Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Vivid pisze:Który to tam się przyznał do gejofona? :twisted:
No to masz kolejny powód żeby go nie lubić. rotfl
Ja go i tak nie lubię, bo w tej marce ewidentnie widać podejście, że kasujemy jeleni za co się da. Developerzy apek też się podłączają do ich tryndu. Jak popatrzymy to sporo tych samych apek na Androida jest za darmo, za tą samą apkę na japko często mniej rozbudowaną trzeba zabulić. :( A że mają sporo wyznawców którzy wszystko co nadgryzione łykną to mają to w d... i kroją ich jak tylko się da. :)
Ja podobnie jak widget, używam gejofona bo dali za darmo. Jakbym miał sam wyłożyć tyle kasy to ani japka ani szajsunga bym nie kupił.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Widget,
jak już pisałem skoro muszę wybierać już wole aby szpiegowali mnie tylko Amerykanie a nie Amerykanie+Chińczycy+wszyscy, którzy umieją korzystać z TOR'a.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

ESP pisze:Widget,
jak już pisałem skoro muszę wybierać już wole aby szpiegowali mnie tylko Amerykanie a nie Amerykanie+Chińczycy+wszyscy, którzy umieją korzystać z TOR'a.
Ja twój przekaz zrozumiałem i w sumie się zgadzam. Jeśli miałbym wybierać kto mnie szpieguje to pewnie też bym nie brał Chińczyków.
Różnica jednak jest taka, że ja się uważam za takiego pionka w układance, że nikt nie ma powodu żeby mnie szpiegować. Staram się podejść do tego racjonalnie.

Zabezpieczam się więc przed zwykłymi złodziejami:
- mam zabezpieczony komputer, zaszyfrowany dysk, nie loguję się do banku z cudzego sprzętu.
- mam wyodrębnione konto osobiste, do którego mam kartę płatniczą - w razie czego nie wyczyszczą mnie do zera.
- w telefonie wyłączam wi-fi, jak nie używam w domu/pracy.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

ESP, co Ty taki wstydliwy jesteś? Sławny nie chcesz być? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Nie, po prostu nie chcę mieć kredytu o którym nic nie wiem i wyczyszczonych kont bankowych. Straciłem już konto skype: finansowo nic nie straciłem, ale wstydu się najadłem i sporo stresu było.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

Mam zupełnie inne podejście do tego tematu. ;)
Ja wcale nie zamierzam "nawracać", czy raczej "wyluzowywać" ;), Ciebie.
Ostatecznie to Ty masz się dobrze czuć z podejściem jakie do tego masz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

Aktualizacja :), żeby pokazać, że jednak można obsługiwać klienta na poziomie, i to w Polsce. O_O

Mój Huawei lekko poległ. :P
To znaczy pojawiło się prześwietlenie na prawym boku matrycy i cienie po bokach. Ekran działa w tym miejscu bez zarzutu, zwyczajnie nie wygląda to estetycznie. Stwierdziłem, że nie ma co, serwis.

I tak, po pierwsze obsługa door to door.

Po drugie, byłem na urlopie, więc zadzwoniłem "zwiadowczo" na linię serwisową zapytać jak to załatwić?
Pogadałem chwilę z kompetentną O_O konsultantką, powiedziałem, że jestem na urlopie i do tematu wrócę po powrocie bo fakturę mam w domu. Na początku rozmowy, to ważne (!), przedstawiłem się z imienia i nazwiska.
OK, rozmowa skończona.

Wracając z urlopu zadzwoniłem ponownie by umówić kuriera. Kolejny kompetentny O_O O_O konsultant szybko załatwił sprawę. Ale mnie szczęka opadła na koniec, bo jak wynotował moje dane to zapytał, czy nadal chodzi o usterkę jaką wskazywałem wcześniej, WOW! Przecież tam nie było oficjalnego zgłoszenia z numerem itd. Zwykła rozmowa gdzie klient tylko pyta na przyszłość jak załatwić sprawę.
Czyli dane pozyskane są wprowadzane, nawet tak szczątkowe jak samo nazwisko, i co więcej, konsultanci mogą i potrafią z nich korzystać. O_O O_O O_O

Na tym nie koniec WOW! ;)

Kurier dostał ode mnie telefon w poniedziałek rano.
Dziś około południa na moim biurku wylądowała paczka zwrotna.
Przyznam się, że otwierałem z przekonaniem, iż będzie odesłany telefon i albo reklamacja uwalona, albo jakieś formalne podchody, że czegoś brak itd.
Otwieram paczkę, krótkie sympatyczne pismo od serwisu i fabrycznie nowy egzemplarz telefonu.
Nie powiem, miło ... :)
Sprzęt uległ jakiejś awarii, zobaczyli w jakim stanie dostali telefon (czyli jak to u mnie - zero śladów użytkowania :P) to wymienili na nowy, bo jednak klient im zaufał i kupił ich produkt za niemałe pieniądze chyba dzień po premierze.

