Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fenomen jabłuszka :)

"Podobno", nikt chyba badań nie zrobił ;-), nie zmienia to faktu, że zajmuje on sporo miejsca. Może już czas na innowacje a nie odgrzewanie kotleta? Nie ma już białych notebooków, jak uśmiercą Classica to i "kółko" pewnie zniknie... a ludzie co najwyżej pomarudzą i będą żyć dalej :wink:.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Fenomen jabłuszka :)

bugaloo pisze:"Podobno", nikt chyba badań nie zrobił ;-), nie zmienia to faktu, że zajmuje on sporo miejsca. Może już czas na innowacje a nie odgrzewanie kotleta? Nie ma już białych notebooków, jak uśmiercą Classica to i "kółko" pewnie zniknie... a ludzie co najwyżej pomarudzą i będą żyć dalej :wink:
Z tego co pamiętam, to były badania pomiędzy 4 a 4S?
Poza tym, cały czas trwa proces z Samsungiem, więc muszą zachowywać pozory :wink: !
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fenomen jabłuszka :)


Wróżę kolejne rekordy sprzedaży.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Fenomen jabłuszka :)

Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Fenomen jabłuszka :)

No i jak przypuszczałem, wszelkie rekordy sprzedaży pobite. 2 miliony zamówionych iPhone'ów w 24h, akcje firmy warte ponad 700$ za sztukę. Ludzie i świat wariują ;-).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fenomen jabłuszka :)

Ludzie? To już lemingi ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Fenomen jabłuszka :)

Czas wziąć przykład z Apple i... też sprzedawać Apple. Proponuję zacząć od akcji. rotfl

Vivid! Jako certyfikowany Leming - stanowczo protestuję przeciw mieszaniu mnie w tę sprawę.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fenomen jabłuszka :)

Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fenomen jabłuszka :)

A ktoś wie kiedy to cudo będzie dostępne w Polsce?
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fenomen jabłuszka :)

To "akcja promocyjna" nakręcona przez ww Delikatesy :twisted:. Reklama jak się patrzy, do tego za darmo bo poprzez rozpuszczoną plotkę :].
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Fenomen jabłuszka :)

bugaloo pisze:
To "akcja promocyjna" nakręcona przez ww Delikatesy :twisted:. Reklama jak sie patrzy, do tego za darmo bo poprzez rozpuszczoną plotkę :].
Jest taka plotka, że te całe "sądy" pomiędzy Samsungiem a Apple, są po to, żeby było o nich głośno i służą handlowi - okazuje się, że najlepiej sprzedającymi się telefonami aktualnie są iPhone 5 i Galaxy S III, ale może to przypadek :wink: .
Na pewno to nie koniec, bo Apple szykuje się do walki z Google, za używanie ich patentów w Androidzie 4.1, co tłumaczy czemu w najnowszym iOS nie ma Google Map i Youtube?
Natomiast Samsung być może pozwie Apple za użycie ich technologi LTE w iPhone 5?
Google też "walczy" o swoje - http://www.spidersweb.pl/2012/09/google ... edens.html .
Co do tych delikatesów, jeśli to prawda, to przesada i mam nadzieję, że wyrok będzie odpowiedni! Na pewno na razie wygrywają, bo się o nich mówi :wink: !

iPhone 5 będzie w Polsce od 28 września.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fenomen jabłuszka :)

YOGItheBEAR pisze:Czas wziąć przykład z Apple i... też sprzedawać Apple. Proponuję zacząć od akcji. rotfl
Dopiero teraz zauważyłem. rotfl :::gd::: :::gd:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Fenomen jabłuszka :)

Obrazek

McBook next generation (następnej generacji). rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fenomen jabłuszka :)

A jak napiszę że Africa Edition (edycja afrykańska) to znów będzie że rasizm? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Fenomen jabłuszka :)

A ja uważam, ze Apple powinno płacić tantiemy Kościołowi Katolickiemu. Przecież wiadomo, że to Pan Bóg stworzył jabłko, którym potem wąż kusił Ewę a ta jabłko owo nadgryzła. Wszystko opisane w Biblii.

