Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

TomPL pisze:Albo trenerzy wychodzą na solówkę. :]
.. na gitarze :::le_srnd:::
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Siatkówka

hokej pisze:Nowakowski :::bd:: .
Nie zrozumiałem tylko o co chodziło wczoraj komentatorom, gdy stwierdzili, że z Możdżonkiem w szóstce nie mamy opcji w ataku. O_O
Pewnie chodzi o to, że Możdżon raczej atakuje mizernie, a jedynie trzyma blok. Jeszcze jak grał u nas w AZS znany był z "miękkiej rączki" :wink:, ale jednocześnie w meczu 14 bloków punktowych potrafił zaliczyć. :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

TomPL pisze:Albo trenerzy wychodzą na solówkę. :]
No to mamy taką mizerię ... :/ Mówiłem zatrudnić Gołotę, są dodatkowe punkty za jajka? ... rotfl

A poważnie, u mnie już od rana ludzie pieją, że dziś wszyscy mamy być ... Rosjanami. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Siatkówka

Najlepsze co nam się może trafić to dzisiejsza porażka Brazylii z Rosją.

Awans mamy wtedy pewny.
Mecz z Rosją o pierwsze miejsce w grupie.
W walce o medale nie wpadniemy na Brazylię. (obawiam się, że drugi raz byśmy z nimi nie wygrali)
Idealna sytuacja.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2014, 12:11 przez Nolan, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

Vivid pisze:A poważnie, u mnie już od rana ludzie pieją, że dziś wszyscy mamy być ... Rosjanami. ;)
Data taka średnia...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Siatkówka

Vivid pisze:A poważnie, u mnie już od rana ludzie pieją, że dziś wszyscy mamy być ... Rosjanami. ;)
Ty oczadział?! W życiu. :/
Jestem za Brazylią, najlepiej 3:0, a potem możemy nawet z ruskimi przegrać, byle nie za wysoko...
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Tak mi się wydaje że w sumie nie ma znaczenia z którego miejsca wyjdzie ktoś z naszej grupy, czy z 1 czy z 2. W drugiej grupie wszystkie zespoły są do stuknięcia i duża szansa że o złoto zagrają zespoły z naszej grupy. I chyba jednak najlepsza opcja to jak Ruskie stukną dziś Brazylię. Wtedy my będziemy już na pełnym luzie w meczu z nimi a wtedy możliwe jest nawet 3:0 dla naszych :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Siatkówka

A taka sytuacja: Rosja wygrywa z Brazylią, ale 3:2, a nas ogrywa do 0 lub do 1?
Wtedy i my i Brazylia mamy po 2 punkty. Liczy się wynik bezpośredniego starcia, czy bilans setów?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Chyba w takim razie wychodzimy my, jeśli przegralibyśmy z RU 3:1.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Siatkówka

Elf pisze:A taka sytuacja: Rosja wygrywa z Brazylią, ale 3:2, a nas ogrywa do 0 lub do 1?
Wtedy i my i Brazylia mamy po 2 punkty. Liczy się wynik bezpośredniego starcia, czy bilans setów?
Przegrać dwa mecze i wyjść z grupy? To by była organizacyjna kompromitacja. :rolleyes:
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Siatkówka

Jeśli dobrze doczytałem o awansie decydują w kolejności: liczba punktów, stosunek setów, stosunek małych punktów. W takim przypadku może zajść sytuacja, że Brazylia nie wygra żadnego meczu a awansuje (2:3 z Rosją, my wtapiamy z "putinami" 0:3). Brazylia sety 4:6, my 3:5.
W pierwszej fazie liczyła się też liczba zwyciestw, w takim układzie by nas to premiowało, jak jest teraz - nie widać takiej kwalifikacji, ale może źle szukam.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Hokej, myślę że w takim przypadku jednak my wychodzimy bo wygraliśmy z Brazylią i chyba cała reszta wtedy nie ma znaczenia. To co piszesz miałoby znaczenie przy opcji że BR leje ruskich 3:2, a Ruscy nas 3:2 i każdy ma tyle samo dużych punktów.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Siatkówka

hohvar pisze:Kurczę, wyszło na to, że w meczu z Brazylią trzeba kibicować Rosji, i to 17 września... :idioticus:
A to perfidny zbieg okoliczności.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Siatkówka

htb pisze:Hokej, myślę że w takim przypadku jednak my wychodzimy bo wygraliśmy z Brazylią i chyba cała reszta wtedy nie ma znaczenia. To co piszesz miałoby znaczenie przy opcji że BR leje ruskich 3:2, a Ruscy nas 3:2 i każdy ma tyle samo dużych punktów.
Właśnie wg tego co znalazłem na stronie Przeglądu Sportowego, wynik bezpośredniego starcia nie ma znaczenia. Tylko punkty, sety, małe punkty... .Dziwne to, ale w siatkówce możliwe.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Siatkówka

Tutaj jest, że przy równej liczbie punktów liczy się najpierw liczba zwycięstw:
http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368, ... oxSportTxt
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Siatkówka

Zainteresowanie meczem dwóch najlepszych drużyn świata niezbyt wielkie - łagodnie mówiąc rotfl . Pustki na trybunach O_O .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Siatkówka

Miejmy nadzieję, że jutro Rosja zagra z nami tak, jak gra dzisiaj z Brazylią :-).
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkówka

Jeśli Rosja wygra maks 1 seta, to będą mieli 0 punktów i jutro nam wystarczy wygrać 2 sety i mamy awans?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Siatkówka

Elf pisze:
Vivid pisze:A poważnie, u mnie już od rana ludzie pieją, że dziś wszyscy mamy być ... Rosjanami. ;)
Data taka średnia...
Zależy od punktu widzenia, Rosjanie wtedy wygrali ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Siatkówka

Jakuboto pisze:Jeśli Rosja wygra maks 1 seta, to będą mieli 0 punktów i jutro nam wystarczy wygrać 2 sety i mamy awans?
Tak, wczoraj Rosja przegrała 0-3, i Polakom wystarczy wygrać dwa sety. Ale i tak moim zdaniem zdecydowanym faworytem są Rosjanie. Na siedem ostatnich spotkań przegraliśmy aż pięć. Wszystko będzie zależało od tego, z jakim nastawieniem wyjdą Rosjanie na parkiet. Niezależnie od dzisiejszego wyniku, uważam, że Brazylia, Rosja/Polska zagrają o złoto mistrzostw świata :wink: .

Wróć do „Inne sporty”