więc zostawiam tu.
P.S. Parady bramkarza i precyzja strzelców z tego środkowego filmiku rozkładają na łopatki! :)

Pokaż!
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Patrzę sobie na mecz Ajaxu z Willem II i rozpiera mnie duma. Jest 60' minuta i Ajax prowadzi 5/0. Arek Milik strzela (dwa gole), asystuje ... no po prostu mamy piłkarza złoto. :::gd::: ;-P
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Obiektyw pisze:Patrzę sobie na mecz Ajaxu z Willem II i rozpiera mnie duma. Jest 60' minuta i Ajax prowadzi 5/0. Arek Milik strzela (dwa gole), asystuje ... no po prostu mamy piłkarza złoto. :::gd::: ;-P
Ich trenerowi to wytłumacz ...
Hm .... bliźniak i w dodatku kurdupel, skąd my to znamy? :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Vivid - a Ty jak się tutaj zaplątałeś? Wygląda mi to na jakiś chaotyczny ruch Browna Twojej myszki. Jak to się stało, że taki Mocarz Klawiatury stracił nad nią kontrolę? Zagapiłeś się, czy jak? :wink:

Oglądałem wczoraj mecz Southampton - ManU i mówiąc szczerze to chłopaki z Manchesteru, według mnie, szczerze zasłużyli na zaszczytny tytuł rzeźbiarzy w gów... Wyciągnąć zwycięstwo po takiej przeciętnej grze to ich ogromny sukces. Gdyby nie błąd Fontego (rozpacz) i drugi błąd przy rzucie wolnym Rooney'a powinni ten mecz przegrać. Ich akcje ofensywne bez ładu i składu. Środek pola strasznie słaby - kompletnie nie widać Maty i Herrery. Fellainini błąka się po boisku jak zagubiona dusza w poszukiwaniu odrobiny nieba. Obrona też nie najlepsza. Long zmarnował dwie 100% dla Sou. Jedyne co może napawać optymizmem jeśli chodzi o ManU, to fakt że mimo ogólnej mizerii Manchester zaczyna regularnie wygrywać.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Mnie ostatnio rozbawiła reklama jakiegoś polskiego czasopisma piłkarskiego przy okazji jechania metrem. Nie pamiętam teraz nazwy tego pisma, ale był tekst coś w stylu:
Idealny prezent na Święta - gwiazdy polskiej Ligii ... od razu zachciało mi się mega śmiać jak to przeczytałem rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Obiektyw pisze:Patrzę sobie na mecz Ajaxu z Willem II i rozpiera mnie duma. Jest 60' minuta i Ajax prowadzi 5/0. Arek Milik strzela (dwa gole), asystuje ... no po prostu mamy piłkarza złoto. :::gd::: ;-P
No jasne. Nasz jest przecież, bo Polak. Od zawsze mu kibicowaliśmy, zaciskaliśmy pięści i dodawaliśmy otuchy, gdy wątpił. Gdy mu nie szło wspieraliśmy go i słaliśmy dobre słowo. Patrzyliśmy z uwagą, jak dorasta gwiazda polskiej reprezentacji. Nie dziwię, że jesteś dumny ...
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

RatRace pisze:..Oglądałem wczoraj mecz Southampton - ManU i mówiąc szczerze to chłopaki z Manchesteru, według mnie, szczerze zasłużyli na zaszczytny tytuł rzeźbiarzy w gów... Wyciągnąć zwycięstwo po takiej przeciętnej grze to ich ogromny sukces. Gdyby nie błąd Fontego (rozpacz) i drugi błąd przy rzucie wolnym Rooney'a powinni ten mecz przegrać. Ich akcje ofensywne bez ładu i składu. Środek pola strasznie słaby - kompletnie nie widać Maty i Herrery. Fellainini błąka się po boisku jak zagubiona dusza w poszukiwaniu odrobiny nieba. Obrona też nie najlepsza. Long zmarnował dwie 100% dla Sou. Jedyne co może napawać optymizmem jeśli chodzi o ManU, to fakt że mimo ogólnej mizerii Manchester zaczyna regularnie wygrywać.
No niestety .. :( Obrona fatalna, na dodatek Smalling, który grał naprawdę dobre spotkania już po tej idiotycznej czerwonej kartce - kontuzjowany na początku spotkania. Fela - po dwóch dobrych meczach - wczoraj zagubiony. Jak odżył VanPersie - to w sen zapadł Roo. Falcao gotów jest do gry przez 20 minut, więc oczywiście przy obronie Częstochowy w ostatnich minutach - wejść nie mógł. Szybkością, wysokim pressingiem, zgraniem - piłkarze Southhampton górowali nad United. Mimo wszystko - lepiej wygrać niż przegrać.
No nic. Zięć dziś poleciał służbowo do Manchesteru. Kazałam iść i im wszystkim nawrzucać. :dvl(: rotfl

Dziś w LM warto oglądać Liverpool z Bazyleą - grają o 1/8. Szwajcarom wystarczy remis, Anglicy muszą wygrać.
A jutro Romę z City - tam też grają o awans.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

No cóż, trzeba widzę zagaić jakoś dyskusję...
Ode mnie na początek tyle:
https://vine.co/v/O69IJTH2mOZ
https://vine.co/v/O6969e00WVp
#NKrising
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

No to ode mnie tyle:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piękny dzień. :::gd::: :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Legia wylosowała Ajax. Fajnie! Super rywal. Moim zdaniem w zasięgu. :::yay:::

P.S. Odpowiadam złośliwym. Tak na wszelki. Ajax nie jest tak mocny jak Górnik Łęczna. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Obiektyw pisze:Legia wylosowała Ajax. Fajnie! Super rywal. Moim zdaniem w zasięgu. :::yay:::

P.S. Odpowiadam złośliwym. Tak na wszelki. Ajax nie jest tak mocny jak Górnik Łęczna. ;)
Dobrze, że dodałeś ;). Będziesz miał okazję zobaczyć Milika w akcji na żywo :::gd::: .

Co do memów... Manchester gra coraz lepiej, dobrze dla nas wszystkich, gorzej dla The Reds :] . Komentował nie będę, bo w zasadzie nie ma czego. Liverpool w tym sezonie jest cieniem ubiegłorocznej drużyny.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Z jednej strony chętnie bym obejrzał Ajax na żywo w Wawie... ale z drugiej jestem za tym, żeby Legia grała dalej przy pustych trybunach za wybryki bydła.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

scudetto pisze:Dobrze, że dodałeś ;). Będziesz miał okazję zobaczyć Milika w akcji na żywo :::gd::: .
Jak karę Legii odwieszą to idę na mecz. Jak nie, to popcorn i piwo przed telewizorem. :(
scudetto pisze:Co do memów... Manchester gra coraz lepiej, dobrze dla nas wszystkich, gorzej dla The Reds :] . Komentował nie będę, bo w zasadzie nie ma czego. Liverpool w tym sezonie jest cieniem ubiegłorocznej drużyny.
Jak się kupuje "Super Mario" to się ma jak się ma.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

MC-Barcelona
Porto-Basel.

Nie wiem - mam się śmiać?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Inne sporty”