Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Martinek pisze:MK Dons powinni młodzieżówką spokojnie ogrywać, w składzie było pięciu zawodników, którzy mogliby spokojnie grac w pierwszym składzie.

Znakomity deal Realu, ~80 mln € za gracza, który miał dobre pół sezonu i mundial, nieźle. ;) A Balo, to Balo, raczej będzie zastąpieniem Sturridge, który pewnie stanie się głównym snajperem w zespole.

Eto'o w Evertonie.
Martinek jak dla mnie na dzień dzisiejszy Di Maria jest lepszy od Rodrigueza, poza tym ma doświadczenie pucharowe, którego James będzie długo nabierał. Według mnie lepszy interes zrobił MU niż Real kupując Jamesa. Tak jak pisałem, jeśli Angela nie będą trapić kontuzje, będzie pożyteczny. Jak będzie? Okaże się niedługo :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Rodriguez to też wielka niewiadoma. Niby ciągnął Monaco w tej francuskiej, ale to liga francuska, mimo wszystko nie ten poziom. Zdaje mi się, że ten chłopak ma duży potencjał w byciu liderem drużyny, jak to było na mundialu. Ciekawe jak poradzi sobie z gwiazdami, gdzie będzie wielka konkurencja. Pewnie pierwszy sezon lipa, drugi/trzeci zacznie pokazywać pełnię możliwości. Zobaczymy. ;)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

scudetto pisze:
Martinek pisze:MK Dons powinni młodzieżówką spokojnie ogrywać, w składzie było pięciu zawodników, którzy mogliby spokojnie grac w pierwszym składzie.

Znakomity deal Realu, ~80 mln € za gracza, który miał dobre pół sezonu i mundial, nieźle. ;) A Balo, to Balo, raczej będzie zastąpieniem Sturridge, który pewnie stanie się głównym snajperem w zespole.

Eto'o w Evertonie.
Martinek jak dla mnie na dzień dzisiejszy Di Maria jest lepszy od Rodrigueza, poza tym ma doświadczenie pucharowe, którego James będzie długo nabierał. Według mnie lepszy interes zrobił MU niż Real kupując Jamesa. Tak jak pisałem, jeśli Angela nie będą trapić kontuzje, będzie pożyteczny. Jak będzie? Okaże się niedługo :) .
Sportowo na chwilę obecną lepiej wyszedł Manchester. Ale finansowo lepiej chyba Real (a im na tym zależy), bo zgarnęli mnóstwo kasy za Di Marię i jeszcze na sprzedaży gadżetów zyskają.

A tak w ogóle - to Celtic jest mistrzem - w jednym sezonie odpadli dwa razy z tych samych rozgrywek rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Właśnie sprawiłem sobie koszulkę United na urodziny, jeszcze jakiś milion takich i transfer Angela się zwróci. :)
#NKrising
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

HeadShot pisze:Właśnie sprawiłem sobie koszulkę United na urodziny, jeszcze jakiś milion takich i transfer Angela się zwróci. :)
To kup jeszcze dla całej rodziny ;-P .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jakuboto pisze: A tak w ogóle - to Celtic jest mistrzem - w jednym sezonie odpadli dwa razy z tych samych rozgrywek rotfl .
Może się okaże, że kelner w loży VIP na stadionie rywali nie miał ważnej książeczki sanepidowskiej i będzie walkower dla Celtiku. rotfl

PS. Kibicuję MU, ale nie mogę się powstrzymać:
Obrazek
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Di Maria jest bardzo nierównym grajkiem. Raz super, raz piach i tak ciągle, zero stabilności. 80 baniek to złoty interes, teraz kupić Falcao można grać. Alonso odchodzi, przyszedł za niego Kroos więc jest ok.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Basic pisze:
Madox pisze:Di Maria jest bardzo nierównym grajkiem. Raz super, raz piach i tak ciągle, zero stabilności. 80 baniek to złoty interes, teraz kupić Falcao można grać. Alonso odchodzi, przyszedł za niego Kroos więc jest ok.
MU kupił Di Marie za 80 baniek? O_O
SAF mógłby dostać zawału za takie kwoty. :) Moim zdaniem zdecydowanie przepłacona kwota.

