Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jak już ktoś wspomniał, gra dużo lepsza niż w sobotę. Dodam jedynie, że z przodu, niestety nie w defensywie. Ale wielki szacun za walkę, z tej reprezentacji może naprawdę coś być. Widać, że Nawałka ma jakiś plan, a do tego umie zmotywować piłkarzy. A Grosicki wyrasta nam na reprezentacyjną gwiazdę. No i boiskowy walczak - Glik. Panowie, chapeau bas.

Ale sędzia - bez komentarza! O_O
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Sędziego powinno się wziąć na dywanik a potem do polskiej szatni (odwrotnie nie byłoby komu dać reprymendy :twisted: ).
Nakładka na Lewego kwalifikowała się przynajmniej na żółty kartonik, jak nie czerwony - wtedy grali by w osłabieniu. Jak to zobaczyłem to w pamięci stanęła mi kontuzja Wasyla i otwarte złamanie. :/
Za karę włożyli im gola.
Potem była przynajmniej jeszcze jedna (lub dwie) sytuacje gdzie sędzia się nie popisał.
Piszczek w drugiej połowie wyglądał jakby go podłączyli w szatni do prądu i go podładowali...
Fajnie że ciągnęli do końca i chcieli jeszcze jedną bramkę dołożyć żeby zgarnąć całą pulę. Szkoda że nie wpadła bramka po akcji Mila-Grosicki - super zagranie. :::gd:::
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Faul na Lewandowskim według mnie zdecydowanie na czerwoną, Robert już strzelał, kiedy wszedł w niego wyprostowaną nogą, super niebezpieczne zagranie. Wypuszczenie Grosickiego przez Milę po prostu mistrzowskie, szkoda że nie wsadził dobitki po słupku (pomijając już samo trafienie w słupek).
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Mam niedosyt po tym meczu. Liczyłem bardzo na wygraną. Gdyby się udało, to przewaga nad Niemcami byłaby bardzo ładna (po ich remisie z Irlandią). Grosik i jego słupek .... ekhhhh. Ale gdyby babka miała wąsy ...

Fajnie, że chłopaki pokazali serce do gry. Za to szacun!

Zabrakło jednak sił fizycznych i chyba psychicznych po sobocie. Może powinien treneiro wprowadzić świeżych skrzydłowych (?). Mam na myśli Żyro i Kucharczyka. Chłopcy grali z Celticiem i mieli coś do udowodnienia. Ale to znowu gdybanie. ;)

A sędzia ... kalosz! :dvl(:
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Meczu ze Szkocją nie oglądałem. Sytuacja w grupie natomiast ciekawa i trudna. Dobrze, że mamy punkty. Teraz trzeba zbierać kolejne i poprawiać grę.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Coś wicemistrz Anglii nie wygląda za dobrze. Balotelli nie Suarez. Sterling nie rozumie się z nim tak jak z Urugwajczykiem. Sturridge'a brakuje. Dwa samobóje i naprawdę dobra gra Simona Minolet dały wygraną. A za parę dni Real. Bój się, Scudi. :wink:
Wczoraj naprawdę dobry mecz City z Kogutami. Wynik zupełnie nie odzwierciedla jak bardzo ten mecz był wyrównany. Cztery bramki Kuna Aguero (i znakomita gra), cztery podyktowane karne, dwa niestrzelone... a gdyby tak Tot'ham wyrównał na 2:2 :rolleyes: - ale nie wyrównał.
8:0 wygrali Święci z Sunderlandem. No. A przeróżne autorytety prorokowały, że po odejściu Pochettino i wysprzedaniu najlepszych - zespół będzie zamykał stawkę. A oni - w czołówce. :::gd:::
A swoją drogą warto wiedzieć, że mają szkółkę piłkarską dla dzieciaków i młodzieży uważaną za najlepszą w Anglii.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Liverpool to na chwilę obecną średniak, a Real takich średniaków rozjeżdża. W GD nie zagra Bale. :( Ostatnio bez formy, ale zawsze asysta, czy bramka wpadała na jego konto. Gareth na katalońską obronę jest idealny.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Nieźle Bayern rozjechał Romę. Udowadniając różnicę poziomów ligi niemieckiej i włoskiej. Coraz tam cieniej - nic dziwnego, że przyszło im do głowy, żeby "zasłużone" kluby dostawały dzikie karty do gry w Lidze Mistrzów. :rolleyes: rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... xSlotI3img

