Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Dlaczego forum umiera?

El Diablo pisze: 14 gru 2019, 17:13 Nie wiedziałem, że taka historia kryje się za tą czcionką - niemniej faktycznie jej czytelność/przejrzystość rzuca się w oczy...
Szczególnie dla tych grających w kategorii +50 czytelna czcionka ma znaczenie :wink: .
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Po zmianach w rozmieszczeniu zawartości forum zaczyna przypominać poprzednia wersję, już prawie jak w domu. :)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego forum umiera?

TomPL pisze: 17 gru 2019, 07:15[...] już prawie jak w domu :)
Z naciskiem na "prawie", wyjazdy służbowe na przeszkodzie dalszym poprawkom (np. logo wcięło), może w święta znajdę chwilkę.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Dawno mnie tu nie było z wielu różnych przyczyn, ale część rzeczy jednak pozostaje bez zmian :).

Vivid rozsyła posty w każdym możliwym kierunku, jednymi prowokuje do ogólnego życia na Forum (jedne bardziej trafne, inne mniej) innymi "zarywa" do kolejnych dziewczyn na Forum najczęściej w sposób zgrywający szowinistę aby sprawdzić czy dana "lady" ma charakter czy nie, a innymi oczywiście drze łacha z Jakuboto :).
Jakuboto zarósł z tą czarną listą bo ani drgnęła. :)
Tom.Pl z Hohvar'em dalej zasuwają na korcie aż miło. :::gd:::
A Gary niezmiennie uważa rosół za najlepszy "deser" i testuje kolejne User'ki z zakresu gotowania rosołu. :)

Chociaż nie, zaraz, zmieniło się.... Artlight sprzedał swojego Wilsona H19 czy H22 bo już się pogubiłem ... dlaaaaaczego wtedy nie było mnie na Forum. :::dawall::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Trzeba było sobie zagwarantować prawo pierwokupu.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Jeżeli chodzi o TomPL i Hohvara to trwa cicha zbiórka funduszy. Chłopaki od lat tak ze sobą. ;)
Chcemy Im wynająć dobry apartament w prestiżowym hotelu żeby się tak ciągle po kortach nie tułali. :P

A darcie łacha z Jakuboto to tak jak kiedyś kibicowanie Małyszowi - tradycja forumowa ;) Ludzie w kolejkach stoją, zapisy są. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Dany
TROLL
Posty: 35
Rejestracja: 14 gru 2019, 19:55

Re: Dlaczego forum umiera?

Forum nie umiera. Ten twór tworzą wpisy użytkowników, ludzi, anonimowych istot myślących chcących odnaleźć tutaj chwile relaksu ale także poczytać o tenisie zgoła inaczej, poznać nastroje kibiców, fanów, ludzi z branży. Żeby całość bilansowała się w ramach atrakcyjności sieci, prócz branżowych, fachowych porad i felietonów praktyków tenisa musi dawać coś więcej. Potencjalny gość, przyszły bywalec, pasjonat tego miejsca będzie tu wracał tylko wtedy gdy znajdzie tu alternatywę dla setek innych, ciekawych miejsc w internecie, nie wspominając już o życiu doczesnym, poświęcaniu czasu żonie, dziewczynie, rodzinie, czy też oddając się lekturze dobrej książki albo słuchając ulubionej muzyki.
Są różne metody pozyskania "wiernych". Czytając to forum od kilku lat zauważyłem znamienną zależność. Otóż wydaje się, że mocne, treściwe i kontrowersyjne posty, odkrywające charakter autora i nadające stosowną dawkę dynamice dyskusji spotykają się z dużym zainteresowaniem. Swego czasu popierali użytkowników "mających coś do powiedzenia" weterani tego miejsca - PitS i ppeter. Oni potrafili odnaleźć w sobie należyty dystans do wypowiedzi adwersarzy w dyskusji i za to ich cenię. Należy również dodać, że malkontenci, wiecznie niezadowoleni, "poprawni" inteligenci, krytykujący wszelkie przejawy inności w rzeczywistości przyczyniają się do spadku zainteresowania tego miejsca - ich "wymarzonego" forum, na które zaglądają raz na trzy dni.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Dlaczego forum umiera?

Basic pisze: 26 gru 2019, 14:12 Dawno mnie tu nie było z wielu różnych przyczyn, ale część rzeczy jednak pozostaje bez zmian :).