Wnioski: firma, która sprzedała w zeszłym roku na naszym rynku ponad milion sztuk już raczej nie jest na starcie budowania pozycji rynkowej. Znaczy dba o klienta, a poza tym, skoro wymieniają od ręki na nowy to widocznie nie mają zbyt wiele reklamacji i mogą sobie na to pozwolić (tak na szybko przeszukałem sieć i nie znalazłem wpisów o takiej usterce jak u mnie, czyli mnie się jakiś "rodzynek" trafił).

W sumie wypada mi powiedzieć - brawo! :)

Co prawda, licząc się z dłuższą batalią, poleciałem jeszcze przed wysyłką do sklepu i kupiłem nowy cwanofon, bo bez tego ustrojstwa to jednak słabo :P, ale nie zmienia to faktu, że zostałem w sumie miło zaskoczony, tak szybkością działania, efektami, ale i kompetentną obsługą.
Czyli jednak można ... :P

Pozostaje mi dodać, że na początku roku oddałem do serwisu Samsunga. Owszem, naprawili w 3 dni. Ale potem zgubili na trasie serwis - sklep. rotfl
Po chyba 3 miesiącach przepychanek, mając już pozew w ręku, odzyskałem trochę nawet więcej niż to co było na fakturze zakupu. Niemniej tak śmieszne jak i irytujące było jak najpierw próbowano mi wmówić, że to ja powinienem ścigać kuriera za to że zgubił telefon jaki im powierzyłem (sic!), a potem wyjaśniać im, że mnie nie interesuje ich reklamacja i oczekiwanie na jej rozpatrzenie przez firmę kurierską, ja telefon powierzyłem im i oni mają wobec mnie zobowiązanie. A ich przepychanki z kurierami mnie nie interesują i nie dotyczą.
Trochę żenada ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Rzeczywiście ... aż dziwne. Powiem inaczej ... podejrzane! O_O
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

Obiektyw pisze:Rzeczywiście ... aż dziwne. Powiem inaczej ... podejrzane! O_O
No, w PiS-ie nie jestem, do kościoła nie chodzę, może mnie za potencjalnego terrorystę uznają i chcieli mnie udobruchać a nie tradycyjnie wyru...ać jak normalnego przeciętnego polskiego prawego katolika. :P rotfl
;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Smartfony - niszowe marki

Vi, a co kupiłeś w zamian? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

wyczesany pisze:Vi, a co kupiłeś w zamian? :D
Będziesz cicho! :twisted:
W życiu się nie przyznam, bo mi wstyd i byście mi żyć nie dali. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Vivid pisze:
wyczesany pisze:Vi, a co kupiłeś w zamian? :D
Będziesz cicho! :twisted:
W życiu się nie przyznam, bo mi wstyd i byście mi żyć nie dali. :P
Mów!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

A co mógł kupić, pewnie jakiegoś gejofona. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

htb pisze:A co mógł kupić, pewnie jakiegoś gejofona. :)
Pomidor ... i wszelkie inne dostępne dementia. :P

Wracając do tematu, miło, że ktoś jednak podnosi na naszym niszowym rynku standardy. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Vivid pisze:Pomidor ... i wszelkie inne dostępne dementia. :P
Ale kupiłeś chociaż z tych w metalowej obudowie a nie ta plastikową popierdółkę? rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Wiem! Jako że wiek już podeszły to kupił taki z dużymi przyciskami i mega wielką czcionką na wyświetlaczu rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Smartfony - niszowe marki

Jakuboto pisze:Wiem! Jako że wiek już podeszły to kupił taki z dużymi przyciskami i mega wielką czcionką na wyświetlaczu rotfl.
Tak zwany babciofon. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smartfony - niszowe marki

Gary pisze:
Jakuboto pisze:Wiem! Jako że wiek już podeszły to kupił taki z dużymi przyciskami i mega wielką czcionką na wyświetlaczu rotfl.
Tak zwany babciofon. rotfl
A potem go i tak na pasach obtrąbią jak będzie pochylony z lupą nad nim ślęczał i przechodził na czerwonym świetle rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Smartfony - niszowe marki

htb pisze:
Vivid pisze:Pomidor ... i wszelkie inne dostępne dementia. :P
Ale kupiłeś chociaż z tych w metalowej obudowie a nie ta plastikową popierdółkę? rotfl
Tych to już chyba nie ma w iSpot-ach? To była chyba 5-tka wsadzona w plastikowe festyniarskie "obicie" ;), taki gejofon do kwadratu rotfl

Wy się nie śmiejcie z dziadkofonów :P
Mam taki po zmarłym dziadku, cholera, jak dałem dźwięk na maksa i zadzwoniłem na ten numer to ... sąsiad przyleciał bo czkawki dostał ze strachu rotfl
Trzymając przy uchu, gdyby zadzwonił, to można uszkodzenia słuchu się nabawić, trwałego ...
Ale jest to generalnie świetne rozwiązanie dla ludzi starszych, niedosłyszących czy niedowidzących.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Smartfony - niszowe marki

Vivid pisze:Wy się nie śmiejcie z dziadkofonów
Nie, my się śmiejemy z Ciebie. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”