Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Filmy

Jakuboto pisze:Rozdawanie Oskarów to i tak wielka ustawka...
Owszem, okazuje się, że dwóch członków Akademii zagłosowało na Zniewolonego, choć filmu nawet nie widzieli.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Ania pisze:
Jakuboto pisze:Rozdawanie Oskarów to i tak wielka ustawka...
Owszem, okazuje się, że dwóch członków Akademii zagłosowało na Zniewolonego, choć filmu nawet nie widzieli.
To choć raz "trynd" poszedł od nas a nie odwrotnie. :twisted:
Kiedyś babcie też nie widziały "Księdza", ale protestowały pod kinami. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Filmy

Jak to zwykle w przerwach reklamowych skakałem po kanałach i zobaczyłem, że w TV leci "The Amazing Spider-Man".
Co prawda dla mnie tego typu filmy to generalnie kategoria C, a może i D ale... w porównaniu ze "Spider-Manami" z Maguirem przynajmniej film był z tzw. lekkim "jajem". W końcu główna postać lepiej oddawała charakter bohatera. Maguire był wykastrowany, przestraszony, nijaki, po prostu obdarty z satyryczno-złośliwego humoru postaci w którą się wcielił. S1-S3 na dnie mogłyby się spotkać chyba tylko z adaptacją Wiedźmina w naszym rodzimym wykonaniu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

A to wczoraj był ten "nowszy" Spider-Man? A ja myślałem, że znów odgrzewają kotlet po kotlecie i widzowie zaliczą wszystkie części z Maguirem i Dunst.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Filmy

Vivid pisze:A to wczoraj był ten "nowszy" Spider-Man? A ja myślałem, że znów odgrzewają kotlet po kotlecie i widzowie zaliczą wszystkie części z Maguirem i Dunst.
Tia. I dobrze, jak ktoś lubi takie klimaty to TAS'a mogę spokojnie polecić, a S1-S3 omijać szerokim łukiem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Wybrałem się na "Służby specjalne" Vegi. Film świetny. Chyba najlepszy polski film w tym gatunku jaki oglądałem w ciągu ostatnich 10-20 lat! O_O
Mam tu na myśli grę aktorów oraz dialogi, takie polskie, takie w sumie prawdziwe. Film mogę z czystym sumieniem polecić. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy

Mam zamiar się wybrać na ten film, taka ciekawość kogo tam (Vega) umieścił między rzędami :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy

Widziałem "Bogowie" - polecam. Warto zobaczyć. :::gd:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Filmy

Obiektyw pisze:Widziałem "Bogowie" - polecam. Warto zobaczyć. :::gd:::
Podobno Kot świetnie się spisał, a sam jego wygląd ma coś z młodego Religi.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy

El Diablo pisze:
Obiektyw pisze:Widziałem "Bogowie" - polecam. Warto zobaczyć. :::gd:::
Podobno Kot świetnie się spisał, a sam jego wygląd ma coś z młodego Religi.
To prawda. Ale wszyscy tam świetnie grają. Scenografia, kostiumy, klimat pierwsza klasa. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: Filmy

Drugi raz obejrzałem "Coherence". Jeden z tych filmów, po których siedzi się na napisach końcowych i zapada w lekką zadumę, a po chwili rozmawia z osobą obok o fabule. Jak dla mnie świetny, intrygujący. Polecam.
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Filmy

Obiektyw pisze:
El Diablo pisze:
Obiektyw pisze:Widziałem "Bogowie" - polecam. Warto zobaczyć. :::gd:::
Podobno Kot świetnie się spisał, a sam jego wygląd ma coś z młodego Religi.
To prawda. Ale wszyscy tam świetnie grają. Scenografia, kostiumy, klimat pierwsza klasa. :)
Potwierdzam wszystko. Niesamowity film, niesamowity Kot. I dodam jeszcze - niesamowity scenariusz i niesamowity montaż. Bardzo dobrze zrobiony film, nagroda w Gdyni w pełni zasłużona :::gd::: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Filmy

