Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Odbierz PW

keicam pisze:
wyczesany pisze:Zgłoszenie nie wisi do akceptacji, zostało odrzucone jako niezgodne z zasadami działu. Odrzucając wysłałem PW, ale widzę, że te wysyłane przez formularz nie dochodzą, niestety dopiero teraz się o tym dowiedziałem (zrobiłem test).

Zamieszczając ogłoszenia proszę korzystać z tego przylepca i nie będzie problemów z akceptacją.

PS. Uprzedzając pytanie - Twoje poprzednie ogłoszenie wisi w dziale najpewniej przez pomyłkę osoby, która je zaakceptowała, w takiej sytuacji nie usuwamy tematów.
Wyczes, przywracasz mi wiarę w ideę pruskiego porządku! Brawo. :::gd:::

PW nie działa, emoty nie działają, "formularze" jak czytam, też "nie teges". Za to działa REGFOR, przynajmniej połowicznie, bo jednak jedno nieświeże jajo udało mi się przemycić! rotfl

Titanic tonie, ale orkiestra gra.... :wink:

Gratuluję Stwórcy takich żołnierzy!
Jedyną osobą z zielonych, która potrafi naprawić to o czym piszesz jest Jacek. Nie chcę się wypowiadać w jego imieniu, ale myślę, że jeśli masz wiedzę jak to naprawić to się nie obrazi jeśli pomożesz, na ten moment doskonałe podsumowanie Twojej aktywności na forum znajduje się w Twoim podpisie.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Odbierz PW

Wyczes, uprzejmie przypominam, że faszyści też się tłumaczyli, że to nie oni, oni tylko rozkazy itd.
(Dosadność porównania celowa i przemyślana, niestety ...)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Odbierz PW

Żeby było jasne, nie zamierzam wchodzić w dalszą polemikę na ten temat. Ci którzy mnie znają, wiedzą, że jeśli mogę to zadania których się podejmuję realizuję możliwie najszybciej (np. foty czy filmy z TFów). Jeśli ktoś nie rozumie, że różni funkcyjni mają różne uprawnienia na forum to trudno.

Kończąc...
Vivid pisze:(Dosadność porównania celowa i przemyślana, niestety ...)
Niestety (na szczęście?) jest to ostatnia rzecz, którą mógłbym powiedzieć o tym poście.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Odbierz PW

Wyczesany.
Gdybym otrzymał info na PW o odrzuceniu mojego ogłoszenia, napisane bez "napinki" językiem: "popraw to i tamto bo zgodnie z regulaminem nie mogę ci tego puścić" najpewniej zrobiłbym tak aby było dobrze. Niestety PW nie było, a na moją "prośbę ogólną" otrzymałem odpowiedź "z buta", między innymi z góry zakładającą, że będę się awanturował...
Myślę że nie zasłużyłem na takie arogancje... :( i te następne dotyczące sentencji pod moimi postami. Wypraszam sobie tego typu wycieczki czynione przez moderatora forum. Albo to co robię jest regulaminowe albo nie... i tyle.

Odnośnie działania forum. Napiszę w tym temacie bo chyba jest odpowiedni... Pewnego dnia włączyłem TN i nic już nie było takie samo! Bez zapowiedzi, bez testów, możliwości przełączenia się między starym a nowym wyglądem, dostaliśmy nową wersję. Przypomnę że zawiązał się temat, bo nie działało nic! Krok po kroku przywracano podstawowe funkcje. Niestety jak widać nie do końca. Gdybym osobiście był odpowiedzialny za takie funkcjonowanie forum, myślę, że podjąłbym decyzję o powrocie do poprzedniego wyglądu. Obecny przedłużający się stan to wg mnie fundamentalny brak szacunku dla społeczności forum. Mam o to pretensje do odpowiedzialnego za ten stan rzeczy!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Odbierz PW

keicam pisze:Wyczesany.
Gdybym otrzymał info na PW o odrzuceniu mojego ogłoszenia, napisane bez "napinki" językiem: "popraw to i tamto bo zgodnie z regulaminem nie mogę ci tego puścić" najpewniej zrobiłbym tak aby było dobrze. Niestety PW nie było, a na moją "prośbę ogólną" otrzymałem odpowiedź "z buta", między innymi z góry zakładającą, że będę się awanturował...
Myślę że nie zasłużyłem na takie arogancje... :( i te następne dotyczące sentencji pod moimi postami. Wypraszam sobie tego typu wycieczki czynione przez moderatora forum. Albo to co robię jest regulaminowe albo nie... i tyle.
Wyjaśniłem Ci kilka podstawowych spraw:
1) dlaczego Twojego ogłoszenia nie ma w dziale,
2) co należy zrobić, aby tam było,
3) dlaczego znajduje się tam poprzednie mimo że jest nieregulaminowe,
4) dlaczego nie dostałeś powiadomienia przez PW.
W żadnym miejscu nie planowałem Cię urazić, ale przeczytaj jeszcze raz własną odpowiedź.

Dalsza rozmowa nie będzie kontynuowana na forum, zapraszam na PW.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Odbierz PW

1. Już dawno temu został wprowadzony wzorek do zamieszczania ofert, zresztą bez mojego udziału, żeby nie było już pożal się boże tematów o treści:
Sprzedam Wilsona 6.1.
2. Przez przypadek założyłem 4 tematy w dziale sprzedam (przysługują 3) i do nikogo nie mam pretensji, że ponadwymiarowy został wywalony i tyle.

Keicam wielokrotnie udowodniał, że nie czyta (ze zrozumieniem?) żadnego tekstu na forum. Nieważne czy to dotyczy rejestracji, ogłoszenia czy czegokolwiek. Oczekuje za to, że za każdy razem ma być traktowany wyjątkowo i prowadzony za rączkę mimo, że problemem jest zawsze to, że nie czyta (ponownie - ze zrozumieniem?), i o nim źle świadczy, że zawsze wina jest w jego mniemaniu po drugiej stronie.

To tyle jeśli chodzi o kwestię ogłoszeń.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Odbierz PW

Jeśli odrzuca się ogłoszenie to wg mnie powinno się skutecznie o tym fakcie powiadomić. Żadnej PW nie otrzymałem.
Moje niby pretensje nie dotyczyły pracy Moda Wyczesany czy któregokolwiek innego, lecz dramatycznej rozbieżności funkcjonalności TN w stosunku do przestrzegania Regulaminu. Podkreśliłem że z tej strony forum działa. Nie oczekuję specjalnego traktowania. Chciałbym żeby odpowiedzialny za działanie TN wziął przykład z sumienności swoich moderatorów i doprowadził do sytuacji w której temat "Odbierz PW" traci sens! Nie czepiam się Waszej "nadgorliwości" tylko skrajnej spychologii po stronie odpowiedzialności za systemowe działanie TN. Myślałem że widać to z moich postów.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odbierz PW

Art odbierz PW.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Odbierz PW

htb pisze:Art odbierz PW.
Nie odbiorę! :::yay:::
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odbierz PW

Oj odbierz jeszcze raz, nie bądź jak Krzychu. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Odbierz PW

Majorka, sprawdź PW.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Odbierz PW

Basic - odbierz PW, nie chce mi się dzwonić ;-P rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Odbierz PW

PitS, odbierz PM-a proszę. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Odbierz PW

Vivid pisze:PitS, odbierz PM-a proszę. ;)
:] Odebrałem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odbierz PW

PitS, odbierz PM :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”