Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: EURO 2012

Hiszpanie grają od niedawna tak w piłkę nożną jak grają od dawna w tenisa. 800 razy na przerzut na drugą stronę a nuż rywal nie odwróci.
800 podań do siebie a nuż uśnie. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

hokej pisze:Yogi - z całym szacunkiem, ale to co wyprawiali wczoraj Hiszpanie nijak się miało do rangi meczu.
No co mam Wam powiedzieć? ;) Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... ;) Nie ukrywam, że żałuję jak diabli, że Chorwatom się nie udało w ostatnim meczu grupowym posłać Hiszpanów do domu. Ale cóż... Są na tyle dobrzy indywidualnie, żeby nie przegrywać. A w karnych do tego mają więcej szczęścia. Też żałuję, że to oni dotarli do finału, bo prawdopodobnie znów będą grali kolejny raz anty-futbol. Z drugiej strony - póki co, nie ma na tą "porca miserię" mocnych...


Vividsekcja językowa:
porca miseria - (it) cholera jasna, mizeria z wieprzowiny?
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: EURO 2012

YOGItheBEAR pisze:
hokej pisze:Yogi - z całym szacunkiem, ale to co wyprawiali wczoraj Hiszpanie nijak się miało do rangi meczu.
No co mam Wam powiedzieć? ;) Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... ;) Nie ukrywam, że żałuję jak diabli, że Chorwatom się nie udało w ostatnim meczu grupowym posłać Hiszpanów do domu. Ale cóż... Są na tyle dobrzy indywidualnie, żeby nie przegrywać. A w karnych do tego mają więcej szczęścia. Też żałuję, że to oni dotarli do finału, bo prawdopodobnie znów będą grali kolejny raz anty-futbol. Z drugiej strony - póki co, nie ma na tą "porca miserię" mocnych
Hiszpania gra antyfutbol? To wychodzi na to, że w finale to Niemcy będą wirtuozami ;).
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: EURO 2012

kiket pisze:Hiszpania gra antyfutbol? To wychodzi na to, że w finale to Niemcy będą wirtuozami ;).
To co w Barcelonie nie razi, ponieważ prowadzi w kierunku bramki przeciwnika, z wykorzystaniem dynamiki i uniwersalności Messiego, w reprezentacji Hiszpanii jest taką trochę grą "donikąd".
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: EURO 2012

Wczoraj to Portugalia, postawiła twarde warunki w obronie. I niemal przez cały mecz z wyjątkiem końcówki, dawała radę. Pod koniec wszedł Navas, oraz bodajże Pedro i oni dużo dali świeżości w przodzie Hiszpanów, gdzie Portugalczycy już mieli dość.
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Niebo nad Warszawą jest dziś niebieskie! Brawo Włosi! Szacunek dla Niemców.

Jak to szło? Z ziemi włoskiej do Polski? A teraz do Kijowa. Tak grający Włosi zmiotą w finale Hiszpanów. Na to bardzo liczę. Zasłużyli w tym turnieju na najwyższe pudło. Forza Italia!

Vividsekcja językowa:
Forza Italia - (it) nazwa partii politycznej byłego premiera Włoch wysoko ceniącego towarzystwo młodych niewiast.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: EURO 2012

Niemców w swoim własnym typowaniu brałem za zwycięzców EURO. Włosi? Trzeba szanować, ale sądziłem, że Niemcy wygrają i w finale wygrają. Hiszpania od początku mnie nie przekonuje. Mimo wszystko jest w finale, Niemcy nie. Tutaj się pomyliłem na całej długości.

Dziś Niemcy przekonali się, że samo posiadanie piłki i traktowanie tego z nabożeństwem nic nie daje. Niemcy więcej przy piłce, więcej podań i przegrali 2:0.

Szkoda mi i dziwię się Hiszpanii, ale chciałbym, by wygrali Włosi. Dzisiaj słoneczna Italia mnie po prostu zszokowała. Takiego nastawienia i ustawienia w meczu się nie spodziewałem. No szał.

Szkoda mi też Portugalii. Powinni wygrać. Hiszpania znowu swędem przechodzi dalej. Na ich miejscu wcale bym tak tego nie świętował.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Druga bramka dla Włochów to, poza precyzyjnym strzałem Balotellego, rewelacyjne podanie. Kapitalne spotkanie Włochów i kompletna bezradność Niemców. Niestety. Wyglądali, jakby zapomnieli jak się to robi "po niemiecku". Walczyli, starali się, ale Włosi byli za mądrzy i za dobrze ustawieni. Azzurri dziś rządzą. Zasłużyli na Kijów i wazonik 1 lipca. Będę im bezwzględnie kibicował.