Vivid rozsyła posty w każdym możliwym kierunku, jednymi prowokuje do ogólnego życia na Forum (jedne bardziej trafne, inne mniej) innymi "zarywa" do kolejnych dziewczyn na Forum najczęściej w sposób zgrywający szowinistę aby sprawdzić czy dana "lady" ma charakter czy nie, a innymi oczywiście drze łacha z Jakuboto :).
Jakuboto zarósł z tą czarną listą bo ani drgnęła. :)
Tom.Pl z Hohvar'em dalej zasuwają na korcie aż miło. :::gd:::
A Gary niezmiennie uważa rosół za najlepszy "deser" i testuje kolejne User'ki z zakresu gotowania rosołu. :)

Chociaż nie, zaraz, zmieniło się.... Artlight sprzedał swojego Wilsona H19 czy H22 bo już się pogubiłem ... dlaaaaaczego wtedy nie było mnie na Forum. :::dawall::: .
Krzychu, mam nadzieję, że wrócisz na Forum na dłużej i znów będziesz się angażował w dyskusje!

A z opisu sparingu z htb wnoszę, że może i do samego grania zdołasz/zechcesz wrócić.

Trzymam kciuki i pozdrawiam noworocznie!

PS. Nie płacz, niczego nie sprzedałem :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Artlight pisze: 30 gru 2019, 00:06Krzychu, mam nadzieję, że wrócisz na Forum na dłużej i znów będziesz się angażował w dyskusje!
Ależ ja się angażowałem w dyskusje, tylko jako inny byt (Gary nie waż się napisać na od...wal :wink: ) . Nie, dobra, żartuję bo jeszcze ktoś na poważnie to odbierze i dopiero będzie dym rotfl .
Spokojnie, mój spam wiele nie zmieniał w dyskusjach... a patrząc po czytaniu, niektórych tematów, to spokojnie co poniektórzy dają radę :D .

Jeśli chodzi o pozostały temat, to odpiszę u siebie w Blogu, żeby nie zaśmiecać tutaj dyskusji :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Dlaczego forum umiera?

Basic pisze: 30 gru 2019, 00:35odpiszę u siebie w Blogu, żeby nie zaśmiecać tutaj dyskusji
Kim jesteś i co zrobiłeś z prawdziwym Basiciem?!
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

wyczesany pisze: 30 gru 2019, 08:26
Basic pisze: 30 gru 2019, 00:35odpiszę u siebie w Blogu, żeby nie zaśmiecać tutaj dyskusji
Kim jesteś i co zrobiłeś z prawdziwym Basiciem?!
Połamał mu kolana rakietą, zwyzywał i zakopał pod kortem.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Czy Basic nadal tak samo finezyjnie posyła termobag z laczka lotem koszącym? :twisted:
Kiedyś to był hit TF-ów. rotfl
I ta oaza spokoju … :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Vivid pisze: 30 gru 2019, 20:26 Czy Basic nadal tak samo finezyjnie posyła termobag z laczka lotem koszącym? :twisted:
Niestety nie, oszczędza nogi. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Dlaczego forum umiera?

Czy na forum były/są organizowane jakieś spotkania integracyjne? Czytając wpisy na forum mam nieustanne wrażenie, że ludzie tutaj piszą sami z sobą.. Normalnej dyskusji i wymiany zdań raczej jak na lekarstwo. Pewnie każdy z nas jest na różnych forach tematycznych i chyba to jest jedyne gdzie każdy sobie..
21 WS..
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Coś ci się dziwnie wydaje, przesadzasz... Co innego pisać na forum a co innego spotkania integracyjne. A były takie w postaci turniejów tenisowych dla forumowiczów (tzw. TF'y), kiedyś nawet 2 razy w roku i jeszcze deblowy się trafiał na dodatek. Ale ostatnio zapał mniejszy, każdy gra w jakichś swoich ligach, układach i im wystarcza. Szef portalu też po wyprowadzce z W-wy już nie ma tyle czasu (i chęci) żeby to organizować...
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Dlaczego forum umiera?

Piszę tylko jakie mam odczucia. Nie chcę nikogo urazić żeby była jasność.
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Na forach przyjęło się, że integracja polega na zlotach/zjazdach. U nas są to TF-y (Turniej Forumowiczów).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Za sprawą koronawirusa forum tymczasowo odżyło :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Dlaczego forum umiera?

Jakuboto pisze: 20 mar 2020, 20:57 Za sprawą koronawirusa forum tymczasowo odżyło :P.
Ludzie nie grają, to trzeba jakoś inaczej spędzać czas "tenisowo".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Ale co ma wspólnego z tenisem darcie łacha z Jakuboto? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”