Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Elf pisze:Wyjaśnisz? :D
Zobacz kto rzuca wolne, a potem kto wrzuca do kosza.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Elf pisze:Wyjaśnisz? :D
Białe atakują kosz po lewej, niebieskie po prawej. Biała nie trafia osobistego, niebieska zbiera, rzuca do swojego (!, taki samobój) kosza i trafia. Białe zbierają piłkę i zaczynają atakować spod kosza do którego przed chwilą rzucały osobisty lecąc na swój kosz, który mają bronić.
Trenerzy chodzący z rozłożonymi rękoma - bezcenne. rotfl
Ostatnio zmieniony 2 lip 2014, 20:54 przez napalm, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wyczesana porcja humoru :)

napalm pisze: Trenerzy chodzący z rozłożonymi rękoma - bezcenne. rotfl
Od dziesięciu minut płaczemy z córką. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Po prostu nie wierzę w to co widzę O_O . rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Basic pisze:Po prostu nie wierzę w to co widzę O_O . rotfl
Jutro za ten link dostanę w pracy premię. Ni, nie podzielę się. :::yay:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wyczesana porcja humoru :)

To jest optymalny wariant gry dla naszych piłkarzy, najpierw strzelamy sobie samobója, a później przeciwnik gra do własnej bramki.
Jacek Gmoch może to rozrysować. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Zauważcie, że sędziowie też zgłupieli - nie przerwali gry, ale też i punktów za celny rzut nie dodali. O_O rotfl
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Wyczesana porcja humoru :)

ppeter pisze:To jest optymalny wariant gry dla naszych piłkarzy, najpierw strzelamy sobie samobója, a później przeciwnik gra do własnej bramki.
Jacek Gmoch może to rozrysować. ;)
A już najlepiej trochę przycwaniaczyć i strzelając na własną bramkę przypadkiem nie trafić. Przeciwnicy się ucieszą, podjarają się i z kontrą władują sobie brameczkę. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Jedno słowo - BABY. rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Vivid pisze:Jedno słowo - BABY. rotfl rotfl rotfl
Dziś widziałem idealną blądynke (nie poprawiać - celowe). :D

Przejeżdżała przez tory po otwarciu szlabanu i została na torach, bo 2 samochody przed nią facet usiłował skręcić w lewo, ale musiał puścić tych z przeciwka. Wyobrażacie sobie te gesty oburzenia że została na torach? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Misi nic nie pobije PitS. Po Łodzi śmiga różowe (kolor Dody) Audi TT pierwszej generacji z rejestracją "Misia". A za kierownicą tleniona blondi po ostrej solarce z raczej sztucznym biustem zagorsetowanym i wywalonym w większości na wierzch.
Spójność wizerunkowa powala. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Jak już jesteśmy przy tablicach - Cayenne z rejestracją "D0 Buzi". Poziom ynteligencji to pikuś, ale parę razy widziałem w tym aucie babkę... . :::hmm:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyczesana porcja humoru :)

hokej pisze:Jak już jesteśmy przy tablicach - Cayenne z rejestracją "D0 Buzi". Poziom ynteligencji to pikuś, ale parę razy widziałem w tym aucie babkę... . :::hmm:::
Hokej, może babka wyszła z założenia, że Fb to już za mało więc poszła dalej :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Basic pisze:
hokej pisze:Jak już jesteśmy przy tablicach - Cayenne z rejestracją "D0 Buzi". Poziom ynteligencji to pikuś, ale parę razy widziałem w tym aucie babkę... . :::hmm:::
Hokej, może babka wyszła z założenia, że Fb to już za mało więc poszła dalej :) .
To może ma jeszcze tatuaż na czole.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wyczesana porcja humoru :)

hokej pisze:Jak już jesteśmy przy tablicach - Cayenne z rejestracją "D0 Buzi". Poziom ynteligencji to pikuś, ale parę razy widziałem w tym aucie babkę... . :::hmm:::
Nowa rejestracja JJ-a "E0 TOP", od razu padło pytanie "Under the" się nie zmieściło? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Vivid pisze:
hokej pisze:Jak już jesteśmy przy tablicach - Cayenne z rejestracją "D0 Buzi". Poziom ynteligencji to pikuś, ale parę razy widziałem w tym aucie babkę... . :::hmm:::
Nowa rejestracja JJ-a "E0 TOP", od razu padło pytanie "Under the" się nie zmieściło? ... rotfl
Taaa czyli Janoszopowi po prostu pozostają tylko nadzieje i to już taki rozpaczliwy pokaz rotfl .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Obrazek
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Obrazek
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc może tu będzie dobre miejsce bez zakładania osobnego tematu :).

Niezłe wrażenia dla lubiących samoloty: :)
http://www.youtube.com/watch?v=YRb-xF0RW-k#t=164

A tu coś na wyższych obrotach: :)
http://www.youtube.com/watch?v=WGNoupIF5SU#t=26
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Wyczesana porcja humoru :)

Dzwoni dowódca wojsk armii chińskiej do USA i proponuje wojnę: Witajcie Amerykanie, chcemy wypowiedzieć wam wojnę, co wy na to?
Amerykanin: Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe, nasze wojska są w Iraku i Afganistanie, więc ze względów ekonomicznych odpada, zadzwoń do Rosji myślę, że oni się zgodzą.
Chińczyk dzwoni do Rosji i zaczyna rozmowę w ten sam sposób: Witajcie bracia Rosjanie, chcemy wypowiedzieć wam wojnę, co wy na to?
Rosjanin: W obecnych czasach nie ma takiej możliwości, u nas ciągle niewyjaśniona jest sytuacja z Gruzja, Czeczenią i Ukrainą, więc o nowych konfliktach zbrojnych nie ma mowy.
Chińczyk:To z kim wreszcie możemy walczyć?
Rosjanin: Dzwoń do Polski!!!
Chińczyk: Gdzie? Do Polski? A co to za kraj?
Rosjanin: To nasi sąsiedzi, bardzo waleczny naród, niecałe 40 mln ludności, z bogatą historią wojenną. Oni na pewno wam nie odmówią.
Chińczyk dzwoni do Polski i rozpoczyna rozmowę: Witajcie, dzwonie z Chin. My Chińczycy chcemy wypowiedzieć wam wojnę!
Polak: Nam, Polakom?
Chińczyk: Tak, wam Polakom.
Polak: A ile was jest ?
Chińczyk: 3 miliardy.
Polak: Ile ?
Chińczyk: 3 miliardy. Uśmiecha się Chińczyk (i myśli: "Już pękają!")
Polak: O, ku....a, człowieku! Nie mamy gdzie schować tylu jeńców...
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”