Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

kolekcjoner pisze:Wszystko będzie zależało od tego, z jakim nastawieniem wyjdą Rosjanie na parkiet.
O ich nastawienie to się nie martwię. Oni na pewno wyjdą z założeniem żeby nam dowalić 3:0. Bardziej obawiam się o naszych żeby nie wyszli ze zbyt luźnym nastawieniem. Bo skoro stuknęli Brazylię a Brazylia Ruskich to my też ich stukniemy. I skończy się jak zawsze. :( Mam nadzieję że będzie walka o każdy punkt.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Nie pamiętam kiedy ostatni raz Rosjanie przegrali dwa mecze z rzędu na ważnej imprezie. Niestety.

Albo Rosjanie mieli jakiś mega mocny kryzys w meczu z Brazylią albo czują się na tyle mocni, że w meczu z Brazylią nie chcieli tracić dużych sił licząc na to, że wygrają z Polską za 3ptk.

W każdym razie dzisiaj wieczorem będzie niezły dym, pod siatką będą iskry szył co chwila.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Basic pisze:Albo Rosjanie mieli jakiś mega mocny kryzys w meczu z Brazylią albo czują się na tyle mocni, że w meczu z Brazylią nie chcieli tracić dużych sił licząc na to, że wygrają z Polską za 3ptk.
Albo są po prostu osłabieni brakiem kilku ważnych zawodników a do tego przestraszeni swoją mocno przeciętną formą. Faktem jest, że po gładkiej porażce z Brazylią i bez dnia odpoczynku mecz o wszystko rozegrają z rozpędzonym zespołem gospodarza mistrzostw a publika zrobi wszystko aby nóżki im się plątały. Propaganda w sowieckich mediach tylko dolewa oliwy do ognia. Dlatego właśnie dzisiaj na własnym terenie trzeba zachować spokój, trzymać koncentrację od początku do końca, nie dać się prowokować, z zimną krwią wykorzystać wszelkie słabości rywala i odesłać Ruskich na klapsach do domu. Po prostu lać i patrzeć czy równo puchnie! :twisted:
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Siatkówka

Basic pisze:Nie pamiętam kiedy ostatni raz Rosjanie przegrali dwa mecze z rzędu na ważnej imprezie. Niestety.

Przecież na tych mistrzostwach przegrali dwa mecze pod rząd z Brazylią. Najpierw 14 września 1-3 i następny wczoraj 0-3 :wink: .
Dzisiejsza przegrana będzie trzecią z rzędu :::gd::: . Także na przestrzeni maja i czerwca w Lidze Światowej Rosja zaliczyła cztery kolejne wyjazdowe porażki z Serbią i Usa. Ale to już mniejsza impreza.
golp pisze:Dlatego właśnie dzisiaj na własnym terenie trzeba zachować spokój, trzymać koncentrację od początku do końca, nie dać się prowokować, z zimną krwią wykorzystać wszelkie słabości rywala i odesłać Ruskich na klapsach do domu. Po prostu lać i patrzeć czy równo puchnie! :twisted:
Nie ma co ich odsyłać do domu. Przegrani mają jeszcze mecz o piąte miejsce :) .
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Do meczu o 5 miejsce to może być już ich dom rotfl . Oby Polacy walczyli i nie grali sinusoidy...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Odp: Siatkówka

Jeszcze jeden set ale teraz będzie trudniej, coś się wydaje. To wycie publiczności przy zagrywce nie pomaga przeciwnikom. :twisted:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Siatkówka

Wygląda na to, że jest szansa na drugiego seta czyli awans do półfinałów. :D
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Siatkówka

Ufffffffffff....... :::yay:::
Jesteśmy w półfinale 2:0
Yonex fan
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Siatkówka

Prowadzimy 2-0 i mamy awans do czołowej czwórki :::gd:::. Janowicz także zdążył już wygrać, tak więc koniec emocji sportowych na dzisiaj... :wink: .
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Siatkówka

Jeszcze walczymy o pierwsze miejsce w grupie więc nie koniec. :wink:
Wydaje mi się, że w półfinale lepiej trafić na Niemców chociaż ich pierwsza strzelba - Grozer w świetnej formie.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

kolekcjoner pisze:Prowadzimy 2-0 i mamy awans do czołowej czwórki :::gd:::. Janowicz także zdążył już wygrać, tak więc koniec emocji sportowych na dzisiaj... :wink: .
Nie koniec, Legia gra z Lokeren. Oby Polska wygrała to spotkanie, bo chyba lepiej trafić na Niemców niż Francuzów.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Rosja pokonana, Niemcy w półfinale, no pięknie! :!PL!:
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

Kontynuując moje voo doo, ale i tak zupełnie serio - mam złe przeczucia, że tych Niemców zlekceważą i sen się skończy...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Voo doo czy nie. Jeśli ich zlekceważą to na pewno dostaną łomot. :( Myślę że tutaj muszą wyjść jeszcze bardziej skoncentrowani niż na Brazylię i Rosję. W poprzednich meczach się udało, bo przeciwnik może był zbyt pewny siebie. Ale teraz przeciwnik, który wie że nie ma nic do stracenia i będzie walczył do końca.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Przepis ten sam co z Rosjanami, tylko tu w zasadzie trzeba zneutralizować tylko Grozera, który może mocno pociągnąć ale jak się "zatnie" to Niemcy za wielu opcji nie mają.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siatkówka

ppeter pisze:Przepis ten sam co z Rosjanami, tylko tu w zasadzie trzeba zneutralizować tylko Grozera, który może mocno pociągnąć ale jak się "zatnie" to Niemcy za wielu opcji nie mają.
Święte słowa, Grozer na zagrywce i w ataku to śmiertelne zagrożenie. Jak im tylko sodówka nie uderzy po tym, jak wygrali z MŚ i MO, to powinno być dobrze. Wczoraj wyblok działał znakomicie, szkoda że w obronie nie potrafiliśmy tego wybronić, jak to poprawią, będą mieli dużo więcej okazji do kontry.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

No tak, jak Moskale pokonane i wyautowane to już teraz im można wszystko wybaczyć, nawet jak zajmą 4-miejsce. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siatkówka

W drugim secie, więcej szczęścia niż rozumu. Ufff... :::hot:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Miałem wrażenie że gasną ale jednak 4-tego seta wygrali. No to minimum wicemistrzostwo. Ładnie. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Siatkówka

El Diablo pisze:Miałem wrażenie że gasną ale jednak 4-tego seta wygrali. No to minimum wicemistrzostwo. Ładnie. :::gd:::
Trzeba wierzyć w swoich rodaków kolego. Cały "Spodek" wierzył. :::gd:::
Bo można być słabszym nawet, determinacja to podstawa sukcesu. Ja wierzę, że Polska zdobędzie mistrzostwo.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Inne sporty”