Więc niech te Łosie z Cupertino już zbierają kasę, i to nie jakiś głupawy miliard dolarów, ale znacznie więcej.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Fenomen jabłuszka :)

RatRace pisze:A ja uważam, ze Apple powinno płacić tantiemy Kościołowi Katolickiemu. Przecież wiadomo, że to Pan Bóg stworzył jabłko, którym potem wąż kusił Ewę a ta jabłko owo nadgryzła. Wszystko opisane w Biblii.

Więc niech te Łosie z Cupertino już zbierają kasę, i to nie jakiś głupawy miliard dolarów, ale znacznie więcej.
Tylko czy aby na pewno katolickiemu? Starsi Bracia wiedzą jak robić biznes.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Fenomen jabłuszka :)

RatRace pisze:A ja uważam, ze Apple powinno płacić tantiemu Kościołowi Katolickiemu. Przecież wiadomo, że to Pan Bóg stworzył jabłko, którym potem wąż kusił Ewę a ta jabłko owo nadgryzła. Wszystko opisane w Biblii.

Więc niech te Łosie z Cupertino już zbierają kasę, i to nie jakiś głupawy miliard dolarów, ale znacznie więcej.
Oni mają takich prawników, że mogliby "obalić" Biblię a na jednego ze świadków powołają Dodę :wink: !
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Fenomen jabłuszka :)

PitS pisze:
RatRace pisze:A ja uważam, ze Apple powinno płacić tantiemu Kościołowi Katolickiemu. Przecież wiadomo, że to Pan Bóg stworzył jabłko, którym potem wąż kusił Ewę a ta jabłko owo nadgryzła. Wszystko opisane w Biblii.

Więc niech te Łosie z Cupertino już zbierają kasę, i to nie jakiś głupawy miliard dolarów, ale znacznie więcej.
Tylko czy aby na pewno katolickiemu? Starsi Bracia wiedzą jak robić biznes.
Wszystko jedno. To nie Steve J. wymyślił nadgryzione jabłko, więc nie ma prawa do tego loga. Aż dziwne, że Watykan się o swoje nie upomina. Celowo o tym wspomniałem, bo chłopaki mają solidną infrastrukturę.

A co do prawników Apple. Myślę, że Kościół Rzymsko-Katolicki ma lepszych specjalnistów. Bez urazy, ale chłopaki wykręcali takie numery o jakich Steve nawet nie wiedział, że istnieją.

Ale to inna bajka, i tej dyskusji raczej nie warto kontynuować tutaj. Cały podwątek raczej żartem.

;-)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Fenomen jabłuszka :)

Ja mam obecnie 9870 i czekam na premierę nowego BB10 (styczeń/luty). Na 95% nie wrócę do telefonu bez fizycznej klawiatury QWERTY. W kwietniu dokupiłem do kompletu Playbook’a (siedmiocalowy tablet BlackBerry) i ma wszystko czego od tabletu potrzebuję. Ostatnio mi żona podbiera, więc kupię jej też, bo obecnie to tanie jak barszcz. Być może wielu aplikacji jeszcze nie ma na tą platformę, ale RIM mocno promuje swój SDK i obecnie przepakowanie aplikacji z Androida na BB ma zajmować mniej niż dzień pracy dla dewelopera.

RIM nadal odnotowywuje straty operacyjne, ale w ostatnim kwartale zyskał 2 miliony nowych użytkowników, co przy zapowiedzi nowego środowiska nie wspierającego obecnych telefonów z systemem w wersji 7, jest dosyć dobrą informacją. W grudniu mam zamiar kupić kilkadziesiąt akcji RIM i poczekać na premierę nowych urządzeń, z których jeden z pewnością nabędę drogą zakupu. Tyle jestem w stanie zaryzykować, na “w razie się straci” i zobaczymy jak rynek zareaguje na nowe środowisko i urządzenia.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Fenomen jabłuszka :)

Yid, ale to wątek o Apple, a nie o BB. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”