A mój ośmioletni syn chce koszulkę Pirlo... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: EURO 2012

A u mnie za oknem Makarony siedzą w autach i trabią bez pamięci.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

A dziwisz się im? :::yay:::
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

RatRace pisze:A u mnie za oknem Makarony siedzą w autach i trabią bez pamięci.
Co ja mam powiedzieć. Mieszkam w centrum miasteczka i pod domem mam kilka barów + pełno trąbiących samochodów. Dziecko śpi i nic mu nie przeszkadza ??!


Naprawdę jestem zaskoczony postawą Włochów. Stłamsili Niemców, a to przecież był kandydat na mistrza.
(Dobrze że Di Natale wlazł z ławki, bo to co pokazał sam na sam z bramkarzem woła o pomstę do nieba.)
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Di Nattale ma w kontrakcie dobijanie Hiszpanów, nie pamiętasz? Zachowuje siły... :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: EURO 2012

Włosi w końcówce mieli dwie tak samo przygotowane i tak samo przeprowadzone akcje, po których ten biegnący po prawej stronie wychodził na czystą sytuację. Dla mnie to nie przypadek. Swoją drogą, mogło być wyżej dla nich. Coś czuję (i chciałbym tego bardzo biorąc pod uwagę cały turniej w wykonaniu obu drużyn), że Włosi będą się cieszyć po meczu 1 lipca.
widget pisze:Co ja mam powiedzieć. Mieszkam w centrum miasteczka i pod domem mam kilka barów + pełno trąbiących samochodów.
U mnie też teraz słychać, sąsiedzi chyba kibicowali Włochom, bo radosna muzyka puszczona na fulla ;)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: EURO 2012

YOGItheBEAR pisze:A dziwisz się im? :::yay:::
Uważam, że przepisowe 30 minut już im sie skończyło jakieś 10 minut temu. Ale co prawda to prawda. Wygrali zasłużenie. Mam nadzieję, że zrobią z Hiszpanów tortille.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Tak sobie pomyślałem, że Włosi postanowili pokazać Niemcom, że nie będą sobie z EURO wyrzucać kogo im się spodoba. Grecja - walczyła, ale padła. Ale Włochy, Hiszpania i Portugalia będą załatwiać sprawy we własnym gronie... :lol: Normalnie: PIGS tyle, że Irlandię zastąpili Włosi...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: EURO 2012

Fajnie, finał grupowy.
Chłopaki mają sobie coś do wyjaśnienia. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012

Jeżeli Hiszpania od początku nie wyjdzie z Navasem, Pedro i Torresem to nie mają czego szukać. Xavi snuje się bezsensownie po boisku kompletnie bez formy. Tiki-taka z 5 meczów euro nie wystarczy, muszą coś zmienić. Del Bosque jednak pewnie nic zmieni i dlatego Italia wygra. I dobrze :::yay::: Mario Balotelli :::gd::: .
Ps. Mario coś tam ćwiczy, sylwetki od siedzenia sobie nie wyrobił.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 00:19 przez Madox, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

Wspaniałe widowisko :::gd:::
A powrót wśród grających na bębnach Włochów i płaczących Niemców :D
Odwołuję swoją obronę niemieckiej obrony, faktycznie nie jest to ich najmocniejsza strona.
No i mój faworyt Balotelli :::gd:::
Gdyby nie to, że stale podglądałam na komórce wynik na korcie Centralnym :dvl(: ;( - byłby to wspaniały wieczór..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: EURO 2012

Majorka... widać, nie można mieć wszystkiego... ;) Ale za to Balotelli pokazał Ci ładniejszą klatę niż ma Nadal... :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2012

A ja dalej obstawiam na Hiszpanów w Finale... oni mają jeszcze rezerwy. Poza tym widać jaki potencjał mają... grając praktycznie bez typowego napastnika bo Torresa total bez formy nie liczę, znajdują się w Finale ME :)

Co do drugiej bramki Mario, to śmieszy mnie tekst, że to był precyzyjny strzał... na powtórkach i zbliżeniu ewidentnie było widać jak mu zeszła z prostego podbicia na zewnętrzną stronę buta...

Natomiast co do samego meczu to super widowisko, dużo fajnych akcji, dobrych strzałów, parad bramkarzy i brami... w zasadzie było wszystko :::yay::: :) .

I Pirlo profesor na boisku, pokazał pełną klasę :::gd:::
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Inne sporty”