Ania pisze:
Obiektyw pisze:
El Diablo pisze:
Obiektyw pisze:Widziałem "Bogowie" - polecam. Warto zobaczyć. :::gd:::
Podobno Kot świetnie się spisał, a sam jego wygląd ma coś z młodego Religi.
To prawda. Ale wszyscy tam świetnie grają. Scenografia, kostiumy, klimat pierwsza klasa. :)
Potwierdzam wszystko. Niesamowity film, niesamowity Kot. I dodam jeszcze - niesamowity scenariusz i niesamowity montaż. Bardzo dobrze zrobiony film, nagroda w Gdyni w pełni zasłużona :::gd::: .
Mi się spodobał, ale do zachwytu jednak daleko, historia niewątpliwie ciekawa, ale coś w grze Kota mi się nie spodobało, jakby trochę przerysował. Co do montażu to widać parę razy "cięcie po kosztach", ale ogólnie nie można ocenić źle czy średnio, film zdecydowanie warty obejrzenia.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Filmy

Wczoraj byłam na francuskiej komedii: "Za jakie grzechy, dobry Boże?"
Bardzo polecam, świetna zabawa - jak teraz ciągle ciemno i zimno. Co ciekawe film nie został kupiony do dystrybucji w USA za utrwalanie rasistowskich stereotypów, co moim zdaniem jest bzdurą, ale ja nie mieszkam w Ameryce - to co ja tam wiem :wink: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Filmy

Tenisówka pisze:Wczoraj byłam na francuskiej komedii: "Za jakie grzechy, dobry Boże?"
Bardzo polecam, świetna zabawa - jak teraz ciągle ciemno i zimno. Co ciekawe film nie został kupiony do dystrybucji w USA za utrwalanie rasistowskich stereotypów, co moim zdaniem jest bzdurą, ale ja nie mieszkam w Ameryce - to co ja tam wiem :wink: .
Już wiem co będę robił za tydzień, że też dziś na to nie wpadłem a słyszałem o nim dobre opinie. U mnie kina nie ma, ale ja dziś przymusowo (i tak będzie przez parę tygodni) byłem w Piotrkowie Tryb. i dzień z musu spędziłem w galerii, bo cóż miałem począć pierwszy raz jak nie wiedziałem ile tam będę?
A że już wiem gdzie tam Helios to się jak to się u nas mawia odchamię.
Dzięki za przypomnienie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: Filmy

Ja ostatnio obejrzałem Interstellar. Film dość długi ale oglądałem z zapartym tchem do końca. Pewnie miedzy innymi dlatego, że uwielbiam filmy tego typu. :::gd::: Warto wybrać sie do kina. Polecam.
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Rokforabe pisze:Ja ostatnio obejrzałem Interstellar. Film dość długi ale oglądałem z zapartym tchem do końca. Pewnie miedzy innymi dlatego, że uwielbiam filmy tego typu. :::gd::: Warto wybrać sie do kina. Polecam.
Mogę się pod tym podpisać. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Filmy

The Hobbit: An Unexpected Journey
Nie biegam za nowościami więc dopiero teraz oglądam Hobbita... część pierwszą. :rolleyes:
Zastanawiałem się jak z tej małej książeczki zrobili 2 części... teraz już wiem. rotfl

Już do adaptacji trylogii miałem zastrzeżenia ale Hobbit jest jeszcze luźniej oparty na papierowej wersji.
Ponadto te podniosłe fragmenty... ehhh, strasznie Hollywoodzkie podejście. :::bd::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: Filmy

Predestination z Ethan'em Hawke. Film masakra. :idioticus:

Polecam gorąco. :::gd:::
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
eReF
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 5 maja 2013, 21:53
Lokalizacja: Opole

Re: Filmy

Rokforabe pisze:Predestination z Ethan'em Hawke. Film masakra. :idioticus:

Polecam gorąco. :::gd:::
Co było pierwsze, jajko czy kura? :]
Obrazek
Head Youtek Graphene Prestige MP
NTRP-3.0

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”