Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Fantasy Premier League

Czy ktoś z obecnych gra w Fantasy Premier League? Chodziło mi to po glowie już w zeszłym roku. Wybiera się piętnastu graczy z PL, na kolejkę wystawia jedenastu. Tak z grubsza. Regulamin na stronie. Gra jest po angielsku, stety, niestety. Można stworzyć prywatną ligę. Wybór zespołu na pierwszą kolejkę do 18/08/2012. Link poniżej.

Fantasy Premier League
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Fantasy Premier League

Grałem 3 lata temu z zapałem, 2 lata temu w sumie na początku też, potem odpuściłem, a rok temu już mi się nie chciało samemu, a ludzie, z którymi miałem ligę też jakoś odpuścili. Ale wierzę, że tu nie zabrakłoby sumienności, więc chętnie dołączą do ewentualnie powstającej ligi TN. :wink: Sądzę, że Majorka też będzie grała.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Fantasy Premier League

No zobaczymy, czy zaskoczy. Stworzyłem prywatną ligę pod nazwą TenisNET. Jeśli włodarze forum mają zastrzeżenia do wykorzystania nazwy proszę o sygnał, wtedy zmienię. Kod dostępu do ligi poniżej.

692526-175049
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fantasy Premier League

Grałem w zeszłym sezonie, ale zacząłem patrzeć na Premier League już tylko przez pryzmat tego, jak mi pójdzie w danej kolejce, a nie wg moich własnych sympatii. Nie mam cierpliwości do takich gier, niepotrzebnie się denerwuję, więc nie wiem, czy i w tym roku zagram.

Mój zespół absolutnie nie miał wygrać, to był zespół stworzony jedynie z zawodników, których lubię.
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fantasy Premier League

RatRace pisze:Stworzyłem prywatną ligę pod nazwą TenisNET. Jeśli włodarze forum mają zastrzeżenia do wykorzystania nazwy proszę o sygnał.
Tak mamy, proszę to zmienić./Vivid
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fantasy Premier League

Oczywiście możesz podobnie jak napalm w innym wątku, stworzyć profil użytkowników tego forum, TenisNET.Crew.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Fantasy Premier League

Vivid pisze:
RatRace pisze:Stworzyłem prywatną ligę pod nazwą TenisNET. Jeśli włodarze forum mają zastrzeżenia do wykorzystania nazwy proszę o sygnał.
Tak mamy, proszę to zmienić./Vivid
Ok, już zmienione.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fantasy Premier League

RatRace pisze:
Vivid pisze:
RatRace pisze:Stworzyłem prywatną ligę pod nazwą TenisNET. Jeśli włodarze forum mają zastrzeżenia do wykorzystania nazwy proszę o sygnał.
Tak mamy, proszę to zmienić./Vivid
Ok, już zmienione.
Fajne, ciekawe czy Wam/Nam lepiej pójdzie niż w tenisie.
Ja się na razie otrzaskam, nie będę psuł statystyk. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inne sporty”