Lenin by ich nazwał: pożyteczni idioci. Ale to Putin jest wniebowzięty.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

PitS pisze:Lenin by ich nazwał: pożyteczni idioci.
Dla niektórych to właśnie patrioci ale w sumie to nie ten dział, żeby się nad tym rozwodzić.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ppeter pisze:
PitS pisze:Lenin by ich nazwał: pożyteczni idioci.
Dla niektórych to właśnie patrioci ale w sumie to nie ten dział, żeby się nad tym rozwodzić.
Jakże nie ten? Ten, za tydzień właśnie tu będzie płacz jaka to ta UEFA wstrętna że zamknęła Legii awans z grupy kolejną dyskwalifikacją, tym razem jak najbardziej zasłużoną.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ależ znakomity mecz Realu. Drugi oglądany w przeciągu paru dni - i drugi doskonały. Nie ma kogo skrytykować. O_O A co śmieszniejsze nie ma kogo w specjalny sposób wyróżnić.. :D Chciałam napisać - świetny Marcelo, ale zaraz pomyślałam - świetny Modric, świetny Isco, Benzema - wszyscy.. :::gd::: Ambicja,dyscyplina taktyczna , tempo gry, zgranie, wzajemne rozumienie - szacunek.
Barcelona grała 20 minut.Prowadząc 1:0 po strzale Neymara - miała okazję na 2:0. Potem powoli gasła. W drugiej połowie była tłem.Brakowało agresywnych odbiorów, zmienności pozycji, szybkich zagrań w szesnastkę. No, ognia. Słaby Messi, zupełnie zniknął Neymar w drugiej połowie.Suarez zagrał od początku - ale jeszcze chyba nie czuje się częścią zespołu.
W mojej ocenie - mecz był doskonale sędziowany. Trochę tak po angielsku - nie aptekarsko, zgodnie z duchem gry, obiektywnie. :::gd:::
Gratulacje, Madox. ::!vgoodv!::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Majorka pisze:Ależ znakomity mecz Realu. Drugi oglądany w przeciągu paru dni - i drugi doskonały. Nie ma kogo skrytykować. O_O A co śmieszniejsze nie ma kogo w specjalny sposób wyróżnić.. :D Chciałam napisać - świetny Marcelo, ale zaraz pomyślałam - świetny Modric, świetny Isco, Benzema - wszyscy.. :::gd::: Ambicja,dyscyplina taktyczna , tempo gry, zgranie, wzajemne rozumienie - szacunek.
Barcelona grała 20 minut.Prowadząc 1:0 po strzale Neymara - miała okazję na 2:0. Potem powoli gasła. W drugiej połowie była tłem.Brakowało agresywnych odbiorów, zmienności pozycji, szybkich zagrań w szesnastkę. No, ognia. Słaby Messi, zupełnie zniknął Neymar w drugiej połowie.Suarez zagrał od początku - ale jeszcze chyba nie czuje się częścią zespołu.
W mojej ocenie - mecz był doskonale sędziowany. Trochę tak po angielsku - nie aptekarsko, zgodnie z duchem gry, obiektywnie. :::gd:::
Gratulacje, Madox. ::!vgoodv!::
Real gra znakomicie. Nie bazują już tylko na szybkich kontrach, oprócz tego opanowali środek pola. Jednak trudno się dziwić, mając takich graczy to grzech nie panować nad grą. To co gra czwórka James, Modrić, Kroos i Isco to jest poezja. Organizują grę, wyprowadzają kontry no i te bajeczne powroty :::gd::: . W ogóle James Rodriguez okazuję się super transferem, ten chłopak jest niesamowity. Di Maria? A kto to taki? 3:1 to najmniejszy wymiar kary :] . Messi? Grał? A tak setkę zmarnował. Gadanie o najlepszym ataku na świecie Messi-Suarez-Neymar wówczas gdy nigdy nie grali ze sobą okazało się błędem. Hala Madrid!
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Madox pisze: Di Maria? A kto to taki?
Niezły "fan", powiedzieć tak, nawet w żartach, o zawodniku, który zagwarantował upragniony tytuł w LM i zrobił tyle dobrego przez tyle lat... Hala dzieci.
#NKrising
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HeadShot pisze:
Madox pisze: Di Maria? A kto to taki?
Niezły "fan", powiedzieć tak, nawet w żartach, o zawodniku, który zagwarantował upragniony tytuł w LM i zrobił tyle dobrego przez tyle lat... Hala dzieci.
Ująłem to w innym kontekście. Wszyscy narzekali na sprzedaż Angela, a okazuje się, że James daje więcej Realowi i gra stabilnie. Oczywiście, że zasługi Di Marii są niepodważalne i nigdy ich nie zapomnę, aczkolwiek nikt już nie będzie płakał po Angelu, w tym momencie byłby totalnie zbędny.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Teraz brzmi to lepiej. :)

