Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Niemcom ewidentnie zatarła się maszyna i nie mogli wrzucić wyższego biegu. Wyprowadzili na boisko walec i myśleli, że rozjadą nim po drodze włoską Alfa Romeo, w której coś zgrzytnie za czwartym zakrętem. Zwłaszcza, że Anglicy nabili jej wcześniej przebieg. Przeliczyli się. Alfa pojechała pięknie, skutecznie i z fantazją do samego końca, choć w ostatnim wirażu troszkę zawodziła kontrola trakcji (Di Nattale) i walec jednak zamajaczył jej w lusterku... ;)

Seata też śmigną... ;) Nitro w napadzie Hiszpanom jak nie działało, tak nie działa, a między liniami mają wielką turbodziurę... mam nadzieję... :D


P.S. Całkiem fajna metafora... Polacy nie mają własnej produkcji motoryzacyjnej dlatego muszą ściągać produkty z Francji i Niemiec i uzupełniać to częściami produkowanymi na miejscu do aut niemieckich... Choć przed turniejem mówiło się, że będziemy się uczyć od Koreańczyków, ale nic z tego nie wyszło...
:lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

YOGItheBEAR pisze:Majorka... widać, nie można mieć wszystkiego... ;) Ale za to Balotelli pokazał Ci ładniejszą klatę niż ma Nadal... :lol:
Nadal to mi plecy pokazał. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: EURO 2012

Majorka pisze:Odwołuję swoją obronę niemieckiej obrony, faktycznie nie jest to ich najmocniejsza strona.
Dziwię się, że Low, nie wyciągnął wniosków po Grecji, gdzie przez straty pomocników, Grecy wyjeżdżali mu z kontrami i były podobne dziury w obronie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

basic pisze:Co do drugiej bramki Mario, to śmieszy mnie tekst, że to był precyzyjny strzał... na powtórkach i zbliżeniu ewidentnie było widać jak mu zeszła z prostego podbicia na zewnętrzną stronę buta...
Kiedyś czytałem wywiad z Filippo Inzaghi i mówił, że w większości strzelonych przez niego bramek piłka mu zeszła ... :D (a trochę ich strzelił). Jak ktoś ma talent, umie przyjąć strzelić, to nawet jak mu zejdzie trochę jest piękny gol.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Śmiem zaryzykować tezę, że dlatego gole są piękne, bo... zeszły. Najpiękniejsze bramki są sumą talentu zawodnika do bycia we właściwym momencie we właściwym miejscu i masy niuansów, które sprawiają, że konkretna sytuacja jest niekopiowalna. Dlatego nie można się "nauczyć" bycia dobrym napastnikiem. Albo się nim jest, albo nie. I nie pomoże tu więcej treningów, więcej pracy, więcej, więcej, więcej... Potrzebne jest to szczęście, które sprawia, że niektórym schodzi lepiej. Dlatego Balotelli jest taką gwiazdą. Przecież nikt mi nie powie, że do swojej pozycji w City, w reprezentacji Włoch czy do pozycji strzeleckich we wczorajszym meczu doszedł ciężka pracą...
:lol:
Oczywiście, być może mógłby być bardziej pilny, pracowity, zrównoważony... Ale czy byłby wtedy Mario Balotellim? I czy nadal miałby to szczęście? ;)

P.S. Dzieci, nie czytajcie tego... :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

widget pisze:Kiedyś czytałem wywiad z Filippo Inzaghi i mówił, że w większości strzelonych przez niego bramek piłka mu zeszła ... :D (a trochę ich strzelił). Jak ktoś ma talent, umie przyjąć strzelić, to nawet jak mu zejdzie trochę jest piękny gol.
Myślę że nawet jakby mu nie zaszła to poleciała by może 30cm od słupka zamiast 10cm a że była niezła petara to i tak pewnie bramkarz miałby niewiele do powiedzenia.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Uh ja jestem rozdarty komu kibicować w finale. Normalnie kibicowałbym Hiszpanii, ale po półfinale, na którym miałem niebywałą przyjemność być, kibicowałbym Włochom.

Skończy się tak, że będę kibicował po prostu dobremu widowisku :) .

