Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Sporty motorowe

Mamy wątek o F1 ale są i inne sporty z oktanami w tle (może już niedługo jak się durni ekolodzy dorwą :/ ).

Zacznę dość nietypowo. Wczoraj mistrz Hołowczyc "umoczył". Biedny Hołek wyrypał skuterem w zadek starej BM-ki, klasyczne najechanie na tył przy hamowaniu. BMW hamowało przed stłuczką jaka miała miejsce przed nią, Hołek nie dał rady.
W sumie wstyd ale nie o to chodzi.
Co sądzicie o zachowaniu po fakcie - walnął focha, że jak ryzykuje życiem na rajdach to się nikt nie interesuje a jak wyrzeźbił to jest afera.
Jak dla mnie to nie ma afery, to raz, zdarzyło się i już. Po drugie ten foch zupełnie niepotrzebny. Takie zadęcie i brak dystansu do siebie. To bardzo dobry kierowca ale też się może zdarzyć, można było z tego z humorem wyjść.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Sporty motorowe

Vivid pisze:W sumie wstyd ale nie o to chodzi.
Co sądzicie o zachowaniu po fakcie - walnął focha, że jak ryzykuje życiem na rajdach to się nikt nie interesuje a jak wyrzeźbił to jest afera.
W takim razie jestem wyjątkiem, mnie on dalej nie interesuje. Też nie wiem skąd ten foch, jest mnóstwo zawodów w których ludzie narażają niekoniecznie swoje zdrowie lub życie i "nikt" się nimi nie interesuje, do czasu gdy nie popełnią błędu. To tyle mojego spamu w tym wątku. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Sporty motorowe

Gdzieś Hołkowi ścierwojady musiały nacisnąć na odcisk ostatnio, stąd ten foch. W sumie ma facet klasę, więc niepotrzebnie się uniósł, strzał w stopę ;-).
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty motorowe

Fakt "walnięcia focha" jest genialnie wykształcony przez media. Hołek to człowiek jakich mało - nie tylko w sporcie. Miałem nawet niezwykłą przyjemność go poznać i powiem, że tak wiecznie pogodnego i patrzącego na dobre strony życia oraz generalnie otwartego i miło nastawionego do innych człowieka, to ja chyba nigdy nie widziałem. Mało tego zawsze kiedy go widzę w TV, czy na innych imprezach gdzie jest, zawsze jest taki sam pogodny. Naprawdę niesamowity gość i jak czytam, że strzelił focha to nie pozostaje mi nic jak się uśmiechnąć ;) .
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sporty motorowe

Pasjonuje się ktoś nadciągającym Le Mans 24h, niezłą walką Audi z Porsche i dziwadłem Nissana z napędem na przód? :)

Wróć do „Inne sporty”