Swoją drogą, jakoś ostatnio zrobiłem się bardzo wrażliwy na traktowanie byłych zawodników (zwłaszcza tych, którzy przez wiele lat dawali mnóstwo radości) zarówno przez kibiców, jak i same kluby...
#NKrising
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

No to Barca dała ciała wczoraj :/ . Po pierwszej części pierwszej połowy liczyłem na więcej, co prawda po stracie bramki Real zmasowanie atakował bramkę Barcy, mieli sporo dobrych okazji, ale jak nie strzelili bramki i z czasem troszkę zmalały te ataki, to pomyślałem, że ufff udało się przetrwać, sporo szczęścia dzisiaj. Do tego Barca miała kilka dogodnych sytuacji, ech gdyby Messi wykorzystał sytuację na 2:0 może inaczej by się ten mecz potoczył, ale akurat wtedy Iker popisał się świetną interwencją, a miał już w tym sezonie sporo wpadek.

Piqué - miał kilka udanych interwencji, ale musiał to oddać w postaci ręki w polu karnym. :/ Wcześniej też piłka przeszła mu między nogami i tylko fart uratował Barcę przed wcześniejszą stratą bramki.
Alves tylko momenty w miarę sensownej gry.
Mathieu - jak dla mnie ten transfer to porażka. Gość jest wolny, brak dobrej wydolności (fajki robią swoje), jego podania w ofensywie, to praktycznie strata piłki. Może i w samej destrukcji nie jest zły, ale nic poza tym...
Suarez - jak było podane, że ma zagrać w pierwszym składzie, to pierwsza moja myśl była taka, że to będzie porażka. Przecież wiadomo, że nie jest zgrany z zespołem w trybie meczowym, a już tym bardziej w takim meczu jak GD. Jedyne na co chyba liczył Enrique, to było to, że Real nie będzie wiedział czego się spodziewać po grze Luisa z resztą zespołu... tyle, że to też świadczyło jaki niepewny jest Enrique tego meczu, zespołu. Dla mnie to był masakryczny błąd, żeby w takim meczu wystawiać Suareza od pierwszej minuty.

Real był za dobry w tym meczu :/ .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Suarez był najlepszy z Barcy, więc trochę mnie dziwi Twoja opinia. Katastrofalny był Busquets, Xavi i Iniesta. Są wypaleni, Xavi w dodatku stary.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Czas na mecz dnia, przynajmniej dla mnie :] .Trzeba popatrzeć czy "rezerwy" United powalczą z liderem :) .

Wcześniej Sroki zrobiły psikusa w Londynie i po słabiutkiej pierwszej połowie w drugiej zagrały na nosie pewnym siebie londyńczykom :] . Tottenham na przerwę powinien schodzić z wyraźnym prowadzeniem, niemoc strzelecka zemściła się po zmianie stron.

Ciekawy początek na Old Trafford, oby tak dalej :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Dobra ta pierwsza połowa w naszym wykonaniu. :::gd::: Jest dyscyplina taktyczna, próby wysokiego odbioru, niezły Januzaj - dawno tego nie można było napisać. Di Maria pilnowany, niezłe dla oka pojedynki Hazarda z Rafaelem. Jak na razie Londyńczycy nie wchodzą ze swoimi kontrami w naszą obronę jak w masło - a tego głównie się bałam.
Drogba - też już nie ten sam co parę lat temu. Myślę, że Diego Costa byłby grozniejszy.
A jednak to mimo wszystko Chelsea sprawia na mnie wrażenie pewniejszej we wszystkich formacjach. Zobaczymy. Może to ze strachu..siedzę, zaciskam kciuki i szaliczek na szyi..mam nadzieję, że się nie uduszę. rotfl
Glory, MU! Vamos! Do boju!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Inne sporty”