P.s. Ale postawiłem na Włochów :P.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

A ja jednak kibicuję tym cholernym Hiszpanom :dvl(:. Nie podoba mi się ich gra, narzekam na ustawienie, na taktykę, na brak Llorente, na Ramosa grającego nie tam gdzie powinien, na Iniestę bez błysku..ale
- zawsze im kibicowałam jak już Angole z honorem na dnie...
- lubię sobie popatrzeć na Barcelonę i Real w przykładnej zgodzie...
- Rafa może będzie miał trochę radości ...
- a tak w ogóle - jest to niezalezne rozumu..bo rozum jakoś mi mówi , ze Italia :/

Ciekawie bedzie. I inaczej niż w fazie grupowej. Tam zagrali bez Balotellego. Teraz Mario będzie snuł się z przodu. Niby nic, niby leniwy, niby rzadko przy piłce, ale Mario :::gd::: .
Jak ustawi Del Bosgue swoich? Jak spróbuje zneutralizować Pirlo?
Casillas czy Gigi?
Będzie się działo.
Vamos Espana ...jednym słowem :D.

Ale u buka postawiłabym 2:1 Italia. (:]
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: EURO 2012

Jejku, to już finał dziś??? Jak szybko zleciało :(.

Pozytywem moim zdaniem na pewno jest to, że w świat poszły dobre rzeczy o Polsce i Polakach. Pomijam idiotów i bójki, ale to wszędzie się zdarza. Anglicy pokazali Campbellowi, że się mylił, niosąc trumnę z tektury przez miasto ;) W Niemczech był artykuł o Polakach, przedstawiający ich jako ostatnich "gentlemanach". Ogólnie wypadliśmy bardzo dobrze. Nie tylko organizacyjnie (tu się bałem tego jak nie wiem co), ale też i na płaszczyźnie ludzkiej. Irlandczycy są zachwyceni Polakami i Polacy Irlandczykami. Można by jeszcze wymieniać... Powód do zadowolenia jest na pewno :).

O negatywach nie chcę nawet się rozpisywać (autostrady, drogi). Przez ten czas EURO można było odetchnąć od tego polskiego piekła, rozliczania, wskazywania winnych. Otoczony dobrymi wiadomościami i zdarzeniami poczułem się jak nie w Polsce. Za trochę wróci wojna Tusk-Kaczyński, kolejne dowody na zamach w Smoleńsku itp.

Stawiam na Włochów, zrobili według mnie największe zaskoczenie. W zasadzie to tak powinno się grać na turniejach - rozpocząć od przyzwoitego poziomu, ale bez fajerwerków, by potem sukcesywnie forma rosła. Jak się zaczyna z wysokiego C to potem ciężko wytrzymać takie tempo. Wyszli z grupy, powalczyli i są w finale. Hiszpania mnie w ogóle nie przekonuje. Fuksem totalnym przeszli do tego finału. No, może fuksem to za dużo powiedziane, ale chyba można się domyślić, o co mi chodzi. Niemrawo, bez polotu, miliony podań bez efektów. W moim odczuciu biorąc pod uwagę całokształt turnieju w ich wykonaniu nie zasługują na wygraną. Włosi? Jak najbardziej. Choć jako madridista chciałbym, by moi zaprezentowali się dobrze i by Hiszpania wygrała.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012

Ja wręcz przeciwnie, mimo bycia fanem Realu życzę im porażki. Hiszpanie tak chełpią się jacy to oni och i ach... Guardiola jeszcze powiedział, że La Roja wygra nawet w 9. Jeśli wyjdą z 6 pomocnikami to niech przegrają i to wysoko. Bez Navasa, Torresa i Pedro to niech lepiej nie wychodzą. Zagra taki Xavi chyba tylko bo nazywa się Xavi. Miał beznadziejny sezon, te mistrzostwa też tragiczne i nie może dogadać się z Silvą, który bije go na głowę. Włosi są najlepszą drużyną tych mistrzostw i zasłużyli na zwycięstwo. No i wymyślili pizzę.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Madox pisze:... No i wymyślili pizzę.
Ba! :::gd::: Ale..
W raju: policjantem jest Brytyjczyk, kucharzem - Włoch, mechanikiem -Niemiec, kochankiem - Francuz - a zarządza wszystkim Szwajcar..
W piekle : policjantem jest Niemiec, kucharzem Brytyjczyk, mechanikiem Francuz, kochankiem Szwajcar, a zarządza - Włoch.
Może Prandelli porzadzi dla La Roja ... rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012

I w piekle Hiszpanie grają tiki-takę rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

W piekle Hiszpanie grają tiki-takę obroną Realu Madryt... Z całym szacunkiem - mają szczęście, że z taką grą zaszli tak daleko. Grają BEZNADZIEJNIE i ratuje ich wyłącznie to, że mają rewelacyjnych piłkarzy, z którychś znajdzie się zawsze jeden, który przechyli losy meczu. Jeśli we czwartek moje serce było niebieskie, to dziś cały jestem azzurro i życzę, aby dziś wieczorem w słonecznej Italii było jeszcze goręcej. Forza Italia!


