Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Piłka Nożna - sezon 2014/15

Cholera, "odwrócone voodoo" podziałało. Od tej pory siedzę cicho ;-).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Gary pisze:
Basic pisze:
scudetto pisze:
bugaloo pisze:Dowieziemy to 1:0... rotfl
Żal na to patrzeć... Młodzieżowcy by ich rozjechali, ale gwiazdki nie będą się przemęczać...
Chcecie powiedzieć, że nasi dzielni panowie dzielnie utrzymują prowadzenie 1:0 z zawsze groźnym Gibraltarem ? O_O No no szacun. :D
Dziś słabych drużyn już nie ma, a chciałem przypomnieć, że gramy na wyjeździe, więc proszę bez kpin z naszych dzielnych kopaczy. ;-P
W rewanżu też wygramy ... chyba :D. Inna opcja - znów basen na Narodowym? Ta impreza dla surferów teraz to taka próba generalna? ... rotfl
I to będzie koniec sukcesów tych patałachów. Reszta będzie w nich walić jak w bęben, nawet Tusk nie pomoże :P, a Kaczyński nie zaszkodzi. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Taaaaaaaki dobry interes zrobili w tym Madrycie. :]
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HeadShot pisze:Taaaaaaaki dobry interes zrobili w tym Madrycie. :]
No coś Ty, oni zawsze robią super biznes. ;)

Nieźle to dzisiaj wygląda z przodu, ale z tyłu już nie tak fajnie...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jeszcze pewnie sporo wody upłynie, zanim z tyłu będzie to jakoś wyglądało - nowi zawodnicy + wracający po kontuzji. Z przodu dziś też luźniej, bo QPR nie naciska zbyt mocno i jest miejsce - niemniej fajnie będzie się przełamać.
#NKrising
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Liverpool wczoraj dał ciała na całego, ale to co robi dzisiaj United woła o pomstę do nieba...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Mieć Falcao, Di Marię, który prawie wszystkie akcje bramkowe rozpoczyna i ciągnie ten cały zespół a przegrywać z kimś takim jak Leicester i to 5:3. Były spore szanse na 6:3, szkoda... :/ Mata po dzisiejszym meczu chyba szybko do pierwszej 11 nie wróci. rotfl
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

ManU dramat. Przecierałem oczy ze zdumienia. Pod koniec we własnym polu karnym i tuż obok dali sobie trzy "kanały" zapodać w jednej akcji. Obrona dno!!!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Nie od razu Rzym zbudowano, spokojnie. Problemem są kontuzje w obronie i niezgranie zawodników. Za to siła ofensywna i maestria poszczególnych ofensywnych graczy powoduje, że mimo amatorskich błędów na tyłach przyjemnie się to wszystko ogląda po nudnych i nijakich spotkaniach z taktyką bez polotu w zeszłym sezonie. Pomijając obronę, to jest nareszcie prawdziwe United, filozofia gry zgodna z duchem i tradycją klubu.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Wwojtek wszystko dobrze, ale porównując klasę zawodników ofensywnych i defensywnych, to tyły wypadają baaaardzo blado, bladziuchno rzekłbym. Nawet biorąc pod uwagę tych, którzy grać na razie nie mogą. To trochę jak z Realem. Królewscy wczoraj zgarnęli co prawda 3 punkty, ale gra obronna to był koszmar. Komentatorzy często powtarzali, że silniejszy zespół od Deportivo wykorzystałby błędy w obronie i mieli rację. To samo jest w United, błędów cała masa, a gospodarze dzisiaj wykorzystali to co powinni i zasłużenie wygrali. Poza tym sami obrońcy nie wystarczą, dzisiaj pomocnicy grali w sumie tylko do przodu olewając tyły. Mało to zbilansowane i na dłuższą metę nie do przyjęcia. United to nie jest klub, który można budować przez kilka sezonów, tutaj trzeba wygrywać od razu, inaczej wszyscy uciekną w tabeli poza Arsenalem, ich zawsze da radę dogonić bo w styczniu przestają grać rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Wszystko prawda, szkoda tylko, że dwukrotnie wypaczono wynik spotkania.
#NKrising
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Wisła - Legia: 0/3. :::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Siłą rzeczy siedząc w Hiszpanii - mało oglądałam ligę angielską. Wyniki wynikami , analizy nawet takich tuzów jak Gary Neville i Jamie Carragher - analizami - ale nie ma to jak analiza własna oparta na obejrzeniu spotkań.
Weekend długi i mam zamiar wszystkie nagrane dla mnie mecze United obejrzeć osobiście. O_O Szaleństwo? Trudno, muszę.
wwojtek pisze:Nie od razu Rzym zbudowano, spokojnie...
... pomijając obronę, to jest nareszcie prawdziwe United, filozofia gry zgodna z duchem i tradycją klubu.
Mimo braków w oglądaniu - mam jakieś podobne wrażenie. Nie wściekam się, nie klnę , nie złorzeczę. Czuję przebudowę. Działanie. Idzie Nowe. Będzie nowy Manchester United. Jeszcze będziemy wszystkich równo lać. rotfl Szykujcie się. rotfl

Wszystkie zmiany i roszady w PL zaakceptowałam - ale do dwóch nie mogę się przyzwyczaić. Do braku Howarda Webba i do Franka Lamparda w City.. Frank Lampard poza Chelsea - koniec świata - to jakby Steven Gerrard zaczął grać w w Arsenalu po zakończeniu kontraktu z Liverpoolem. Ikony powinny pozostawać ikonami..chyba powinny? Jak Owen zaczepił się w United - to też był dla mnie zgrzyt. No nic, przyzwyczaję się.

I jeszcze słowo o "El Loco". Jak Bielsa obejmował Marsylię - to pisałam, że będę śledziła co i jak. Bo to oszołom - ale nieprawdopodobnie znakomity oszołom, człowiek, który z każdego prowadzonego przez siebie zespołu - wydobywa to co najlepsze
Zanim skłóci się ze wszystkimi. Zanim zawodników - pod koniec sezonu - nie zamęczy.
Na chwilę obecną Marcelo Bielsa pokazuje ogromnym pieniądzom szejków gest znany nam jako "gest Kozakiewicza". rotfl
Ubogie finansowo Olympique - jest pierwsze w lidze francuskiej. :::gd::: I oby tak dalej.

PS. A cała hiszpańska prasa, na czele z "Marcą" i "Asem" - jednym zgodnym głosem sadza Casillasa na ławkę. O.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Majorka pisze:Mimo braków w oglądaniu - mam jakieś podobne wrażenie. Nie wściekam się, nie klnę , nie złorzeczę. Czuję przebudowę. Działanie. Idzie Nowe. Będzie nowy Manchester United.
Cieszę się, że mamy podobne spostrzeżenia. Ostatni - z Evertonem - mecz pokazał, że United powoli zaczyna funkcjonować jak drużyna, a to już jest następny krok ku lepszemu.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jak tam nastroje, wierzymy? :wink:
SPOILER:
#NKrising
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Przegramy 2:1.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Ja pozytywnie. :wink: Zremisujemy.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

A ja z megaoptymizmem - wygramy :D. Trzeba wierzyć w cuda, nic innego nam nie zostało :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

E no, nie ma szans...chyba :tired: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Wygramy. ;-P
Carpe diem, quam minimum credula postero ...

Wróć do „Inne sporty”