EDIT:
Ale byłby numer jakby Legia wygrała dzisiaj spotkanie, a kibice w przypływie radości odpaliliby jakieś race albo wywiesili jakąś flagę po czym delegat UEFA zgłosił taką sytuację do centrali, a tam UEFA zmieniłaby wynik na walkowera i Legia po Lidze Europy :wink: .

Spoko żartuje :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

To teraz trzymać kciuki, żeby w losowaniu dostali Celtic :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Basic pisze:
Basic pisze:
Madox pisze:Di Maria jest bardzo nierównym grajkiem. Raz super, raz piach i tak ciągle, zero stabilności. 80 baniek to złoty interes, teraz kupić Falcao można grać. Alonso odchodzi, przyszedł za niego Kroos więc jest ok.
MU kupił Di Marie za 80 baniek? O_O
SAF mógłby dostać zawału za takie kwoty. :) Moim zdaniem zdecydowanie przepłacona kwota.

EDIT:
Ale byłby numer jakby Legia wygrała dzisiaj spotkanie, a kibice w przypływie radości odpaliliby jakieś race albo wywiesili jakąś flagę po czym delegat UEFA zgłosił taką sytuację do centrali, a tam UEFA zmieniłaby wynik na walkowera i Legia po Lidze Europy :wink: .

Spoko żartuje :) .
Możesz żartować, ale za tę świnię na trybunie różnie może być :D . Po co drażnić UEFĘ, skoro wiadomo że jest cięta na Legię...
Polubiłem czerwone badziewie...
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Zaczynamy zaraz losowanie, ciekawe na kogo wpadnie Legia.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Metalist, Trabzonspor i Lokeren. Dobra grupa z szansami na wyjście dalej.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jakuboto pisze:Metalist, Trabzonspor i Lokeren. Dobra grupa z szansami na wyjście dalej.
Oj wieczni optymiści... Zawsze są szanse, a wychodzi jak zawsze :] . Na razie się cieszcie, że UEFA stadionu nie zamknęła za świnię :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

scudetto pisze:
Jakuboto pisze:Metalist, Trabzonspor i Lokeren. Dobra grupa z szansami na wyjście dalej.
Oj wieczni optymiści... Zawsze są szanse, a wychodzi jak zawsze :] . Na razie się cieszcie, że UEFA stadionu nie zamknęła za świnię :D .
Ale trzeba przyznać, że kibice Legii są pomysłowi :D . Ja bym im nawet za to nagrodę przyznał :wink: .
A wiecznym optymistą bym był, gdybym sądził, że Legia zagra w finale LE na narodowym i wygra :::jezor::: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Może i pomysłowi, ale i głupi bo to się mogło naprawdę źle skończyć.

W poprzednim sezonie też była "łatwa" grupa, a wszyscy wiemy jak się skończyło :wink: . Dobrze by było, gdyby trochę punktów nabili, zależy czy będzie im się chciało.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Mają coś do udowodnienia UEFA, więc motywacja powinna być.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jakuboto pisze:Mają coś do udowodnienia UEFA, więc motywacja powinna być.
Otóż to, ale ich gra w porównaniu z zeszłym rokiem tez wygląda o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Jakuboto pisze: Ale trzeba przyznać, że kibice Legii są pomysłowi :D . Ja bym im nawet za to nagrodę przyznał :wink: .
A jakaż to pomysłowość i nowatorstwo, notorycznie łamać w ten sam sposób za każdym razem, skądinąd słusznego zakazu odpalania rac na obiekcie?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

PitS pisze:
Jakuboto pisze:Ale trzeba przyznać, że kibice Legii są pomysłowi :D . Ja bym im nawet za to nagrodę przyznał :wink: .
A jakaż to pomysłowość i nowatorstwo, notorycznie łamać w ten sam sposób za każdym razem, skądinąd słusznego zakazu odpalania rac na obiekcie?
Raczej chodziło o flagę sektorową niż odpalenie rac...
A flaga była całkiem fajna :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna - sezon 2014/15

Race mogli sobie darować ale flaga i podpis przednie.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Inne sporty”