Vividsekcja językowa:
Forza Italia - (it) nazwa partii politycznej, której szef znany był z zamiłowania do figo-fago. (I nie chodzi tu o kibicowanie Portugalii kiedyś i kupowanie określonego polskiego piwa obecnie... ;))
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: EURO 2012

Madox pisze:Zagra taki Xavi chyba tylko bo nazywa się Xavi. Miał beznadziejny sezon, te mistrzostwa też tragiczne i nie może dogadać się z Silvą, który bije go na głowę.
Jeżeli chodzi o sezon klubowy, to chyba oglądaliśmy inne mecze, a jeśli chodzi o Euro, to zgadzam się tylko w połowie: Xavi gra słabiutko, ale Silva wcale nie jest lepszy. Tylko zastanawiam się, czy to wina formy piłkarzy, czy decyzji trenera. Xavi najlepiej czuje się mogąc klepać w środku pola z Iniestą. Gdy ten jest rzucony na skrzydło, to traci na tym i on, i Xavi i Alonso. Xabi świetnie gra długie przerzuty na skrzydło, ale... Hiszpania nie wystawia skrzydłowych. Zupełnie tego nie rozumiem, brak skrzydłowych i środkowego napastnika to odbieranie sobie połowy atutów.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Haha gol. I to zasłużony.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Drugi też zasłużony. Piękna akcja. Zreszą pierwsza też cudna.

Euro się kończy :(. Znowu Hiszpania! :::yay::: Jakoś już nie wierzę w Italię.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Inna Hiszpania :::gd:::. 2:0 :D.
A na trybunach Puyol i Villa, a ponoć i Rafa :D.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: EURO 2012

Serce mi mówi, że wygrają Włochy, rozum - że Hiszpania. Dobrze, że nie obstawiam wyników rotfl .
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Viva Espana!! Ole!! :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Madox pisze:Jeżeli Hiszpania od początku nie wyjdzie z Navasem, Pedro i Torresem to nie mają czego szukać. Xavi snuje się bezsensownie po boisku kompletnie bez formy. Tiki-taka z 5 meczów euro nie wystarczy, muszą coś zmienić. Del Bosque jednak pewnie nic zmieni i dlatego Italia wygra. I dobrze :::yay::: Mario Balotelli :::gd::: ..
Madox pisze:Ja wręcz przeciwnie, mimo bycia fanem Realu życzę im porażki. Hiszpanie tak chełpią się jacy to oni och i ach... Guardiola jeszcze powiedział, że La Roja wygra nawet w 9. Jeśli wyjdą z 6 pomocnikami to niech przegrają i to wysoko. Bez Navasa, Torresa i Pedro to niech lepiej nie wychodzą. Zagra taki Xavi chyba tylko bo nazywa się Xavi. Miał beznadziejny sezon, te mistrzostwa też tragiczne i nie może dogadać się z Silvą, który bije go na głowę. Włosi są najlepszą drużyną tych mistrzostw i zasłużyli na zwycięstwo. No i wymyślili pizzę.
No popatrz Madox, niemal identyczna wtopa jak przy okazji AO i formy fizycznej Djoko, że nie da rady grać po 1/2F :)
Było dokładnie tak jak napisałeś z poszczególnymi graczami, sposobem gry itd... tylko wynik totalnie inny niż założyłeś ;-P rotfl
basic pisze:A ja dalej obstawiam na Hiszpanów w Finale... oni mają jeszcze rezerwy. Poza tym widać jaki potencjał mają... grając praktycznie bez typowego napastnika bo Torresa total bez formy nie liczę, znajdują się w Finale ME :)
Mówiłem, że mają rezerwy i potencjał, oni przyjechali na Euro jako na cały turniej, a nie na pojedynczy mecz do rozegrania. :D
Majorka pisze:Viva Espana!! Ole!! :::gd:::
Dokładnie tak :::gd::: :) :::%%%::: :::%%%:::
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Inne sporty”